Skocz do zawartości
IGNORED

Modyfikacje odtwarzacza CD


Kratos40
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za walkę z antyaudiofilskim spamem i heitem plus dla Mc Gyvera - jeżeli chcę się czegoś dowiedzieć w kwestii kabli, to nie chcę czytać setek niepotrzebnych wpisów od „niesłyszących”, którzy za cel obrali sobie nawiedzanie osób, przybierając formę krucjaty, a sami nie mając pojęcia o tym jak może grać wysokiej klasy system stereo. Nie masz nic konstruktywnego do napisania to się nie wtryniaj „między wódkę a zakąskę”. Nie pisz w każdym możliwym wątku, że kabel nie ma znaczenia.

Natomiast za przywłaszczanie sobie cudzej własności - ogromna krecha. Nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla takich czynów. Należy o wszystkim powiadomić organy ścigania - nie można pobłażać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Franz-007 napisał:

Nie masz nic konstruktywnego do napisania...

Jak ktoś nadmiaru basu z monitorków 5,5' wpadł na pomysł pozbyć sie wymieniając kabel, to nie ma nic bardziej konstruktywnego niż polecić mu zajęcie sie akustyką, od usytuowania kolumn i kanapy poczynając. Wpisy merytoryczne na temat nie zasługuja na karę tylko dlatego, że rozmijają się z widzimisię moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymon1977 ty akurat masz najwięcej „za uszami” w hejtowaniu i spamowaniu, więc proszę nie pogrążaj się jeszcze bardziej. Za kilka lat odkryjesz wpływ przewodów w audio i będziesz w każdym temacie opisywał swoje „odkrycia”, o których inni pisali wcześniej, podobnie jak  piszesz o wpływie subwoofera w swoim audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryjesz może kiedyś Ty, że słuchanie kabli nie czyni nikogo audiofilem, a i bez słuchania kabli audiofilem zostać można. Miłej zabawy w "wysokiej klasy system stereo" życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szymon1977 napisał:

Odkryjesz może kiedyś Ty, że słuchanie kabli nie czyni nikogo audiofilem, a i bez słuchania kabli audiofilem zostać można. Miłej zabawy w "wysokiej klasy system stereo" życzę.

Nie raz udowodniłeś, że nie jesteś godnym interlokutorem w dyskusji o audio, ponieważ za mało jeszcze wiesz i zbyt mało doświadczyłeś. A swoją ignorancję maskujesz butą i pychą. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co ogłosił MG to nie jest forum dla osób słuchających kabli. To użytkownik sam wybiera czy nadmiaru basu z monitorków 5,5' pozbyć się kablem czy akustyką, nie Ty, nie ja, ani nie moderator. Na tym koniec tematu. Dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, costa brava napisał:

A co to w ogóle znaczy trolling antyaudiofilski ? Jak ktoś nie słyszy grających kabli to też  jest takim trollem ?

Albo jak napisze że  cdek za 5 tys jest lepszy od tego za 10 tys ?

Dla mnie przez lata trolling antyaudiofilski polegał na uporczywym negowaniu wyższości studyjnego, cyfrowego i gestego zapisu, nad jego skompresowaną kopia jaka jest 16 bitowa płyta CD.

Za to miedzy innymi do McGivera miałem pretensję. Podobnie za uporczywe wypisywanie że MQA które staje sie swiatowym standardem jest oszustwem, na co nie miał dowodów, a jako moderator powinien ważyć słowa i nie rzucać tak powaznych oskarżeń. 

Przypomnijcie sobie jak pisałem o fakcie, jakim jest to że nigdy w historii żaden wykonawca nie nagrywał w studio płyty CD. W studio nagraniowym nagrywa się materiał muzyczny na profesjonalnym analogu lub cyfrowo w gęstych plikach, a dopiero potem przerabia się to do 16 bitów żeby zmieściło sie na 700MB płycie CD.

Można ? 

Po co zaraz Trollować i hejtować tylko dlatego że ktoś chce zarobić na odtwarzaczu CD to ma wychwalać że format CD jest najlepszy i będzie najlepszy po wsze czasy ?

Panowie trochę samokrytyki i oczytania, jeszcze wiecej osłuchania życze wszystkim.

