Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 8:16
https://dane.gov.pl/pl
2 godziny temu, zukzukzuk napisał:

Tyle, co był u mnie zięć i poinformował (zauważyłem, że z bladym, przestraszonym obliczem - nie dziwota), że dziś zmarła 35-letnia, żona jego kolegi z pracy. Nauczycielka, szczepiona jakiś tydzień temu, szczepionką Astra-Zeneca. Ponoć była zdrowa, bez żadnych chorób ciężkich czy przewlekłych. 

Osierociła dwójkę małych dzieciaków.

"Raj" na ziemi...

Teraz i mnie dopadł dół:(

 

 

a mówią "światli" że nie szczepic się to loteria...jak widać szczepić sie to tez loteria

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty, szczodry człowiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MSki napisał:

Ale na pytanie nie odpowiedziałeś, czyli nie wiesz i pomimo nerwowo przeglądanego netu odpowiedzi nie znalazłeś. Za to z łatwością tworzysz jakieś własne wizje nierzeczywistości w której żyjesz i nic więcej.

czy nie rozumiesz co pisze ?

wklejasz artykuł ewidentny gniot reklamowy do łapania jeleni

spam zmajstrowany z fejkowych danych i foto stockowych

co mam komentować ? jego tresc ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, cir napisał:

wklejasz artykuł ewidentny gniot reklamowy do łapania jeleni

spam zmajstrowany z fejkowych danych i foto stockowych

Udowodnij manipulancie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
35 minut temu, soundchaser napisał:

Udowodnij manipulancie.

Jesteś aż tak niekumaty?

Dr. Radosław Wasilewski - polski specjalista w dziedzinie endokrynologii. To najlepszy ekspert w kraju. Wszyscy próbują się dostać do niego na konsultację.

1. Znajdź w internecie jakąkolwiek informację na temat tego "najlepszego eksperta w kraju".

2. Zdjęcie tego "eksperta" z artykułu:

mainImg.png

Jest do kupienia w jednej z internetowych "hurtowni" zdjęć:

https://www.shutterstock.com/pl/image-photo/professional-man-black-blazer-wearing-glasses-1672539949

professional-man-black-blazer-wearing-60

Tak was robią w konia naciągacze wciskające drogie "naturalne leki" na prostatę (poprzedni fejk wklejony przez @MSki ) czy na cukrzycę. Wystarczy, że w fejku jest plucie na medycynę akademicką i już wierzycie w każdy kretynizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, JuG napisał:

Jesteś aż tak niekumaty?

Dr. Radosław Wasilewski - polski specjalista w dziedzinie endokrynologii. To najlepszy ekspert w kraju. Wszyscy próbują się dostać do niego na konsultację.

1. Znajdź w internecie jakąkolwiek informację na temat tego "najlepszego eksperta w kraju".

2. Zdjęcie tego "eksperta" z artykułu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest do kupienia w jednej z internetowych "hurtowni" zdjęć:

 

 

Tak was robią w konia naciągacze wciskające drogie "naturalne leki" na prostatę (poprzedni fejk wklejony przez @MSki ) czy na cukrzycę. Wystarczy, że w fejku jest plucie na medycynę akademicką i już wierzycie w każdy kretynizm.

Wygląda prawie jak Obajtek. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, cir napisał:
14 godzin temu, MSki napisał:

Ale na pytanie nie odpowiedziałeś, czyli nie wiesz i pomimo nerwowo przeglądanego netu odpowiedzi nie znalazłeś. Za to z łatwością tworzysz jakieś własne wizje nierzeczywistości w której żyjesz i nic więcej.

czy nie rozumiesz co pisze ?

wklejasz artykuł ewidentny gniot reklamowy do łapania jeleni

spam zmajstrowany z fejkowych danych i foto stockowych

co mam komentować ? jego tresc ?

Ja nie pytałem o to, jakbyś skomentował wklejony artykuł, którego nie jestem autorem. 

Zapytałem, co sam z resztą potwierdziłeś, cytując mój wpis;

- mój wpis - "ba, nawet trzodę chlewną, bydło i konie mięsne, a wiesz chociaż na czym to rzekome "szczepienie" polega ?"

- twoja odpowiedź na moje pytanie - "twoja paranoja jest wyłącznie twoja".

Mój wpis, z częścią zdania w formie pytającej był odpowiedzią na twój wcześniejszy;

 

twój wpis - "sa masowe szczepienia drobiu

wystarczy troche czytac normalnej medycyny lub biologii".

Jeśli tak w życiu robisz jak myślisz, to ja nie powierzyłbym ci nawet opróżniania w szpitalu basenów, bo na pewno byś się przewrócił i wpadł nosem w gó**o zapychając dziurki i dusząc się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, JuG napisał:

Wystarczy, że w fejku jest plucie na medycynę akademicką i już wierzycie w każdy kretynizm.

