Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon Jasper 25 MKII jaki wzmacniacz do poprawnego wysterowania?


SlaveNoise
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po około niecałych dwóch tygodniach dotarły do mnie Jaspery 25 w wersji MKII, wyglądają obłędnie, ten nowoczesny designe z wygięciem prezentuje się powalająco i tak jak obiecałem zakładam temat dotyczący tej konstrukcji. Po pierwszym podłączeniu fascynacja, pojawiła się spora podstawa basowa bez denerwujących ostrości na górze z pięknymi  wokalami - obecnie przegrały ok 20h i mam wrażenie, że przybyło wysokich i trochę basik stracił na mocy albo zrobił się bardziej kontrolowany albo już mi się tylko wydaje (co mnie trochę zmartwiło) w diamondach był bardziej miększy, brak jeszcze takiej głębi, nie wiem jak finalnie zagrają te kolumny po wygrzaniu, ale mam nadzieję, że będę zadowolony z przeskoku z D28, boję się jedynie tego,aby nie było przesytu i zbyt dużej otwartości oraz zadziarności w górnych rejestrach (w czasie odsłuchów czasami zdarzyło się, że bardziej podchodziły mi kolumny w formie niewygrzanej)

 

Do rzeczy, ciekawi mnie z czym użytkownicy łączą te przepiękne kolumny lub jaki wzmacniacz polecają, aby poprawnie wysterować dwa revelatory w przedziale od 5 do 10 tys. Obecnie używam denonka 600 ale chciałbym poczuć większą moc nawet przy cichym słuchaniu przy Diamondach radził sobie lepiej tutaj trzeba podkręcić volume  - moje preferencje to przede wszystkim sprężysta podstawa basowa, zmiękczona, gdzie stanowi trzon i może nawet wychodzić przez szereg bez agresywnej i natarczywej góry oraz bez takiej suchej analityczności i przede wszystkim bez wysuniętego wokalu, nienawidzę jak średnica wypełza przed szereg, zapraszam do dyskusji wszystkich obecnych oraz byłych użytkowników Jasperów oraz nie tylko.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swoich Pylonów Jasper 25 mk2 kupiłem Audio Analogue Puccini, po wcześniejszym wypożyczeniu ze sklepu i przetestowaniu i szczerze polecam. Ilość detali, mocnego i miękkiego basu, ciepłe wokale i tyle mocy, że zostaje wiele w zapasie. Takie zestawienie daje naprawdę wiele przyjemności z odsłuchu. Nie widzę sensu dalszej inwestycji na wiele lat, chyba, że Pylon wypuści nowe kolumny 😄 Do tego wzmacniacza kupiłem także Dac’a Chord Electonics Qutest i jest świetnie. Pozostaje ta sama moc i detale, bez utraty jakiejkolwiek jakości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pjfilms Czyli jesteś usatysfakcjonowany -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )     z Twojego opisu jak i zarówno tutaj z testów wnioskuje, że szukam trochę, innego brzmienia wzmacniacza. Po jakim czasie wygrzały Ci się Jaspery oraz w jakich gustujesz gatunkach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, SlaveNoise napisał:

Witam po około niecałych dwóch tygodniach dotarły do mnie Jaspery 25 w wersji MKII, wyglądają obłędnie, ten nowoczesny designe z wygięciem prezentuje się powalająco i tak jak obiecałem zakładam temat dotyczący tej konstrukcji. Po pierwszym podłączeniu fascynacja, pojawiła się spora podstawa basowa bez denerwujących ostrości na górze z pięknymi  wokalami - obecnie przegrały ok 20h i mam wrażenie, że przybyło wysokich i trochę basik stracił na mocy albo zrobił się bardziej kontrolowany albo już mi się tylko wydaje (co mnie trochę zmartwiło) w diamondach był bardziej miększy, brak jeszcze takiej głębi, nie wiem jak finalnie zagrają te kolumny po wygrzaniu, ale mam nadzieję, że będę zadowolony z przeskoku z D28, boję się jedynie tego,aby nie było przesytu i zbyt dużej otwartości oraz zadziarności w górnych rejestrach (w czasie odsłuchów czasami zdarzyło się, że bardziej podchodziły mi kolumny w formie niewygrzanej)

 

