Skocz do zawartości
IGNORED

All in one z wyższej półki - bać się? Gwarancja, naprawialność


w.p.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od lat planuje w końcu kupić coś lepszego niż to co mam czyli ostatnio Malinka z tanim dac Musical Fidelity i kolumny aktywne firmy....nie ważne jakiej 🙂

Od zawsze planowałem oddzielne segmenty. Nie ufam elektronice (mimo wykształcenia, a może właśnie dlatego) a zwłaszcza obecnie gdy stopień komplikacji układów a zatem potencjalny koszt naprawy a zwłaszcza ryzyko braku możliwości naprawy skłaniają mnie do oddzielnych klocków co może rodzić ryzyko niezgrywania się komponentów. No ale jak coś padnie to nie całość.

Oddzielne klocki... Wiele osób pewnie lubi eksperymentować ale mi szkoda na to czasu. Dlatego wolę np ios od Androida. Ograniczony ale solidny system. Wiele nie pozmieniam ale też nie popsuje 🙂

W przypadku all-in-one producent prawdopodobnie (?) zadbał o "synergie" - dorzucamy głośniki i gotowe 🙂 

(Dużo dobrego się pisze o systemach NAD czy Naim. Zwłaszcza ten drugi mi się podoba - mam na myśli Uniti Atom. Żadnego Made in China. Na dodatek można rozszerzyć gwarancję ze standardowego biednego 2Y na 5... ale niestety tylko w UK 😞 czyli jednak tylko dwa lata...)

Ponieważ podchodzę na chłodno do Audio uważam że moja część cyfrowa łącznie z DAC jest "spoko" - dodać dobry wzmacniacz i bardzo dobre kolumny i będzie OK.

No i właśnie... nawet przez chwilę myślałem o aktywnych głośnikach 🙂 ale to już przegięcie. Głośniki to zakup na lata jak dla mnie. Z gwarancją często 10Y. Aktywne? Padnie tranzystorek i koniec grania. Choć z drugiej strony taki Buchardt daje w aktywnym A500 dodatkowe 2Y po zarejestrowaniu. No ale jak coś padnie weź pan wysyłaj ciężkie pudło... No i co to są 4 lata.

Więc raczej klocki (w moim przypadku raczej mini) niż all-in-one?

Czy może nowoczesna elektronika jest nawet po gwarancji naprawialna w Polsce?

Jakie są Wasze przemyślenia czy doświadczenia? Przy czym proszę raczej osoby nie hardcorowo podchodzące do sprzętu audio. Bo wiadomo że wtedy kondycjonery, zegary, każdy kanal oddzielny wzmak. Ja do Audio podchodzę bardziej użytkowo. Ma działać, (bardzo) ładnie grać, nie psuć się. Służyć długie lata i być naprawialnym. O ile w przypadku końcówek mocy pewnie naprawa jest możliwa (tranzystory albo teraz prędzej gotowe moduły klasy D) to część cyfrowa, dac, DSP, pomiary akustyki itp itd to inna bajka i boję się że sprzęt trafi do punktu odbioru elektrośmieci po awarii. O ile to jest do przeżycia w przypadku tanizny z Aliexpress to gdy wydamy dużo kasy to już jest bolesne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na Moon ACE. Co prawda wszystko na SMD, ale gwarancja na 10 lat i Made in Canada. Uznawany za jednego z najlepszych All in one. Sam miałem podobne rozterki jak Ty i wybrałem oddzielny wzmacniacz (Moon 240i, na którego bazie zbudowano Moon ACE) oraz streemer Bluesound Node 2i, ponieważ byłem zdania, że gdy streemer „zestarzeje się” to wymienię tylko jego a wzmacniacz pozostanie ten sam. Ale ma to także słabe strony: trzeba doliczyć koszt przewodów oraz zasilania liniowego streemera, co daje już podobną cenę do All in one. Gdybym miał dziś wybierać ponownie to chyba wychodziłoby 50:50 All in one vs oddzielny wzmacniacz i streemer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naim Uniti Nova, już czwarty rok używam. Na początku urządzenie potrafiło się zrestartować raz na kilka tygodni. Po aktualizacji wszystko wróciło do normy. Drugim takim mankamentem było odklejanie się listewki z ledami podświetlającymi logo. Po zgłoszeniu u sprzedawcy błyskawicznie został dosłany zestaw naprawczy. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, PioZ napisał:

Naim Uniti Nova, już czwarty rok używam. Na początku urządzenie potrafiło się zrestartować raz na kilka tygodni. Po aktualizacji wszystko wróciło do normy. Drugim takim mankamentem było odklejanie się listewki z ledami podświetlającymi logo. Po zgłoszeniu u sprzedawcy błyskawicznie został dosłany zestaw naprawczy. 

