Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-29 18:41
https://dane.gov.pl/pl
34 minuty temu, soundchaser napisał:

A ilość dobowych testów to co? Można robić ich więcej, albo mniej i w ten sposób manewrować ilością zakażeń.
A kryterium kwalifikacji zakażenia podczas testu? Skąd wiesz czy przyjęty model testowania ogranicza badanie tylko do jednego patogenu zwanego covid-19, czy pod tą nazwą znajduje się 20 innych patogenów, które tak naprawdę mogą być jakąś odmianą grypy, a wszystkie podpięte są pod covid-19?
Wreszcie - skąd wiesz czy testy są wiarygodne, skoro czytałem wiele razy o tym, że pierwszy test wskazywał na obecność covid-19, a następny pokazywał, że go nie ma?

ja swoje juz napisałem

to nie watek kablowy tu sie na da pitolic pierdół i ciagnac dyskusje o niczym

7 minut temu, soundchaser napisał:

Właśnie za taką wiedzę (często niewygodną dla lekarzy i koncernów farmaceutycznych) cenię Czerniaka. Absolutnie z nim się zgadzam, postępuję wg jego zaleceń i jestem zdrów jak koń.

jasne- jak koń

tak tez sadziłem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cir napisał:

jasne- jak koń

tak tez sadziłem

W tym sensie, że nie choruję od 35 lat. Jedynie co parę lat jakiś katar, czy ból gardła zdarza się, ale wszelkie te rzadkie infekcje przebiegają u mnie bez nawet gorączki. Nie wiem na ile jest to efekt mojego aktywnego stylu życia, a na ile dbania też o dietę (m.in. słuchając rad Czerniaka). Oczywiście może się zdarzyć, że na coś zachoruję, mogę mieć raka, mogę dostać zawału, czy udaru, może stać się wszystko. Ale na to nie mamy wpływu. Mamy za to wpływ jakiś na to, by czuć się dobrze i zdrowo mimo mijających lat i o pewne aspekty własnego zdrowia możemy sami zadbać.

Chyba zgodzisz się z tym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, soundchaser napisał:

W tym sensie, że nie choruję od 35 lat. Jedynie co parę lat jakiś katar, czy ból gardła zdarza się, ale wszelkie te rzadkie infekcje przebiegają u mnie bez nawet gorączki.

57 minut temu, soundchaser napisał:

 

Właśnie dlatego nie jesteś w stanie ocenić "metod" leczniczych głoszonych przez tego typu "specjalistów". 

35 lat temu nikt nawet nie słyszał o tym panu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Trza miec zdrowie jak laborant albo dajmy na to przedstawiciel firm farmaceutycznych....wirusa tez nie zlapali chociac nie w tym sensie,   zlapali i potrzasaja a kasa sie sypieeeeeeeeeeeeeeee.....

Edytowane przez Moontan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie choruję od 66 lat nie stosując się do zaleceń tego człowieka .Śmieszy mnie tekst soundchasera ,że na powstanie raka, zawału serca czy udaru nie mamy wpływu . Na pewne przyczyny tych schorzeń akurat wpływ mamy.Poprzez właściwe odżywianie się , styl życia ,profilaktyczne badania czy leczenie schorzeń prowadzących do tych stanów .Pan Czerniak robi ludziom wodę z mózgu głosząc swoje prawdy objawione.No ale jest w końcu uzdrawiaczem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, jar1 napisał:

Właśnie dlatego nie jesteś w stanie ocenić "metod" leczniczych głoszonych przez tego typu "specjalistów". 

35 lat temu nikt nawet nie słyszał o tym panu.

byli inni

zawsze kręci sie ich sporo na rynku , kolejne patenty kolejne metody

chłopaki mrą a te super metody razem z nimi i nastepny wchodzi na rynek

jest spory procent ludzi ktorzy łakna takich metod wiec je dostaja

teraz chłopaki maja you tuba ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, jar1 napisał:

Właśnie dlatego nie jesteś w stanie ocenić "metod" leczniczych głoszonych przez tego typu "specjalistów". 

