Jump to content
kamil79

Który mcintosh ?

Recommended Posts

Z całym szacunkiem, ale w takim budżecie na pytanie czy warto czy nie warto odpowiada się raczej samemu, słuchając kandydatów u siebie. Chyba nie oprzesz decyzji o zakupie któregokolwiek z wymienionych na podstawie czyjejkolwiek odpowiedzi "tak, warto X" lub "nie, warto Y"? Nawet nie wiemy ile miałbyś dopłacić za poszczególne modele, więc tym bardziej na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć.

Na rynku są minimum 2 sztuki MA7000 po wymianie kondensatorów .
Po wymianie na "lepsze" czy wymianie bo padły? :) To bardzo ważna kwestia:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

19 minut temu, stecko napisał:
46 minut temu, muda44 napisał:
Na rynku są minimum 2 sztuki MA7000 po wymianie kondensatorów .

Po wymianie na "lepsze" czy wymianie bo padły? 🙂 To bardzo ważna kwestia:)

Bo padły .

Modyfikacje sprzętu AUDIO

ja swojego mam z 2014 i nic jeszcze nie padło :) a tak na marginesie skąd wiesz, że były wymieniane kondensatory....w ogłoszeniach nie ma o tym żadnej wzmianki ?

Konkretnie ten Ma 7000 z Bydgoszczy mnie interesuje,Ktoś cos wie na jego temat?Myslalem,ze te wzmacniacze sie nie psują...

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

maki są znane z tego że się nie psują...kiedyś miałem ma 6500, ma 6900 i jedyna rzecz, która w nich padła to żarówki podświetlające....teraz ten problem wyeliminowano stosując podświetlenie światłowodem :)

a tak na marginesie maki to nie diamenty nie są wieczne, jednak na tle innych firm (nie licząc accuphase) długowieczne:) 

Edited by mztv
  • Haha 1

6 godzin temu, mztv napisał:

ja swojego mam z 2014 i nic jeszcze nie padło 🙂 a tak na marginesie skąd wiesz, że były wymieniane kondensatory....w ogłoszeniach nie ma o tym żadnej wzmianki ?

Wiem kto serwisował - wymieniał i to było ponad 2 lata temu . W tym momencie odpuściłem z tą firmą .

Na rynku jest wiele drogich wzmacniaczy które już były naprawiane niekoniecznie fachowo i na nieoryginalnych częściach .

14 minut temu, kamil79 napisał:

Jaka różnica w brzmieniu między 6900 a 7000?warto dopłacić?

W cenie 7000 kupisz bardzo dobry wzmacniacz lampowy .

tak warto dopłacić...chociażby dlatego iż ma 7000 to nowszy model.....pomijam różnice brzmieniowe, które w mojej ocenie działają na korzyść ma 7000.......Panie muda autor wątku pyta o trzy konkretne modele tranzystorowe maka a ty wyskakujesz z lampą :)

Bo w tej kwocie można kupić porządny wzmacniacz lampowy który nawet jak się zepsuje to naprawi go każdy elektronik .

Ja bym tak zrobił , już spadam ...

• Like 1

Chce kupić wzmacniacz którego za chwilę nie będę znowu sprzedawał,nie chciał bym wywalić tyle kasy na grzebany i też interesuje mnie czy warto dac 19k za 7000

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5