Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon Jasper 25 MKII jaki wzmacniacz do poprawnego wysterowania?


SlaveNoise
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próowałeś już?

Rotel RA-1592

 

Jak sugerowałem?!

 

Rotel RA-1592 MkII - Top Hi-Fi & Video Design (tophifi.pl)

pożycz a będziesz mile zaskoczony .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słucham hip-hop na kolumnach VA i DENku 1600NE albo podłączam czasami s16hz canto grand new. z tym że u mnie mniejszy metraż.

VA grają szczegółowo i dynamicznie za to s16 muzykalnie z bardziej otwartą średnicą i mruczącym dołem.

Ten ROTEL byłby dużo lepszy do tej muzyki ale potrzebuję więcej uniwersalności bo słucham też house i trance.

Pozdro63 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie Denki to też kompromisy. Najlepszy ten ROTEL ( model j.w,), albo baltlab Epoca 3, ostatecznie można też spróbować atoll IN200SE.

Ale to wszystko budżetowe mocne wzmaki. Tu by się przydał wzmacniacz mocniejszy typu gato DIA 400S lub jakiś z tej kategorii cenowej.

Tyle MZ .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno myślałeś o tym temacie. Można by rzec że całą noc! 

Z tego co kojarzę to sporo wzmacniaczy zostało już tu przetestowane. Czy te? Nie wiem sporo stron i długi okres czasu. Widzę że autora wątku łapie już trochę niechcenie czy gorzej obojętność. Może się mylę. Ale to są złe znaki.

Może jednak kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Przebrnąłem przez cały wątek, autorowi gratuluję wytrwałości w dążeniu do swojego dźwięku. 

U mnie sytuacja wygląda nastepujaco:

Posiadam kolumny Kef r3. Grają ze wzmacniaczem Denon pma-2500ne i odtwarzaczem CD Denon Dcd-1700ne. Wcześniej miałem Buchard s300 mk2. Przy obecnych kolumnach dźwięk jest bardziej otwarty, szybszy z lepszą przestrzenią. 

Co do basu:

Płyta Erykah Badu - Baduizm ma tak napompowany bas, że wali po uszach i wibruje w głowie już od mniejszych głośności. Przy podkręcaniu gałki, po 2 piosenkach już pęka mi łeb i nie mogę dalej tego słuchać. Bas należy chyba w większości do tego wyższego, najbardziej świdrującego czaszkę. 

Inne płyty z różnych gatunków muzycznych, w zależności od realizacji grają łagodniej w dolnych partiach. Bas ma wiecej barw, potrafi zejsc nisko, czasami mruczy, czasami jest szybszy i punktowy. Dla przykładu japońskie wydanie Steely Dan Countdown to Ecstasy gra pięknie całym swoim pasmem. Nic nie przeszkadza, nie wychodzi przed szereg itp. I takich realizacji mogę słuchać godzinami z uśmiechem na twarzy, bez analizy czy zakup czegoś wniósł by jakąś poprawę do mojego systemu hehe.

Zmierzając do sedna, czyli muzyki hip hopowej. Aktualnie mam kilka płyt takich wykonawców jak Tribe Called Quest, Ice Cube, Wu Tang Clan, Gangstarr itp...

Zauważyłem, że oprócz średniej realizacji tych płyt i średnim dźwięku ogółem, bas nigdy nie brzmi tak dobrze jak w innych gatunkach. Są oczywiście kawałki z napompowanym średnim basem, wtedy łupie niemiłosiernie, niemniej większość płyt i piosenek ma bas ogółem jakby mocny, ale jednak wycofany.

Mam taką teorię,  że w rapie wykorzystuje się syntetyczny, niski, a czasami najnizszy bas. Myślę, że aby zabrzmiało to dobrze i w pełni, trzeba mieć po pierwsze piekielnie mocne kolumny potrafiące odtwarzać najniższe rejestry z dobrą głośnością. Po drugie małą elektrownię, która te kolumny ogarnie. A po trzecie duże pomieszczenie odsłuchowe że świetną akustyką. 

Nie zapomne nigdy jednej sytuacji. Kiedyś włączyłem sobie pierwszy album Method Mana - Tical. Mocna plyta, undergroundowa i ciężka w brzmieniu.

Jakież było moje zdziwienie, gdy w jednym numerze siedzialem przed kolumnami i prawie w ogóle nie słyszałem basu, podczas gdy membrany wariowały z wychyleniami (grałem chyba na Zensorach podłogowych). Wyszedłem wtedy na chwilę do łazienki, która przylega do mojego pokoju odsłuchowego. Cała ściana i rury co jakiś czas się trzęsły i wibrowały, jakby ktoś obok walił w nie ciężkim młotem! 

