Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel USB audio


greg1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki to sygnał? Cyfrowy czy analogowy?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, absinth3 napisał:

Jeśli coś elektrycznego zostaje wpięte w układ, to może spowodować zmiany dźwiękowe.

W przypadku sygnału kodowanego cyfrowo? 

Tak, może - (po raz enty) spowodować w dżwięku przerwy lub ciszę - tylko takie ZMIANY dżwiękowe.

Weż kilka spokojnych, głębokich oddechów i przemyśl sobie na spokojnie coś takiego.

Jest dany przewód, przewodzący sygnał  cyfrowy. Następują tak duże zakłócenia, że dekoder i bufory odczytują blędne dane.

JAK? Pomyśl JAK może dojść PRZYPADKOWO przecież, do uszkodzeń bitów odpowiedzialnych za jakiś składnik brzmienia?

JAK te zakłócenia w tanim kabelku (one są albo ciągłe albo przypadkowe) wybierają, selekcjonują i zakłócają tylko OKREŚLONE BITY np. wyłącznie tylko te dpowiedzalne za "koc" na głośnikach?

Zgodnie z takimi przekonaniami, że MOGĄ jednak,

(ale jak? No nie wiadomo jak, i Ty też nie odpowiesz przecież, jak? Oraz, że nauka jeszcze nie...)

teoria, że małpa przypadkowo klikając w klawiaturę napisze 1:1 któryś z dramatów Szekspira bardzo szybko stała by się realną prąwdą...nieprawdasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, jar1 said:

A jaki to sygnał? Cyfrowy czy analogowy?

Zależy co masz podłączone do tego oscyloskopu.

Jeśli np. mikrofon nagrywający akustyczną falę prostokątną, to oscyloskop pokazuje prąd elektryczny, który jest sygnałem analogowym (bo jego napięcie zmienia się analogicznie do ciśnienia fali akustycznej)

Jeśli przetwornik AD konwertujący sygnał analogowy z mikrofonu, to oscyloskop pokazuje prąd elektryczny, który tylko reprezentuje sygnał cyfrowy.

W obu przypadkach prąd elektryczny jest ciągły i nieskwantyzowany (nieskwantyzowany w sensie, że nawet jeśli "skacze" pomiędzy dwiema wartościami, to zawsze tam jakaś niedokładność jest). Niestety z jakiegoś powodu przyjęło się, że wystarczy jeśli coś jest ciągłe i nieskwantyzowane, żeby to nazwać analogowe, nawet jeśli do niczego analogiczne nie jest 🤷‍♂️

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez danadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest być może trójkątny?

Qufffa naprawdę robicie sobie już nie kwadratowe jaja, te jaja są trójkątne,a co będzie dalej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopatologicznie może wytłumaczę. Wyobraźmy sobie, że informację zakodowaną cyfrowo przenoszą ludzie. Wysyłamy ludzi gęsiego jeden za drugim w grupach 16-to osobowych i do każdej grupy dodatkowo przydzielamy człowieka który nie przenosi zakodowanej wiadomości ale pozwala określić czy grupa szesnastu poprzedzających go ludzi dotarła poprawnie do celu. Osobnicy o wzroście poniżej 160cm przenoszą i formację "zero" a wszyscy o wzroście 160cm i więcej przenoszą informację "jeden". Przed wysłaniem grupy szesnastu osób na zerach i jedynkach przez nich przenoszonych wykonywane jest działanie logiczne, i w zależności od wyniku na koniec grupy przydzielany jest osobnik o wzroście odpowiadającym wynikowi działania. Grupa siedemnastu osób wyrusza w drogę i nieważne czy idą w pełnym słońcu, w deszczu, wichurze czy śniegu (wpływ przewodnika, którego wykonany jest przewód elektryczny) docierają do celu gdzie na podstawie ich wzrostu klasyfikowani są jako przenoszący sygnał "zero" lub " jeden" a następnie na odczytanej informacji wykonywane jest działanie logiczne a jego wynik porównywany z informacją niesioną przez siedemnastego osobnika aby potwierdzić że i formacja niesioną przez grupę szesnastu osobników jest wiarygodna. Jeśli wynik jest poprawny informacja jest przetwarzana dalej jeśli niepoprawny następuje wysłanie prośby o ponowne wysłanie grupy ludzi z tą samą informacją lub informacja jest ignorowana jeśli nie ma czasu aby transmisje powtórzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam jednak wątpliwości czy jakikolwiek obrazowy czy inny sposób przemowi do ludzi, którzy WIERZĄ? Raczej nie...skoro wierzą.