14 godzin temu, szymon1977 napisał:

Wbrew temu co ogłosił MG to nie jest forum dla osób słuchających kabli. To użytkownik sam wybiera czy nadmiaru basu z monitorków 5,5' pozbyć się kablem czy akustyką, nie Ty, nie ja, ani nie moderator. Na tym koniec tematu. Dobranoc.

A ja myslę że tylko forum audiofilskie jest dla osób słuchających kabli, potrafiących odróżnić płytę CD od SACD, czy też wkładkę MCLO od taniej MM i tyle.

Jeśli kogoś to nie interesuje to przecież sa fora czysto muzyczne. Kiedys czytałem wypowiedź prawdziwego muzyka, który powiedział że nawet na tzw. jamniku słyszy czy ktoś fałszuje czy nie. Drogi sprzęt tylko podnosi kulturę słuchania, dodaje komfortu, zbliża nas do odbioru wprost ze sceny czy studia, ale muza pozostaje ta sama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Audroc napisał:

A ja myslę że tylko forum audiofilskie jest dla osób słuchających kabli, potrafiących odróżnić płytę CD od SACD, czy też wkładkę MCLO od taniej MM i tyle.

Na poczatek przeczytaj sobie tytuły działów: ile z nich jest audiofilskich? Może to forum jako audufilskie powstało, ale dziś to forum użytkowników wszelakiego RTV od boombox-ów i BT-speakerów poczyając.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Audroc napisał:

Przypomnijcie sobie jak pisałem o fakcie, jakim jest to że nigdy w historii żaden wykonawca nie nagrywał w studio płyty CD. W studio nagraniowym nagrywa się materiał muzyczny na profesjonalnym analogu lub cyfrowo w gęstych plikach, a dopiero potem przerabia się to do 16 bitów żeby zmieściło sie na 700MB płycie CD.

A w jakim formacie nagrywał Karajan w latach 80'tych? Może 192/24 albo DSD?

Nie, co najwyżej miał do dyspozycji 48/16.

Może przestań kolejny raz siać tutaj dezinformację.

Ideologiczna postawa w audiofilii to źródło to zarzewie wszelkich awantur na audio-forach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, rochu napisał:

Ideologiczna postawa w audiofilii to źródło to zarzewie wszelkich awantur na audio-forach.

Nic dodać - nic ująć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w studio nagrywa się przeważnie w gęstym pcm, nie żadnym dsd, czy mqa. Te ostatnie formaty powstały wyłącznie po to, by drugi raz (lub więcej) sprzedać to samo lub wymusić zakup nowego sprzętu.

Poza tym, dsd jest studyjnie "nieobrabialny", co najwyżej można go przyciąć.

Ponadto, mqa budzi tyle wątpliwości natury technicznej, np odnośnie samej gęstości, że nic dziwnego, że z daleka śmierdzi szwindlem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Audroc napisał:

pisałem o fakcie, jakim jest to że nigdy w historii żaden wykonawca nie nagrywał w studio płyty CD.

Katarynka. Nigdy to mocny kwantyfikator. Właśnie zniknąłeś Dire Straits 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, porlick napisał:

...  Ponadto, mqa budzi tyle wątpliwości natury technicznej, np odnośnie samej gęstości, że nic dziwnego, że z daleka śmierdzi szwindlem.

@porlickmógłbyś rozwinąć tą myśl dla niewtajemniczonych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, było tu już tyle o tym pisane, że nie sposób powtarzać. Najważniejsze, to nie wiadoma do końca gęstość zapisu i stratność formatu, który jest promowany jako gęsty i bezstratny. 

Już sama nazwa sugeruje przekręt, bo co to za "master quality", jeśli jest to format stratny i nie mający NIC wspólnego z rzeczywistym masterem studyjnym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rochu napisał:

A w jakim formacie nagrywał Karajan w latach 80'tych? Może 192/24 albo DSD?

Nie, co najwyżej miał do dyspozycji 48/16.

Może przestań kolejny raz siać tutaj dezinformację.

Ideologiczna postawa w audiofilii to źródło to zarzewie wszelkich awantur na audio-forach.

Od samego początku producenci audio robili wszystko co było można żeby wyjść ponad 16 bitów. Tego po prostu nie dało się słuchać. Przypominam iż w Polsce kilka lat temu odbył się oficjalny test z udziałem najlepszych muzyków, mający na celu wykazać różnice między 16 bitami a wyżej. Efekt był taki za zapisu na żywo w 16 bitach nie dało się słuchać.

