Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt kina domowego w pomieszczeniu 48m


Illinois78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
20 minut temu, Xpedite999 napisał:

Suby fajne , mogły by być moje ale wolę zamknięte. Nie pokazuje nic jak zaznaczyłem już kilka miesięcy temu , ty dalej swoje jak to senior po udarze.  Od kilku lat czy nawet kilkunastu zbierasz i planujesz i taki stan potrwa jeszcze dobre kilka lat więc każdy,  ale to każdy kompletny system jest o niebo lepszy od twoich zabawek wymyślonych. 

Bardzo fajne i nawet fajny system, bardzo mi się podoba.

Dawaj swój koleś, wymiękasz? Pokaż że masz jaja facet.

 

Najpierw mu naubliżałeś a teraz się podlizujesz, to nie w twoim stylu.

Ty go nie masz bucu.?

 

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie jaj nie ogranicza się na  wrzuceniu zdjęcia ,  twarzą w twarz byś się dowiedział.  Co do zdjęcia to ile można ci tłumaczyć?

Szukasz pretekstu do wrzucenia swoich śmiesznych fotek z dwoma frontami co nazywasz systemem ? Wrzucaj , posmiejemy się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, Xpedite999 napisał:

Posiadanie jaj nie ogranicza się na  wrzuceniu zdjęcia ,  twarzą w twarz byś się dowiedział.  Co do zdjęcia to ile można ci tłumaczyć?

Szukasz pretekstu do wrzucenia swoich śmiesznych fotek z dwoma frontami co nazywasz systemem ? Wrzucaj , posmiejemy się.

Nie odbijaj piłeczki, już dawno ci fotki pokazałem. Zresztą praktycznie mieszkasz już w moim profilu ?

Po co tam zaglądasz? 

Czekam na ciebie , pokaż to o co cię proszę. Pokaż że jesteś facet z jajami bo jak narazie to jest kłamca i oszust. Udowodnij mi że nie mam racji. 

Jestem po za domem, w telefonie mam tylko to. Jak widzisz wszystko jest tak jak mówiłem. Tylko nie pisz mi, że mam potrzebę wywyższania się bo to już jest żałosne.

Czekam na ciebie.?

Te Nuforce mogę ci sprzedać ????

IMG_20200608_142240.jpg

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończ te infantylne gierki pajacu i nie zasmiecaj gościowi tematu , ile można się z tobą uzerac.  To prawda że na starość ludzie są bardzo zgryźliwi jak widać . W kółko tylko Ty i o tobie i twoje zabawki itp . No mi daj zdjęcie,  no weź daj , no daj , dasz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Xpedite999 napisał:

Skończ te infantylne gierki pajacu i nie zasmiecaj gościowi tematu , ile można się z tobą uzerac.  To prawda że na starość ludzie są bardzo zgryźliwi jak widać . W kółko tylko Ty i o tobie i twoje zabawki itp . No mi daj zdjęcie,  no weź daj , no daj , dasz ?

Pokaż że nie jesteś kłamcą i fantastą w jednym. Jak narazie jesteś zerem, no i chyba tak zostanie.

Doradca na forum w dziale KD który nic nie ma ????

Nawet Bareja by tego nie wymyślił.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, paul klacska napisał:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

STEREO z dołożonym ekranem na siłę.  Tyle widzę. Znalazłeś w końcu pretekst do wrzutki fotki , elektroniką dawnie się pochwal do tego ?????

26 minut temu, paul klacska napisał:

Tylko nie pisz mi, że mam potrzebę wywyższania się bo to już jest żałosne.

Nawet nie wiesz jak bardzo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, Xpedite999 napisał:

STEREO z dołożonym ekranem na siłę.  Tyle widzę. Znalazłeś w końcu pretekst do wrzutki fotki , elektroniką dawnie się pochwal do tego ?????

Nawet nie wiesz jak bardzo .

