Skocz do zawartości
IGNORED

Coś jak Primare i30


Adam 38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Znacie może jakiś obecnie produkowany piecyk w kwocie do 10 kzł, który sygnaturą brzmienia, budową i oferowaną mocą jest bardzo zbliżony do Primare i30? Czy zostaje tylko szukanie używek? 

Dzięki. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, paul klacska napisał:

Jak ci się podoba primare, to za 10 tyś w używkach złożysz fajny zestaw dzielony. Wczoraj chyba widzialem za tyle pre32 i A32.

 

Powiem tak, szukam czegoś ze świetną dynamiką, bez ocieplania środka, bez poluzowanych, podbitych, ujednoliconych burczybasów, no i w końcu bez wycofanej góry pasma. Ma być neutralnie i bardzo dynamicznie. Z opisów użytkowników taki właśnie jest Primare i30. Wolałbym coś nowego w cenie do 10 kzł, a jak już używkę to tylko Primare i30, żeby w ciemno nie kupić kolejnego pieca z ocieplonym środkiem i wycofaną górą ( i też z używek w cenie wyraźnie niższej niż 10 kzł). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ATC SIA 150?

 

Sprzedaj cyrusa i poszukaj używki ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, S0nic napisał:

ATC SIA 150?

 

Racja, to tez dobry trop i w budzecie bez problemu sie zmiesci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paul klacska napisał:

Jak ci się podoba primare, to za 10 tyś w używkach złożysz fajny zestaw dzielony. Wczoraj chyba widzialem za tyle pre32 i A32.

 

Pomysł z dzielonym systemem Primare polecam. Kilka lat wstecz zastąpiłem integrę Primare A30.1 zestawem dzielonym Pre30 i A 30.2 i był to postęp brzmieniowy, choć z tym wiążą się dodatkowe koszty przewodów. Obecnie (od dwóch lat) posiadam Leema Tucana II i póki co nie mam potrzeby zmian.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Adam 38 napisał:

Znacie może jakiś obecnie produkowany piecyk w kwocie do 10 kzł

Za tyle to można cały genialny system złożyć. Primare to słaby typ, na całościowo kompletny dźwiękowo wzmacniacz wystarczy 3000 zł. Zainwestuj jeden dzień weekendowy i nausznie tego doświadczysz. Przysługa bez potrzeby rewanżu, bo nie mogę patrzeć jak się niektórzy w kółko kręcą.

Jedynie dla zawartości forum wybory ostateczne nie są korzystne. Wybieraj: dobro forum ALBO Twoje zadowolenie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wuelem napisał:

Za tyle to można cały genialny system złożyć. Primare to słaby typ, na całościowo kompletny dźwiękowo wzmacniacz wystarczy 3000 zł. Zainwestuj jeden dzień weekendowy i nausznie tego doświadczysz. Przysługa bez potrzeby rewanżu, bo nie mogę patrzeć jak się niektórzy w kółko kręcą.

Jedynie dla zawartości forum wybory ostateczne nie są korzystne. Wybieraj: dobro forum ALBO Twoje zadowolenie ?

Prosimy przykłady tych wzmacniaczy do 3 tysięcy. Tylko nie rozlatujący się vintage sprzed 30 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można kupić niezła integre w cenie 3tys ale na pewno nie nowego. I druga rzecz, może nawet wazniejsza to zgranie z kolumnami i pomieszczeniem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, staropolanka2000 napisał:

Prosimy przykłady tych wzmacniaczy do 3 tysięcy. Tylko nie rozlatujący się vintage sprzed 30 lat.

Nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Adam 38 napisał:

Powiem tak, szukam czegoś ze świetną dynamiką, bez ocieplania środka, bez poluzowanych, podbitych, ujednoliconych burczybasów, no i w końcu bez wycofanej góry pasma. Ma być neutralnie i bardzo dynamicznie. Z opisów użytkowników taki właśnie jest Primare i30. Wolałbym coś nowego w cenie do 10 kzł, a jak już używkę to tylko Primare i30, żeby w ciemno nie kupić kolejnego pieca z ocieplonym środkiem i wycofaną górą ( i też z używek w cenie wyraźnie niższej niż 10 kzł). 