Ta medycyna akademicka też podlega weryfikacji. Od kilku miesięcy stosuje odpowiednią dietę, schudłem 15 kg, odstawiłem leki na cukrzycę i nadciśnienie. Według medycyny akademickiej, leki na nadciśnienie trzeba brać do końca życia. Tylko dzięki częstej samokontroli nie wylądowałem w szpitalu, ciśn ienie spadło znacznie poniżej normy. Bez piguł jest idealne. Co na to medycyna akademicka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 minut temu, jurek1 napisał:

Co na to medycyna akademicka?

Ona na to, że nadwaga i otyłość są przyczyną wielu chorób.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) rocznie z powodu chorób związanych z nadwagą i otyłością umiera ponad 2,5 mln osób. Otyłość jest przyczyną 229 innych chorób - w tym schorzeń stawów, nadciśnienia, chorób serca i nowotworów. Niektórzy specjaliści uważają cukrzycę typu II bardziej za powikłanie otyłości niż samodzielną chorobę.

Każdy lekarz powie grubasowi, że ma schudnąć. Ale z dietami trzeba uważać - wiele z nich jest niezrównoważonych, przy dłuższym stosowaniu dają skutki uboczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JuG napisał:

Każdy lekarz powie grubasowi, że ma schudnąć. Ale z dietami trzeba uważać - wiele z nich jest niezrównoważonych, przy dłuższym stosowaniu dają skutki uboczne.

I leki będzie dalej przepisywał, bo "religia" mu tego zabrania. Ba, nawet powie że trzeba przytyć, bo to niezdrowe dla organizmu, pomimo wyników badań stale polepszających się. Biznes musi się kręcić, a pojęcie etyki lekarskiej jest w takim stanie jak pojęcie honoru polityka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MSki napisał:

Ja nie pytałem o to

A ja zapytam o to: 

nie wstyd Ci po takiej kompromitacji jeszcze tutaj występować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 minut temu, jurek1 napisał:

pojęcie etyki lekarskiej

Pośród 180.000 polskich lekarzy (i dentystów) z pewnością jest grupa lekarzy kiepskich. Tak jest w każdej grupie zawodowej. Nie ma przymusu leczyć się akurat u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, JuG napisał:

Pośród 180.000 polskich lekarzy (i dentystów) z pewnością jest grupa lekarzy kiepskich. Tak jest w każdej grupie zawodowej. Nie ma przymusu leczyć się akurat u nich.

Tylko problem jest taki, że każdy lekarz udaje najlepszego, a zwykły człowiek nie jest w stanie od razu zorientować się, który jest naprawdę dobry, a który to szarlatan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TomekL3 napisał:


Lubisz siać negatyw?! Tutaj wstyd, tam nienawiść...

Daj spokój Tomek, oni już tak mają, że nikt nie może mieć lepiej od nich. Przecież wystarczy poczytać jego wpisy w temacie Antysemityzm - mit czy polska przypadłość ? i będzie wiadomo, co to za persona  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MSki napisał:

Daj spokój Tomek, oni już tak mają, że nikt nie może mieć lepiej od nich. Przecież wystarczy poczytać jego wpisy w temacie Antysemityzm - mit czy polska przypadłość ? i będzie wiadomo, co to za persona  ?

 

Persona negativa - nonobiectiva ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem u naszych sąsiadów z południa:
Czechy zakazały przejazdu z powiatu do powiatu poza wyjątkami. By wyegzekwować zakaz, na zamknięte granice powiatów wysłano 26 000 policjantów, 4000 żołnierzy i 270 celników. Kontrole obejmują też pociągi i autobusy. Złamanie zakazu grozi karą do 20 000 koron (ok. 3500 zł).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam, ale żeby aż tak z brudnego palucha ?

W tytule - "Szczepienia mają niemal 100 proc. skuteczności"  - ajwaj mame jestemy uratowane ?

a czytając dalej artykuł - "Spośród 1,82 mln pacjentów, 1248 (0,07 proc.) otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa, z czego 122 wymagało hospitalizacji, a 73 miało ciężki przebieg choroby.

i dalej pobożna życzenia i "gdyby Żyd nie miał pejsów", czyli teoretyzowanie - "Te dane wskazują, że w teoretycznej sytuacji, kiedy mielibyśmy 100 proc. zaszczepionych, potrzebowalibyśmy tylko kilkadziesiąt łóżek covidowych w całym kraju i tylko kilka dla pacjentów w ciężkim stanie" - stwierdził cytowany przez gazetę dr. Eyal Leshem z kliniki Sheba Medical Center w Ramat Gan."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2021 o 14:35, soundchaser napisał:

I tego się trzymaj. Napisz później jak wyzdrowiejesz o symptomach.