Do rzeczy, ciekawi mnie z czym użytkownicy łączą te przepiękne kolumny lub jaki wzmacniacz polecają, aby poprawnie wysterować dwa revelatory w przedziale od 5 do 10 tys. Obecnie używam denonka 600 ale chciałbym poczuć większą moc nawet przy cichym słuchaniu przy Diamondach radził sobie lepiej tutaj trzeba podkręcić volume  - moje preferencje to przede wszystkim sprężysta podstawa basowa, zmiękczona, gdzie stanowi trzon i może nawet wychodzić przez szereg bez agresywnej i natarczywej góry oraz bez takiej suchej analityczności i przede wszystkim bez wysuniętego wokalu, nienawidzę jak średnica wypełza przed szereg, zapraszam do dyskusji wszystkich obecnych oraz byłych użytkowników Jasperów oraz nie tylko.

 

Cześć,

Z naszego doświadczenia do Jasperów sugerowalibyśmy szybki i mocny tranzystor. W pierwszej kolejności zwróciłbym uwagę na francuskiego Atoll'a IN-300 oraz niemeickiego Trigon'a Exxceed'a. Będzie energia, będzie trójwymiar, ale nie będzie to przerysowane granie. Opcja druga to Naim XS-3 ewentualnie SuperNait, ale tutaj robi się już całkiem niezła sumka. Tak czy siak, najlepiej jakbyś podjechał przed decyzją zakupu na odsłuch - zapraszamy!

 

Pozdrawiam,

Q21

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SlaveNoise napisał:

@pjfilms Czyli jesteś usatysfakcjonowany -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )     z Twojego opisu jak i zarówno tutaj z testów wnioskuje, że szukam trochę, innego brzmienia wzmacniacza. Po jakim czasie wygrzały Ci się Jaspery oraz w jakich gustujesz gatunkach?

To nie jest Puccini SE, tylko ja mam audio analogue puccini anniversary, puccini SE to wzmacniacz chyba sprzet 20 paru lat. Wcześniej miałem do Jasperów Audio Analogue Fortissimo, gdzie używki kosztują ok 3500 zł i nie było to złe granie jak za taką cenę, ale nowy wzmacniacz dał taką moć Jasperom, że hej. Bez porównanie, tylko cena też znacznie inna. 

Wygrzewanie kolumn to raczej kwestia rozruszania zawieszenia membran, myślę, że kilka tygodni grania i będzie różnica. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pjfilms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,

Z naszego doświadczenia do Jasperów sugerowalibyśmy szybki i mocny tranzystor.

Ale dlaczego akurat szybki? To nie jest czasami przeciwieństwo tego czego szukam tzn zbyt ten bas będzie za delikatny i zbyt konturowy ? W klimacie rapowym potrzebuje miękkiego, rozciągnięcia od średniego uderzenia, aż po subwooferowy pomruk. Atoll to czasami nie wypych wokali czego unikam? Od pon mam urlop, a jest kawałek do was, wiec może skusilbym się na takowa wycieczkę. z dużym wyprzedzeniem trzeba się umawiać? Zauważyłem, iż wyższa polka to jest zbyt duża ta analitycznosc wzmacniacza i natarczywość wysokich i wokali, a bas gdzies znika lub się wyrównuje to nie dla mnie granie ja wole wypych dołu i cofnięcie reszty;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie odsłuchu prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z kilkudniowym wyprzedzeniem. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam sprawdzić Tonewinnera AD-2PRO. Fajny, wydajny wzmacniacz  o kremowej barwie dźwięku.

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio do takich kolumn masz Denona pma600? Z diamondami też na tym grałeś? 

Nie napisałeś nic o budżecie ale to musisz koniecznie zainwestować w elektronikę!

Pomysł z dociążonym mocniejszym wzmacniaczem jest jak najbardziej trafny. 

Z mojej strony polecam ci sprawdzić moon 340, KARAN acoustic KAI 180 MK2, czy leema tucana II

Jaki masz budżet na ten wzmacniacz?

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Serio do takich kolumn masz Denona pma600? Z diamondami też na tym grałeś? 

Nie napisałeś nic o budżecie.

