Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel USB audio


greg1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, julius-6 napisał:

A jeśli taką zmianę słyszy osoba postronna, która nie jest audiofilem i w ciemno wskazuje takie same różnice jak audiofil... to co to jest? zbiorowe uszkodzenie mózgu w tym samym pokoju?

Audiosugestia 😉 Technicznie jest niemożliwe, że kable USB wpływały na dźwięk. Tyle. To tak jakby dodawanie 2 + 2 dawało różne wyniki 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minutes ago, julius-6 said:

Wolę  tzw. test ucha. 

Dlatego wyciągasz błędne wnioski. JEst tu taki jeden, ktory słyszy różnice między identycznymi binarnie plikami. Z tym USB jest mniej więcej to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Piopio napisał:

Audiosugestia 😉 Technicznie jest niemożliwe, że kable USB wpływały na dźwięk. Tyle. To tak jakby dodawanie 2 + 2 dawało różne wyniki 😉

„Są na tym świecie rzeczy, o których nie śniło się fizjologom”

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcinmarcin napisał:

Nie ma prawa nic poprawić jak nie ma pętli masy, co już z 10x wrzucałem. (test Archimago) 

Kolega z romantyków widzę 

 

No właśnie, brak logiki. 

Jak to  mówią znawcy, albo rybka albo pipka 😉 

11 minut temu, morawka napisał:

„Są na tym świecie rzeczy, o których nie śniło się fizjologom”

 

Wiem to z eutanazji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, bum1234 napisał:

Dlatego wyciągasz błędne wnioski. JEst tu taki jeden, ktory słyszy różnice między identycznymi binarnie plikami. Z tym USB jest mniej więcej to samo.

nie, ja po prostu słucham, bo na tym to hobby polega. 

początkowo tkwiłem w środowisku, ktore kabli nie slyszalo i sie smialo. 

odkąd zacząłem wypożyczać (z czego oczywiscie wyszscy się mocno brechtali) i dałem im do testów to wszyscy kablosceptycy mają teraz przynajmniej przyzwoite przewody w kluczowych miejscach.

jeden kolega nie mogl sluchać lamp bo mu wszystki świszczały na górze. okazalo się ze wystarczylo zmienic sieciówkę na solidną miedzianą DIY i okazało się, że teraz gra na lampie... ale pewnie to autosugestia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, julius-6 napisał:

Tyle, że to takie niemieckie granie bez pasji, blasku, ciarek. Do bólu solidne, ale takie przy którym się łzy nie uroni.

Dzięki za obiektywny w miarę możliwości wpis.

Nie zgadzam się tylko i to zdecydowanie, z zacytowanym fragmentem. 

Pasję, blask słychać, wtedy gdy nagranie takie posiada. Jeden przyklad -  "Friday Night in San Francisco" tu wiecej słów nie potrzeba.

Ciar, z powodu gry samych muzyków też zaznaję - zawsze u Zappy, zawsze ...za mało miejsca by wszystko wymieniać.

Ciary z powodu samego brzmienia, przestrzeni, sceny? 

Oczywiście, ostatnio np. z powodu wznowień na winylu Kraftwerk i np. ...za mało miejsca i czasu by wymieniać dalej.

Ciary z powodu brzmienia BEZ stereo, "sceny", holografii, 3D itp. - oczywiście i to wcale nie mniejsze - np. Mono Box The Beatles. (niestety wciąż na CD)

Łza nie raz, nie dwa, ale to już zawsze z powodu wykonania i artysty...np...za mało miejsca i czasu...

Tak, że ten, tego... 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, julius-6 said:

nie, ja po prostu słucham, bo na tym to hobby polega. 

początkowo tkwiłem w środowisku, ktore kabli nie slyszalo i sie smialo. 

odkąd zacząłem wypożyczać (z czego oczywiscie wyszscy się mocno brechtali) i dałem im do testów to wszyscy kablosceptycy mają teraz przynajmniej przyzwoite przewody w kluczowych miejscach.

jeden kolega nie mogl sluchać lamp bo mu wszystki świszczały na górze. okazalo się ze wystarczylo zmienic sieciówkę na solidną miedzianą DIY i okazało się, że teraz gra na lampie... ale pewnie to autosugestia. 