Jeśli chodzi o zapis studyjny to tu praktycznie od zawsze mieliśmy gęsto. Twórca formatu CD powiedział kiedyś w wywiadzie że gdyby wiedział że CD wejdzie do salonów a nie tylko do kuchni to nigdy by się na to nie zgodził wystarczyło kilka miesięcy czy nawet kilka lat żeby lepszy format zatwierdzić ale było parcie na kasę i tyle. Od tamtej pory jedyne czy zajmują się producenci w domenie cyfrowej to robienie czegokolwiek, żeby format CD poprawić. A to HDCD, a to XRCD, a to SACD itd...

 

11 godzin temu, Bukaj napisał:

Ok ok a co u naszego moderatora McGvera? Zawitał dzisiaj na forum?

Niech zawita to go przywitam. Niech się wytłumaczy publicznie dlaczego mnie zbanował ? Dlatego że miałem inne zdanie, czy dlatego że mu przeszkadzałem zarabiać na 16 bitowych CD ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
takie sprawy zalatwia sie pomiedzy stronami,a skoro napisales to na publicznym forum(nie wiem po co).to czuje sie uprawniony do skomentowania tego.
naprawde ,żałosny jesteś.

Nie, zalosne sa twoje uwagi.

Proba rozwiazania problemu „miedzy stronami“ trwa juz miesiace i to bezskutecznie, bez jakiejkolwiek reakcji. To czyste hamstwo godne pietnowania.

PS.

W kazdym portalu (Amazon, eBay i tysiace innych) masz mozliwosc umieszczenia recenzji i opisu przebiegu transakcji. Od firm z podobnymi „recenzjami“ trzymam sie z daleka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xajas napisał:

W kazdym portalu (Amazon, eBay i tysiace innych) masz mozliwosc umieszczenia recenzji i opisu przebiegu transakcji.

A może by tak na Forum dorobić taką funkcję dla "branży"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szymon1977 napisał:

A może by tak na Forum dorobić taką funkcję dla "branży"?

komentarz zawsze jest dobrowolny

czasem jeśli coś nabywam od kogoś na forum a transakcja przebiega wzorowo to polecam użytkownika i nie trzeba do tego osobnych funkcji

problem jest zawsze wtedy gdy użytkownik myśli , że za pół ceny sprawi sobie sprzęt high-end

i na takiej potrzebie żeruje też jakieś tam grono branżystów

zależności i oczekiwania są obopólne

ryzyko i skowyt również 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

czasem jeśli coś nabywam od kogoś na forum a transakcja przebiega wzorowo to polecam użytkownika i nie trzeba do tego osobnych funkcji

Dla przykładu MG jako branża mógłby mieć za to 5 na 5 gwiazdek... "to nie był najlepszy przykład".

27 minut temu, slawek.xm napisał:

problem jest zawsze wtedy gdy użytkownik myśli , że za pół ceny sprawi sobie sprzęt high-end

i na takiej potrzebie żeruje też jakieś tam grono branżystów

Tak to jest gdy w głupocie sprzedawca zgrywa pro, a kupujący audiofila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, szymon1977 napisał:

Tak to jest gdy w głupocie sprzedawca zgrywa pro, a kupujący audiofila.

nie ma sensu obrażać ludzi

raczej większość piszących na forum audio uważa się za audiofilów

nawet jeśli w oczach innych takimi nie są

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, slawek.xm napisał:

nie ma sensu obrażać ludzi

raczej większość piszących na forum audio uważa się za audiofilów

Raczej nie. Zwłaszcza, że określenie "audiofil" mylnie uznawane za "słuchający kabli", dla wielu mocno zaawansowanych pasjonatów stało się po prostu pejoratywne. I nie chodzi tu o rozważanie czy kable grają, tylko za obnoszeniem się przez totalnych amatorów z urojoną "audiofilią", którzy słuchają kabli na systemach z niemieckiej wystawki. Żeby nie było, że kogoś obrażam: ja też jestem audio-głupcem, tylko ja zdając sobie sprawę z własnej głupoty nie uważam się za audiofila a tym bardziej za "audiofila". 

Ps.