Sprawdzałeś Caspiana M2?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, S4Home napisał:

Sprawdzałeś Caspiana M2?

Piotr, myślisz że Caspian m2 to coś wyraźnie innego niż moje dwa "krasnale" ze stopki (chodzi o sygnaturę)? 

Z tego co się o nim pisze to taki wzmacniacz "czaruś" z raczej spokojnym charakterem, z podbarwieniami na średnicy, z podbitym raczej zaokrąglonym, miękkim dołem. Ogólnie blisko charakterem do moich Cyrusków. 

Szukam czegoś co zapewni moim Dyniom X14 i ATC scm 7 dynamiczną swobodę, zryw, odpowiedni ciężar i barwę blach, z konturowym gdy trzeba dołem, z idealnie neutralną a nie ocieploną średnicą. Ma to "zapierdziaczać aż miło ale z lekkością, swobodą" i ma być neutralnie, bez ocieplania ze strony wzmacniacza. Ten już trochę leciwy Primare I30 podobno tak właśnie gra, nawet z takimi paczkami jak ATC czy Dynaudio, nie męczy się z nimi. 

Wspomniany Bryston też wydaje się charakterem podobny do Primare. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, S0nic napisał:

a ATC SIA 150?

A Baltlaba miałeś okazję posłuchać ? Np. Endo 1 czy Endo 2 ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Silver_85 napisał:

A Baltlaba miałeś okazję posłuchać ? Np. Endo 1 czy Endo 2 ? 

Tylko epoca 3. W tym budżecie dla mnie to numer jeden wzmak (tranzystor), szkoda, że nie zgrywał się z magnatami wtedy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I każdy poda poda jakiś sprzęt od siebie, a na tym np. BUCHARDT AUDIO wygrał jedną z edycji AS:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sporo poniżej 1 tys. zł.

Trzeba słuchać, a nie strzelać. W teorii każde urządzenie spełnia z nawiązką surowe kryteria jakościowe.

Proponuję przejrzeć ofertę sklepu CORAB w Olsztynie. Nie specjalizują się się wyłącznie w audio, ale maja na półce od ręki dużo znakomitego sprzętu i na pewno przychylą nieba względem ceny, aby łatwiej było go kupić. Salka prezentacyjna też jest. Kupowałem tam ostatnio przewód głośnikowy i mieli tak tanio, że poprosiłem 5 dodatkowych metrów. Czemu nie.

Skoro widać różnicę i nie trzeba dopłacać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wuelem
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wuelem napisał:

I każdy poda poda jakiś sprzęt od siebie, a na tym np. BUCHARDT AUDIO wygrał jedną z edycji AS:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sporo poniżej 1 tys. zł.

Trzeba słuchać, a nie strzelać. W teorii każde urządzenie spełnia z nawiązką surowe kryteria jakościowe.

Proponuję przejrzeć ofertę sklepu CORAB w Olsztynie. Nie specjalizują się się wyłącznie w audio, ale maja na półce od ręki dużo znakomitego sprzętu i na pewno przychylą nieba względem ceny, aby łatwiej było go kupić. Salka prezentacyjna też jest. Kupowałem tam ostatnio przewód głośnikowy i mieli tak tanio, że poprosiłem 5 dodatkowych metrów. Czemu nie.

Skoro widać różnicę i nie trzeba dopłacać...

"Moc „audiofilska”: Stereo 2x 40 W poniżej 8 Ω" :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, S0nic napisał:

"Moc „audiofilska”: Stereo 2x 40 W poniżej 8 Ω" ?