Wierzą bo nie mają tecnicznego najmniejszego pojęcia.

Gorzej z tymi, którzy jednak wiedzą, lub się domyślają ale piszą i powielają te bzdury tylko dla naganiania interesików lub znajomości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

A to jaki sygnał?

Ładny; bardziej podoba mi się żółty.

Czy kogoś obchodzi siła z jaką przykładać tamper do kawy? A może ta siła nie ma znaczenia tylko odległość screen-powierzchnia?

3 minuty temu, iro III napisał:

powielają te bzdury tylko dla naganiania interesików lub znajomości

Przy tak małej ilości uczestników, to mało prawdopodobne.

Poza tym częściowo macie rację, ale tylko częściowo. Odmawiacie też eksperymentu, który mógłby CZĘŚCIOWO potwierdzić wasze wnioski z tego mocno niekompletnego miodelu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, przmor napisał:

Lopatologicznie może wytłumaczę.

Ale to jar1 wlasnie probuje wytlumaczyc wam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mylisz pojęcia bo ja np.slysze a nie wierzę ,. więc  zmiany są.A te odpowiedzi w temacie pseudo znawców mnie nie interesują .Wiadoma sprawa że będą niewielkie ale beda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest banalnie prosta, napięcie 0-0,8V stan logiczny zero czyli 0, napięcie 2,5-5V stan logiczny jeden czyli 1. To że przebieg nie jest idealnie prostokątny nie ma znaczenia, musiałby być bardzo mocno zniekształcony żeby zero odczytać jako jedynkę ale po to są dodatkowe bity aby odbiornik mógł stwierdzić czy odebrana informacja jest wiarygodna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, jar1 said:

A to jaki sygnał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prostokąt z przerzutami.

2 hours ago, absinth3 said:

 

Przy tak małej ilości uczestników, to mało prawdopodobne.

 

Mylisz się. Na  audiomaniakach jest taki branżysta handlujący m. in. produktami f-my Ear i sprzedający również  jedyny w swoim rodzaju transformator w drewnianym pudełku. Do regulacji siły głosu.  Poszeptał, poszeptał, pożyczył  i już jeden egzemplarz sprzedany. Jelonek się znalazł. Na kilka produktów Eara też. Ta sama osoba. A na tamtym forum liczba aktywnych uczestników rzadko przekracza 10. Czysta żywa gotówka

Więc to nie ilość się liczy 😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bum1234 napisał:

jedyny w swoim rodzaju transformator w drewnianym pudełku. Do regulacji siły głosu.  Poszeptał, poszeptał, pożyczył  i już jeden egzemplarz sprzedany. Jelonek się znalazł. Na kilka produktów Eara też. Ta sama osoba. A na tamtym forum liczba aktywnych uczestników rzadko przekracza 10. Czysta żywa gotówka

To bardzo ciekawa historia...nie rozumiem tylko czy transformator nie dziala wogole? Nie dziala tak jak mial dzialac czy nie podoba ci sie drewniane pudelko? Czy bo ten co pozyczyl kupil a ty nie chcesz zeby on kupowal zadnych transformatorow w drewnianych pudelkach? 😆 czasem serio nie wyrabiam wami chlopaki 😆

Chyba ze jest jakas czesc historii ktorej nie opisales i nie ma sie z czego smiac. Bo jak go oszukal a ten kupil cos nieswiadomie no to oszust po prostu. Zglosic na policje i po sprawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, rafa said:

To bardzo ciekawa historia...nie rozumiem tylko czy transformator nie dziala wogole? Nie dziala tak jak mial dzialac czy nie podoba ci sie drewniane pudelko? Czy bo ten co pozyczyl kupil a ty nie chcesz zeby on kupowal zadnych transformatorow w drewnianych pudelkach? 😆 czasem serio nie wyrabiam wami chlopaki 😆

Chyba ze jest jakas czesc historii ktorej nie opisales i nie ma sie z czego smiac. Bo jak go oszukal a ten kupil cos nieswiadomie no to oszust po prostu. Zglosic na policje i po sprawie

Wiesz co, to cudeńko nazywa się Vinius. Nie chciałem podawać tej nazwy, ale co mi tam, tu jest strona producenrta:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest TVC, czyli pasywny "przedwzmacniacz" wykonany zgodnie z tzw. "regułami kierunkowości", czyli typowa bujda na resorach. Porażająca jest cena tego "urządzenia". Przełożenie conajmniej 1:15 lub 1:20 😄

To taki produkt w stylu ramki z kocim żwirkiem żwirkiem. Ten sam typ tworzenia legend - taki z tych maniakalnych.

