Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-27 12:48
https://dane.gov.pl/pl
13 godzin temu, soundchaser napisał:

My tu piszemy o faktach,

Tak, oczywiście, ależ jasne, e tak. 🤣

12 godzin temu, zukzukzuk napisał:

Dyskusja NIC nie zmieni.

Nie zmieni. Prędzej uda się komuś przekonać pisowskiego wyborcę, by zmienił swe przekonania, niż antyszczepa przekonać, że jednak covid jest groźny i wato się zaszczepić.

2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tak , Pospieszalski to wybitny autorytet .

A ja powoli zaczynam się z nim zgadzać. Tzn. nie z jego poglądami, ale z tym co proponuje. Niech to wszystko pójdzie na żywioł i niech umrą wszyscy, którzy mieli umrzeć. Opieka zdrowotna już teraz leży, ale wciąż odbywa się pudrowanie trupa i niektórym się wydaje, że coś tam jednak działa. Niech dojdzie do kompletnej zapaści i niech to państwo się kompletne wreszcie rozwali. A wtedy na gruzach, jak Feniks z popiołów, ci - co przeżyją - zaczną budować na nowo i antyszczepionkowców wśród nich nie będzie. 😛

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Roman_66094 napisał:

Pospieszalski czas skończyć te psychozę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Sprawdziłem, jak wyglądały oficjalne protokoły wysyłane do medyków jesienią ubiegłego roku. Było tam wyraźne zalecenie, aby nie stosować witaminy C i D3, i cynku, a wiadomo, że pacjenci covidowi mają niedobór właśnie tych witamin. Z kolei w rekomendacjach znalazł się paracetamol jako lek przeciwgorączkowy. W polskiej bazie medycznej znalazłem badania, które pokazują, że dla pacjentów covidowych jest on szkodliwy. Nie jestem lekarzem, ale zdrowy rozsądek podpowiada mi, że coś tu nie gra. Wygląda na to, że ci ludzie działają na szkodę zdrowia publicznego i nikt ich do tej pory z tego nie rozliczył."

Nie chodzi o to, jaki jest Pospieszalski  (szczepany zawsze znajdą jakiś powód). Ale, co pisze jako dziennikarz.

Jeśli wytłuszczone powyżej jest prawdą i faktem, to... kłania się w pas dr Mengele. Ludzie ludziom zgotowali ten los - wciąż aktualne. A raczej zaktualizowane:( To już biblijna Sodoma i Gomora? A poza tym, to kolejny gwóźdź do covidowej trumny:(

Kilku w wątku mieni się lekarzami (i to pokroju Niedzielskiego!). Niech potwierdzą lub zaprzeczą. Zwłaszcza stali bywalcy oddziałów covidowych powinni wiedzieć.

Oczywiście - dozwolone są odpowiedzi w stylu: "ja niczego nie dostałem, tym bardziej, że jestem anastezjologiem."

Fajnie widzieć radość (z tego i innych faktów) niektórych covidowych działaczy, zaszczepionych w związku z wyimaginowaną zarazą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Dane Ministerstwa Zdrowia, 1 września

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorytet jest wprost proporcjonalny do głębokości kieszeni big pharmy w jakiej autorytety siedzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zetempowiec napisał:

Tak, oczywiście, ależ jasne, e tak. 🤣

Nie zmieni. Prędzej uda się komuś przekonać pisowskiego wyborcę, by zmienił swe przekonania, niż antyszczepa przekonać, że jednak covid jest groźny i wato się zaszczepić.

A ja powoli zaczynam się z nim zgadzać. Tzn. nie z jego poglądami, ale z tym co proponuje. Niech to wszystko pójdzie na żywioł i niech umrą wszyscy, którzy mieli umrzeć. Opieka zdrowotna już teraz leży, ale wciąż odbywa się pudrowanie trupa i niektórym się wydaje, że coś tam jednak działa. Niech dojdzie do kompletnej zapaści i niech to państwo się kompletne wreszcie rozwali. A wtedy na gruzach, jak Feniks z popiołów, ci - co przeżyją - zaczną budować na nowo i antyszczepionkowców wśród nich nie będzie. 😛

A co, jeśli ze złudną nadzieją patrzysz w przyszłość?

