Skocz do zawartości
IGNORED

Modyfikacje odtwarzacza CD


Kratos40
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
21 godzin temu, Bukaj napisał:

Był ktoś z Was moze u niego w Sosnowcu?

Tak ja, jakies cztery razy na przestrzeni 6 miesięcy calowem klamkę. Raz sie zawziąłem i wystałem na mrozie w grudniu ok 1h przed domem Jego, oglądając ruchy firanki… Ktoś w domu byl, ale widocznie nie zwróciło większej uwagi  obecność osoby sterczącej przy bramce, machającej ręka i krzyczącej, żeby ktoś otworzył…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
27 minut temu, plastik1989 napisał:

Można miec jedna sygnaturę: branża, redakcja, moderator itd. Czesto jest tak ze łączy sie dwie funkcje, a sygnaturę wybrać trzeba jedną. W żaden sposób nigdy nikt nie krył tego, że jest związany komercyjnie z audio i jest z branży (zresztą przez lat naście miał oznakę branża, dopiero jak został moderatorem, zmieniania została na „moderacja”). 

Nadpisywane jest względem wyższej w hierarchii. Chyba że był pisany wyjątek. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
20 godzin temu, slawek.xm napisał:

sorry ale nie podzielam tej opinii

Slawek i Szymon1977. 
Macie do tego pełne prawo. Wiem ze ciężko Wam czasem z moderacja sie żyło. Wierzcie lub nie ale właśnie w waszych przypadkach, najczęściej Mcg pytał sie innych moderatorów jak z Wami postępować i bardzo często inni moderatorzy rozpatrywali Wasze przypadki, bo widać bylo ze Mcg jest na Was cięty. I może Was to zdziwi ale zazwyczaj punkty jakie obrywaliście to od innych moderatorów, bo zwykle jednak to co Mcg przynosił, żeby rozpatrzeć, to reszta moderacji zwykle uznawała za klasyfikujące sie punktami wykroczenie. 
 
Z moderacja to chyba jest jak z definicją kompromisu rozumianego jako sytuację, gdzie obie strony są lekko niezadowolone. Moderatora, nie da się lubić, bo taki moderator którego sie lubi, to taki który nie pracuje, nie kara. Czyli moderator powinien raczej być nie lubiany, ale jednocześnie powinien operować w ramach prawa, czyli regulaminu. Jak jestem ostanim by bronić Go za jego „wybryk” z cudzymi sprzętami i pieniędzmi, tak nadal pozostaje przy twierdzeniu, że jako moderator był niezły. Może nie idealny, ale niezły był. Taki moderator na miarę naszych możliwości…

4 minuty temu, Espectro napisał:

Nadpisywane jest względem wyższej w hierarchii. Chyba że był pisany wyjątek. 

Tak wiem, dlatego sugerowanie ze ktoś ukrywał ze byl z branży jest nadinterpretacja. Byl jako branża oznaczony, zostal moderatorem, to wyższa w hierachii oznaka czyli moderator zastąpiła branże. Zreszta jak zostal moderatorem to w watku forumowym jasno bylo powiedziane ze nadal zajmuje sie branża audio ale nie będzie wykosztował swojej pozycji do promowania, reklamowania swoich usług. I z tego się wywiązywał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
7 minut temu, plastik1989 napisał:

Tak wiem, dlatego sugerowanie ze ktoś ukrywał ze byl z branży jest nadinterpretacja. Byl jako branża oznaczony, zostal moderatorem, to wyższa w hierachii oznaka czyli moderator zastąpiła branże. Zreszta jak zostal moderatorem to w watku forumowym jasno bylo powiedziane ze nadal zajmuje sie branża audio ale nie będzie wykosztował swojej pozycji do promowania, reklamowania swoich usług. I z tego się wywiązywał. 

Można dopisać aby wyświetlane były obie rangi. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, plastik1989 napisał:

Tak ja, jakies cztery razy na przestrzeni 6 miesięcy calowem klamkę. Raz sie zawziąłem i wystałem na mrozie w grudniu ok 1h przed domem Jego, oglądając ruchy firanki… Ktoś w domu byl, ale widocznie nie zwróciło większej uwagi  obecność osoby sterczącej przy bramce, machającej ręka i krzyczącej, żeby ktoś otworzył…

Masakra, co za typ...