Trafiło na podatny grunt.

Ale nie o to mi w moim wpisie chodziło. Chciałem tylko zaznaczyć, że marketing bezpośredni, przy tak płytkim rynku to często jedyna metoda sprzedaży. Bo powiedzmy sobie szczerze, takie rzeczy kupuje dość specyficzny gatunek klienteli. 

8 minutes ago, rafa said:

Chyba ze jest jakas czesc historii ktorej nie opisales i nie ma sie z czego smiac. Bo jak go oszukal a ten kupil cos nieswiadomie no to oszust po prostu. Zglosic na policje i po sprawie

Problem w tym, że tego typu oszustwa są u nas i nie tylko u nas całkowicie bezkarne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bum1234 napisał:

Chciałem tylko zaznaczyć, że marketing bezpośredni, przy tak płytkim rynku to często jedyna metoda sprzedaży.

Mnie nie przeszkadza to w ogole. 
Ja nie kupuje niczego czego nie chce i nikt nie jest w stanie mnie przekonac ze jest inaczej.

5 minut temu, bum1234 napisał:

Problem w tym, że tego typu oszustwa są u nas i nie tylko u nas całkowicie bezkarne.

A ten co kupil czuje sie oszukany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, rafa said:

Mnie nie przeszkadza to w ogole. 
Ja nie kupuje niczego czego nie chce i nikt nie jest w stanie mnie przekonac ze jest inaczej.

Tak ci się tylko wydaje 😄

Marketing bezpośredni, szeptany to też jakaś metoda sprzedaży. Wszystko jest w porządku, dopóki sprzedawca nie wciska komuś kitu. A tak jest w tym wypadku. KAżdy marketing to wciskanie kitu. Wystarczy obejrzeć pierwszą lepszą reklamę. Składa się przeważnie z nieprawdy. I stało się to normą bo nikt już nie zwraca na to uwagi. 

W audio taka reklama bezpośrednia jest szczególnie bogata w nieprawdę. Przeczy wszystkiemu - zdrowemu rozsądkowi a przede wszystkim rzeczywistości.

12 minutes ago, rafa said:

A ten co kupil czuje sie oszukany?

To pytanie zadaj szczęśliwemu nabywcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bum1234 napisał:

To pytanie zadaj szczęśliwemu nabywcy.

Jak jest szczesliwym nabywcom to temat dla mnie zamyka. Nie moja sprawa co kto kupuje. Jak sam podkresliles pozyczyl przed zakupem wiec nic w ciemno nie kupowal a jesli jest zadowolony to w ogole nie widze problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wyznawca voodoo kupił sobie kolejną maskotkę voodoo. Nie obchodzi mnie jego portfel  i tak jak napisałem wcześniej o co innego mi chodziło. Ale cóż, udawanie, że się tego nie rozumie i tak nie zmieni faktu, że wyznawcy voodoo są nabijani w butelkę i mało tego, sami się do tego nabijania przyczyniają, i  to nie tylko we własnym  przypadku 😄

I to jest najśmieszniejsze!

To taki samonapędzający się mechanizm 😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci się że jesteś wstanie udowodnić każdą śmieszną tezę jaką wymyślasz. Ubaw po pachy 😄 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, jar1 said:

A jak wygląda cyfrowy prostokąt? 

Trochę ciężko powiedzieć o co ci konkretnie chodzi, ale to będzie zależało od parametrów prostokąta (amplituda, częstotliwość) i częstotliwości próbkowania sygnału cyfrowego.

Najsamprzód to trzeba powiedzieć, że idealnego prostokąta to się nie da się przedstawić ani w analogu, ani w cyfrze, bo i tu i tu mamy jakieś skończone pasmo. Im większe pasmo, tym prostokąt "ładniejszy". W cyfrze zwiększasz pasmo przez zwiększanie częstotliwości próbkowania. W analogu to nie wiem.