35 lat temu nikt nawet nie słyszał o tym panu.

Ja tego pana kiedyś spotkałem .Sprawiał wrażenie niezrównoważonego psychicznie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, soundchaser napisał:

Moje też, ale nie skreślam człowieka, bo przeczytałem jego 2 książki, a także widziałem sporo filmów w necie i nie uważam go za oszołoma.

Wszyscy oglądają te filmiki w necie. 

Przecież skoro służba zdrowia ma kiepskie rezultaty to chodzi się do znachorów... 

Nawet lekarze (sic).

Ale nie dajcie się nabierać.

Wspomnieni lekarze i celebryci (Zięba) niczego nie odkryli. Propagują z reguły okrzepłe choć niszowe procedury (wit C, DMSO, ...). Przecież oni sami tego nie realizują tylko celebrują w Internecie. Zięba przy okazji ewoluował do zarozumialca a jego biznes również niczego nowego jak sam twierdzi nie produkuje. Sławetne probiotyki czyli przefermentowane buraki... Jego filmik dowodzący dlaczego te produkty są najlepsze jest żenujący z punktu widzenia uprawy roślin, posłuchajcie. 

Niejaki Czerniak niby mówi do rzeczy do czasu kiedy wypowiedział się o chemtrails... Żenujące.

Nie mam zamiaru tu jednoznacznie potępiać tej niszy medycznej. W końcu również większość normalnych lekarzy to zwyczajne konowały.

Każdego warto spytać o efekty jego misji. Jest taki dziadek w Szczecinie, który robi USG. Od dziecka pamiętam, ze chodzili do niego wszyscy poważnie chorzy. Ja również. Podobno jeszcze działa. Trzeba stać do jego gabinetu od 4 nad ranem...

Zwykłym USG jamy brzusznej, opisem i diagnozą zawstydzał służbę zdrowia.  Ma ten lekarz rezultaty. Jest taka pani lekarz... Zresztą długo by pisać o dobrych lekarzach. Nawet jeżeli nie trafiają od razu, jeśli walczą z nieuleczalnym to pomagają pacjentom...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Śmieszy mnie tekst soundchasera ,że na powstanie raka, zawału serca czy udaru nie mamy wpływu

A co napisałem trochę dalej? Nie przeczytałeś? Jesteśmy w stanie przeciwdziałać chorobom, ale nie do końca. Możesz robić wszystko jak należy - przestrzegać odpowiedniej diety, nie pić alkoholu, mieć dużo pełnowartościowego ruchu, chodzić wcześnie spać...itd, itp...i nagle zachorować na raka, albo dostać zawału.
Wojciechu - naprawdę jesteś lekarzem? ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skynyrd napisał:

Co Ty, trzymał stragan ze śledziami na Targowej

PrzyTargowej w Łodzi to był bazar. Owszem - chodziłem tam za młodu handlować winylami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

PrzyTargowej w Łodzi to był bazar. Owszem - chodziłem tam za młodu handlować winylami. 

W Łodzi to byłem raz w życiu. I wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Moontan napisał:

Nie odkryli ... a przekręt z cholesterolem

O przekręcie z cholesterolem napisał pierwszy pewien uznany lekarz amerykański lata temu...

A propos cholesterolu. Byłem ze 2 lata temu na jakiejś konferencji w sprawie e-zdrowia. Byli medycy i jeden z uznanych kardiologów polskich wskazał go jako obciążenia. W kuluarach porozmawialiśmy. Stał przy swoim. Spytali go czy kroił kiedyś żyły z blaszką miażdżycową zamykającą światło... Podobno jest twarda bo oparta na wapniu... Cholesterol to maź... Zrozumiałem wówczas, że tytuł nie świadczy o czymkolwiek. Słuchałem wówczas też uznanego polskiego neurochirurga, który wręcz nabijał się ze zmowy cholesterolowej... 