Powiedz, czy jak przesuniesz trochę mijesce odsłuchu - słychać różnicę, czy nie?

Jeśli zaczniesz przesuwać kolumny - słyszysz różnice, czy nie?

Jak zmienisz poziom głośności - słyszysz różnice w brzmieniu, czy nie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bum1234 napisał:

Powiedz, czy jak przesuniesz trochę mijesce odsłuchu - słychać różnicę, czy nie?

Jeśli zaczniesz przesuwać kolumny - słyszysz różnice, czy nie?

Jak zmienisz poziom głośności - słyszysz różnice w brzmieniu, czy nie ?

Tak, tak  i tak . Choc w zależnosc od kolumn sweetspot bywa mniejszy i większy. I w zaleznosci od setu - bywaja takie co sa super po cichu , a bywaja takie co trzeba mocno odkreciec... ale nie rozumiem zasadnosci pytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, julius-6 said:

Tak, tak  i tak . Choc w zależnosc od kolumn sweetspot bywa mniejszy i większy. I w zaleznosci od setu - bywaja takie co sa super po cichu , a bywaja takie co trzeba mocno odkreciec... ale nie rozumiem zasadnosci pytania.

Zaraz się wszystko wyjaśni.

Powiedz mi w takim razie, czy jak porównujesz jakieś dwie rzeczy pod kątem brzmienia, to możesz z absolutnym przekonaniem i szczerością powiedzieć, że siedzisz dokładnie w tym samym miejscu, masz dokładnie ten sam poziom głośności?

Przypuszczam, że kolumn już nie ruszasz, bo ustawiłeś je optymalnie dla siebie wcześniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wystarczy pobawić się delikatnie własnymi małżowinami usznymi. Działa to jak jakiś filtr/equalizer. Ci, którzy nie robili, niechaj spróbują.

Zakładam, że z dnia na dzień uszy nie puchną i małżowiny nie zmieniają kąta nachylenia względem osi podłużnej (symetrii kolumn). Ale jeśli tak jest, to dźwięk się zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Piopio napisał:

Audiosugestia 😉 Technicznie jest niemożliwe, że kable USB wpływały na dźwięk. Tyle. To tak jakby dodawanie 2 + 2 dawało różne wyniki 😉

Mam więc problem bo słyszę róznice tak wyraźnie że na slepo wskazuję który kabel gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Piopio napisał:

A zakłócenia, które idą wraz z właściwym sygnałem ? Chyba słyszałeś o szumach własnych magistrali USB ?

a izolator galwaniczny taki mądry i wie co to zakłócenia co to sygnał? mądrzejszy niż dac? bardzo mądre te izolatory 😄 

izolacja galwaniczna może się przydać wtedy kiedy jest jakiś problem z pętlą masy do jej przerwania - z twoich ukochanych technicznych pomiarów które wszędzie tak chwalisz i tak się na nie powołujesz, wynika że topping hs01 nie ma prawa działać w innym przypadku niż zaszumione źródło i zasilanie daca z tego właśnie źródła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a wiarygodność twojego słyszenia jest żadna bo jak pisałem kilkukrotnie nie słyszę żadnego polepszenia/pogorszenia jakości w momencie wypięcia sieciowej wtyczki Rj45 zarówno z Zen Stream jak i mojego usbridge, natomiast po wyłączeniu WIFI które twierdziłeś że jest lepszym połączeniem od razu poprawiła mi się jakość na ZEN Stream, co poniekąd potwierdził @iFi Audio (wifi to kompromis).

Czyli naginanie rzeczywistości jak pasuje - jak komuś kabel USB gra to wyśmiać bo się nie mierzy, ale jak twój izolator się nie mierzy (żadnych korzyści) to pomijamy temat...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, marcinmarcin napisał:

a izolator galwaniczny taki mądry i wie co to zakłócenia co to sygnał? mądrzejszy niż dac? bardzo mądre te izolatory 😄 

izolacja galwaniczna może się przydać wtedy kiedy jest jakiś problem z pętlą masy do jej przerwania - z twoich ukochanych technicznych pomiarów które wszędzie tak chwalisz i tak się na nie powołujesz, wynika że topping hs01 nie ma prawa działać w innym przypadku niż zaszumione źródło i zasilanie daca z tego właśnie źródła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a wiarygodność twojego słyszenia jest żadna bo jak pisałem kilkukrotnie nie słyszę żadnego polepszenia/pogorszenia jakości w momencie wypięcia sieciowej wtyczki Rj45 zarówno z Zen Stream jak i mojego usbridge, natomiast po wyłączeniu WIFI które twierdziłeś że jest lepszym połączeniem od razu poprawiła mi się jakość na ZEN Stream, co poniekąd potwierdził @iFi Audio (wifi to kompromis).

