Skocz do zawartości
IGNORED

komercyjni tunerzy DIY na forum (anty hejt na forum)


lete
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi ani o jedno ani o drugie. Co do Protagonista wyraźnie napisałem wcześniej iż jedynie użyto obudowy. Co do drugiego  - Adam zasugerował inicjatywę poprowadzenia kilku Użytkowników zainteresowanych budową pre. Gdzieś w trakcie padł pomysł forumowej obudowy, projektem zajął się Adam.
W owym wątku zapytałem czy ktoś podjąłby się zbudowania egzemplarza również dla mnie - zgłosił się Adam. Zaoferował się również dwóm innym Użytkownikom.

Owe pre szumiało nie tylko na moich kolumnach o skuteczności 99dB. Szumiało również na Keswick Audio Research Volante o skuteczności 86dB.
Jak wspomniałem wyżej - szum powyżej 60dB. Skutecznie przysłaniał buczenie - odkryte po rozwiązaniu problemu z szumem.
 
Czyli z tego co piszesz zrozumiałem, że to nie Adam jest winien. Skąd on mógł wiedzieć jakie przyniesie niespodzianki ten projekt skoro nie był jego projektem?
Za bardzo nie rozumiem Twoich roszczeń.
Dobrze by było to wyjaśnić do samego końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AudioAddicted napisał:

A co "Audio Mity" robi w dziale Hi Fi? ?
Odpowiedź jest prosta - zarabia...

:-)

:0

Jest to filtr selekcyjny.

 

Tzn. kieruje zainteresowanie ku najistotniejszym przyczynom, takim które jeszcze polemicznie można rozstrzygnąć lub uprawdopodobnić.

Ustawienie/aktywne/pasywne - elementy toru.

Taka powinna być hierarchia wydatków.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • plastik1989 zmienił(a) tytuł na komercyjni tunnerzy DIY na forum (anty hejt na forum)
38 minut temu, piorasz napisał:

Czyli z tego co piszesz zrozumiałem, że to nie Adam jest winien. Skąd on mógł wiedzieć jakie przyniesie niespodzianki ten projekt skoro nie był jego projektem?
Za bardzo nie rozumiem Twoich roszczeń.
Dobrze by było to wyjaśnić do samego końca.

@McGyver zaproponował, otworzył i kierował tym projektem na Forum, jednocześnie budując dla siebie i trzech Użytkowników w tym dla mnie.
Wstawił rezystory o wartości 100 krotnie wyższej w urządzenia które sam wykonał - pomimo iż w forumowym wątku sam podał innym jakie mają być wartości tych rezystorów. Wykonał urządzenia wadliwe i takie wysłał do ludzi. Wykonał je na innych częściach niż te, które polecał użyć w wątku (m.in. inne PCB, zasilacz itp.) Każde z trzech urządzeń, które sam z budował różniły się od siebie wewnątrz - wrzucić fotki?
Tłumaczenie się iż o owych wadach nie wiedział, gdy bawi się w elektronikę / ma w domu chociażby oscyloskop pozostawiam bez komentarza
Poczytaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i następnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
- masz tam wszystko od początku do końca ?

Drugi link prowadzi do mojego wątku - kilkukrotnie sam podkreśliłem iż jest to wątek służący znalezieniu przyczyn an nie potępianiu kogokolwiek. "Wybuchłem" dopiero po tym jak dostarczył koledze nieszczęsne trzecie pre, które było jeszcze gorsze od poprzednich, po czym znikł z Forum - pozostawiając pokrzywdzonego samemu sobie. Wtedy dotarło do mnie i do innych że nieprofesjonalne zachowanie należało skrytykować...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AudioAddicted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma wpływ na twoje wpisy w tym wątku ma fakt, że sam jesteś branżą na tym forum a na audiomaniakach jesteś moderatorem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rochu napisał:

Jaki ma wpływ na twoje wpisy w tym wątku ma fakt, że sam jesteś branżą na tym forum a na audiomaniakach jesteś moderatorem?

Na tym Forum sam poprosiłem o oznaczenie się branżą, pomimo iż polski rynek nie jest moim rynkiem docelowym. Ma to na celu zapobieganie domysłom "szeptanego marketingu".
W dziale "Blogi" na tamtym Forum każdy właściciel bloga ma podniesione uprawnienia tylko po to, aby móc edytować i kontrolować własny blog. Jeżeli spojrzysz na tego samego Usera w innych wątkach, to Moderatorem już nie jest.

Zatem żaden - gdy Adam zaproponował mi zbudowanie pre nie miałem nawet własnej firmy. Ta powstała dawno po tym jak otrzymałem pre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AudioAddicted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=3550]McGyver[/mention] zaproponował, otworzył i kierował tym projektem na Forum, jednocześnie budując dla siebie i trzech Użytkowników w tym dla mnie.
Wstawił rezystory o wartości 100 krotnie wyższej w urządzenia które sam wykonał - pomimo iż w forumowym wątku sam podał innym jakie mają być wartości tych rezystorów. Wykonał urządzenia wadliwe i takie wysłał do ludzi. Wykonał je na innych częściach niż te, które polecał użyć w wątku (m.in. inne PCB, zasilacz itp.) Każde z trzech urządzeń, które sam z budował różniły się od siebie wewnątrz - wrzucić fotki?
Tłumaczenie się iż o owych wadach nie wiedział, gdy bawi się w elektronikę / ma w domu chociażby oscyloskop pozostawiam bez komentarza
Poczytaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
i następnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
- masz tam wszystko od początku do końca

Drugi link prowadzi do mojego wątku - kilkukrotnie sam podkreśliłem iż jest to wątek służący znalezieniu przyczyn an nie potępianiu kogokolwiek. "Wybuchłem" dopiero po tym jak dostarczył koledze nieszczęsne trzecie pre, które było jeszcze gorsze od poprzednich, po czym znikł z Forum - pozostawiając pokrzywdzonego samemu sobie. Wtedy dotarło do mnie i do innych że nieprofesjonalne zachowanie należało skrytykować...
To wiele wyjaśnia. Z mojej strony dzięki za info. Uważam, że o takich sprawach należy pisać dla potomnych. Jeśli nadal ktoś uważa, że to hejt to ja nie mam pytań.
Powiem więcej. Fachowców przez duże "F" należy nagradzać i chwalić a o partaczach niesolidnych oraz nieterminowych trzeba mówić a nie milczeć.
I żeby nie było. Adam to przesympatyczny gość. Udziela się na forum - zgoda. Jednak do roboty podchodzi bardzo lekceważąco. Jest niesłowny i ma kaprysy. Mimo tego żąda szacunku dla jego pracy. Pracy za którą trzeba z góry zapłacić lub częściowo a nie wiadomo kiedy skończy.
Gdy wreszcie ukończy nie mamy gwarancji odzyskania pieniędzy w razie niezadowolenia. Nie mamy też gwarancji powtarzalności produktu.
Cóż. Każdy ma swój rozum. Ja się na to nie piszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tomek7776 napisał:

zajmuje sie sprzedaza,i to niekiedy za sume kilkuset tys zl,

ale tam nie ma takich ludzi jak na tym forum,dla mnie to jestescie jak "egzotyka",z jakiejs koszmarnej powiesci.

 

... i 15 lat tu wytrzymałeś ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • McGyver zmienił(a) tytuł na komercyjni tunerzy DIY na forum (anty hejt na forum)
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.