Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 17:45
https://dane.gov.pl/pl
16 minut temu, soundchaser napisał:

Nie ma takiego organu jak Rada Eugeniczna WHO.

Masz wypaczone pojęcie o wolności.
Prawdopodobnie plandemia tak Ci je wypaczyła. 😉

 Cale lata zylem bez ubezpieczenia , swiadczen socjalnych, jakiejkolwiek oslony socjalnej i od Boga danych praw obywatelskich . Moglem robic to co chce , decydowac o sobie , pracowac albo nie pracowac , mieszkac albo nie mieszkac .. Nie mialem hipoteki , telewizora, samochodu, wzmacnaicza, domu , trawnika grila i psa i prawa do glosu, i nic mi sie nie nalezalo -wszystkiego co jest kojarzone z wolnoscia. Pewnie rzeczywiscie mam wypaczone pojecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Co to za bełkot...

 

2 minuty temu, soundchaser napisał:

W jaskini żyłeś i polowałeś żeby przeżyć?

Nie przepadam za teoriami spiskowymi i teologia konca swiata 

Bylem nielegalnym emigrantem w obcym kraju ze szczatkowa znajomoscia jezyka a nie mam charakteru dorobkiewicza i mentalnosci sklepikarza. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, zukzukzuk napisał:

Jakich "korzyści"?

Chcę normalności.

Dokładnie.

W kontekście tej klatki... 

Niektórzy uważają się już za "szczury" czy inne "owieczki". Ktoś im zapewnia... korzyści... a więc o co kaman?

Otóż sami sobie zapewniamy i konsumujemy korzyści.

Nie ma żadnych Tamtych...

Ale niektórzy już poddali się i uwierzyli, że Oni określą porządek Świata i wsadzą nas do klatki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, limono napisał:

Nie przepadam za teoriami spiskowymi

O jakich teoriach spiskowych piszesz? My tu piszemy o faktach, a Ty przylazłeś nie wiadomo skąd i po co, nagle się uaktywniając, jakbyś wyszedł spod jakiegoś kamienia, pisząc chaotycznie, niezrozumiale i w dodatku bzdurnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
42 minuty temu, limono napisał:

Rozumiem , jednak jest spora presja oddolna na tych co na gorze zeby "cos zrobili"

Weź poprawkę, że tylko koło 15% pieniądza jest wydrukowana, a reszta wirtualna , wygenerowana przez banki.

Kasy wygenerowano tyle by zapewnić przepływy finansowe do pokrycia inwestycji budowlanych , przemysłowych i całego aliexpresu oraz satelitów Muska czy całej heroiny świata.

Komu chcesz zabierać a tym bardziej komu dawać? Janusz Nosacz ani się nie nachapie ani nie jest w stanie dużo złapać. To jakbyś chciał nałapać wody w spodek z Niagary.

Należy walczyć o swoje bo traktują cie jak trybik, ale nie chcą go smarować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Ale niektórzy już poddali się i uwierzyli, że Oni określą porządek Świata i wsadzą nas do klatki...

Gdyby wiedzieli co ich czeka i dlaczego, to pewnie nie godziliby się na to.
Jednak oni zupełnie nie kumają o co w tym wszystkim chodzi i dlatego myślą, że te wszystkie ograniczenia i lockdowny są słuszne.
Mam w rodzinie tego typu postawy i już powoli zaczynam się poróżniać z niektórymi.
Cioteczki po 70-tce mówią mi, że powinienem się zaszczepić, żebym nie zapominał założyć maski jak wchodzę do sklepu i koniecznie cynk przyjmował.
Mnie już ręce opadają...ciotki wykształcone.
Ciemnogród panuje nie tylko wśród tępego społeczeństwa. Obawiam się, że to większość narodu. Dlaczego? Bo nie mają dostępu do innych mediów, albo po prostu nie szukają...wracają z pracy do domu i włączają TVP, albo TVN.