Wszak otrzymałeś ją od tych, co prawdopodobnie wydali zalecenia, żeby szkodzić zdrowiu i życiu ludzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zukzukzuk napisał:

A co, jeśli ze złudną nadzieją patrzysz w przyszłość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To dopiero pech. Umrzeć na nieistniejącą chorobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zetempowiec napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To dopiero pech. Umrzeć na nieistniejącą chorobę.

Choroba może i istnieje. Po to tajne lalboratoria wojskowe przez lata "rasowały" wirusy różne. Takie miały zadania i dlatego były finansowane przez możnych.  To przecież broń biologiczna (tak jak i szczepionka "przeciw" Covid). Inteligentne zabijanie i niszczenie ludzi.

Ale żadnej zarazy nie ma. Epidemii, która uprawniałaby do wprowadzania różnych obostrzeń, zakazów i niewolenia ludzi.

To plandemia (medialna), która spowodowała "nadzwyczajne" zalecenia dla lekarzy. Np. aby nie podawać pacjentom ze zdiagnozowanym Covidem - witaminy C, D i cynku... I tym samym powoli niszczyć ludzkość - pod pozorem ratowania. Tak samo jest z wszech reklamowanymi, wciskanymi i już praktycznie obowiązkowymi "szczepionkami".

Dał nam przykład Izrael...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe info z Australii. Faceta zamknęli w psychiatryku za poglądy. Będą aresztować ludzi za promowanie poglądów anty-srowid na FB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Piotr_1 napisał:

Złe info z Australii. Faceta zamknęli w psychiatryku za poglądy. Będą aresztować ludzi za promowanie poglądów anty-srowid na FB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak walczą z innymi, jak właściwe poglądami.

Cel? Żebyśmy wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi. Lecz, przede wszystkim - wielokrotnie zaszczepieni. To nowy, nadrzędny cel:(

Kurcze.

W takim razie J. Białek będzie też (m.in.) internowany? Napisał książkę: Covid-19 GLOBALNA MISTYFIKACJA. Ponad 400 stron faktó i dowodów na ściemę...

Właśnie wylądowała:) Kupiłem na przyszłość. W razie czego. Dla przypomnienia, (gdybym po latach zapomniał) co to byłóa za"plandemia"...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, limono napisał:

Amerykanski pracownik nie ma statutowo zagwarantowanych zadnych platnich dni wolnych.

Przestań szerzyć nieprawdę i opowiadać bzdury. Wydajesz się chłopaku jakiś małorozgarnięty, ale to jeszcze nie jest powód, żebyś klepał bezmyślnie w klawiaturę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A może by tak zaczęli pisać, co w Izraelu? Dla przykładu.

Tam nie protestują, szczepią się na potęgę, przestrzegają obostrzeń i... ni cholery - to wszystko NIC nie daje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Chicago napisał:

Przestań szerzyć nieprawdę i opowiadać bzdury. Wydajesz się chłopaku jakiś małorozgarnięty, ale to jeszcze nie jest powód, żebyś klepał bezmyślnie w klawiaturę.

 

Mieszkalem w Chicago przez cztery lata .Piekne miasto  pelne wiezowcow i gorali .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Covidowy "Bóg" - Fauci twierdzi, że testy PCR, które są wyznacznikiem plandemicznej grozy to ŚCIEMA!

Znakomity materiał o testach PCR i jakoby śmiertelnej epidemii. Zwłaszcza, że z ziemi amerykańskiej - więc sądzę, iż prościej wytłumaczyć się nie da (bez urazy)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

https://portal.abczdrowie.pl/bulgaria-krajem-z-najwieksza-liczba-ofiar-smiertelnych-z-powodu-covid-19-w-ue

A może by tak zaczęli pisać, co w Izraelu? Dla przykładu.