Dziękuje za zainteresowanie tematem, napisałem w pierwszym poście - przedział od 5 do 10 tys. Naprawdę mam obecnie podpiętego denona i przy poprzednich kolumnach również go miałem. Jest rozwinięta dyskusja na forum dotycząca brzmienia oraz napędzenia Diamondow , którą sam założyłem.Do D28 przetestowałem trochę wzmacniaczy nawet polecanych przez użytkowników i żaden mi nie podszedł wszystkie były zbyt jasne i analityczne z nachalnymi wokalami bądź wypychana średnica bez basu takiego jakiego szukam to on ma wieść prym, a nie górne pasma i ma być miękko, ciepło i przyjemnie. Podane propozycje przez Pana to już poza budżetem, ale chętnie sprawdzę na odsluchach czy warto byłoby wydac tyle. Dopisuje tez kolejna polecana konstrukcje BMC Audio C1 może ktoś testował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SlaveNoise napisał:

Dziękuje za zainteresowanie tematem, napisałem w pierwszym poście - przedział od 5 do 10 tys. Naprawdę mam obecnie podpiętego denona i przy poprzednich kolumnach również go miałem. Jest rozwinięta dyskusja na forum dotycząca brzmienia oraz napędzenia Diamondow , którą sam założyłem.Do D28 przetestowałem trochę wzmacniaczy nawet polecanych przez użytkowników i żaden mi nie podszedł wszystkie były zbyt jasne i analityczne z nachalnymi wokalami bądź wypychana średnica bez basu takiego jakiego szukam to on ma wieść prym, a nie górne pasma i ma być miękko, ciepło i przyjemnie. Podane propozycje przez Pana to już poza budżetem, ale chętnie sprawdzę na odsluchach czy warto byłoby wydac tyle. Dopisuje tez kolejna polecana konstrukcje BMC Audio C1 może ktoś testował.

Jeśli podoba Ci się szkoła grania Denona to myślę, że do Jasperów warto sprawdzić wyższą serię 1600/1700 albo lepiej 2500.

W wątku o wyborze wzmacniacza do PD28 wspominałeś o testowaniu jakiegoś Musicala i nie podobało Ci się. Z ciekawości chciałbym zapytać czy chodziło o połączenie z Jasperami czy Diamondami?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ::ART::
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ::ART:: napisał:

W wątku o wyborze wzmacniacza do PD28 wspominałeś o testowaniu jakiegoś Musicala i nie podobało Ci się. Z ciekawości chciałbym zapytać czy chodziło o połączenie z Jasperami czy Diamondami?

 

Na odsłuchu byłem z moja druga połówką i podłączaliśmy musicala do D28  - nie pamietam który to był akurat musical ale jeden z tych wyższych serii 5 bądź 6. On nie miał dolnego uderzenia , mega słabe w rapie w ogóle tego nie było czuć, wszystko działo się na górnych partiach i jeszcze do tego wypychał wokale czego nienawidzę ( może był niewygrzany ) ale pamietam, ze mega zawód, wystarczyło przepiąć na magnata 900  lub nawet denona i od razu był basior i lepszy feeling grania dla mnie.

Później włączyliśmy Jaspery ale w pierwszej wersji i już nie chciałem wracać do diamondow, niestety nie było już czasu podpiąć do nich musicala i tez nawet o tym nie myślałem zniesmaczony jego graniem.Zadaje sobie sprawę, że dla niektórych to abstrakcja, iż nie podchodzą mi piece w wysokich kwotach tylko, że ja nie słucham jazzu, metalu czy bardziej wymagających gatunków chociaż i tak uważam iż rap jest okrutnym gatunkiem dla współczesnego sprzętu i nie gra ze wszystkim. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SlaveNoise napisał:

Na odsłuchu byłem z moja druga połówką i podłączaliśmy musicala do D28  - nie pamietam który to był akurat musical ale jeden z tych wyższych serii 5 bądź 6. On nie miał dolnego uderzenia , mega słabe w rapie w ogóle tego nie było czuć, wszystko działo się na górnych partiach ...

 

Twój wpis jest świetnym przykładem tego, że każdy z nas oczekuję kompletnie innego brzmienia. U siebie mam połączenie PD28 + Musical Fidelity m5si właśnie ze względu na utemperowanie basu. Dla mnie z innymi wzmacniaczami basu było za dużo i/lub był źle kontrolowany. Musical wpisał się w moje potrzeby idealnie.