Może ma jakieś stany depresyjne, lękowe? Boi się odbierać telefony, odpisywać na wiadomości, otwierać drzwi... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, plastik1989 napisał:

Może nie idealny, ale niezły był. Taki moderator na miarę naszych możliwości…

Za jego czasów zakończył sie trolling na forum, ale nie tylko o trolling rzekomo antyaudiofilski chodzi a trolling obu stron. Po prostu już męczyło wygrzebywanie merytorycznych wpisów z powtarzanych po raz setny tych samych durnych wpisów autorstwa tych samych kilku troli. To fakt i za to szacunek 

Ale przypięcia mi metki antyaudiofilskiego trola i rozpatrywanie wpisów przez pryzmat tejże metki mu nie zapomnę, bo bywało i tak, że za wpis o zbliżonej treści komuś klikał lajka, a mi ktoś dawał punkty i blokował dostęp do wątku.

26 minut temu, plastik1989 napisał:

...pozostaje przy twierdzeniu, że jako moderator był niezły.

Był. Jak już pisałem gdy raz Cię złapią na jeździe po pijaku to tracisz uprawnienia, nie zostawią Ci uprawnień bo przez 10 lat Cię na jeździe po pijaku nie złapano. A ile razy i na czym złapano jego pozostawmy historii. Grajmy fair play: nie wybielaj go skoro ja go nie oczerniam - proste?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Bukaj napisał:

Masakra, co za typ...

Może ma jakieś stany depresyjne, lękowe? Boi się odbierać telefony, odpisywać na wiadomości, otwierać drzwi... 

G…..o prawda, sprzęt od klientów jest przez niego uszkodzony przy tzw. modernizacji albo sprzedany. Teraz czeka aż wszystko uspokoi się. Obstawiam, że na forum już nie wróci. Ewentualnie pod innym nickiem. 
PS Pozostaje tylko sprawa sądowa. Inaczej Koledzy sprzętu nie odzyskacie !!!! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastik1989 napisał:

Slawek i Szymon1977. 
Macie do tego pełne prawo. Wiem ze ciężko Wam czasem z moderacja sie żyło. Wierzcie lub nie ale właśnie w waszych przypadkach, najczęściej Mcg pytał sie innych moderatorów jak z Wami postępować i bardzo często inni moderatorzy rozpatrywali Wasze przypadki, bo widać bylo ze Mcg jest na Was cięty. I może Was to zdziwi ale zazwyczaj punkty jakie obrywaliście to od innych moderatorów, bo zwykle jednak to co Mcg przynosił, żeby rozpatrzeć, to reszta moderacji zwykle uznawała za klasyfikujące sie punktami wykroczenie. 
 
Z moderacja to chyba jest jak z definicją kompromisu rozumianego jako sytuację, gdzie obie strony są lekko niezadowolone. Moderatora, nie da się lubić, bo taki moderator którego sie lubi, to taki który nie pracuje, nie kara. Czyli moderator powinien raczej być nie lubiany, ale jednocześnie powinien operować w ramach prawa, czyli regulaminu. Jak jestem ostanim by bronić Go za jego „wybryk” z cudzymi sprzętami i pieniędzmi, tak nadal pozostaje przy twierdzeniu, że jako moderator był niezły. Może nie idealny, ale niezły był. Taki moderator na miarę naszych możliwości…

Tak wiem, dlatego sugerowanie ze ktoś ukrywał ze byl z branży jest nadinterpretacja. Byl jako branża oznaczony, zostal moderatorem, to wyższa w hierachii oznaka czyli moderator zastąpiła branże. Zreszta jak zostal moderatorem to w watku forumowym jasno bylo powiedziane ze nadal zajmuje sie branża audio ale nie będzie wykosztował swojej pozycji do promowania, reklamowania swoich usług. I z tego się wywiązywał. 