Czytać nie umiesz, widać teraz dlaczego . Ze wzrokiem też coś nie teges . 

Chyba nie trudno się domyślić że po prawej stronie stoją następne 2 sztuki . W szkole byłeś? 2+2 to równa się ile ?

Centralnego pewnie nie widzisz bo i po co , dawaj skunksie . Pokaż co tam mam w zestawie. Według ciebie mam stereo, ok skoro nie potrafisz liczyć do więcej niż dwóch. Tak czy siak 2 jest więcej niż 0.

Powiedz że tchórzysz i zmykasz z podkulonym ogonem, to już norma u ciebie. ?

Dawaj Landryna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat i dyskusja z tobą bez sensu z uwagi na to że nie potrafisz stworzyć dźwięku surround u siebie w tym chlewie a przynajmniej nie umiesz wykorzystać tego co dają ci kolumny przez źle dobraną resztę ( o ile ją będziesz miał) , kolumny same nie zagrają rewelacyjnie w kinie same z siebie , bas też z nich nijaki , kalibracja i pomiary akustyczne też nie wiesz co co jest. To przed Tobą długa droga zanim ktoś ci wyjaśni jak to wszystko zgrać żeby wykorzystać możliwości które daje sprzęt.  Pisałem tyle razy i powtórzę Jeszce raz....myślisz w stereo co widać więc musisz uczyć się od podstaw co to jest dźwięk przestrzenny i jak piękny może być jeżeli jest wszystko ze sobą spasowane.  Ułomny jesteś innymi słowy i sukces w ciemnych barwach widzę.  Dałeś się namówić na kupno kolumn i nie wiesz co z nimi zrobić,  jeleń jesteś i target dla cwaniaków z branży audio i handlarzy skoro je kupiłeś z którejś tam ręki.  Tuman i tyle . Bez odbioru bo meczysz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Przestań się tłumaczyć cukiereczku. 

Wrzucaj swój pęknie skalibrowany system, chociaż wiesz co to jest? Co ty chcesz kalibrować jak nic nie masz? 

Udowodnij mi jaki to według ciebie jestem zielony.

Coś dla ciebie kłamco: 

Zresztą znudziłeś mi się amatorze virtualnego kina. Podaj numer konta, wyślę ci kasę na bilet i popcorn do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Xpedite999 napisał:

STEREO z dołożonym ekranem na siłę

ostro.. zobaczyłeś dwie różne kolumny i pomyślałeś stereo ? ja pier**le gadzie takich robią.

19 godzin temu, paul klacska napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

IC masz purple rain ?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, fetek napisał:

ostro.. zobaczyłeś dwie różne kolumny i pomyślałeś stereo ? ja pier**le gadzie takich robią.

 

Wynajmijcie pokój jak wam się dobrze szepcze do uszka.  To wiem przyjacielu mojej kozy że stereo to 2 identyczne ale widzę tylko 2 więc razem 4 co daje prędzej stereo niż zestaw kina , nie sądzisz? Tzn jak dla klaczki to te 4 pewnie grają za 11 i za atmosy i jest super bo wiadomo że kolumny w kinie są najważniejsze ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Wynajmijcie pokój jak wam się dobrze szepcze do uszka.

kłamca, głupek, analfabeta i homofob... no ładnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wynajmijcie pokój jak wam się dobrze szepcze do uszka.  To wiem przyjacielu mojej kozy że stereo to 2 identyczne ale widzę tylko 2 więc razem 4 co daje prędzej stereo niż zestaw kina , nie sądzisz? Tzn jak dla klaczki to te 4 pewnie grają za 11 i za atmosy i jest super bo wiadomo że kolumny w kinie są najważniejsze
A centralnego, nie widzisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, fetek napisał:

kłamca, głupek, analfabeta i homofob... no ładnie.

 

Gdzie ty się doszukał tego foba? Tak Cię dotknęło szeptanie do uszka czy opcja w pokoju z klaczką ? Wrażliwy gość jesteś ??