Jeśli chodzi o wypychanie średnicy do przodu to MFm5si tak właśnie gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ::ART:: napisał:

Twój wpis jest świetnym przykładem tego, że każdy z nas oczekuję kompletnie innego brzmienia. U siebie mam połączenie PD28 + Musical Fidelity m5si właśnie ze względu na utemperowanie basu. Dla mnie z innymi wzmacniaczami basu było za dużo i/lub był źle kontrolowany. Musical wpisał się w moje potrzeby idealnie.

Jeśli chodzi o wypychanie średnicy do przodu to MFm5si tak właśnie gra.

Żeby było ciekawiej, koledze nie spodobał się Atoll IN200S a ja zdecydowałem się na Atolla porównując właśnie z m.in  M5Si, gdzie In200 miał bardziej nasyconą i rozdzielczą górę, do tego grał z większym wypełnieniem na średnicy. Łączone z Pylon D25. Takie to nasze zwariowane hobby😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artZgadza się i oczywiście nie neguje żadnego z produktów bo dla mnie może to być brzmienie męczące, a dla kogoś innego spełnienie muzycznych wymagań. Możliwe, że ktoś odwiedzi wątek z podobnymi wymaganiami do moich i podeśle propozycje, stawiam, że jest mnóstwo osób, którzy lubują się w takowym klimacie oraz prostym „samochodowym brzmieniu”

Widziałem, że wyszedł nowy denon 900hne z ciekawość też sobie sprawdzę, pierwsze opinie na temat dołu są całkiem pochlebne mianowicie niby jest bardziej miękko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy wybór jet w zasadzie możliwy tylko po odsłuch w docelowym pomieszczeniu. Ignorowanie wpływu akustyki pomieszczenia najczęściej kończy się ciągłą, bezsensowną wymianą elementów zestawu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 10tys .coś nie męczące to może być hybryda np. HAIKU AUDIO Bright 5 Lector ZXT70  albo jakiś Vincent 237mk.

Choć do takich kolumn to i za wzmacniacz  20tys.  nie było by za dużo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogus18 Haiku z tego co pamietam to również granie średnicą i słaby bas ( tak jakoś jest zbyt go mało ) a Vincent wypych wokali- chodzi o wzmacniacz który gra przepotężnym dołem, „preferencje to przede wszystkim sprężysta podstawa basowa, zmiękczona, gdzie stanowi trzon i może nawet wychodzić przez szereg bez agresywnej i natarczywej góry” bas może być nawet podbity ten średni, a nawet wskazane żeby taki był z subwooferowym pomrukiem, wokale nie wychodzące przed kolumny i przed szereg, wysokie nie mocniejsze niż dół , unik jasności w dźwięku. Lectora nie miałem okazji słuchać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o Vincencie to ma górę  lekko złotą nie wychodzącą przed szereg i na pewno nie ostrą i natatczywą basu jest dużo i z nie którymi kolumnami potrafi się ciągnąć i być " misiowaty" lekko spowolniony . Średnica jest piękna wokale damskie i męskie jak prawdziwe .Czy i jak to zagra z Jasperami? I czy wpasuje się w akustykę u Ciebie nie mam pojęcia ? 

Ja bym nie skreślał tego wzmacniacza po tz. Opiniach czy nawet po kiedyś tam słuchaniu nie z tymi kolumnami.

Lectora ZXT70 miałem u siebie ma dużo więcej  basu niż np. HAIKU audio Bright , góry też mniej niż inne wzmacniacze ładny środek mnie się podobał. 

Duży bas ma Atoll in 200 ale czy to tego oczekujesz ? 

Miałeś propozycję posłuchać w Q21 może warto pierwszą selekcję tam zrobić? Jeśli mają  na dziś choć część z tych wzmacniaczy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, SlaveNoise napisał:

(...) wzmacniacz który gra przepotężnym dołem, „preferencje to przede wszystkim sprężysta podstawa basowa, zmiękczona, gdzie stanowi trzon i może nawet wychodzić przez szereg bez agresywnej i natarczywej góry”

Naim Supernait

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzany BRIGHT MK5 zagra dużym spokojnym basem również. Do rapu mógłby się nadać. Nie wiem jak w połączeniu z Twoimi kolumnami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat grałem na Vincent 237 .