A jak wygląda cyfrowy prostokąt? Biorąc to bardzo dosłownie, przykładowo 2 okresy prostokąta 2 kHz, w PCM, 8 bit bez znaku, 44.1 kHz mogą wyglądać tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

😀

Można sobie zwizualizować te próbki PCM i wtedy wyglądają tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Można też zwizualizować w sposób bardziej odpowiadający temu, jak te próbki są zwykle interpretowane:

sq2.thumb.png.d4782d2f9195882ddf54ba7dd95548fd.png

A jeśli zinterpretować to pytanie jako "jak wygląda sygnał analogowy powstały z konwersji DA sygnału cyfrowego reprezentującego prostokąt", to można sobie przypliżyć np. upsamplując 16x:

sq3.thumb.png.5766847b740ddd76aca27a520e2b7fe3.png

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danadam napisał:

Trochę ciężko powiedzieć o co ci konkretnie chodzi, ale to będzie zależało od parametrów prostokąta (amplituda, częstotliwość) i częstotliwości próbkowania sygnału cyfrowego.

Najsamprzód to trzeba powiedzieć, że idealnego prostokąta to się nie da się przedstawić ani w analogu, ani w cyfrze, bo i tu i tu mamy jakieś skończone pasmo. Im większe pasmo, tym prostokąt "ładniejszy". W cyfrze zwiększasz pasmo przez zwiększanie częstotliwości próbkowania. W analogu to nie wiem.

A jak wygląda cyfrowy prostokąt? Biorąc to bardzo dosłownie, przykładowo 2 okresy prostokąta 2 kHz, w PCM, 8 bit bez znaku, 44.1 kHz mogą wyglądać tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

😀

Można sobie zwizualizować te próbki PCM i wtedy wyglądają tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Można też zwizualizować w sposób bardziej odpowiadający temu, jak te próbki są zwykle interpretowane:

sq2.thumb.png.d4782d2f9195882ddf54ba7dd95548fd.png

 

 

Z tym, że to co ja ekliłem to był sygnał który dopiero wchodzi do dać. LRCLK.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2022 o 09:06, Piopio napisał:

Mamy XXI wiek, nauka rozkwita, w Wy Panowie wierzycie, że słyszycie kabelki USB ? 

Przydałoby się więcej edukacji ... 😉

właśnie testuję  ( Nie) izolator galwaniczny Topping i róznice na kablach USB słychać bardzo wyraźnie , musiałem zastąpić Wirerold Ultrafiolet Audioqestem Forest  bo róznica jest bardzo duża na korzyść Foresta ,a wszystko to wyraźnie słychać pomimo zastosowania izolatora

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Jestem po pierwszym odsłuchu Siltech Excalibur .Niestety muszę zawieźć wszystkich sceptyków.Roznica względem mojego starego kabelka bardzo wyraźnie słyszalna na bardzo duży plus,wszystkie pasma dźwięku dużo lepsze.Scena bardziej uporządkowana  i nie wiem jak to napisać ,odstęp między instrumentami i glosami,choć i tak było b.dobrze instrumenty i głosy wyraźnie na swoich miejscach w jeszcze bardziej trójwymiarowej scenie.Ciekawe czy da się jeszcze lepiej ,pewnie tak.Odrazu napisze że hejt sceptyków i kolegów niewierzących we wpływ kabli na zmiany w dźwięku na mnie nie działa.Ale każdy może wyrazić swoje zdanie i obserwacje 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, greg1973 napisał:

Witam ,Jestem po pierwszym odsłuchu Siltech Excalibur .Niestety muszę zawieźć wszystkich sceptyków.Roznica względem mojego starego kabelka bardzo wyraźnie słyszalna

Nie wiem czy wiesz, nikogo, nikogo nie zawiodłeś.

Tak naprawdę to wszyscy czekaliśmy czy aby "usłyszysz"?

"Usłyszałeś", tak więc misja Twa wykonaną jest.

Pamiętaj zacny kolego - nikt nigdy nie twierdził, że nie "słyszysz".

( ...a ten szczegół, że taki drutek nie może wpływać na brzmienie jak equalizer w domu, czy realizator w studiu...to przecież nieistotny... dla "słyszącego" szczególik)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, greg1973 napisał:

Niestety muszę zawieźć wszystkich sceptyków.Roznica względem mojego starego kabelka bardzo wyraźnie słyszalna na bardzo duży plus

 

Gdyby poszli do kogoś kto ma jakiś sprzęt też by usłyszeli różnicę, hejtują dla hejtu i dlatego najlepiej dodawać ich do ignorowanych, skoro administracja forum nic z tym nie robi chociaż w "HiEndzie". Widać komuś pasuje to że 95% wpisów jest albo hejtem albo nie na temat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.