Skocz do zawartości
IGNORED

Modyfikacje odtwarzacza CD


Kratos40
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.04.2022 o 10:04, rochu napisał:

- nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?

Zawsze tak było na tym forum.

Taki jest efekt gdy do zaprowadzania porządku na forum, wybiera się na moderatora osobę zaangażowaną nie tylko emocjonalnie ale nawet biznesowo, na dodatek prezentującą jedną ze skrajnych kłócących się ze sobą frakcji. Taki jest efekt, jaki być musiał. Tylko ja głupi, pomimo prywatnych animozji a wierząc w dobro człowieka, polecałem go gdy ktoś o CD pytał, bo jawił mi się jako osoba zorientowana w temacie a z racji pełnionej na forum funkcji godna zaufania. Niniejszym biję się w pierś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to samo powie admin który był w niego wpatrzony jak w obrazek. I czy przeprosi osoby które mówiły mu , że to kłamca i oszust.

Oczywiście jak je znajdzie, bo wszyscy zostali wywaleni z forum.😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, NRK napisał:

Ciekawe czy to samo powie admin który był w niego wpatrzony jak w obrazek. I czy przeprosi osoby które mówiły mu , że to kłamca i oszust.

Oczywiście jak je znajdzie, bo wszyscy zostali wywaleni z forum.😀

Mnie z kolei interesuje czy ten śmieciowy temat zostanie zlikwidowany:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
21 godzin temu, NRK napisał:

Ciekawe czy to samo powie admin który był w niego wpatrzony jak w obrazek. I czy przeprosi osoby które mówiły mu , że to kłamca i oszust.

Oczywiście jak je znajdzie, bo wszyscy zostali wywaleni z forum.😀

Kto został wywalony ? 

Ubolewam nad takim stanem rzeczy i niestety ale za wiele zrobić sam nie mogę. 

Brak jakiegokolwiek kontaktu z tą osobą zmusiła nas do podjęcia jedynej słusznej decyzji. 

Co do osób poszkodowanych to proponuję zebrać listę i dowody w sprawie oraz pójście na policję to jedyne rozwiązanie w tej sprawie. Jeżeli będzie tylko potrzeba to chętnie pomogę i coś podpowiem przy zbieraniu danych. 

@Bukaj @rochu 

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona naszego bohatera 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  jest wyłączona.

 

 

Jeżeli ktoś potrzebuje wzór doniesienia do Prokuratury, proszę o priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkich straszyl swoimi twardymi "rzadami", ze az sam sie zawinal...z pieniedzmi i towarem. 

Stad do wszelkiego rodzaju "dlubaczy", samozwanczych, wybitnych konstruktorow audiofilskiego sprzetu i ich teorii podchodze z dystansem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Espectro napisał:

Brak jakiegokolwiek kontaktu z tą osobą zmusiła nas do podjęcia jedynej słusznej decyzji. 

Słuszna decyzja, proszę oficjalnie ją ogłosić.

-----

4 godziny temu, Lobo Srobo napisał:

Mnie z kolei interesuje czy ten śmieciowy temat zostanie zlikwidowany:

Podpisuję się pod tym rękami i  nogami: ten wątek jako deklaracja dyskryminacji osób o odmiennych niż były moderator poglądach powinien zniknąć, zwłaszcza, że niewygodne dla założyciela wpisy zostały usunięte a ich autorom zablokowano możliwość pisania. Usunęliście cenzora - usuńcie deklaracją cenzury. Aktualnie moderacja i tak nie postępuje w zgodzie z poczynionymi tam ustaleniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
20 minut temu, szymon1977 napisał:

Słuszna decyzja, proszę oficjalnie ją ogłosić.

 

Każdy zainteresowany powinien znaleźć bez problemu. Postaram się w przyszłym tygodiu poinformować osoby poszkodowane o takim zabiegu.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
24 minuty temu, szymon1977 napisał:

Podpisuję się pod tym rękami i  nogami: ten wątek jako deklaracja dyskryminacji osób o odmiennych niż były moderator poglądach powinien zniknąć, zwłaszcza, że niewygodne dla założyciela wpisy zostały usunięte a ich autorom zablokowano możliwość pisania. Usunęliście cenzora - usuńcie deklaracją cenzury. Aktualnie moderacja i tak nie postępuje w zgodzie z poczynionymi tam ustaleniami.

