Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-05-09 9:44
https://dane.gov.pl/pl
8 godzin temu, TAtomicus napisał:

Czy ja się dowiem tutaj dlaczego ta amantadyna poległa w badaniach klinicznych?

Bo te badania były kontrolowane.

8 godzin temu, TAtomicus napisał:

Po raz kolejny, pytam, dlaczego nie ma dowodów na skuteczność amantadyny?

Jest mnóstwo dowodów. Przykład dr. Bodnara oraz wszystkich, którym amantadyna pomogła.
Opierasz się na niewłaściwych źródłach wiedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, soundchaser said:

Bo te badania były kontrolowane.

Jest mnóstwo dowodów. Przykład dr. Bodnara oraz wszystkich, którym amantadyna pomogła.
Opierasz się na niewłaściwych źródłach wiedzy.

To chyba dobrze, że były kontrolowane. To oznacza rzetelność i zgodność z procedurami.

Przypadki doktora Bodnara, to nie były „badania kliniczne”. Okazało się, że jak ostatecznie wdrożyli te badania (no, wiesz, procedury, grupa kontrolna, ślepe próby itd), to one nie potwierdziły. A to, że przecież „wielu ludziom amantadyna pomaga” to nie jest dla mnie wiarygodne. Podobnie, jak np. objawienia maryjne.

Opieram się na tym, co wyszło z badań.  Zarówno prof. Bartyka, jak i prof. Rejdaka. Przypominam, że prof. Rejdak był entuzjastą amantadyny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TAtomicus napisał:

To chyba dobrze, że były kontrolowane. To oznacza rzetelność i zgodność z procedurami.

Wręcz przeciwnie. Kontrolowane w taki sposób, by wykazać że amantadyna nie leczy covida i tym samym obronić "słuszną" narrację rządu w czasie pandemii.
Naprawdę nie rozumiesz, czy jaja sobie robisz?

1 godzinę temu, TAtomicus napisał:

A to, że przecież „wielu ludziom amantadyna pomaga” to nie jest dla mnie wiarygodne.

Jasne. Nie jest wiarygodne to, że wielu osobom amantadyna naprawdę pomogła i to są fakty, a wiarygodne dla Ciebie są kłamstwa, które piszą.

1 godzinę temu, TAtomicus napisał:

Przypominam, że prof. Rejdak był entuzjastą amantadyny.

I co z tego? Został przywrócony do porządku to i zdanie zmienił.
Zapytaj dr. Bodnara jak jest naprawdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego z jakich żródeł informacji czytelnik czy też dana owca korzysta. CNN i inne globalistyczno-lewackie rozgłośnie oraz rządowe agencje zdrowia, będą mówić, że iwermektyna jest szkodliwa, natomiast niezależne media będą podawać przykłady i opisywać rzeczywistość, która jest opisana m.in. na poprzedniej stronie -> post #64245.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prof. Rejdak fałszował badania?

No i na jakiej podstawie twierdzisz, że amantadyna pomaga, skoro odrzucasz te badania?

Na podstawie własnych doświadczeń?

Znam wielu, którzy uważają, że wiara i modlitwa czynią cuda. Ale statystycznie to się jednak nie broni, przynajmniej w kontekście medycyny. 
Albo taki niemedyczny przykład. Znam osobiście ludzi, którzy twierdzą, że święty Antoni pomaga im przy odnalezieniu zguby. Czy takie doświadczenie obroniłoby się w systemowych badaniach? Ja twierdzę, że nie. Czy to w jakiś sposób ograniczyłoby liczbę osób, któreby jednak utrzymywały, że św Antoni im pomógł? Też nie sądzę.

Wreszcie, czy to co napisałem, przekona kogokolwiek z tutejszych zwolenników teorii plandemicznych? 
Też nie sądzę. Z wiarą się nie dyskutuje.

No nic, ja swoje powiedziałem. Dziękuję za uwagę i żegnam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez TAtomicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie - Ty jesteś niereformowalny. Kto pisze o wierze? Przecież to Ty wciąż piszesz, że w coś wierzysz, albo nie wierzysz.
My podajemy przykłady i fakty, że amantadyna (czy jej odpowiednik iwermektyna) pomaga, podczas gdy Ty opierasz się jedynie na tym co Ci piszą zindoktrynowane media, w które wierzysz jak w Boga.
Nie odwracaj kota ogonem - my piszemy o faktach na podstawie własnych doświadczeń z życia wziętych, a Ty jedynie o kłamstwach medialnych.

17 minut temu, TAtomicus napisał:

Czyli prof. Rejdak fałszował badania?

