Skocz do zawartości
IGNORED

....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?


Miroslav1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, maciek36 napisał:

I jak wrażenia? Ja miałem przez chwilę Dac Metronome C8 u siebie, bo myślałem,że zmienię jak kolega sprzedawał. Wg mnie podobny poziom jakościowy. Raczej byłby to ruch w bok, więc odpuściłem. Mi się podoba taka niezobowiązująca prezentacja Lectora, Harbeth etc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...Maciek jeszcze słowo.... z i88 słuchałem CD Accu, Metronome, Esoteric, Mark Levinson i jeszcze kilka....ale z całą pewnością i odpowiedzialnością mówię że do i88 najlepszym kompanem jest CD Orphee....tu jest pełna synergia i dopełnienie tego co lubisz w i88.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniemam, że może tak być, a biorąc pod uwagę, że grasz na nim już od lat, można mieć niemal pewność, że w określonej stylistyce, a trochę firmowej manierze, będzie to wybór celujący. Nawiasem, Jadis z Jadisem winien grać i hulać na całego, bez zadyszki czy grymasów. 

Z drugiej, w roli wzmocnienia/ zamiennie/ podpinasz też i inne amp np. Evo i też jest OK, więc wygląda na to, że firmowy sznyt wespół z innymi jego cechami, to jest dla Ciebie, to co doktory zalecają. 

Oczywiście, na samym końcu jest ucho i.., potencjalna kiwalność nóżki, ale z tym ost,  - jak donosisz - problemu nie ma najmniejszego więc, gitara! 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
...Maciek jeszcze słowo.... z i88 słuchałem CD Accu, Metronome, Esoteric, Mark Levinson i jeszcze kilka....ale z całą pewnością i odpowiedzialnością mówię że do i88 najlepszym kompanem jest CD Orphee....tu jest pełna synergia i dopełnienie tego co lubisz w i88.....
CD może kiedyś. Dzisiaj w audio przeszedłem trochę w tryb trwania.
Za dużo innych spraw mam na głowie.
Tak jak gra jest na prawdę satysfakcjonująco, gościom najczęściej też w miarę się podoba, więc czego chcieć więcej
Ja też nie mam takiej nervosy jak Wy Odsłuchy sprzętu, wybór strasznie mnie męczą. Skusiłem się ostatnio na Ciecle Labs i nawet rozważałem zmianę, ale wygrało to wspomniane trwanie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, maciek36 napisał:

CD może kiedyś. Dzisiaj w audio przeszedłem trochę w tryb trwania.
Za dużo innych spraw mam na głowie.
Tak jak gra jest na prawdę satysfakcjonująco, gościom najczęściej też w miarę się podoba, więc czego chcieć więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Ja też nie mam takiej nervosy jak Wy emoji3.png Odsłuchy sprzętu, wybór strasznie mnie męczą. Skusiłem się ostatnio na Ciecle Labs i nawet rozważałem zmianę, ale wygrało to wspomniane trwanie 🙂

....słówko odnośnie nervosy 😉....liczby nie kłamią, tak więc....8 lat jest już u mnie wzmacniacz Jadis z czego 6 lat gra  i88, podobnie tyle samo gości u mnie  CD Orphee....co prawda zmieniłem już kolumny ale ponad 8 lat grałem na Harbeth...mało 😉 ....zostawmy całą resztę.....

....grając  na  Harbeth i Jadis można wysnuć wniosek że  lubimy taką  samą stylistykę grania....pomimo tego że m40.2 poszły w odstawkę nadal jestem miłośnikiem takiego brzmienia, tyle że już bez m40.2....tak z nudów pobawię się ustawienia systemu że tak powiem na brudno 😉 

obecnie masz Harbeth m40.3xd  + Jadis i88 + Lector.....aby zachować taką samą stylistykę grania ale zrobić pewien progres i przy tym nie wydając kasy, proponuję sprzedać te skrajne urządzenia czyli m40.3 i Lectora i zrobić takie zestawienie kolumny OPEN 5 (nowa wersja) + i88 + Orphee....