 

Naim Uniti Nova, już czwarty rok używam. Na początku urządzenie potrafiło się zrestartować raz na kilka tygodni. Po aktualizacji wszystko wróciło do normy. Drugim takim mankamentem było odklejanie się listewki z ledami podświetlającymi logo. Po zgłoszeniu u sprzedawcy błyskawicznie został dosłany zestaw naprawczy. 

A reszta to już same plusy. Bardzo ergonomiczne oprogramowanie. Duży wybór stacji radiowych HiRes. Do obsługiwanych serwisów wystarczy login i hasło, bez żadnych kombinacji /np. Qobuz/. I mnóstwo innych możliwości.

Co do jakości dźwięku nie wypowiadam się, mi odpowiada. Oczywiście przed zakupem polecam odsłuch.

Co do Naima jako firmy: posiadam prawie 20 letni odtwarzacz CD i nie korzystałem ani z serwisu ani z gwarancji. A urządzenie nie odstaje od wielu nowych, teraz dostępnych. O czymś to świadczy. Naim zawsze był drogą firmą w sensie jakości i ceny. I to wyróżnia go wśród firm, które były zawsze tanie i takie pozostały pod względem jakości a nie ceny.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze podrzucę taki pomysł :
Kombajn w stylu Cocktail Audio X45 i do tego końcówka mocy . Może też być jakiś sensowny DAC które teraz często mają swoj przedwzmacniacz.

Franz niestety ma rację że tor cyfrowy najszybciej się starzeje technologicznie .

Kolumny to polecam Triangle - 5 lat gwarancji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być z wyższej półki to ciekawą propozycją jest AVM Ovation CS 8.3 z przedwzmacniaczem lampowym i końcówkami mocy 2x500 W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Marcin Wielgus napisał:

jeszcze podrzucę taki pomysł :
Kombajn w stylu Cocktail Audio X45 i do tego końcówka mocy 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Priorytetem ma być bezawaryjność  😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy all in one mogą być dobre?

Tak 😉

Nad M33, Devialet 140 Pro, 220 Pro, 250 Pro, Hegel H390, H590, AVM cała seria CS: Inspiration, Ovation... 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o all-in-one to warto skupić się na firmach, które słyną z obsługi klienta. Takie najprawdopodobniej będą miały części zamienne za te kilka lat w razie czego. Niestety, kosztem rosnącej funkcjonalności jest miniaturyzacja i rosnąca trudność w serwisowaniu takich urządzeń. Jako elektronik na pewno to rozumiesz. Urządzeniem all-in-one które ja mógłbym polecić (i używać) jest Naim Uniti Atom. Świetny soft, poważna firma, bardzo fajnie gra. 