Czyli naginanie rzeczywistości jak pasuje - jak komuś kabel USB gra to wyśmiać bo się nie mierzy, ale jak twój izolator się nie mierzy (żadnych korzyści) to pomijamy temat...

 

Za to wiarygodność Twojego słyszenia to mistrzostwo świata. Nie znam nikogo kto rozróżnia programy do odtwarzania muzyki. Jesteś rodzynkiem 😉 

Auralic zaleca korzystanie z WiFi w swoich streamerach. To jest idealna izolacja od wszelkich zakłóceń elektrycznych generowanych przez ethernet. 😉 Może mi wytłumaczysz dlaczego połączenie po WiFi jesr gorsze niż po kablu ? Zakładając silny sygnał WiFi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piopio napisał:

Za to wiarygodność Twojego słyszenia to mistrzostwo świata. Nie znam nikogo kto rozróżnia programy do odtwarzania muzyki. Jesteś rodzynkiem

To jest nic, gdzieś napisał że sterowniki rozróżnia. 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bum1234 napisał:

to możesz z absolutnym przekonaniem i szczerością powiedzieć, że siedzisz dokładnie w tym samym miejscu, masz dokładnie ten sam poziom głośności?

Już kiedyś o tym pisałem, to są różnice ilościowe a nie jakościowe. Jak pochylisz głowę to dla ciebie brzmi jak kompletnie inny zestaw?

Do tak prostych zmian mózg łatwo się adaptuje. Twój nie potrafi? No tak, jak to jest dla ciebie problem to nic dziwnego że niuansów w dźwięku które wprowadzają m.in. kable nie jesteś wstanie wyłapywać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafa napisał:

Już kiedyś o tym pisałem, to są różnice ilościowe a nie jakościowe. Jak pochylisz głowę to dla ciebie brzmi jak kompletnie inny zestaw?

Do tak prostych zmian mózg łatwo się adaptuje. Twój nie potrafi? No tak, jak to jest dla ciebie problem to nic dziwnego że niuansów w dźwięku które wprowadzają m.in. kable nie jesteś wstanie wyłapywać

Tylko wytłumacz mi jak kable USB wprowadzają zmiany w brzmieniu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, NRK napisał:

o jest nic, gdzieś napisał że sterowniki rozróżnia.

 A niby dlaczego nie?  Porównywałeś kody źródłowe?

21 minut temu, Piopio napisał:

Tylko wytłumacz mi jak kable USB wprowadzają zmiany w brzmieniu. 

Zakłócenia. Proste 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jar1 napisał:

Zakłócenia. Proste 🙂

Czyli działają jak filtr zakłóceń ? W takim razie idealnym rozwiązaniem jest izolacja galwaniczna USB 😉 W 100% usuwa zakłócenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jar1 napisał:

To skąd wiesz, że nie ma różnic? 

Bo jestem realistą i nie żyje w krainie tam gdzie Alicja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piopio napisał:

Czyli działają jak filtr zakłóceń ? W takim razie idealnym rozwiązaniem jest izolacja galwaniczna USB 😉 W 100% usuwa zakłócenia.

Nic nie usuwa w 100%, nawet żaden separator. Czasem warto obejrzeć specyfikacje układu. Na dodatek dochodzi jeszcze sposób realizacji jego implementacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Piopio napisał:

Może mi wytłumaczysz dlaczego połączenie po WiFi jesr gorsze niż po kablu ?

Bo jak widać a raczej słychać zakłóca 😁 wystarczy przyzwoity sprzęt i niegłuche ucho 😂

Za to po kablu sieciowym ni wuja, żadnych zakłóceń nie zauważam 😋

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, NRK napisał:

Bo jestem realistą i nie żyje w krainie tam gdzie Alicja.