Tylko jakby się okazało, że Topping faktycznie nie ma tak porobionego dźwięku jak Cyrus to wcale by mi do śmiechu nie było ? "Mocowo" praktycznie to samo co Cyrus 8.2 DAC. No ciekawy ten Topping. Ja bym go tak szybko nie skreślał  a jego cena pokazuje, ile dopłacamy za znaczek na obudowie  klamotów bardziej znanych producentów. Zobacz na takiego Naima Atom i jego cenę a teraz na Toppinga i jego cenę ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model - grzech główny to: brak pilota.

Dopóki Krell nie przygotował integry moce rzędu 40 - 80 W były normalnością. Powyżej to już była oferta końcówek mocy. To domena późniejszych czasów, że duże moce upychać zaczęli w małe obudowy. Niestety i przestały te wzmacniacze grać. Szkoda rozwodzić się dlaczego, ale cudów z ciepłem nie ma - albo ograniczamy możliwości i potencjał układu (chronimy przed awarią i kosztami reklamacji) albo uczciwie dajemy małe moce. W sumie w tej wielkości obudowie w klasie D zmieści się i 200 W. Widocznie nie o to tutaj chodziło. Zresztą, jeśli wystawca go wybiera na prezentację i ludzie oczy (uszy) przecierają, to czy może być lepszy dowód jakości?

Żeby nie było - można lepiej. Nie namawiam do jego zakupu. Zwróciłem tylko uwagę, że cena nie gra. Zaryzykuję jeszcze jeszcze odważne stwierdzenie: w Toppingu pracują lepsi ludzie niż w Primare. Tylko założony cel decyduje, co osiągają, ale jak będą chcieli osiągną więcej. Po czym wnioskuję - po wymienionych z nimi mailach a od Primare też coś mam i miałem w życiu. Od Toppinga też coś obecnie mam - w liczbie 3 sztuk. Tego samego, bo takie dobre - kupiłem na zapas :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2020 o 16:02, Adam 38 napisał:

Piotr, myślisz że Caspian m2 to coś wyraźnie innego niż moje dwa "krasnale" ze stopki (chodzi o sygnaturę)? 

Z tego co się o nim pisze to taki wzmacniacz "czaruś" z raczej spokojnym charakterem, z podbarwieniami na średnicy, z podbitym raczej zaokrąglonym, miękkim dołem. Ogólnie blisko charakterem do moich Cyrusków. 

Szukam czegoś co zapewni moim Dyniom X14 i ATC scm 7 dynamiczną swobodę, zryw, odpowiedni ciężar i barwę blach, z konturowym gdy trzeba dołem, z idealnie neutralną a nie ocieploną średnicą. Ma to "zapierdziaczać aż miło ale z lekkością, swobodą" i ma być neutralnie, bez ocieplania ze strony wzmacniacza. Ten już trochę leciwy Primare I30 podobno tak właśnie gra, nawet z takimi paczkami jak ATC czy Dynaudio, nie męczy się z nimi. 

Wspomniany Bryston też wydaje się charakterem podobny do Primare. 

Od bardzo długiego czasu już nie Piotr. ? 

Tak, sądzę że Caspian M2 to może być właśnie strzał w dziesiątkę. W sumie to dobrze go opisałeś w trzecim akapicie. ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak primare moze sie podobac. Mialem primare i21 ktory jest zbudowany na tych samych tranzystorach I elementach jak kondensatory rubycon I vishay jak i30 I rzeczywiscie gralo to fajnie. A mamy tu barana ktory twierdzic ze kategorycznie to nie moze grac. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Audio.Japan napisał:

A mamy tu barana

To dawaj na porównanie. Miałem sporo od Primare, a jak nie miałem to testowałem. Przeciętne albo kiepskie. Wybierz sobie.

Pomijam klocki dzielone - te już mają jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wuelem napisał:

Miałem ten model - grzech główny to: brak pilota.