Ogolnie żeby sobie budżetowo słuchać w domu, trzeba chyba brać jakieś misiowate duże paczki z podwyzszonym basem w kazdej jego skladowej. Wtedy nachodzi on na średnicę,  a co najważniejsze zamula górę,  która staje się łatwa i super przyjemna w odbiorze, zaokrąglona itp.

Posluchaj takiego rapu na jakis Altusach, poważnie mówię 😁

pozdrawiam :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2022 o 20:12, SlaveNoise napisał:

dotarły do mnie Jaspery 25 w wersji MKII, wyglądają obłędnie, ten nowoczesny designe z wygięciem prezentuje się powalająco i tak jak obiecałem zakładam temat dotyczący tej konstrukcji.

Tak jak nie jestem jakimś wielkim fanem Pylonów, tak te wyglądają interesująco, wziąłbym niebieskie 🙂

Cytat

para 18-centymetrowych głośników Scan Speak z serii Revelator

To musi grać co najmniej dobrze. 30k za parę to sporo, ale rozumiem, że to top firmy.

@SlaveNoiseNie brałeś pod uwagę mniej znanych, ale tańszych, polskich firm?? BMN, YB Audio, Akustyk??

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@quatrossNiestety nie miałem okazji słuchać tego kolosa chociaż trochę jego opis mnie nie przekonuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    nie wiem czy rekomendujesz recenzję,  ale jak będę w top to poproszę , żeby go podłączyli, jedyny minus, iż nie mają niestety nic z oferty pylona, ogólnie dzięki, ze Ci się chce jeszcze ze mną dyskutować, naprawdę to doceniam tak samo jak Twoje propozycje.

@Bo0mHej co do końcówki Twojego posta dotyczącej budżetowego sprzętu po części się trochę zgodzę, kiedyś miałem kolumienki unitry wielkości mniejszych monitorów w drewnianych skrzynkach bez żadnych bas reflexów i było to połączone z toscą i brzmiało fantastycznie, bas był tak przyjemny,potężny i miękki, że nie chciało się odrywać od słuchania nawet przy cichutkim odsłuchu, jednak czas zrobił swoje i gumowe membrany skończyły swoje żywota. Takie brzmienie odnajduję w aucie oraz na sennheiserach (na nich to jest magia)Jeśli chodzi o produkcje rapowe to tutaj jednak nie podzielę zdania, obecnie scena jest tak zróżnicowana produkcyjnie, że jest tam dosłownie wszystko począwszy od punk rocka po jazz kończąc na dnb, powstają albumy na żywych instrumentach oraz ze współpracą orkiestry. Niektóre płyty są kiepskie jeśli chodzi o jakość, ale proszę sobie włączyć np. najnowszy album Łona - Taxi jaką ma świetną warstwę produkcyjną tak samo jak Warszawski Rapton - Bilon i Nowa Ferajna 🙂 W tym wątku jeden użytkownik poruszył temat wysokich tonów, mianowicie podkreślił, iż wszystkie kolumny, które słuchał drażniły go właśnie w tych rejestrach i żadna nie potrafiła odtworzyć dźwięku fal bez szklistości i tylko w samochodzie wysokie były zjadliwe i rzeczywiście coś w tym jest.

 

Obecnie testuję 1600NE, ale niewygrzaną, nówka z pudełka, więc cierpliwie czekam.

 

 

Tak, brałem pod uwagę  Yb audio, ale jakoś nie miałem gdzie psłuchać, BMN mi się nie podobają. 

@Tweeter2016

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotela to pożycz do domu, co innego słuchać w salonie, a co innego w docelowym miejscu. Poza tym ten rotel jest wart uwagii (wiele osób go chwali). Osobiście też sprawdziłbym NAD C399, choć nie wiem czy to tutaj dobry kierunek.

4 minuty temu, SlaveNoise napisał:

Tak, brałem pod uwagę  Yb audio, ale jakoś nie miałem gdzie psłuchać, BMN mi się nie podobają.

YB Audio tylko u producenta można przesłuchać i też tylko to co aktualnie mają.

Mnie też się BMNy nie podobają za bardzo, ale ponoć dobrze grają, a to przecież jest najważniejsze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2024 o 04:04, quatross napisał:

Tu by się przydał wzmacniacz mocniejszy typu gato DIA 400S lub jakiś z tej kategorii cenowej.