 

13 minut temu, RAF77 napisał:
2 godziny temu, Xpedite999 napisał:
Wynajmijcie pokój jak wam się dobrze szepcze do uszka.  To wiem przyjacielu mojej kozy że stereo to 2 identyczne ale widzę tylko 2 więc razem 4 co daje prędzej stereo niż zestaw kina , nie sądzisz? Tzn jak dla klaczki to te 4 pewnie grają za 11 i za atmosy i jest super bo wiadomo że kolumny w kinie są najważniejsze emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

A centralnego, nie widzisz?

Nie , nie widze tam centrala podobnego do reszty . Chyba przyznasz że by pasowało pasować przy takim rozmachu i opowieściach i szczekaniach i przechwałkach a o subach nie wspomnę....no pewnie mam być spokojny bo są zamówione hahaha klaczka chyba jest nieśmiertelny bo te 10 - 15 lat mu jakoś leci jak z bicza strzelił ??? gdzie dla normalnych śmiertelników to kawał życia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, RAF77 napisał:
2 godziny temu, Xpedite999 napisał:
Wynajmijcie pokój jak wam się dobrze szepcze do uszka.  To wiem przyjacielu mojej kozy że stereo to 2 identyczne ale widzę tylko 2 więc razem 4 co daje prędzej stereo niż zestaw kina , nie sądzisz? Tzn jak dla klaczki to te 4 pewnie grają za 11 i za atmosy i jest super bo wiadomo że kolumny w kinie są najważniejsze emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

A centralnego, nie widzisz?

Daj spokój, to jest chory człowiek. On ma już omamy wzrokowe, widzi to co chce widzieć. On już dawno uciekł w wirtualny świat i nie radzi sobie z rzeczywistością. Prawdopodobnie jest to człowiek nie wykształcony z patologicznej rodziny lub też takiego samego środowiska. Depresja doprowadziła że uciekł w swój świat, ten człowiek ma problem z akceptacją życia jakie go otacza. Psychika jest na granicy, nie zdziwił bym się jakby jeszcze używki jakieś tu były. Gość jest na najlepszej drodze do schizofreni maniakalnej . 

Widać to nie od dzisiaj, że ma problemy emocjonalne. Moim zdaniem trzeba się nad nim zlitować i darować mu jego ciągłe zaczepki . Każdy nasz odzew jeszcze bardziej go nakręca. Mam nadzieję, że widzi to ktoś z jego bliskich i skieruje go do specjalisty zanim będzie za późno. My nic tu nie zdziałamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????????????czacha dymi jaka diagnoza, nosem wciągam,  wdycham , i po kablach heroiny nie unikam. Używki powiadasz...cały czas czegoś się w życiu używa- ty nie ? Ty się marnujesz bo za take opowieści lekarze biorą gruby szmalec a nie za darmo na forumu wystawiać.  Omamy  mam powiadasz ? A kto już kilka lat udziela się na forum w zakładce " kino domowe " nie posiadając go ? Ty cały czas już widzisz swój system w komplecie , gratuluję wyobraźni bo kompletny będzie jak pisałem za min 10-15 lat.

Kto Cię tu toleruje też widzi rzeczy które nie istnieją,  czyli twój system no albo przytakują bo tak lekarz kazał. 

Milczysz jak dyskusja jest na inne tematy aniżeli sprzęt bo nic nie masz do powiedzenia i zero wiedzy a wciskasz się dopiero tam nie proszony gdzie ktoś coś o sprzęcie napisze i poczujesz na tego co ma bdb sprzęt bo najlepsze glosnik i użyte no ale to 4 kolumny tylko i bez elektroniki hmmm mało ważne ale za to jakie hahahahaha???? kalibracja , akustyka , adaptacja , procesor , rozmieszczenie....tego po prostu wg ciebie nie ma w kinie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Xpedite999 napisał:

Kto Cię tu toleruje

Ciebie nikt, praktycznie każdy by Ci nakopał do dupy gdyby mógł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fetek napisał:

Ciebie nikt, praktycznie każdy by Ci nakopał do dupy gdyby mógł.