Przedstawionego tu pomysłu, że AS to forum tzw "audiofilskie" i osoby niesłuchajace kabli powinny poszukać sobie innego, nie pozwoli mi skomentować Regulamin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xajas napisał:


Nie, zalosne sa twoje uwagi.

Proba rozwiazania problemu „miedzy stronami“ trwa juz miesiace i to bezskutecznie, bez jakiejkolwiek reakcji. To czyste hamstwo godne pietnowania.

PS.

W kazdym portalu (Amazon, eBay i tysiace innych) masz mozliwosc umieszczenia recenzji i opisu przebiegu transakcji. Od firm z podobnymi „recenzjami“ trzymam sie z daleka

a czy ty przypadkiem nie powinienes byc na Ukrainie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Audroc napisał:

Od samego początku producenci audio robili wszystko co było można żeby wyjść ponad 16 bitów.

Jak byłem mały to słuchałem różnic pomiędzy mp3 i flac, albo cd i hires, i przyznać muszę, że nawet na głośniczkach wbudowanych w laptop je słyszałem a tym bardziej na plastikowych 2.1 komputerowych z targu. Teraz jestem duży, mam duże hi-fi i słucham muzyki, która cieszy nawet ze spotify albo mp3. Polecam, luz daje więcej radości niż samobiczowanie się dobieraniem kabli czy poszukiwania najlepiej brzmiącego wydania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.05.2022 o 08:06, xajas napisał:

żałosny jesteś

No to ban na miesiąc 😁

Zrobiło się tu swobodniej beż rzeczonego jegomościa. 

Karma i tak ma być (na szczęście) !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Chcę zmienić odtwarzacz CD z mojego marantza cd67 ze lepszymi opampami na coś level wyżej. Ciepło z dobrą sceną i separacją. Mój tor to, primaluna prologue 2 na kt88, kolumny na tą chwilę pylon diamond 25, kable monster z2r lub klotz. Myślę nad sprzętem z drugiej ręki, po modyfikacjach. Kwota do 2000zł może z małym hakiem na gotowo. Proszę o jakąś poradę i chętnie oddam sprzęt ręcę osoby doświadczonej do modów. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dominus3 napisał:

Witam serdecznie. Chcę zmienić odtwarzacz CD z mojego marantza cd67 ze lepszymi opampami na coś level wyżej. Ciepło z dobrą sceną i separacją. Mój tor to, primaluna prologue 2 na kt88, kolumny na tą chwilę pylon diamond 25, kable monster z2r lub klotz. Myślę nad sprzętem z drugiej ręki, po modyfikacjach. Kwota do 2000zł może z małym hakiem na gotowo. Proszę o jakąś poradę i chętnie oddam sprzęt ręcę osoby doświadczonej do modów. Pozdrawiam.

Creek Evolution CD 1 lub 2 👌

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dominus3 napisał:

...chętnie oddam sprzęt ręcę osoby doświadczonej do modów...

Przeczytaj uważnie ten wątek, może Cię to uchroni przed rękami niedobrymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki poważniejszy indywidualny tuning CD musiał bym wziąć z dyszkę za samą pracę. Tak drogo bo w czasie, który na to poświęcę tyle można zarobić, bez motania, komplikacji, w znacznie prostszy sposób. Może ktoś to hobbystycznie robić taniej, ale mu się to nie opłaca i prędzej czy później weźmie się za inną pracę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dominus3 napisał:

Witam serdecznie. Chcę zmienić odtwarzacz CD z mojego marantza cd67 ze lepszymi opampami na coś level wyżej. Ciepło z dobrą sceną i separacją. Mój tor to, primaluna prologue 2 na kt88, kolumny na tą chwilę pylon diamond 25, kable monster z2r lub klotz. Myślę nad sprzętem z drugiej ręki, po modyfikacjach. Kwota do 2000zł może z małym hakiem na gotowo. Proszę o jakąś poradę i chętnie oddam sprzęt ręcę osoby doświadczonej do modów. Pozdrawiam.

Jak przeczytałeś wyżej i niżej . Koszt nieprzewidywalny , efekt ryzykowny a koderzy nie zawsze uczciwi lub nierzetelni.

Kup nowy po przesłuchaniu kilku w wybranej kwocie i funkcjonalności .

Dekada spokoju .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.