Nazwij to jak chcesz. Moim zdaniem te jego badania są kompletnie niewiarygodne w kontekście tego co udowodnił nie tylko Bodnar, ale i mnóstwo osób, które doświadczyły na własnym organizmie zbawiennego działania amantadyny w leczeniu wczesnej fazy covida.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego dostępność została ograniczona do zabroniona ? Przecież i tak nie dziala ...
mi nawieźli wtedy z Ukrainy, tam nie było ograniczeń
Cholera, i Ty żarłeś to cholerstwo? Bez ŻADNYCH gwarancji CZEGOKOLWIEK? Jprdl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda,  konsument iluś tam dawek dwudawkowego nieprzetestowanego preparatu lamentuje że ten drugi "żarł" na wirusy lek antywirusowy znany od 50 lat 

I jeszcze krzyczy jprdl

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, romeksz napisał:

Cholera, i Ty żarłeś to cholerstwo? Bez ŻADNYCH gwarancji CZEGOKOLWIEK? Jprdl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupowane nie na targu tylko w aptece wiec się nie balem, czy wtedy miałem koronę czy grypę to nie wiem, w sumie może wziąłem ze trzy tabletki, miałem poczucie skutków ubocznych jak lekkie „zawroty głowy”, przestałem brać.
Nie chce teraz zmyślać jak przebiegła choroba, nie wiem tez czy zawroty głowy były od amantadyny czy choroby

Moj brat przeszedł bardzo ciężko koronę, na szczęście w Szwajcarii a tam inaczej podchodzili do pacjentów szczególnie jak do infekcji doszła panika, bardzo profesjonalnie, normalnie ze spokojem. Nie chciał powtarzać tego horroru drugi raz i chciał mieć w zapasie Amantadyne, nawet jakby miała choć trochę pomoc warto próbować bo nie było i chyba nie ma żadnego innego leku, na szczęście od tamtej pory wszystko okay.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, romeksz napisał:

Cholera, i Ty żarłeś to cholerstwo? Bez ŻADNYCH gwarancji CZEGOKOLWIEK? Jprdl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bo to "cholerstwo" mogło co najwyżej pomóc, a nie zaszkodzić jak ta eksperymentalna wakcyna, którą Ty przyjąłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bo to "cholerstwo" mogło co najwyżej pomóc, a nie zaszkodzić jak ta eksperymentalna wakcyna, którą Ty przyjąłeś.
Ale za to mam 5G i Video Rozmowy w pakiecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, TAtomicus napisał:

Wreszcie, czy to co napisałem, przekona kogokolwiek z tutejszych zwolenników teorii plandemicznych? 
Też nie sądzę. Z wiarą się nie dyskutuje.

Całe szczęście, że wierzysz w naukę! 🤣😂😅

Sztuczna inteligencja ujawnia ogromne ilości oszustw w badaniach medycznych

Nowe narzędzia do wykrywania oparte na sztucznej inteligencji odsłoniły przykrywkę dla tego, co niektórzy nazywają epidemią oszustw w badaniach medycznych i publikacjach. W ubiegłym roku liczba artykułów wycofanych z czasopism naukowych po raz pierwszy przekroczyła 10 000. Jeden przypadek dotyczył ordynatora oddziału chirurgii nowotworowej w centrum medycznym Uniwersytetu Columbia. Dochodzenie wykazało, że dziesiątki jego badań nad leczeniem raka zawierały wątpliwe dane i przetworzone obrazy. Inne skandale dotknęły Harvard na wschodnim wybrzeżu, a na zachodnim – Uniwersytet Stanforda. W zeszłym roku doszło tam do skandalu, który doprowadził do rezygnacji prezydenta.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie „Antysystem” (DoRzeczy.pl), Wojciech Cejrowski i dziennikarz Paweł Lisicki rozmawiali o rozliczeniach za politykę covidową. Znany podróżnik twierdzi, że żadnych rozliczeń nie będzie.

Działania rządów na całym świecie w czasie pandemii covid-19 budziły ogromne kontrowersje. Pod pretekstem walki z wirusem ograniczano prawa obywatelskie, podejmowano pochopne decyzje dot. m.in. zakupów sprzętu i medykamentów. W różnych państwach zaczyna się obecnie czas rozliczeń. We Włoszech powstała komisja śledcza, która zbada skalę nadużyć.

 

Tymczasem w Polsce, gdzie mieliśmy do czynienia z ogromną liczbą zgonów nadliczbowych, które wynikały m.in. z zamknięcia służby zdrowia, o podobnych działaniach nie słychać.

– Myślałem, że rozliczenia popandemiczne są już zakończone, bo nawet najbardziej zagorzali zwolennicy szczepień spuścili z tonu i poszli po rozum do głowy. Nagle przeczytałem, że papież Franciszek ogłosił, że trzeba się szczepić, bo inaczej popełnia się samobójstwo. Zupełnie, jakby był w letargu – mówił redaktor naczelny Do Rzeczy Paweł Lisicki.

– Po co się pan wsłuchuje w wynaturzenia papieża? Gdyby to było ciekawe, to można byłoby tego posłuchać. Franciszek nie stworzył niczego ciekawego przez całe swoje życie. To taki sam facet, jak pan, czy ja, kiedy gada o szczepionkach, a pewnie nawet mniej wie. Zapewne uznał, że politycznie poprawnie będzie coś gadać na ten temat – odpowiedział Wojciech Cejrowski.