jeżeli sprzedaż m40.3 i Lectora to powinno wystarczyć na te zestawienie....jednego jestem pewien i to na sto procent....zachowasz   muzykalność którą lubisz z połączenia Harbeth/Jadis  ale dojdzie jeszcze większa naturalność brzmienia i coś tam jeszcze.....taka wyliczanka przy porannej kawie 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
....słówko odnośnie nervosy ....liczby nie kłamią, tak więc....8 lat jest już u mnie wzmacniacz Jadis z czego 6 lat gra  i88, podobnie tyle samo gości u mnie  CD Orphee....co prawda zmieniłem już kolumny ale ponad 8 lat grałem na Harbeth...mało  ....zostawmy całą resztę.....
....grając  na  Harbeth i Jadis można wysnuć wniosek że  lubimy taką  samą stylistykę grania....pomimo tego że m40.2 poszły w odstawkę nadal jestem miłośnikiem takiego brzmienia, tyle że już bez m40.2....tak z nudów pobawię się ustawienia systemu że tak powiem na brudno  
obecnie masz Harbeth m40.3xd  + Jadis i88 + Lector.....aby zachować taką samą stylistykę grania ale zrobić pewien progres i przy tym nie wydając kasy, proponuję sprzedać te skrajne urządzenia czyli m40.3 i Lectora i zrobić takie zestawienie kolumny OPEN 5 (nowa wersja) + i88 + Orphee....
jeżeli sprzedaż m40.3 i Lectora to powinno wystarczyć na te zestawienie....jednego jestem pewien i to na sto procent....zachowasz   muzykalność którą lubisz z połączenia Harbeth/Jadis  ale dojdzie jeszcze większa naturalność brzmienia i coś tam jeszcze.....taka wyliczanka przy porannej kawie 
 
A w Polsce można posłuchać tych kolumn ? Czy tylko import w ciemno z USa,czy Kanady ?

Dzięki za poradę. Czy Twoje obecne kolumny lepiej się zachowują w mniejszym pomieszczeniu vs Harbeth ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, maciek36 napisał:

A w Polsce można posłuchać tych kolumn ?

tak, robim wlot na bezczela do Miro ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kiedyś w sprawie podstawek bambusowych dzwoniłem do dystrybutora w Polsce ale usłyszałem że on juz się tym nie zajmuje....najbliższy jest w Austrii....naprawdę te kolumny trafiły do mnie przypadkowo, tak samo jak inne graty  (wszystko przyszło w pakiecie) nigdy wcześniej nie słyszałem o takiej firmie jak TRI ART AUDIO....Damazy kiedyś powiedział że byliśmy na Audio Show w pokoju tej firmy ale nic nie pamiętam...albo tak kiepsko grało albo było za dużo 😉 ....OPEN 5 od samego początku mi się spodobały (te kolumny powinny przypasować   każdemu kto lubi brzmienie Harbeth, Spendor, Graham Audio itp) z decyzją które sobie zostawić trochę zwlekałem, nie chciałem pochopnie do tego podejść, jedne i drugie były moje  więc nie miałem jakiegoś ciśnienia przy wyborze....przez długi czas grałem na OPEN 5 następnie przeszedłem na m40.2.....takie zmiany  zrobiłem kilka razy, coby mieć pewność które....grając na m40.2 myślałem już o OPEN 5 natomiast gdy przeszedłem na  m40.2 to już mi czegoś brakowało....tak to wygląda....moja  żona fajnie to ujęła....żadne inne kolumny jej się tak nie podobały jak Harbeth....

 

.....słuchając płyty Magdy Umer na OPEN 5  powiedziała ,,mam wrażenie jakby ktoś stał za kolumnami,, chodziło jej o ten  realizm brzmienia....więc moje wypociny na temat basu/średnicy/wysokich tylko  psu na budę się zdadzą ....w marcu miałem w planie  zamówić nową wersję OPEN 5 ale obecna sytuacja spowodowała że trochę się to odwlecze ...myślę że do końca roku ogarnę temat....

Maciek, wtedy będzie okazja posłuchać....pożyczę Ci na kilka dni byś wiedział o czy mowa....tylko odsłuch/porównanie u siebie....nic innego....

...co do tego jak się ''zachowują''......trudne do ogarnięcia były m40.1.. m40.2 są łatwe, ale OPEN 5 są jeszcze łatwiejsze....tam są dwa głośniki 15' (w nowej wersji jest jedna 15' i jedna 18') dlaczego tak  się dzieję to  już Koledzy ''techniczni''  wytłumaczą.....moim zdaniem OPEN 5 są stworzone jakby do lampy, oczywiście zagrają z każdym wzmacniaczem ale z lampą najbardziej mi się podobały.....

Maciek nie ma nervosy 😉 

tyle jeżeli chodzi o kolumny....jeszcze  CD.....przy całym szacunku do Lectora....jest to urządzenie dobre a nawet w swojej cenie bardzo dobre ale porównując do CD Jadis....nie jest to ta klasa urządzenia co Orphee, moje stwierdzenie nie powinno być  krzywdzące dla Lectora.....patrząc na cenę,  Jadis nie robi łaski że gra lepiej....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 11.04.2022 o 15:30, piano napisał:

 

O zgrozo, O Brzozo! drżę czy mój raport z odsłuchu Lectora będzie choć w części pokrywał się z raportem Damazego!?