Tam nie protestują, szczepią się na potęgę, przestrzegają obostrzeń i... ni cholery - to wszystko NIC nie daje. 

Pt 27 sierpnia 2021 - 16:58 EDT

(LifeSiteNews) – Wbrew oczekiwaniom mocno promowanym przez polityków, media i instytucje zdrowia publicznego, Bułgarzy i Rumuni odnotowali tego lata niewielką liczbę zakażeń COVID-19, ponieważ nadal odmawiali przyjęcia szczepionek COVID. W rzeczywistości Bułgaria i Rumunia mają jedne z najniższych wskaźników zakażeń COVID na 100 000 osób w Europie, zgodnie z analizą statystyczną krajów europejskich z 22 sierpnia.

https://www.lifesitenews.com/news/bulgaria-and-romania-have-low-vaccination-rates-and-low-covid-rates/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, limono napisał:

Mieszkalem w Chicago przez cztery lata

Byłem w Ryjo, byłem w Bajo, miałem bilet na Hawajo...

Super! Tera rozumim dlaczego wisz co i jak 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kazik-t napisał:

Pt 27 sierpnia 2021 - 16:58 EDT

(LifeSiteNews) – Wbrew oczekiwaniom mocno promowanym przez polityków, media i instytucje zdrowia publicznego, Bułgarzy i Rumuni odnotowali tego lata niewielką liczbę zakażeń COVID-19, ponieważ nadal odmawiali przyjęcia szczepionek COVID. W rzeczywistości Bułgaria i Rumunia mają jedne z najniższych wskaźników zakażeń COVID na 100 000 osób w Europie, zgodnie z analizą statystyczną krajów europejskich z 22 sierpnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czyli, kolejny raz bezczelnie kłamią! To jedna z podstawowych metod trzymania i wzbudzania w ludziach lęku i strachu przed plandemią.

W internecie przyznaję I miejsce portalowi - abc.zdrowie.

A wśród stacji TV przoduje chyba TVN? Reżimowej nie oglądam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chicago napisał:

Byłem w Ryjo, byłem w Bajo, miałem bilet na Hawajo...

Super! Tera rozumim dlaczego wisz co i jak 😁

Moja bedzie sobie zalatwiac wegierskie obywatelstwo w Szikagowskim konsulacie w pazdzierniku. Powiedzialem jej ,ze jak lewactwo nadal sie bedzie szerzyc a w knajpach brakowac obslugi to wyprowadzamy sie do Budapesztu. Moze zajade posluchac Dzezu na twoich radiach przy okazji wysylania paczek w Polamerze na Jackowie . Nara!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, limono napisał:

Moja bedzie sobie zalatwiac wegierskie obywatelstwo w Szikagowskim konsulacie w pazdzierniku. Powiedzialem jej ,ze jak lewactwo nadal sie bedzie szerzyc a w knajpach brakowac obslugi to wyprowadzamy sie do Budapesztu. Moze zajade posluchac Dzezu na twoich radiach przy okazji wysylania paczek w Polamerze na Jackowie . Nara!

Nie wiem czy to najlepszy wybór bo mi się śniło że od Węgier się zacznie wojna na wsch. Europy. Natomiast słyszałem że wizjonerzy mówią że Bułgaria będzie bezpieczna, ale Węgry chyba też. Komu tu wierzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotr_1 napisał:

Nie wiem czy to najlepszy wybór bo mi się śniło że od Węgier się zacznie wojna na wsch. Europy. Natomiast słyszałem że wizjonerzy mówią że Bułgaria będzie bezpieczna, ale Węgry chyba też. Komu tu wierzyć.