To jest prawdziwy problem i rząd o tym wie, dlatego nie przejmuje się mniejszością i dalej robi swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

O jakich teoriach spiskowych piszesz? My tu piszemy o faktach, a Ty przylazłeś nie wiadomo skąd i po co, nagle się uaktywniając, jakbyś wyszedł spod jakiegoś kamienia, pisząc chaotycznie, niezrozumiale i w dodatku bzdurnie.

Uaktywniam sie raz do roku kiedy nie chce mi sie pracowac i mam troche czasu do zmarnowania. Odnioslem bledne wrazenie ,ze jest to luzna dyskusja  ktora w zasadzie nic nie zmieni , nie zmieni utartych pogladow zadnego partycypanta i nikt oprocz znajowmych krolika tego nie bedzie czytal. Nie wydaje mi sie ze to co napisalem jest obrazliwe czy tez szczegolnie bzdurne choc byc moze troche cyniczne . Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, limono napisał:

Nie wydaje mi sie ze to co napisalem jest obrazliwe czy tez szczegolnie bzdurne choc byc moze troche cyniczne

Obraźliwe nie, chociaż piszesz tak, że możesz obrażać inteligencję niektórych forumowiczów, którzy mają jakieś pojęcie o obecnej sytuacji. Z Twoich wpisów wynika, że jest dokładnie odwrotnie.
A że stać Cię na cynizm mając mętne pojęcie o tym, co się obecnie dzieje, to już mało jest dla mnie zrozumiałe.

Chociaż nie...
 

10 minut temu, limono napisał:

Uaktywniam sie raz do roku kiedy nie chce mi sie pracowac i mam troche czasu do zmarnowania

Wpadasz tu od czasu do czasu, by zrobić dym i pozostawić smród, chociaż dobrze wiesz, że robisz to tylko dla rozrywki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, soundchaser napisał:

Proroczy tekst, ale czy można gdzieś w necie znaleźć potwierdzenie tego co powiedział Kissinger?

 

Nie wiem. Jak to prawda to już tylko teraz czekać aż zaczną zamykać przeciwników. No a potem wiadomo, porwie ich obca cywilizacja, powie się w telewizji i wszyscy w to uwierzą żeby się nie zadręczać 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, limono napisał:

Uaktywniam sie raz do roku kiedy nie chce mi sie pracowac i mam troche czasu do zmarnowania. Odnioslem bledne wrazenie ,ze jest to luzna dyskusja  ktora w zasadzie nic nie zmieni , nie zmieni utartych pogladow zadnego partycypanta i nikt oprocz znajowmych krolika tego nie bedzie czytal. Nie wydaje mi sie ze to co napisalem jest obrazliwe czy tez szczegolnie bzdurne choc byc moze troche cyniczne . Pozdrawiam 

Spokojne, co jakiś czas regularnie każdemu puszczają tutaj nerwy.

Czas żeru i "rok łaski pana" dla myszek w pudełku był w momencie kiedy były ziarenka i jeszcze nie było w pudełku za ciasno. To był ten wspaniały barokowy moment po szczepieniach kiedy myszki mogły powiedzieć Viva la Vida, piekła nie ma. A potem już był koniec myszek i wyglądało to tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Innego końca nie było. Piekła nie ma?

Przechwytywaniesdfsdf.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Obraźliwe nie, chociaż piszesz tak, że możesz obrażać inteligencję niektórych forumowiczów, którzy mają jakieś pojęcie o obecnej sytuacji. Z Twoich wpisów wynika, że jest dokładnie odwrotnie.
A że stać Cię na cynizm mając mętne pojęcie o tym, co się obecnie dzieje, to już mało jest dla mnie zrozumiałe.

Chociaż nie...
 

Wpadasz tu od czasu do czasu, by zrobić dym i pozostawić smród, chociaż dobrze wiesz, że robisz to tylko dla rozrywki.