.., a co, jeśli ów raport będzie dalece odbiegał od mojego?

potraktuję, to jako ewidentny zamach na moje dobre imię? 😉 

Powołam pokomisję śledczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tych komisjum, to już mi słuch szwankuje, że o wzroku nie wspomnę, gdy patrzę na ilość zer po przecinku.   

Zatem - jeśli już masz takie moce - to powołaj kogo tylko chcesz i spraw, aby słuch i oczy moje, wolne były od I sekretarza i reszty miłościwie nam panujących. 

będę przeszczęśliwy i dozgonnie zobowiązany! 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

zrobiwszy sobie kawkę, informuję Szanownych, że się zagnieździłem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, ze prowadzę naziemny monitoring wątku i z przykrością stwierdzam ciszę! I to od dłuższego już czasu.

Skandal! 😉 

moja pyta, czy jest tego wyraźne przyczynum czy banalnie, dwie lewe do twórczości pisanej? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....poza kablami głośnikowymi na których gram od 2 tygodni to nic specjalnego się nie dzieję.....producent zaleca 300h wygrzewania, u mnie  PAD CORVUS  ma dopiero na liczniku jakieś 50h.....więc jeszcze trochę zostało....CORVUS jest przeznaczony  do lampy ale ''wygrzewam''  na hybrydzie - tak z oszczędności lamp.....za jakieś 100h podłączę je do Jadisa.....po tym co już prezentuję to wiem że będę zadowolony.....bardzo ładne wybrzmienia/czarne tło/taka soczystość grania......tak w skrócie.....

 

....wstępnie już rozmawiałem o kolejnych kablach - a mianowicie.....CORVUS idzie od wzmacniacza do zewnętrznej zwrotnicy a od zwrotnicy do kolumn ( właśnie o nich rozmawiałem) potrzebne są  krótkie kable 0.5 m. (to może być bardzo newralgiczny punkt) ..żeby wszystko miało jakiś sens to te króciaki też będą od PAD....

...jak ogarnę już ten odcinek to zabiorę się za drugą parę kabli głośnikowych....na chwile obecną nie jestem w stanie powiedzieć jakie to kable będą miedz czy srebro.....pewnie sporo czasu upłynie zanim całość ogarnę....no cóż zabawa trwa 😉 

....może coś ktoś miał ciekawego na ''warsztacie''? jakieś kolumny/wzmacniacz.....mile widziane kilka słów 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradzicie. ? Chcę sobie nowe kable sprawić myślę o Neotech Nemoi 1220 czyste srebro krystaliczne . Nie są to kable z "wasze półki za xxx PLN" ale jednak mają szansę zagrać i tu pytanie - testując je gdzie największy potencjalny wpływ mogą wywrzeć? Tj. połączenie PRE do końcówki mocy ? Czy źródło do PRE ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w XLR to nie polecam, sztywne jak diabli.

NEI3001 III porownywalem z Mogami 2534 i Neotech tylka nie urwal, jakies tak wyprane z zycia brzmienie, nawet lekko ostre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:

Panowie poradzicie. ? Chcę sobie nowe kable sprawić myślę o Neotech Nemoi 1220 czyste srebro krystaliczne . Nie są to kable z "wasze półki za xxx PLN" ale jednak mają szansę zagrać i tu pytanie - testując je gdzie największy potencjalny wpływ mogą wywrzeć? Tj. połączenie PRE do końcówki mocy ? Czy źródło do PRE ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A musi być srebro? Dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im bliżej źródła, tym skażenie srebrem większe 😉

przy niewiadomej soniczność twojego systemu oraz efektu do którego zmierzasz, to wróżenie z fusów.

Teoretycznie, źródło - pre, bo już od źródła sygnału, srebrem nadajesz charakter dalszej złożoności systemowej. 

Sęk w tym, że teorię czasem o kant doopy potłuc i mam na to przykład choćby z ost, półrocza. 

--------------------------

ja mam alergię na srebrowate, a mimo tego, znam przykłady ciekawych sonicznie połączeń.

 

10 godzin temu, Marek.S napisał:

NEI3001 III

 

10 godzin temu, Marek.S napisał:

jakies tak wyprane z zycia brzmienie, nawet lekko ostre.

PA, co w wolnym tłumaczeniu oznacza - pier**l... Audio. To kolejny dowód, ze trudno o receptum na szczęście.

W pewnej złożoności systemowej, 3001 III wypadł bardzo ciekawie i stało się to ku mojemu zdziwieniu z racji allergii na srebrowate. 

i jak tu żyć, jak kombinować, aby wyjść na swoje 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, piano napisał:

 

 

48 minut temu, piano napisał:

PA, co w wolnym tłumaczeniu oznacza - pier**l... Audio. 