Nie mieszałbym tych dwóch różnych spraw. 

Akurat działanie tamtego wątku było przedyskutowane przez całą moderację i większości zgodziliśmy na potrzebę istnienia takiego wątku.    

23 godziny temu, NRK napisał:

Ciekawe czy to samo powie admin który był w niego wpatrzony jak w obrazek. I czy przeprosi osoby które mówiły mu , że to kłamca i oszust.

Oczywiście jak je znajdzie, bo wszyscy zostali wywaleni z forum.😀

Nikt nie został "wywalony" z forum, za jakiekolwiek opinie, uwagi czy nawet wulgarne inwektywy skierowane w Jego stronę. Jeśli wiesz o jakimkolwiek userze, który został wywalony przez Niego lub kogoś innego z Administracji, to jeżeli okaże się to prawdą, oczywiście Cię przeproszę, ale zakładam że jednak lepiej znam zaplecze moderacyjne i na stan mojej wiedzy, nikt nie został "wyrzucony" przez to, ani przez jakikolwiek zatarg z w/w. 

Na ten moment mogę powiedzieć, że jako moderator Mcg wg. Nas sprawował się generalnie dobrze, natomiast w pewnym momencie (kilka miesięcy temu) po prostu przepadł jak kamień w wodę i okazało się, że nikt nie jest w stanie się z Nim skontaktować. Z racji tego, że jak się okazało wobec (conajmiej) kilku  osób ma jakieś zobowiązania finansowe, których najwidoczniej nie kwapi się w żaden sposób rozwiązać, padła decyzja, że należy się z Nim pożegnać jako moderatorem... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, plastik1989 napisał:

jako moderator Mcg wg. Nas sprawował się generalnie

Wpisz sobie punkt za przekręcanie nicka 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, plastik1989 napisał:

jako moderator Mcg wg. Nas sprawował się generalnie dobrze,

Generalnie strach było otworzyć lodówkę aby nie natknąć się na niego także tam. Wykorzystywał funkcję moderatora do załatwiania swoich porachunków, funkcjonował na forum jako "branża" mimo, że nie dostosowywał się do obowiązku oznaczenia stosowną sygnaturą (wzorem innych), doprowadził do odejścia z forum wielu ludzi, którzy mieli go po prostu dość. Czyli sprawował się generalnie dobrze 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastik1989 napisał:

...jako moderator Mcg wg. Nas sprawował się generalnie dobrze...

Nie do końca sie z tym zgadzam ale za wyjaśnienie dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastik1989 napisał:

Na ten moment mogę powiedzieć, że jako moderator Mcg wg. Nas sprawował się generalnie dobrze,

sorry ale nie podzielam tej opinii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ładnie wydawac wyroki.bez dokładnego zbadania sprawy.

robi sie bardzo brzydko.

wystarczy aby ktos z sosnowca udal sie pod adres i wyjasnil sprawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tomek7776 napisał:

nie ładnie wydawac wyroki.bez dokładnego zbadania sprawy.

Hmmm... przecież powodem odebrania na Forum uprawnień moderatorskich był brak kontaktu, czyli rzeczy niezbędnej do pełnienia funkcji, a nie uznanie za np złodzieja. A że w realu ma go ktoś za np... nie moja to sprawa.

-----

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

sorry ale nie podzielam tej opinii

Generalnie dobrze, czyli czasem źle. A prawo jazdy odbiera się bo raz pojechał na bani, a nie zostawia bo 10lat jeździł na trzeźwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, slawek.xm said:

sorry ale nie podzielam tej opinii

Ja też. Stronniczość, zwłaszcza jeśli chodzi o własne sprawy była aż nadto widoczna. Wiedza fachowa - do niej też można mieć zastrzeżenia.

Ale mimo wszystko, jeśli nie wiemy nic na temat obecnego stanu McGyvera, proponowałbym się wstrzymać z komentarzami do momentu pojawienia się jakichś konkretnych informacji. Przecież w grę mogą wchodzić jakieś sprawy zdrowotne lub rodzinne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bum1234 napisał:

Ale mimo wszystko, jeśli nie wiemy nic na temat obecnego stanu McGyvera, proponowałbym się wstrzymać z komentarzami do momentu pojawienia się jakichś konkretnych informacji. Przecież w grę mogą wchodzić jakieś sprawy zdrowotne lub rodzinne.