Jeżeli chodzi o najłatwiejsze do serwisowania, to jednak zestawy dzielone wygrywają. Wzmacniacze i kolumny są łatwe w naprawie a streamer który może być kłopotliwy w serwisie można wtedy wymienić. 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Witam!
Od lat planuje w końcu kupić coś lepszego niż to co mam czyli ostatnio Malinka z tanim dac Musical Fidelity i kolumny aktywne firmy....nie ważne jakiej
Od zawsze planowałem oddzielne segmenty. Nie ufam elektronice (mimo wykształcenia, a może właśnie dlatego) a zwłaszcza obecnie gdy stopień komplikacji układów a zatem potencjalny koszt naprawy a zwłaszcza ryzyko braku możliwości naprawy skłaniają mnie do oddzielnych klocków co może rodzić ryzyko niezgrywania się komponentów. No ale jak coś padnie to nie całość.
Oddzielne klocki... Wiele osób pewnie lubi eksperymentować ale mi szkoda na to czasu. Dlatego wolę np ios od Androida. Ograniczony ale solidny system. Wiele nie pozmieniam ale też nie popsuje
W przypadku all-in-one producent prawdopodobnie (?) zadbał o "synergie" - dorzucamy głośniki i gotowe  
(Dużo dobrego się pisze o systemach NAD czy Naim. Zwłaszcza ten drugi mi się podoba - mam na myśli Uniti Atom. Żadnego Made in China. Na dodatek można rozszerzyć gwarancję ze standardowego biednego 2Y na 5... ale niestety tylko w UK  czyli jednak tylko dwa lata...)
Ponieważ podchodzę na chłodno do Audio uważam że moja część cyfrowa łącznie z DAC jest "spoko" - dodać dobry wzmacniacz i bardzo dobre kolumny i będzie OK.
No i właśnie... nawet przez chwilę myślałem o aktywnych głośnikach  ale to już przegięcie. Głośniki to zakup na lata jak dla mnie. Z gwarancją często 10Y. Aktywne? Padnie tranzystorek i koniec grania. Choć z drugiej strony taki Buchardt daje w aktywnym A500 dodatkowe 2Y po zarejestrowaniu. No ale jak coś padnie weź pan wysyłaj ciężkie pudło... No i co to są 4 lata.
Więc raczej klocki (w moim przypadku raczej mini) niż all-in-one?
Czy może nowoczesna elektronika jest nawet po gwarancji naprawialna w Polsce?
Jakie są Wasze przemyślenia czy doświadczenia? Przy czym proszę raczej osoby nie hardcorowo podchodzące do sprzętu audio. Bo wiadomo że wtedy kondycjonery, zegary, każdy kanal oddzielny wzmak. Ja do Audio podchodzę bardziej użytkowo. Ma działać, (bardzo) ładnie grać, nie psuć się. Służyć długie lata i być naprawialnym. O ile w przypadku końcówek mocy pewnie naprawa jest możliwa (tranzystory albo teraz prędzej gotowe moduły klasy D) to część cyfrowa, dac, DSP, pomiary akustyki itp itd to inna bajka i boję się że sprzęt trafi do punktu odbioru elektrośmieci po awarii. O ile to jest do przeżycia w przypadku tanizny z Aliexpress to gdy wydamy dużo kasy to już jest bolesne.
Bełkot.

Może wróć jak się trochę ogarniesz, sorry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, tomek4 napisał:

Bełkot.

Może wróć jak się trochę ogarniesz, sorry.

A jakiś konkret ziomalu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez w.p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tomek4 napisał:

Może jednak zapytaj konkretnie 🙂

No offence.

Nie chce mi się już dziś dyskutować - pierwszy dzień w pracy po urlopie. Spróbuję się ogarnąć 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Priorytetem ma być bezawaryjność  

Nooo myślałem o bezawaryjnej końcówce mocy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć względny spokój wybierz polecaną wcześniej markę Moon,  świetne brzmienie i gwarancja 10 lat. Oczywiście Nad, czy Naim produkuje również cenione na całym świecie urządzenia, ale masz krótszą gwarancję a widzę, że to może być dla ciebie znaczące. Oczywiście weź poprawkę, że nawet najlepszy, czy najdroższy sprzęt również może się popsuć i to że komuś coś gra 10, czy 20 lat o niczym nie świadczy, choć może zachęcić do wyboru tej czy innej marki.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

@kacpero_1 Póki co nie - u mnie zakupy i rozterki z tym związane to miesiące 😄 Gdybym miał wybierać oddzielne klocki to pewnie RME ADI-2, wzmacniacz Boxem Audio i za drugie tyle głośniki. Bezpieczne rozwiązanie minimum. 

Moon wygląda ciekawie chociaż muszę go obejrzeć na żywo. Co się odwlecze to nie uciecze 🙂 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Szczerze mówiąc, to cyfrowe systemy tak szybko się starzeją, że kupiłbym kolumny i wzmacniacz na stałe. A później raz na 5 lat zmieniał źródło. 

Który producent proponuje update softu wraz ze zmieniającymi się usługami, protokołami itp? Większość streamerów ma dość krótki żywot ze względu na softwarowe postarzanie produktu. To samo zresztą z telewizorami itp. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Roon więc trochę uniezależnilem się od oprogramowania producentów. Oczywiście raspberrypi jest schowane bo to nie wygląda jak Lumin :)

Z drugiej strony taki Naim wygląda obłędnie ale pomiary takie se...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2022 o 21:59, w.p. napisał:

Ja używam Roon więc trochę uniezależnilem się od oprogramowania producentów. Oczywiście raspberrypi jest schowane bo to nie wygląda jak Lumin 🙂

Z drugiej strony taki Naim wygląda obłędnie ale pomiary takie se...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pomiary zostaw w spokoju! Idz posluchaj, wyrob sobie zdanie, a potem podziel sie z innymi. 

Jesli patrzec na Amira, to powinienes kupic jakiegos smsl-a, do tego Elac Debut Reference i masz ultra hajend... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, stach_s napisał:

Pomiary zostaw w spokoju! Idz posluchaj, wyrob sobie zdanie, a potem podziel sie z innymi.