Zaufaj mi w normalnym świecie też chciał bym dać co po niektórym taką możliwość.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Xpedite999 napisał:

Zaufaj mi w normalnym świecie też chciał bym dać co po niektórym taką możliwość.....

dostania w tyłek ? było mówić że kolega LGBT.....

11 minut temu, paul klacska napisał:

Ja to widzę tak: ???

w pl zawartość blokowana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę paul i dla Ciebie znalazł się link i Twojego podejścia do kina :

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O siemasz przychlaście,  co tu robisz jak sprzęt sprzedałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul, ale narobiłeś syfu. Nie dociera do ciebie, że mało kogo obchodzą Elewatory. Ty w tej zakładce jesteś bezużytecznym chwastem. Zrozum prosty ludziku, nikt ci nie zazdrości, nikt nie kibicuje, większość cię zwyczajnie olewa. Ty masz bardzo ubogie słownictwo, te twoje posty są nudne, wiecznie się powtarzasz. Skąd ty znasz takie fajansiarskie odzywki. ''Dawaj prymus, dawaj landryna''. Albo fantastic plastik.No można raz, drugi ale nie dziesięć razy. Normalnie Tolek Banan. Już kilkanaście razy wcinałeś się z Elevatorami, ale nic konkretnego o ich zaletach nie napisałeś. ''Nudziarz'' tak mówi o tobie koleżanka małżonka do swojego przyjaciela.

Ja od siebie dodam, że mi się nawet nie chce trolnąć Klaczki takie to jest zero.

Martin ty się nie próbuj kolegować z klaczuchą, przecież on się z ciebie naśmiewał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, WARMSTONE napisał:

Paul, ale narobiłeś syfu. Nie dociera do ciebie, że mało kogo obchodzą Elewatory. Ty w tej zakładce jesteś bezużytecznym chwastem. Zrozum prosty ludziku, nikt ci nie zazdrości, nikt nie kibicuje, większość cię zwyczajnie olewa. Ty masz bardzo ubogie słownictwo, te twoje posty są nudne, wiecznie się powtarzasz. Skąd ty znasz takie fajansiarskie odzywki. ''Dawaj prymus, dawaj landryna''. Albo fantastic plastik.No można raz, drugi ale nie dziesięć razy. Normalnie Tolek Banan. Już kilkanaście razy wcinałeś się z Elevatorami, ale nic konkretnego o ich zaletach nie napisałeś. ''Nudziarz'' tak mówi o tobie koleżanka małżonka do swojego przyjaciela.

Ja od siebie dodam, że mi się nawet nie chce trolnąć Klaczki takie to jest zero.

Martin ty się nie próbuj kolegować z klaczuchą, przecież on się z ciebie naśmiewał.

Tuzy polskiego kina domowego, jeden kłamca i oszust który nic nie ma, a drugi z budżetówką  low level. Chyba wam się chłopcy po przewracało w dupach. 

Chcesz coś wiedzieć o sprzęcie, proste rusz dupę i zacznij rozmawiać ludzmi a nie czytać instrukcje. Wiedza teoretyku jest na wyciągnięcie ręki, no ale trzeba chcieć coś zrobić a nie kłapać jęzorem nie mając pojęcia o czym.  

Zresztą nie chce mi się z tobą gadać.

 

1 godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Proszę paul i dla Ciebie znalazł się link i Twojego podejścia do kina :

 

 

Jest taka piosenka zespołu Lady Pank " Mniej niż zero" , czaisz? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, paul klacska napisał:

a nie czytać instrukcje

BTW Gdyby ludzie czytali instrukcje nie było by tu 3/4 tematów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.