Co za bzdury. Jedyne co robił to naganiał sobie klientów i tyle.

jak pozwoliłem sobie napisać że CD to 16 bitowy staruszek to walczył ze mną bo na sprzedaży odtwarzaczy CD zarabiał itp.

Jego najwiekszą przywarą jako moderatora było uporczywe negowanie wyciętych z kontekstu zdań i uporczywe trzymanie się swojej obranej pozycji. Moderator powinien podchodzić do spraw obiektywnie, a już nigdy nie popierać w 100% jednej ze stron- to alfabet moderatora. Kiedy miałem z nim zatarg o pliki MQA to wbrew całemu światu ogłaszał na publicznym przecież forum że wspomniane MQA to oszustwo ( złapał kogoś za rekę, miał jakies dowody ?), a kiedy w końcu dałem sie sprowokować dostałem bana prawie na rok. Z trudem przebiłem sie do "redakcji?" ale nikogo to nie interesowało, trwało to prawie rok.

Kończac- poczytajcie Panowie jak to wspaniały McGiver był wywalany z każdego innego Forum w kraju- miał praktycznie zakaz wstepu i tyle. A przecież alfabetem moderatora jest nieposzlakowana opinia...

Jeszcze coś ? A może przeprosiny mi sie należą ?

PS- najciekawsze że oskarżał audiofilski świat że MQA to oszustwo, a jak cztam teraz Wy oskarżacie go o oszustwa, no nieźle...

Aha- jest jeszcze jeden fajny gościu co błaka się po forach i robi kasę naciągając sobie klientów. Może i on kiedyś zostanie moderatorem, taki fachura...

Rozumiem że wszyscy wiemy o kogo chodzi, no ten najsłynniejszy w kraju...

Powstała juz firma która reklamuje się że naprawia sprzety które on zniszczył.

W dniu 28.04.2022 o 13:44, NRK napisał:

Ciekawe czy to samo powie admin który był w niego wpatrzony jak w obrazek. I czy przeprosi osoby które mówiły mu , że to kłamca i oszust.

Oczywiście jak je znajdzie, bo wszyscy zostali wywaleni z forum.😀

No co Ty, ja juz jestem cały i zdrowy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz najmocniej jak potrafię- pamietacie mój słynny watek o zamienionych fabrycznie kondensatorach w kolumnach Castle Knight ?

Miotałem sie jak d*bil, szukałem tu na naszym Forum pomocy moderatorów, dystrybucji (ta firma i te kolumny nadal są w Polsce oficjalnie sprzedawane) i nic.

Nasi elektroniczni guru mieli mnie w d...pie, bo nie mieli w tym interesu ?

Bo im sie nie chciało?

Panowie ta sprawa nadal nie została wyjasniona a nasze Forum istnieje, ludzie czytaja i co ?

Ano wtopa na całego. Ja wspomniane kolumny naprawiłem, sprzedałem człowiek mi podziekował, a fabryczne gnioty z zamienionymi kondensatorami dalej sa sprzedawane ? ktoś to sprawdził ?

Tylko ja sie narażałem, musiałem nicka zmieniać, "czepiałem" się ...

Nic to, zycie toczy sie dalej, pewnie jak McGiver wróci na nasze Forum to znowu wygarnę i znowu zostanę zbanowany, ot takie tam przygody forumowicza jakich wielu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Audroc napisał:

...jest jeszcze jeden fajny gościu co błaka się po forach i robi kasę naciągając sobie klientów. ...

Rozumiem że wszyscy wiemy o kogo chodzi, no ten najsłynniejszy w kraju...

Powstała juz firma która reklamuje się że naprawia sprzety które on zniszczył.