Jednak rozsądnemu człowiekowi ciężko wydać kilka czy kilknaście tysięcy zł na sprzęt technicznie niepoprawny. A i odsłuchy mogą wtedy wypaść mizernie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, stach_s napisał:

Jesli patrzec na Amira, to powinienes kupic jakiegos smsl-a, do tego Elac Debut Reference i masz ultra hajend... 

Albo Mola Mola Tambaqui, do tego  Benchmark AHB2, i Revel Salon Ultima 2. Teraz lepiej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Misio38 napisał:

Jednak rozsądnemu człowiekowi ciężko wydać kilka czy kilknaście tysięcy zł na sprzęt technicznie niepoprawny.

A powiesz coś więcej, co masz na myśli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego nie rozumiesz? Skoro sprzęt pomiarowo jest słaby to jest słaby i tyle. Jak mogę płacić za doznania subiektywne, skoro to wytwór mojego umysłu. Za technikę owszem, jak uznam, że tyle jest warta. Krótko mówiąc. Jeśli sprzęt jest technicznie słaby to nie biorę go pod uwagę podczas odsłuchów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Misio38 napisał:

A czego nie rozumiesz? Skoro sprzęt pomiarowo jest słaby to jest słaby i tyle. Jak mogę płacić za doznania subiektywne, skoro to wytwór mojego umysłu. Za technikę owszem, jak uznam, że tyle jest warta. Krótko mówiąc. Jeśli sprzęt jest technicznie słaby to nie biorę go pod uwagę podczas odsłuchów.

Dobre pomiary nie oznaczają świetnego brzmienia, ale na pewno w nim nie przeszkadzają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2022 o 05:37, Misio38 napisał:

Jednak rozsądnemu człowiekowi ciężko wydać kilka czy kilknaście tysięcy zł na sprzęt technicznie niepoprawny. A i odsłuchy mogą wtedy wypaść mizernie.

Sprzęt technicznie niepoprawny czyli taki który odbiega od liniowości może właśnie tym bardziej nam się podobać. 

Zaznaczmy to nie są produkty o wadach technicznych, tylko o innym dźwięku niż ten który został określony jako laboratoryjny. 

W dniu 8.07.2022 o 13:03, Misio38 napisał:

A czego nie rozumiesz? Skoro sprzęt pomiarowo jest słaby to jest słaby i tyle. Jak mogę płacić za doznania subiektywne, skoro to wytwór mojego umysłu. Za technikę owszem, jak uznam, że tyle jest warta. Krótko mówiąc. Jeśli sprzęt jest technicznie słaby to nie biorę go pod uwagę podczas odsłuchów.

To spróbuj któregoś dnia zrobić na odwrót. 

Udaj się na odsłuch kolumn, wzmacniacza o którym nie czytałeś wniosków z lab. A potem je z nimi porównaj 🙂

W dniu 8.07.2022 o 14:38, iFi Audio napisał:

Dobre pomiary nie oznaczają świetnego brzmienia, ale na pewno w nim nie przeszkadzają.

Dobrze podsumowane. 

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie nadaje się na recenzentu sprzętu. Mam średni słuch. Słucham jednak głównie muzyki a nie liniowości 🙂 Recenzje w prasie branzowej to lanie wody poziom hard. Więc jak mam wybierać między wiara w marketing i pomiary to jednak chyba wybrałbym pomiary. Z drugiej strony moda na winyle... sam mam też wzmacniacz lampowy - trochę to się nie spina. Taki wstyd przed Amirem 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Sprzęt technicznie niepoprawny czyli taki który odbiega od liniowości może właśnie tym bardziej nam się podobać. 

Ale skoro sprzęt jest niepoprawny pomiarowo to kto zagwarantuje, że jest poprawny wytrzymałościowo? Skoro ktoś nie potrafi zrobić sprzętu technicznie poprawnego to jest duża szansa, że taki sprzęt będzie psujny po prostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest tak, że jak zniekształcenia mierzą się na -80dB, to to już słychać jako charczenie na różne sposoby. Nawet jeśli zrobili dźwięk z niego cukierkowy żeby się podobał, to ten pazurek będzie słyszalny w najmniej oczekiwanych momentach.. Widocznie Naimy stwierdziły, że jak się mikrowieże dobrze sprzedają to i to się sprzeda z odpowiednią legendą. Bywa. 

Swoja drogą patrząc na te pomiary - szacun - 50/100Hz które jest w pomiarach trudne do utłuczenia, tu się w ogóle nie pojawia. Ktoś wiedział co robi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez micwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.