Co prawda mialem juz przestac smiecic na forum wczoraj ale diabel podkusil a glowa nie boli bo biore antybiotyki . No wiec przewinal mi sie na YoToobie filmik ze tylko Polska ocaleje ..W tym tez wegierskie obywatelstwo sie przyda no bo to przeca Szengen jeszcze . Jakby co to wujek zaoferowa chate na skraju wsi jak sie nie bedziemy mieli gdzie przytulic . Powiedzial ze swiezo obielona i woda leci z kranu a w razie czego o jakiej lazience tez mozna pomyslec . Glowa boli od tych wszystkich perspektyw wyboru. Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, limono napisał:

Co prawda mialem juz przestac smiecic na forum wczoraj ale diabel podkusil a glowa nie boli bo biore antybiotyki . No wiec przewinal mi sie na YoToobie filmik ze tylko Polska ocaleje ..W tym tez wegierskie obywatelstwo sie przyda no bo to przeca Szengen jeszcze . Jakby co to wujek zaoferowa chate na skraju wsi jak sie nie bedziemy mieli gdzie przytulic . Powiedzial ze swiezo obielona i woda leci z kranu a w razie czego o jakiej lazience tez mozna pomyslec . Glowa boli od tych wszystkich perspektyw wyboru. Pozdrawiam 

Co do Polski to jak u bacy: Albo bydzie, albo nie bydzie - to w zależności. Góry są najlepszą ochroną od południa, kluczowa będzie granica wschodnia. Ogólnie Karpaty w Europie są istotną strategiczną osłoną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

To plandemia (medialna), która spowodowała "nadzwyczajne" zalecenia dla lekarzy. Np. aby nie podawać pacjentom ze zdiagnozowanym Covidem - witaminy C, D i cynku... I tym samym powoli niszczyć ludzkość - pod pozorem ratowania.

Tak, znajomy anestezjolog, przy wódce przyznał się, że mają polecenie do końca tego roku zabić 15% pacjentów rzekomo kowidowych i dlatego podają im dwutlenek węgla zamiast tlenu. Najgorzej z tymi, co są przytomni i nie chcą, ale na szczęście mają takich wysportowanych sanitariuszy z bejsbolami. Lekarze rodzinni mają jeszcze gorzej. Kolega mówił, że mają obowiązek skierować do szpitali z rozpoznaniem kowidowym 30% swoich pacjentów. Na szczęście nie ruszają zaszczepionych, żeby przekonać ludzi, że warto się szczepić. Teraz iść do lekarza, to gorzej jak rosyjska ruletka rewolwerem, bo w rewolwerze jest 6 komór i mamy 84% szans, że trafimy na pustą. Nie chodźcie do lekarzy, bo to zgroza. Obawiam się, że to może być ostatni mój post, bo jak reptiliańskie służby to przeczytają, to przyjdą po mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael, jeszcze do niedawna wzór w temacie walki z koronawirusem, notuje lawinowy wzrost zakażeń. Obecnie nowych przypadków jest po kilkanaście tysięcy dziennie.

Izrael wyprzedził Czarnogórę i Gruzję ze średnio 1013 nowymi przypadkami zakażeń COVID-19 dziennie na milion osób w ciągu tygodnia. Tylko w poniedziałek potwierdzono tam 11 077 nowych przypadków. Kolejne 5393 - we wtorek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A tu trzecia dawka leci…


Tymczasem u nas idziemy na rekord…

Z powodu braku chętnych na szczepienia przeciwko COVID-19 Polska ma obecnie największe zapasy niewykorzystanych dawek w całej UE. W ciągu trzech miesięcy z lidera szczepień spadliśmy na koniec zestawienia Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC). - Nie rozumiem, dlaczego w ogóle zadeklarowaliśmy zamówienie na 100 mln dawek szczepionek - mówi WP Krzysztof Łanda, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia w latach 2015-2017.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grzegorz Płaczek - Kobiór pisze: 

"Otrzymałem pismo z Ministerstwa Zdrowia z którego wynika, że Minister Zdrowia NIE ZNA liczby zakrzepic i zatorowości płucnych w Polsce w 2021 roku. Jak zatem monitorowane jest bezpieczeństwo szczepień, jeśli MZ tego nie wie? Panie Ministrze Zdrowia, chroni Pan NAS - Polaków, prawda?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.