Kto to taki? Jak nie chcesz podać nicka to daj link do naprawiających... a nick na prv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, plastik1989 napisał:

Wasze przypadki, bo widać bylo ze Mcg jest na Was cięty.

akurat do tego sam sie przyczynilem 🙂

 

ale moje obserwacje sa glebsze i daleko wykraczaja poza okres jego moderowania poza tym trochę dyskutowaliśmy na pw

ale to nie miejsce by o tym pisać

zresztą mam dla Adama uznanie za wkład w diy

jako pro nie będę oceniał bo poza opiniami i chęciami z jego strony nic godnego uwagi się nie zdarzyło

7 godzin temu, plastik1989 napisał:

Moderatora, nie da się lubić, bo taki moderator którego sie lubi, to taki który nie pracuje, nie kara. Czyli moderator powinien raczej być nie lubiany, ale jednocześnie powinien operować w ramach prawa, czyli regulaminu.

lubie misiomora nie wchodze w to jak i czy karze

kiedys mialem wiadomości od vlado ,ze misiomor byl przeciwko mnie
ale nigdy nie zalezało mi na tym by te donosy weryfikować , bo jesli nawet tak było to znaczy ,że sobie zasłuzyłem

akurat znajac klase i wiedzę misiomora zawsze polegam na tym co pisze

dlatego łatwo misie pogodzic z jego zdaniem

oby wszyscy moderatorzy potrafili być dla uzytkowników autorytetem tak jak dla mnie jest misiomor

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slawek.xm napisał:

oby wszyscy moderatorzy potrafili być dla uzytkowników autorytetem

Eee tam. Wystarczy, że są obiektywni i bezstronni, a niestety zbytnie zaangażowanie emocjonalne czy biznesowe w tematykę raczej sie z tym kłóci. A że kilku buraków ma do moderacji pretensje, że za własne buractwo zostali ukarani? Przemilczmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

Wystarczy, że są obiektywni i bezstronni

nie ma szans bo każdy ma swoje osobiste poglądy i sympatyzuje mimo wszystko z określoną opcją , rożnie się to objawia

np brakiem odpowiedniej reakcji na zgloszenie lub mniej dotkliwym przyznawaniem punktów

nie ma na to żadnego antidotum niestety 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, slawek.xm napisał:

każdy ma swoje osobiste poglądy i sympatyzuje mimo wszystko z określoną opcją , rożnie się to objawia

np brakiem odpowiedniej reakcji na zgloszenie lub mniej dotkliwym przyznawaniem punktów

MG był w tym mistrzem, ba! sam rozkręcal pyskówki by pod pretekstem w nich udziału karać autorów niewygnych dla niego wpisów.

Ps.

Mistrzów bocznicowych uhonoruję milczeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, szymon1977 napisał:

MG był w tym mistrzem, ba! sam rozkręcal pyskówki by pod pretekstem w nich udziału karać autorów niewygnych dla niego wpisów.

na pewno dzięki administracji wg mnie glównie @Espectro nie poszedł drogą vlado-arkadowski ale predyspozycje miał 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej patrzy się na własną karę, gdy oponent za to samo dostaje lajka. Praktycznie niemożliwe przy tym walczyć o sprawiedliwość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szymon1977 napisał:

Inaczej patrzy się na własną karę, gdy oponent za to samo dostaje lajka. Praktycznie niemożliwe przy tym walczyć o sprawiedliwość.

ja bym na Twoim miejscu przestal zwracać na to uwagę

poza tym czasem lepiej nie napisać odpowiedzi na zaczepkę niż napisać za dużo

jak dostaniesz bana to nikt za Tobą się nie upomni a jakby nawet to bezskutecznie

na przestrzeni lat było wiele kłótni odejść powrotów i tzw nowych rozdań 

i jak widzę najwięksi antagoniści znów piszą pod własnymi nicami i miejsce jest tu dla każdego

tylko niektórzy już nie czują misji nawracania całego świata ... i to chyba dobrze 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, slawek.xm napisał:

tylko niektórzy już nie czują misji nawracania całego świata

Powiem tak: wątek "stop trolingowi antyaudiofilskiemu" (czy jakoś tak) pokazuje, że MG nie zidentyfikował źródła problemu. Ale po pogonieniu połowy troli tzw "antyudiofilskich", drugiej połowie troli tzw "audiofilskich" po prostu znudziło się trolowanie. Bo po co niby trolować skoro brak kontrtrolingu? A jedyne na co było MG stać, to usunięcie z własnego wątku postów, które wykazały szereg błędów rzeczowych, które w swojej deklaracji popełnił.