Żyj sobie, gdzie chcesz to niczego nie zmienia. Wiara nie ma nic wspólnego z realizmem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piopio napisał:

Czyli działają jak filtr zakłóceń ? W takim razie idealnym rozwiązaniem jest izolacja galwaniczna USB 😉 W 100% usuwa zakłócenia.

Bzdura totalna, żadnych zakłóceń nie usuwa bo nie może. Co najwyżej odcina pętle masy. Przestań wciskac ciemnotę 

14 minut temu, NRK napisał:

Nie, bo nie są audiofilskie.

Pitolenie kotka, o sterownikach nie przypominam sobie żebym pisał, ale programy obsługujące stream zachowują się  zupełnie inaczej. Wypięcie kabla sieciowego przy graniu z Tidala natywnego nic nie robi do czasu opróżnienia bufora, przy Tidal connect od razu przerywa, inaczej działa kolejkowanie przy open home, inaczej przy upnp. Tak to może wpływać i według mnie wpływa. Jakością nic nie przebije póki co natywnego Qobuza na Volumio, a jak nie słyszycie różnic, przykro mi, choć właściwie mam to gdzieś 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synergistic Research USB active z własnym zasilaniem 

proponuje porównać z tzw zwylklym kablem usb

jak ktoś nie usłyszy różnicy to pora zamknąć profil na audiostero

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, morawka napisał:

Synergistic Research USB active z własnym zasilaniem 

proponuje porównać z tzw zwylklym kablem usb

jak ktoś nie usłyszy różnicy to pora zamknąć profil na audiostero

Ale proszę, z zasilaczem impulsowym? Nie może grać.

Synergistic-Research-Core-Active-digital

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bum1234 napisał:

Zaraz się wszystko wyjaśni.

Powiedz mi w takim razie, czy jak porównujesz jakieś dwie rzeczy pod kątem brzmienia, to możesz z absolutnym przekonaniem i szczerością powiedzieć, że siedzisz dokładnie w tym samym miejscu, masz dokładnie ten sam poziom głośności?

Przypuszczam, że kolumn już nie ruszasz, bo ustawiłeś je optymalnie dla siebie wcześniej.

Weź nie żartuj. 

Większośc kabli jestem w stanie rozróżnić niezależnie od poziomu głośności, miejsca, ale nawet po tym jak muzyka brzmi, kiedy wyjdę do kuchni, etc. Tak jak wspomnialem, to są różnice na takim poziomie, że kobita zawłana z pokoju obok wskazuje CO się zmieniło, albo wręcz pytac ' co zrobiles, że tak świdruje w uszach ' , albo czemu bas tak dudni.  Oczywiście na pewnym poziomie kable różnią się bardziej wyrafinowanymi elemntami niż ilość wysokich, czy niskich i te rzeczywiscie lepiej mozna ocenic siedząc na wprost sprzętu. 

Mialem kilkanaście wzmakow, par kolumn, źródeł i spokojnie mogę stwierdzić, że kable w niektorych przypadkach mają nie mniejszy wpływ na brzmienie niż np lampa ,czy kondensator. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bum1234 napisał:

Klasyka. Brak argumentów = wycieczka personalna. 

Argumentem jest to, ze przekonałem kilku kablosceptyków, że słyszy to moja luba, ktora nie widzi co jest wpięte. Ale to oczywiście zgrabnie ignorujesz. Zaraz zaczniesz dopytywać pewnie, czy ktoś nam czegoś danego dnia do herbaty nie dosypal. Ale jak dla ciebie nie graja kondy, lampy, kable to serio - bez wycieczek. Zmien hobby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bum1234 napisał:

Bo jeśli mówisz o różnicach ilościowych, to bez tej definicji to co napisałeś nie ma sensu.

Definicja ilościowa jest bardzo prosta i znana wszystkim. Głośniej - ciszej, to są zmiany ilościowe. Zmiany głośności różnych zakresów (jako efekt np przesuwania głowy podczas odsłuchu) to jest typowa zmiana ilościowa. Łatwa w adaptacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.