 

Ok , rozumiem ze inteligentni forumowicze robia to zeby zbawic swiat i nie mam z tym zadnego problemu. Nie mam tez problemu z pragnieniem normalnosci i walki o indywidualnie pojeta wolnosc a chodzby o oliwe dla trybika. Nie jestem personalnie zwolennikiem ani masek , ani przymusowych szczepien ani zamykania miast czy regionow , jednak przewazajaca grupa spoleczenstwa czyli jak niektorzy ich okreslaja lemingow dala sie przekonac argumentom ze jest to niezbedne dla ich dobra i niewielez tym nie mozna zrobic. Wsrod tych lemingow na zachodzie jest sporo emerytowanych akademikow , naukowcow , i ogolnie elity intelektualnej  -strach nie zna granic. TVP czy TVN ?? Nie badz zabawny ...

Pojecie o sytuacji ma tylko Bog, reszta smiertelnikow polega na  zrodlach informacji ktore potwierdzaja ich wlasne przekonania  (bias )  szczegolnie  typ aktywisty do ktorego zdaje sie ze nalezysz albo aspirujesz. 

Dym i smrod to normalna atmosferka tego forum i powod dla ktorego z sentymentu od czasu do czasu sie pojawiam. Masz z tym problem ? Przykro mi . ALe chyba jedna czarna owca w tym zgodnym chorku nie zepsuje wam calej przyjemnosci konwersacji ? Zreszta zgadzam sie ze sytuacja jest kuriozalna i pozbawiona logiki ale nie wydaje mi sie ze cos z tym mozna zrobic w obecniej sytuacji. Jesli sie myle to tym lepiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, limono napisał:

Uaktywniam sie raz do roku kiedy nie chce mi sie pracowac i mam troche czasu do zmarnowania. Odnioslem bledne wrazenie ,ze jest to luzna dyskusja  ktora w zasadzie nic nie zmieni , nie zmieni utartych pogladow zadnego partycypanta i nikt oprocz znajowmych krolika tego nie bedzie czytal. Nie wydaje mi sie ze to co napisalem jest obrazliwe czy tez szczegolnie bzdurne choc byc moze troche cyniczne . Pozdrawiam 

I wzajemnie - Wszystiego Dobrego! A ZDROWIA - ponad wszystko:)

Faky faktem. Dyskusja NIC nie zmieni. Góra 1 na 100 osób zmieni wskutek niej swoje poglądy.

Jedynie Ty sam możesz znaleźć sens i sam go poszukać...

Żeby tylko jeszcze chcieć - jak śpiewa "Pod Budą".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piotr_1 napisał:

Spokojne, co jakiś czas regularnie każdemu puszczają tutaj nerwy.

Czas żeru i "rok łaski pana" dla myszek w pudełku był w momencie kiedy były ziarenka i jeszcze nie było w pudełku za ciasno. To był ten wspaniały barokowy moment po szczepieniach kiedy myszki mogły powiedzieć Viva la Vida, piekła nie ma. A potem już był koniec myszek i wyglądało to tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Innego końca nie było. Piekła nie ma?

Przechwytywaniesdfsdf.jpg

 

Piotr , czy nie rozumiesz ze bez myszek nie ma Pana ? Nie istnieje pojecie Boga ani diabla i nie ma kogo ciemiezyc i zniewalac ? Ja wiem, ze u nas w zwyczaju jest zarzynac kury ktore znosza zlote jajka ale cywilizowany swiat tak nie dziala.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, limono napisał:

Piotr , czy nie rozumiesz ze bez myszek nie ma Pana ? Nie istnieje pojecie Boga ani diabla i nie ma kogo ciemiezyc i zniewalac ? Ja wiem, ze u nas w zwyczaju jest zarzynac kury ktore znosza zlote jajka ale cywilizowany swiat tak nie dziala.

 

 

Nie zrozumiałem nic z tego co napisałeś. Pan myszek, to pan tego świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisiel powiedział:

Że jestesmy w d...to jasne, najgorsze że zaczynamy się w niej urządzać 

pasuje jak ulał do niektórych 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, limono napisał:

zgadzam sie ze sytuacja jest kuriozalna i pozbawiona logiki ale nie wydaje mi sie ze cos z tym mozna zrobic w obecniej sytuacji. Jesli sie myle to tym lepiej. 