Pozostaje userem premium, więc chyba żadne osądy nie zostały poczynione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, bum1234 napisał:

Przecież w grę mogą wchodzić jakieś sprawy

Np. Pogrzeb chomika?

A teraz to żałoba (w sumie)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, bum1234 napisał:

Ja też. Stronniczość, zwłaszcza jeśli chodzi o własne sprawy była aż nadto widoczna. Wiedza fachowa - do niej też można mieć zastrzeżenia.

Ale mimo wszystko, jeśli nie wiemy nic na temat obecnego stanu McGyvera, proponowałbym się wstrzymać z komentarzami do momentu pojawienia się jakichś konkretnych informacji. Przecież w grę mogą wchodzić jakieś sprawy zdrowotne lub rodzinne.

Jerzyk , pisalem tylko o jego funkcji

zreszta swoimi spostrzeżeniami dzielilem się z kim trzeba od chwili jego powolania 🙂

jako  użytkownik swoją wiedzą pomagał wielu przez wiele lat

i trzeba to podkreślić

i docenić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomek7776 napisał:

nie ładnie wydawac wyroki.bez dokładnego zbadania sprawy.

robi sie bardzo brzydko.

wystarczy aby ktos z sosnowca udal sie pod adres i wyjasnil sprawe.

Był tam ktoś, co prawda nie z Sosnowca ale z innej miejscowości.

W domu ewidentnie ktoś był, ale nikt nie raczył otworzyć drzwi.

Czekano przeszło godzinę ale bez skutku.

 

Masz tylko w jednym rację - robi się bardzo brzydko.

1 godzinę temu, bum1234 napisał:

Przecież w grę mogą wchodzić jakieś sprawy zdrowotne lub rodzinne.

W takiej sytuacji wystarczy by bohater wysłał jeden zwykły SMS czy PW z informacją co się dzieje. Wieści tu rozchodzą się szybko więc byłaby jakaś jasność w sprawie.

Ale jeżeli bohater odczytuje moje PW ze stycznia dopiero w marcu, gdy wiadomo, że na forum jednak bywa bo system to odnotowuje, to chyba jest coś nie teges.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bum1234 napisał:

Ale mimo wszystko, jeśli nie wiemy nic na temat obecnego stanu McGyvera, proponowałbym się wstrzymać z komentarzami do momentu pojawienia się jakichś konkretnych informacji. Przecież w grę mogą wchodzić jakieś sprawy zdrowotne lub rodzinne

Ściemnia i milczy. Gdyby nic nie miał na sumieniu to koledze z forum nie przetrzymywał by sprzęt około 4 lat. Masakra jak można oszukiwać klientów. Niestety tacy są niektórzy pseudo fachowcy od audio, co się znają na naprawianiu lub modernizacji sprzętu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mdavis napisał:

Ściemnia i milczy. Gdyby nic nie miał na sumieniu to koledze z forum nie przetrzymywał by sprzęt około 4 lat. Masakra jak można oszukiwać klientów. Niestety tacy są niektórzy pseudo fachowcy od audio, co się znają na naprawianiu lub modernizacji sprzętu. 

Może jest mu głupio się teraz odezwać , jak widzi te komentarze na jego temat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bukaj napisał:

Może jest mu głupio

Nie zbyt. To raczej bezczelny typek.

Jak do mnie wyskoczył z pyskiem przez telefon to nie poznałem tego jakże "ułożonego" człeka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, mdavis said:

Ściemnia i milczy. Gdyby nic nie miał na sumieniu to koledze z forum nie przetrzymywał by sprzęt około 4 lat. Masakra jak można oszukiwać klientów. Niestety tacy są niektórzy pseudo fachowcy od audio, co się znają na naprawianiu lub modernizacji sprzętu. 

Być może tak jest. Nie przepadaliśmy za sobą. nie mam zamiaru nikogo bronić.