– Pojawiła się informacja, że włoski parlament powołuje specjalną komisję badawczą, która ma zająć się tym wszystkim, co było widać gołym okiem, a więc tą gigantyczną hucpą związaną ze szczepionkami. Pierwszy wymiar tej hucpy dotyczył tego, że proponowano szczepionki, które miały chronić, a nie chroniły. Po drugie, miały tyle efektów ubocznych, że mogły być szkodliwe. Po trzecie, kontrakty zawierane przez Big Pharmę były poza jakąkolwiek kontrolą. Cała masa aspektów, które sprowadzały się do tego, że być może efektem tej kampanii szczepionkowej było większe zło, niż gdyby tego nie było. Do tej pory z tych rozliczeń nic nie wyszło – dodał Lisicki.

– Kto miałby kogo ukarać? Tam rządzą sami swoi. Zresztą w Polsce raport NIK pokazał, jak to wyglądało w Polsce za rządów Morawieckiego. Kto kogo ma wsadzić? To jedno towarzystwo. Gdybyśmy mieli prawdziwą opozycję w Polsce, to bym się trochę ucieszył, bo Morawiecki poszedłby siedzieć za nadużycia covidowe i przestępstwa covidowe. Wtedy sprawiedliwość byłaby chociaż połowiczna – stwierdził słynny podróżnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku pisałem, że nikomu włos z głowy nie spadnie za te zbrodnie covidowe. Powstaną tylko komisje śledcze, które znowu za nasze pieniądze będą coś wyjaśniać, ale to jak zwykle będzie taka pro-forma i udawanie, bo nikt ukarany nie zostanie. Śledczy jedynie przyjmą należne honorarium i wszyscy będą zadowoleni.
Zobaczymy co zrobią Glapińskiemu, którego niby chcą postawić przed trybunałem. Pewnie to tylko taka zasłona dymna, by pokazać naiwnym owcom, że coś robią by rozliczyć drani, ale i jemu też włos z głowy nie spadnie.
A Morawiecki, a Niedzielski, Szumowski? Cisza... Ziobro nagle ciężko zachorował w odpowiednim momencie i też jest nietykalny, a to największy cykor z nich wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertka straszy, ostrzega, monituje.
Kolejny wirus, który na nas czyha i może spowodować pandemię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, soundchaser napisał:

Zobaczymy co zrobią Glapińskiemu, którego niby chcą postawić przed trybunałem

Taką zabawę, formę rozrywki urządzają nam na zmianę Oskar i Balbina od wielu lat. Jeden stawia przed Trybunał drugiego kiedy jest przy korycie i na odwrót. Smutne jest to, że gawiedź jest podzielona i otępiale wpatrzona w ekran TV. Takie nasze Polskie ZOO. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chicago napisał:

Niestety, każdy szprycownik powinien mieć świadomość, że i jego serducho może stanąć w każdej chwili. To za karę, moje drogie fanszpryce. 

Pytanko. Coś wiesz na ten temat:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam konta na fejsie. To jest jakaś mała grupa dyskusyjna, zamknięta. Wierzę w fakty, które mnie osobiście dotknęły, i najbliższych mi osób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Chicago napisał:

Nie posiadam konta na fejsie. To jest jakaś mała grupa dyskusyjna, zamknięta. Wierzę w fakty, które mnie osobiście dotknęły, i najbliższych mi osób.

A jak z przesłuchaniami w kongresie?
od jakiegoś czasu przesłuchuja osoby z pficera,moderny i innych firm,fauci tez był przesłuchiwany,sa jakies informacje o tym w USA?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchiwali Fałsziego, Walenską i innych. Sprawa nie jest zakończona. Praworządni senatorowie jak np. Rand Paul, nie podarują tego tym wszystkim oszustom i przekrętom. Sprawy wracają.

Co odważniejsi i mądrzejsi, ostrzegali przed seryjnym wprowadzaniem mRNA. Jednym z tych sprzeciwiających się seryjnemu szczepieniu technologią mRNA jest dr. Robert Malone. W sieci jest tego trochę, wystarczy chcieć poszukać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kichanadeta napisał:

Taką zabawę, formę rozrywki urządzają nam na zmianę Oskar i Balbina od wielu lat. Jeden stawia przed Trybunał drugiego kiedy jest przy korycie i na odwrót. Smutne jest to, że gawiedź jest podzielona i otępiale wpatrzona w ekran TV. Takie nasze Polskie ZOO. 

Krzywdy sobie nawzajem nie zrobią , a jak się wychyli to casus śp.Leppera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Chicago napisał:

Przesłuchiwali Fałsziego, Walenską i innych. Sprawa nie jest zakończona. Praworządni senatorowie jak np. Rand Paul, nie podarują tego tym wszystkim oszustom i przekrętom. Sprawy wracają.

Co odważniejsi i mądrzejsi, ostrzegali przed seryjnym wprowadzaniem mRNA. Jednym z tych sprzeciwiających się seryjnemu szczepieniu technologią mRNA jest dr. Robert Malone. W sieci jest tego trochę, wystarczy chcieć poszukać.

A Ziemia dalej jest płaska?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zetempowiec napisał:

A Ziemia dalej jest płaska?

Tam dalej tak, bo ulega spłaszczeniu. W środku jest kulista.

Nie wiedziałeś o tym?
Tu masz wiedzę na ten temat:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Eksperci ostrzegają 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.