Z tego znowu bełkotu ostatnie zdanie wydaje się wreszcie mądre i trafne.

19 minut temu, Piotr_1 napisał:

Nie zrozumiałem nic z tego co napisałeś. 

Bo nasz Kolega stopniowo traci kontakt z samym sobą.

Pić też trzeba umieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Piotr_1 napisał:

Nie zrozumiałem nic z tego co napisałeś. Pan myszek, to pan tego świata.

Oczywiscie , ktoz inny? Reszta odnosila sie do moznych tego swiata i zasady dzialania systemu. Przepraszam za skroty myslowe. 

20 minut temu, costa brava napisał:

Kisiel powiedział:

Że jestesmy w d...to jasne, najgorsze że zaczynamy się w niej urządzać 

pasuje jak ulał do niektórych 

Myslisz o swoich ciotkach , dziadkach i reszcie rodziny ktora ma nieszczescie byc w grupie zagrozonej ze wzgledu na choroby ? Osobiscie nie sadze ze smierc 80-90 latkow to tragedia ale w Stanach taki poglad to faszyzm 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Chicago napisał:

Że co? Jak to nie ma?

...The U.S. is the only advanced economy that doesn't guarantee its workers any paid vacation time. And as a result, a quarter of the country's private-sector workers don't receive any time off at all, according to the Center for Economic and Policy Research (CEPR)...

Amerykanski pracownik nie ma statutowo zagwarantowanych zadnych platnich dni wolnych. To, ze firmy oferuja zazwyczaj 15 dni po 5 latach pracy jest wylacznie w ich gestii. Takze 10 dni ustawowo wolnych swiat panstwowych nie ma ustawowo zagwarantowanej placy . Jest to wylacznie w gestii pracodawcy czy placi czy nie . Wiekszosc placi. Nie ma zadnych platnych urlopow macierzynskich i innych tego rodzaju dyrdymalow . Chcesz pogadac o ubezpieczeniach i ilu ludzi pracuje w danej firmie tylko i wylacznie dlatego ze trzyma ich ubezpieczenie zdrowotne ? Zreszta przeciez wiesz jak jest ...Najlepszy kraj na swiecie ...jak sie nigdzie nie jezdzi..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospieszalski czas skończyć te psychozę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

władze Australii są autorytetem?  przeczytajcie bo to pierwszy " demokratyczny " kraj z takimi zasadami,  więc wniosek taki że testują to i dla nas 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla władz Australii niewątpliwie Józio Stalin jest autorytetem jak widać.

I dla niektórych zamordystów p.o demokratów i wolnościowców tu na forum też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 minut temu, Amator 2b napisał:

Dla władz Australii niewątpliwie Józio Stalin jest autorytetem jak widać.

I dla niektórych zamordystów p.o demokratów i wolnościowców tu na forum też.

zamordystą się jest dopóki dostanie się w ryj....po tym jest lament i płacz że to boli bo miało być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tak , Pospieszalski to wybitny autorytet .

Na pewno większy niż te głąby co się za ekspertów covidowych podają.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tak , Pospieszalski to wybitny autorytet .

Pospieszalski ma religijny odchył natomiast zdecydowanie warto przeczytać jego wypowiedź z wklejonego linku bo mówi prawdę i kieruje się zdrowym rozsądkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tak , Pospieszalski to wybitny autorytet .

A Ty znów swoje...nie wybitny, ale przynajmniej mówi prawdę.

Godzinę temu, stench napisał:

Pospieszalski ma religijny odchył natomiast zdecydowanie warto przeczytać jego wypowiedź z wklejonego linku bo mówi prawdę i kieruje się zdrowym rozsądkiem.

Obawiam się, że do ludzi zindoktrynowanych żadne tego typu linki nie trafiają.
Mają na to jedyną odpowiedź: "a co to za autorytet...".
Dla nich Niedzielski, Horban i Kraska - to są autorytety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.