Dopóki Krell nie przygotował integry moce rzędu 40 - 80 W były normalnością. Powyżej to już była oferta końcówek mocy. To domena późniejszych czasów, że duże moce upychać zaczęli w małe obudowy. Niestety i przestały te wzmacniacze grać. Szkoda rozwodzić się dlaczego, ale cudów z ciepłem nie ma - albo ograniczamy możliwości i potencjał układu (chronimy przed awarią i kosztami reklamacji) albo uczciwie dajemy małe moce. W sumie w tej wielkości obudowie w klasie D zmieści się i 200 W. Widocznie nie o to tutaj chodziło. Zresztą, jeśli wystawca go wybiera na prezentację i ludzie oczy (uszy) przecierają, to czy może być lepszy dowód jakości?

Żeby nie było - można lepiej. Nie namawiam do jego zakupu. Zwróciłem tylko uwagę, że cena nie gra. Zaryzykuję jeszcze jeszcze odważne stwierdzenie: w Toppingu pracują lepsi ludzie niż w Primare. Tylko założony cel decyduje, co osiągają, ale jak będą chcieli osiągną więcej. Po czym wnioskuję - po wymienionych z nimi mailach a od Primare też coś mam i miałem w życiu. Od Toppinga też coś obecnie mam - w liczbie 3 sztuk. Tego samego, bo takie dobre - kupiłem na zapas :-)))

Jest spora różnica pomiędzy kolumnami WLM z 95dB skuteczności a ATC Adama z 85dB skuteczności. WLM zagrają ze wszystkim a ATC już nie. Do tego WLM to br a ATC oz. Takie porównanie nie ma sensu, to kolumny o absolutnie różnym zapotrzebowaniu na moc.

 

Temat Adama jest prosty tylko dosyć drogi. ATC sia 150. Dedykowany wzmacniacz tego samego producenta.

 

E: Z 4 lata temu słuchałem primare i22 z magnatami, rewelacyjny bas (jak na te kolumny). Reszty już nie pamiętam, na pewno nie grało to tak barwnie jak porównywany wtedy musical fidelity.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, S4Home napisał:

Od bardzo długiego czasu już nie Piotr. ? 

Tak, sądzę że Caspian M2 to może być właśnie strzał w dziesiątkę. W sumie to dobrze go opisałeś w trzecim akapicie. ? 

A to przepraszam, jakoś myśląc S4Home zawsze pierwsze co przychodzi mi do głowy to Pan Piotr. 

Dobra, a może Pan porównać charakter Cyrusa 8.2 DAC + Cyrus psx r2 do Caspiana M2?

Tak dokładnie, jak by Pan je porównywał dla swojego przyjaciela, który szuka wzmacniacz i zastanawia się nad wyborem z dwóch powyższych. Zapominamy teraz o dystrybutorach i poprawności biznesowej, oni mają od tego swoje działy marketingu. 

Dziękuję. 

Godzinę temu, S0nic napisał:

Temat Adama jest prosty tylko dosyć drogi. ATC sia 150. Dedykowany wzmacniacz tego samego producenta.

Z pewnością, tylko cena  sia150 na rynku wtórnym nie idzie śladami Hegla czy Cyrusa ? Dyszkę trzeba szykować i nigdy nie wiesz co Ci się trafi hah. 

Godzinę temu, S0nic napisał:

Jest spora różnica pomiędzy kolumnami WLM z 95dB skuteczności a ATC Adama z 85dB skuteczności

Pomyłka Marcinie, 82 dB to Dynaudio X14 a ATC scm 7v3 to już 79 dB

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Adam 38 napisał:

Dziękuję. 

Z pewnością, tylko cena  sia150 na rynku wtórnym nie idzie śladami Hegla czy Cyrusa ? Dyszkę trzeba szykować i nigdy nie wiesz co Ci się trafi hah. 