Fakt faktem, miałem pracownika, który mało nie zszedł od statyn. Człowiek wówczas 40 letni. Teść lekarz. Cholesterol 240. Po dwóch latach ktoś wpadł na pomysł aby odstawić statyny; uszkodzenie mięśnia sercowego... A znacie normą cholesterolu; 200 - 270. Cholesterol poniżej 170 to patologia... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skynyrd napisał:

Współczuję

Ja nie żałuję. To były najlepsze lata mojego życia...wszystko obracało się wtedy wokół płyt i lasek. ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Ja nie żałuję. To były najlepsze lata mojego życia...wszystko obracało się wtedy wokół płyt i lasek. ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, soundchaser napisał:

A co napisałem trochę dalej? Nie przeczytałeś? Jesteśmy w stanie przeciwdziałać chorobom, ale nie do końca. Możesz robić wszystko jak należy - przestrzegać odpowiedniej diety, nie pić alkoholu, mieć dużo pełnowartościowego ruchu, chodzić wcześnie spać...itd, itp...i nagle zachorować na raka, albo dostać zawału.
Wojciechu - naprawdę jesteś lekarzem? ?
 

A Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem  ? Co z tego gdy nie będziesz np. leczył nadciśnienia ? Dostaniesz zawału lub udaru .To samo gdy nie będziesz leczył cukrzycy .Gdy nie zrobisz profilaktycznego badania endoskopowego to nie wykryjesz stanów przednowotworowych lub nowotworu .Itd .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

A Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem  ? Co z tego gdy nie będziesz np. leczył nadciśnienia ? Dostaniesz zawału lub udaru .To samo gdy nie będziesz leczył cukrzycy .Gdy nie zrobisz profilaktycznego badania endoskopowego to nie wykryjesz stanów przednowotworowych lub nowotworu .Itd .

Tak wiem...trzeba kontrolować swoje zdrowie i monitorować przez cały czas. Najlepiej robić systematycznie co jakiś czas kompleksowe badania wszystkich organów, całego ciała pod każdym względem, by mieć szansę wykryć odpowiednio szybko ewentualne zmiany. Trochę tych badań chyba by było. Tylko kto z nas ma taką szansę przy obecnym poziomie naszej służby zdrowia?
Zapewnisz mi regularny, kompleksowy i fachowy monitoring powiedzmy raz na pół roku?
Mogę przyjeżdżać do Twojego, albo poleconego mi innego szpitala. Skierowania wezmę od lekarza pierwszego kontaktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, soundchaser napisał:

Tylko kto z nas ma taką szansę przy obecnym poziomie naszej służby zdrowia?

Sprzed tygodnia.

Chora z rozpoznaniem złogów w układzie moczowym. Szpital.

Cała lista badań, łącznie z USG...

Tylko ktoś zapomniał o badaniu moczu... ? 

Oczywiście chora odesłana ze szpitala (o 1 w nocy). Teraz zrobiliśmy zapomniane badania i dalej trwa gehenna z konowałami lekarzami... z lekarz rodzinną, która nie raczy przyjechać do pacjentki obłożnie chorej i pyta co ma wpisać w skierowaniu do szpitala (prywatnymi kanałami ktoś załatwił), jakie rozpoznanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz Żona i Koleżanki zwołały sztab kryzysowy. 

Pani lekarz rodzinna usłyszała wyniki moczu i były w normie...

Spojrzałem i rzuciło mi się w oczy parę ekstremów... 

Teraz sprawdzają w googlarce.

Wszystkie wartości świadczą o poważnym stanie albo przynajmniej muszą skłonić lekarza do pogłębionej diagnostyki...

I teraz powiedzcie czy tam pracują jakieś niedorozwoje?

Kazałem Dziewczynom spisać w punktach co mają lekarzowi jutro komunikować i egzekwować konkretne decyzje bo wydaje się, że są za miękkie w rozmowach z tą bandą darmozjadów... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

I teraz powiedzcie czy tam pracują jakieś niedorozwoje?

 

 

.... jak nie jak tak,  to widać nawet na tym forum?????

Zupełny brak zainteresowania pana doktora czy  nadredaktora laboranta , oni tak maja nawet  kasa nie robi wrażenia .. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.