Z wypożyczonymi z Q21 Pylonami też . 
Skończyło się na dzielonym Lectorze.
Wzmak Lector ZXT70 był swego czasu u mnie na odsłuchu i pozytywne zaskoczenie . 
Petarda !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stas
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu oczekiwań i słuchanego repertuaru wynika, że kolega lubi przewalony, mocno podciągnięty wyższy bas. Jeżeli MF 5 cz 6 nie kontroluje basu, to już nie wiem.

Może faktycznie Vincent, który gra trochę taką podciągniętą bułą na basie właśnie?

A jak spełnić te wymagania? "preferencje to przede wszystkim sprężysta podstawa basowa, zmiękczona"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AllmrNie jestem audiofilem tylko zwykłym słuchaczem poszukującym swojego brzmienia, więc ciężko mi opisać słowami dźwięk - na tyle na ile jestem w stanie to jakoś ubieram to w słowa, ale myśle, że raczej większość rozumie, jeśli chodzi o basik to najprościej napisać, że taki samochodowy. Postaram się przetestować tego vincenta.

@TalChodzi o naim supernait 3? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SlaveNoise napisał:

@AllmrNie jestem audiofilem tylko zwykłym słuchaczem poszukującym swojego brzmienia, więc ciężko mi opisać słowami dźwięk - na tyle na ile jestem w stanie to jakoś ubieram to w słowa, ale myśle, że raczej większość rozumie, jeśli chodzi o basik to najprościej napisać, że taki samochodowy. Postaram się przetestować tego vincenta.

@TalChodzi o naim supernait 3? 

Tu nikt z nas nie narzuca co będzie  dobre czy to dla Ciebie( tym się kieruj  to Ty będziesz słuchać)  czy z Jasperami .  Na dziś masz taki budżet i to za mało żeby te kolumny rozwinęły skrzydła . 

Ale to Twój system  i masz być zadowolony 🙂 

Musisz sprawdzić tyle ile tylko możliwe,  bo czasami taniej nie znaczy gorzej i za tą  kasę  "będzie Pan zadowolony" jak dobrze poszukać .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SlaveNoise napisał:

@TalChodzi o naim supernait 3? 

Co prawda miałem Supernaita 1 ale jeśli Cię stać to bierz 3 i polecam go szczególnie bo ma super wydajność prądową. Żeby revelatory utrzymać w ryzach potrzeba naprawdę szybkiego i wydajnego wzmacniacza wiem bo miałem Xaviany Giuletta na tych samych głośnikach i Supernait 1 lepiej sobie radził niż Hegle 200A/360.

Pamiętaj mocny, szybki i wydajny tran do tych revelatorów bo inaczej będzie buła.

Kolega @Adam 38 jako właściciel Supernaita 3 może coś podpowie więcej 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mam SuperNaita 3. Niech to posłuży za odpowiedź :), ale fajny wzmacniacz tylko nie taki Super jak sugeruje nazwa czy posiadacze Naim-ów.

W swojej obecnej cenie zakup absolutnie nieopłacalny. Na szczęście salony o tym wiedzą i za 15500 - 15900zł do kupienia, chociaż jak człowiek sobie przypomni, że na koniec produkcji SuperNait 2 szedł nowy za 11kzł to... 🙂

Nie brać ludzie nowych Naimów, szukać używek bo nic nie ma takiej marży jak Naim, no chyba że pieniądze nie są problemem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ceny nowych Naimów to jakiś absurd.

ps. Jaki wzmacniacz obecnie gości u Ciebie w systemie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Adam 38 napisał:

Już nie mam SuperNaita 3. Niech to posłuży za odpowiedź :), ale fajny wzmacniacz tylko nie taki Super jak sugeruje nazwa czy posiadacze Naim-ów.

W swojej obecnej cenie zakup absolutnie nieopłacalny. Na szczęście salony o tym wiedzą i za 15500 - 15900zł do kupienia, chociaż jak człowiek sobie przypomni, że na koniec produkcji SuperNait 2 szedł nowy za 11kzł to... 🙂

Nie brać ludzie nowych Naimów, szukać używek bo nic nie ma takiej marży jak Naim, no chyba że pieniądze nie są problemem. 

Czy pytanie było co Ci się  podoba? 

😉 Rzeknij  choć  parę słów  czy to mocny wzmacniacz ? 

Czy wg. CIebie ma szansę  pociągnięcia tych kolumn (rekomendowana moc 120 W)

A czy to ewentualnie będzie  się podobać ??

To musi ocenić kupujący. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.