Pomyłka Marcinie, 82 dB to Dynaudio X14 a ATC scm 7v3 to już 79 dB

No szkoda że taki drogi. 20 koła za nowke to już cena aktywnych sved co jest w sumie zabawne jak te svedy są (relatywnie) tanio wycenione. W tej cenie masz kolumny, kable głośnikowe, aktywna zwrotnoce i 2 monofoniczne końcówki mocy 300+80W w klasie A/B.

 

79dB a 95dB to potworna różnica ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, S0nic napisał:

Jest spora różnica pomiędzy kolumnami WLM z 95dB skuteczności...

Ale kto mówi, że to z WLM grało??? Po co te domysły?

Kilka różnych kolumn i tylko monitory. Przecież jak napisałem, że można posłuchać czegoś za 3000 zł czy do 10 000 zł to już samo to wyklucza WLM. Sprzęt dla ludzi, znakomity, nie rujnujący kieszeni.

Nie moja wina, że wielu bardzo dobrych rzeczy nie ma w dystrybucji w Polsce. Ale przecież można łatwo kupić, szczególnie jak wcześniej można posłuchać i dotknąć. TOPPING np. też długo nie miał przedstawiciela w Polsce, a teraz wysyp ofert naszych sprzedających.

ATC jest do zmiany i od tego trzeba zacząć. Ładowanie kasy w wzmacniacz nie ma sensu, jeśli kolumny trzeba popychać do grania. One mają swoje mocne strony ale też jedną gorszą: wszyscy się z nimi męczą. Po co? Za 1000 zł można kupić stanowczo lepsze paczki.

Wzmacniacz nie ma poprawiać jakichś kolumn, lecz dawać wolność w doborze podłączenia dowolnych. Ma być dobry obiektywnie, a nie z czymś. Tak samo kolumny mają mieć chęć do grania, a nie wyciskanie dźwięków jak soku z cytryny. Dopiero taka dobrana para jest zakupem na lata. A nie lataniem po ofertach przez lata.

Dostrzegacie różnicę?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wuelem
:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Wuelem napisał:

Ale kto mówi, że to z WLM grało??? Po co te domysły?

Kilka różnych kolumn i tylko monitory. Przecież jak napisałem, że można posłuchać czegoś za 3000 zł czy do 10 000 zł to już samo to wyklucza WLM. Sprzęt dla ludzi, znakomity, nie rujnujący kieszeni.

Nie moja wina, że wielu bardzo dobrych rzeczy nie ma w dystrybucji w Polsce. Ale przecież można łatwo kupić, szczególnie jak wcześniej można posłuchać i dotknąć. TOPPING np. też długo nie miał przedstawiciela w Polsce, a teraz wysyp ofert naszych sprzedających.

ATC jest do zmiany i od tego trzeba zacząć. Ładowanie kasy w wzmacniacz nie ma sensu, jeśli kolumny trzeba popychać do grania. One mają swoje mocne strony ale też jedną gorszą: wszyscy się z nimi męczą. Po co? Za 1000 zł można kupić stanowczo lepsze paczki.

Wzmacniacz nie ma poprawiać jakichś kolumn, lecz dawać wolność w doborze podłączenia dowolnych. Ma być dobry obiektywnie, a nie z czymś. Tak samo kolumny mają mieć chęć do grania, a nie wyciskanie dźwięków jak soku z cytryny. Dopiero taka dobrana para jest zakupem na lata. A nie lataniem po ofertach przez lata.

Dostrzegacie różnicę?

 

Mam trochę inne zdanie na pewne tematy. Wzmacniacz ma parametrami pasować do kolumn (przetworników, jeżeli zestaw jest aktywny). Już widzę jak ten topping zasila mojego 15 calowego aluminiowego Daytona w OZ. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Wuelem napisał:

ATC jest do zmiany i od tego trzeba zacząć

Nie i nie. Sorry ale to ostatnia rzecz obok mojego Astella jaką bym oddał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.