...muszę to zapamiętać....ile w tym mądrości 😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ma być to XLR .
Z czym - a no z Lumin T2 jak źródło a dalej BAT VK-30SE dalej BAT VK-600SE

Dlaczego - z ciekawości jak zagra

Co mam - acoustic zen audio matrix Reference II w całym torze . Jest na miedzi ale z 4% domieszką srebra.

BTW - Lumin T2 nowy nabytek który uzupełnił i ożywił mój set


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Marek.S napisał:

Jak w XLR to nie polecam, sztywne jak diabli.

NEI3001 III porownywalem z Mogami 2534 i Neotech tylka nie urwal, jakies tak wyprane z zycia brzmienie, nawet lekko ostre.

Srebro  neotecha absolutnie nie jest ostre ,wyprane z emocji .Przyczyn tego trzeba szukać w innym miejscu ,nawet spróbować ten kabel przekręcić o 180'.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEI3001-III to nie srebro, jeśli już to posrebrzany. W moim systemie słuchawkowym jest na 'nie'.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
NEI3001-III to nie srebro, jeśli już to posrebrzany. W moim systemie słuchawkowym jest na 'nie'.

Dlatego, jak powyżej, pytałem o Neotech 1220


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Posrebrzana miedź w kablach sygnałowych zwykle u mnie grała kiepsko. Ale nie musi to być reguła.  

Również jestem zwolennikiem "albo - albo" czyli miedź lub czyste srebro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościłem kiedyś BAT'a, ale to stare czasy i niższy level. O ile dobrze pamiętam charakter, to ten Neo może się sprawdzić w konfiguracji VK30SE/ VK600SE. Tyle teorii, a praktyka swoje.  

Jedno mnie tylko niepokoi;

Specyfikacja:

• Dwa przewodniki o prostokątnym przekroju

Nie obawiasz się wpływu przekroju na krągłości wokalistek ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gościłem kiedyś BAT'a, ale to stare czasy i niższy level. O ile dobrze pamiętam charakter, to ten Neo może się sprawdzić w konfiguracji VK30SE/ VK600SE. Tyle teorii, a praktyka swoje.  
Jedno mnie tylko niepokoi;
Specyfikacja:

• Dwa przewodniki o prostokątnym przekroju

Nie obawiasz się wpływu przekroju na krągłości wokalistek ;-))

Cholera nie pomysłem o tym w ten sposób. Sądziłem że nie będę miał dźwięku zaokrąglonego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2022 o 21:20, Marcin Wielgus napisał:


Dlatego, jak powyżej, pytałem o Neotech 1220


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Również jestem zwolennikiem "albo - albo" czyli miedź lub czyste srebro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam przewód rca na tym kabelu i wyciąganiu wniosków o nim na podstawie odlsuchów 3001 jest co najmniej nieporozumieniem. Zamówiłem go na najdroższych, rodowanych wtykach Furutecha i jeśli chciałbyś go sobie zrobić to polecam, bo na Neutrikach tak dobrze nie było. Moim zdaniem jego cechy są wręcz idealne do BATa. Jest bardzo, ale to bardzo energetyczny i szczegółowy. Słychać wszystko i bardziej. Ale nie jest to granie odchudzone, bo bas jest bardzo mocny. Natomiast w porównaniu np z Cardasami Clear ma mniej dopalnenia w średnicy i słychać to w wokalach. Ale do BATa będzie idealnie moim zdaniem. Mógłbym Ci go pożyczyć, ale BATy po rca grają słabo. Ale jak chcesz ciekawy kabelek, trochę może nawet podobny, to mogę Ci pożyczyć Fadel Art Reference One XLR, pożyczyłem Mariuszowi i sobie takiego kupił. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam przewód rca na tym kabelu i wyciąganiu wniosków o nim na podstawie odlsuchów 3001 jest co najmniej nieporozumieniem. Zamówiłem go na najdroższych, rodowanych wtykach Furutecha i jeśli chciałbyś go sobie zrobić to polecam, bo na Neutrikach tak dobrze nie było. Moim zdaniem jego cechy są wręcz idealne do BATa. Jest bardzo, ale to bardzo energetyczny i szczegółowy. Słychać wszystko i bardziej. Ale nie jest to granie odchudzone, bo bas jest bardzo mocny. Natomiast w porównaniu np z Cardasami Clear ma mniej dopalnenia w średnicy i słychać to w wokalach. Ale do BATa będzie idealnie moim zdaniem. Mógłbym Ci go pożyczyć, ale BATy po rca grają słabo. Ale jak chcesz ciekawy kabelek, trochę może nawet podobny, to mogę Ci pożyczyć Fadel Art Reference One XLR, pożyczyłem Mariuszowi i sobie takiego kupił. 

Arek super info. Dzisiaj do ciebie dzwonię .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.