BTW wyszło na dobre, choć sporo osób niesłusznie podejrzewam padło ofiarą. Bo niestety wyszło na to, że fanatyk miotał się robiąc na tym interes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem CD Creek Evo CDP.Stan praktycznie fabryczny jak na swoje lata.Czy ktos modyfikowal ten model?zmiana kondow, toru zasilania, lampizacja?fabrycznie gra juz zacnie..ale moze mozna lepiej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogóle znaczy trolling antyaudiofilski ? Jak ktoś nie słyszy grających kabli to też  jest takim trollem ?

Albo jak napisze że  cdek za 5 tys jest lepszy od tego za 10 tys ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, costa brava napisał:

jak ktoś nie słyszy grających kabli to też  jest takim trollem

Tak, bo to jest forum ludzi bawiących się w audio. Przez analogię, na kółku modlitewnym nie podnosisz tematów pt czy Bóg istnieje. Osobiście mam wy... e na kable, wtyczki i czarodziejskie pudelka z piaskiem i sprawdzanie wpływu ww na dźwięk, ale trzeba takie zupełnie nieszkodliwe schizy - akceptować.

To bardzo pouczający (mam nadzieję) wątek odsłaniający kuchnię. I tu pojawia się pytanie, czy te schizy nie są nieszkodliwe, czy są prowokowane przez różnej maści naganiaczy, biznesmenów od poprawiania firm z kilkudziesięcioletnią tradycją, czy nie są rodzajem owczego pędu, w którym prym biorą sprzedawcy różnego rodzaju badziewia i usług rzekomo poprawiających jakość?

To było pytanie retoryczne 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w rodzinie osobę uzależnioną, straszna choroba, objawy są podobne- brak kontaktu,zawalenie wszystkich zobowiązań finansowych- mam nadzieję, że się mylę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szpotek73 napisał:

miałem w rodzinie osobę uzależnioną, straszna choroba, objawy są podobne- brak kontaktu,zawalenie wszystkich zobowiązań finansowych- mam nadzieję, że się mylę...

Później będzie sprzedaż wszystkiego czego się posiada, w tym nieswojego sprzętu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, costa brava napisał:

A co to w ogóle znaczy trolling antyaudiofilski ?

To określenie jest błędem rzeczowym: nie każdy kto słucha kabli jest audiofilem, a i nie każdy audiofil słucha kabli. Jeśli już to powinno być troling antykablofilski. BTW jaki by nie był, to każdy rodzaj trolingu jest Regulaminem zabroniony, więc komunikowanie czegoś, co każdy rejestrujac się na Forym deklaruje znać i przestrzegać, a moderacja pilnować respektowania logicznie pozbawione jest sensu. A po usunięciu wpisów obnażających ten szereg innych błędów rzeczowych i zablokowanki dostępu ich autorom, wątek stał się niczym innym jak manifestem cenzury.

-----

2 godziny temu, colcolcol napisał:

Osobiście mam wy... e na kable, wtyczki i czarodziejskie pudelka z piaskiem i sprawdzanie wpływu ww na dźwięk, ale trzeba takie zupełnie nieszkodliwe schizy - akceptować.

Tak. Ale gdy pod pretekstem trolingu antyaudiofilskiego dostaję punkty i blokadę na wątek za poradzenie by przemyślał usytuowanie kolumn i kanapy user, który nadmiar basu z monitorków 5,5' wpadł na pomysł pozbyć się kablami, to już schiz staje się szkodliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to oddać McGyverowi że zrobił porządek z trolingiem. Czyli z czym? Rozbijaniem każdego wątku niezgodnego z linią myślenia "audio mity". Obawiam się że to może wrócić, ale choć przez chwilę było normalnie. Jak się okazało McGyver przegiął w inna stronę niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, fafarskid napisał:

Trzeba to oddać McGyverowi że zrobił porządek z trolingiem...

...antykablofilskim, wprowadzając za to prokablofilską cenzurę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.