Pozdrawiam.

dzięki za miłe słowa, chyba mogę już napisać że jestem ozdrowieńcem. Test na covid z wynikiem pozytywnym, reszta rodziny negatywna.

Objawy- samopoczucie jak przy przeziębieniu, słaby kaszel, katar ale dodatkowo obezwładniające znużenie i ból głowy. Nie mam pojęcia czy miałem gorączkę gdyż cały czas paracetamol. Zaczęło się w sobotę 20 lutego i trzymało w zasadzie jak w pysk do kolejnej soboty. Nie mam żadnych dolegliwości obecnie, do jutra pozostaję zamknięty na kwarantannie a rodzina cały jeszcze kolejny tydzień mimo że są negatywni, czego odrobinę nie rozumiem. pójdę oddać krew, chociaż raz na coś się przydam.

przez kilka pierwszych dni podjeżdżał wojskowy samochód i musieliśmy pokazać się w oknie. obecnie tylko telefonicznie pytają czy jesteśmy wszyscy w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, zapisałem się na pulsoksymetr, dostałem na drugi dzień także sprawnie, cały czas miałem saturacje na poziomie 95-96 czyli ok pod tym względem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, zukzukzuk napisał:

Tyle, co był u mnie zięć i poinformował (zauważyłem, że z bladym, przestraszonym obliczem - nie dziwota), że dziś zmarła 35-letnia, żona jego kolegi z pracy. Nauczycielka, szczepiona jakiś tydzień temu, szczepionką Astra-Zeneca. Ponoć była zdrowa, bez żadnych chorób ciężkich czy przewlekłych. 

Osierociła dwójkę małych dzieciaków.

"Raj" na ziemi...

Teraz i mnie dopadł dół:(

 

 

i dobrze głupcy sami sie wyelimijuą najpierw (wy)szczepic baranów a jak nie padnie to dotruć swoim dwutlenkiem węgla  na swiezym powietrzu , plan covideusza koronawieckiego , niedzielskiego  bandyty , i szumowskiego bydlaka idzie pełną parą a barany od roku z kagancami na ulicach biegają z pocyholonymi łbami , skonczony naród niewolnicze psy 

17 godzin temu, costa brava napisał:

a mówią "światli" że nie szczepic się to loteria...jak widać szczepić sie to tez loteria

(wy)szczepić bydło na telewizyjnego wirusa najlepiej potrójną dawką i dotruć kagancami taki plan 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arti_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to teraz przyjrzyjmy się liczbom - 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  - a pod tym linkiem mamy dostęp do informacji, jakie kraje rzekomo "przodują" w tym niechlubnym rankingu. Bo te dane nie w pełni obrazują to, jaki wymiar ma ta pandemia w danym kraju. Te dane pod linkiem są danymi wyjściowymi do dalszych obliczeń, których wyniki są raczej pesymistyczne. Wziąłem pod uwagę tylko dwa państwa - Polska i Izrael ...chyba z racji tego, że powyżej wkleiłem cytaty z artykułu, do którego linka nie podałem przez zapomnienie - 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ok, to teraz przejdźmy do wyliczeń, które zostaną przeprowadzone w oparciu o powyższą i poniżej podane strony;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   -   Obecna populacja 37 646 521 populacja na dzień (poniedziałek 1 marca 2021),

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  -  Obecna populacja 9 237 699 populacja na dzień (poniedziałek 1 marca 2021)

i jeszcze, aby Was nie fatygować, dane ze strony  statvirus.pl, czyli ilu zachorowało, ilu wyzdrowiało i ilu zmarło.

Dlaczego tak przedstawiłem sprawę ? - Dlatego, że jesteśmy "infekowani" informacjami, które nie oddają w pełni prawdy "statystycznej". A wystarczy przecież przeliczyć ilość zachorowań w stosunku do populacji w danym kraju i już liczby wynikowe ulegają radykalnej zmianie.

 

 

nagłówek.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rasputin napisał:

Nie mam pojęcia czy miałem gorączkę gdyż cały czas paracetamol

Cieszę się bardzo, że zdrowiejesz:) I tak trzymać!

Tylko rada z mojej strony. Dowiedziałem się jakiś czas temu, że gorączki nie należy zbijać lekami (forma obrony organizmu). Chyba, że jest bardzo wysoka. Choć i na to są naturalne metody. Lecz, nie miałem okazji, by tego doświadczyć, bo od pewnego czasu gorączka się nie pojawia:)

 

1 godzinę temu, rasputin napisał:

do jutra pozostaję zamknięty na kwarantannie a rodzina cały jeszcze kolejny tydzień mimo że są negatywni, czego odrobinę nie rozumiem.

Ludzie tego nie rozumieją, osoby dające się zniewolić (za pieniądze i przywileje) - tak... 

1 godzinę temu, rasputin napisał:

pójdę oddać krew, chociaż raz na coś się przydam.

Super!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.