Ale jeszcze raz napiszę, że dopóki nie będzie konkretnej informacji, wstrzymałbym się z komentarzami, ponieważ różne sytuacje się zdarzają. Czasami jest tak, że unika się wszelkich kontaktów z przyczyn zupełnie nie związanych z jakimiś zaległościami. Po prostu w takich sytuacjach wszystko przestaje mieć znaczenie.

Nie twierdzę z pewnością, że tak jest i w tym przypadku, bo wszystko wskazuje, że tak nie jest. Ale takiej możliwości nie można wykluczyć, więc lepiej trochę poczekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, bum1234 napisał:

Ale jeszcze raz napiszę, że dopóki nie będzie konkretnej informacji, wstrzymałbym się z komentarzami, ponieważ różne sytuacje się zdarzają. Czasami jest tak, że unika się wszelkich kontaktów z przyczyn zupełnie nie związanych z jakimiś zaległościami. Po prostu w takich sytuacjach wszystko przestaje mieć znaczenie.

Lecz nie przez tak długi czas !!! Powyższy forumowicz pojawiał się i znikał co jakiś czas Przeważnie gdy zrobiło się cicho na jego temat to wykazywał aktywność na forum Tym razem przegiął na każdym kroku Tak się nie robi i nie postępuje Można powiedzieć że jest zerem To takie łagodne określenie 👌

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest smieszne...moze go glowa boli I dlatego nie odpisuje...moze mu prad odcieli...

Od 2 tyg siedze w szpitalu. Jakos nie mam problemu, zeby nawet na konferencjach w pracy byc przez MS Teams. 

Ile to juz bylo "dyskusji" na tym forum o super dacach/pre od powyzszego Pana, jego zdolnosciach konstrukcyjnych i "marketingowych". Sporo. I co... zawsze winny byl klient z tego co pamietam. Teraz pewnie tez tak bedzie  😀  jeszcze kaze Wam zaplacic za "parking" Waszych sprzetow u niego na polce w piwnicy... pewnie juz faktura sie drukuje 😄 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
22 godziny temu, przemak napisał:

Wpisz sobie punkt za przekręcanie nicka 😉

A wiesz ze spróbuje 🙂 ciekawe czy system pozwoli na cos takiego 🙂 formalnie rzecz biorąc, powinno byc zgłoszenie na panel od użytkownika. Ponadto jeśli będzie zgłoszenie dotyczące mojej osoby, nie mogę jej sam rozpatrywać, tylko powinien zając sie tym inny moderator. 
 

————-

próbowałem, nie da rady, musisz zgłosić na panel i inny moderator moze tylko przyznać ostrzeżenie:

2EB5F53F-5718-41FD-B9E1-4AA4C63292A8.jpeg.e1f64d81521b7a07062b57040e9c13e8.jpeg
A tak trochę bardziej poważnie, przekręcanie nicka jest karane jeśli w sposób jawny i ewidentenie złośliwy został przekręcony, wtedy jest karane to z urzędu, ale zwykle skrócenie czy zdrobnienie juz nie. Z Jego nickiem mam problem bo filmowy Macgyver do którego przywykłem piszę się inaczej niż forumowy Mcgyver. W rozmowach moderacyjnych zawsze używaliśmy skrótu Mcg i nigdy Go to nie drażniło, więc myślę, że śmiało tego skrótu można używać. 
 

22 godziny temu, piotrek7 napisał:

Generalnie strach było otworzyć lodówkę aby nie natknąć się na niego także tam. Wykorzystywał funkcję moderatora do załatwiania swoich porachunków, funkcjonował na forum jako "branża" mimo, że nie dostosowywał się do obowiązku oznaczenia stosowną sygnaturą (wzorem innych), doprowadził do odejścia z forum wielu ludzi, którzy mieli go po prostu dość. Czyli sprawował się generalnie dobrze 

Można miec jedna sygnaturę: branża, redakcja, moderator itd. Czesto jest tak ze łączy sie dwie funkcje, a sygnaturę wybrać trzeba jedną. W żaden sposób nigdy nikt nie krył tego, że jest związany komercyjnie z audio i jest z branży (zresztą przez lat naście miał oznakę branża, dopiero jak został moderatorem, zmieniania została na „moderacja”). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.