Ale to klasa D, a wielu osobom ten typ wzmacniacza nie odpowiada. Na drugim forum czytałem opis gościa który piał z zachwytu po zakupie zestawu (piec + kolumny) tej duńskiej firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też buchardty są już przesadzone w tym ..... Dociążeniu. Ciepłocie dźwięku. O dziwo też wolę R3. 

Wytrwałość w poszukiwaniach kompletu do odsłuchu to bardzo ważna rzecz. Z drugiej strony za każdym razem rośnie pytanie. 

Przecież te kolumny czy wzmacniacz z jakiegoś powodu zostały wyprane. Z czym wtedy grały?

Czy odsłuch w salonie i akustyka pomieszczenia tak zmieniły ich początkowy dobry odbiór? 

Czy może dany sprzęt był wybrany jednak w ciemno. Mi się też tak zdarzyło kupować albo sprzęt używany albo sprowadzany z zagranicy wówczas faktycznie chwilę walczyłem z doborem reszty. 

Jest jeszcze jedna niestety stara polska tradycja na którą wielu się obraża więc mam nadzieję że tutaj tak się nie stanie.

Mianowicie miałem sprzęt danej marki chcę kupić coś lepszego to z automatu Idę od razu w ten sam brand. Nie wiem skąd to wynika Ale to u nas w narodzie jest wyjątkowo mocno zakorzenione

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj pogodziłem się, iż nie znajdę takiego brzmienia jakie kocham, obecnie testuję sobie 1600ne w fazie wygrzewania bo akurat mam nówkę i jest całkiem znośnie, czuć tutaj moc i pchnięcie membran,oczywiście od razu pojawiła się lampka w głowie czy z 2500ne nie byłoby o wiele lepiej, przede wszystkim na basie i jakby to ogólnie zabrzmiało, ale jakoś nie byłem przekonany do używki i do większej otwartości utworów jak co niektórzy wspominali i bałem się, że kopnięcie osłabnie 🙂 Na razie jestem pozytywnie nastawiony, czekam na finalne wygrzanie i finiszowe ułożenie dźwięku, oby tylko całość nie powędrowała w jakieś męczące rejestry oraz nadmierne utwardzenie, mam zamiar jeszcze wymienić kable zasilający na grubszy. Jak dla mnie wygląd wzmaków denona top, chociaż oczywiście imo nic nie przebije wycieraczek z Yamahy (kocham ten look)tylko kurczę ten pilot dodawany do sprzętów denka to totalny paździerz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie jeden koleś ciągle zamieszcza filmiki ze swoim sprzętem.Pomieszczenie nie jest za bardzo zaadaptowane, ma właśnie Jaspery 25mk2 i ściągnął z zagranicy wzmaka Restek Chellenger i jest z tego sprzętu bardzo bardzo zadowolony.Może warto się rozejrzeć za czymś w tym stylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Taka mała ciekawostka i pewnie multum osób nie zdaję sobie z tego sprawy,ale jak będziecie testować u siebie jakiś wzmacniać lub nawet jeśli jakiś posiadacie zwróćcie uwagę na poprawne włożenie wtyczki do gniazdka, dziwne, że nie ma tego nigdzie w instrukcji dołączonej do sprzętu, sam się o tym przekonałem, jeśli kabel będzie odwrotnie włożony i niepopranie z fazą w kontakcie to bas będzie mniejszy i dźwięk trochę stłamszony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SlaveNoise napisał:

Taka mała ciekawostka i pewnie multum osób nie zdaję sobie z tego sprawy,ale jak będziecie testować u siebie jakiś wzmacniać lub nawet jeśli jakiś posiadacie zwróćcie uwagę na poprawne włożenie wtyczki do gniazdka, dziwne, że nie ma tego nigdzie w instrukcji dołączonej do sprzętu, sam się o tym przekonałem, jeśli kabel będzie odwrotnie włożony i niepopranie z fazą w kontakcie to bas będzie mniejszy i dźwięk trochę stłamszony.

Jak się spisuje 1600NE ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@quatrossNie wygrzałem go jeszcze w 100%, nie jest źle, choć też nie jest jakoś nadzwyczaj super, mógłby być ciemniejszy na poczet wysunięcia basu, wolałbym to wszystko co się dzieje nad wokalem mieć trochę z tyłu z większą delikatnością, czasami sypnie tymi wysokimi jakby było ich nad wyraz,  chociaż nie są jakieś ostre, lecz nie powinny być jak dla mnie na równi z dołem, głośność wokalu lekko bym ściszył ,aby bas otulał wszytko miękką poduszką, nie wiem czemu producenci nachalnie ten wokal tak podgrzewają, średnie uderzenie bym zwiększył i zmiękczył bo czasami czuć taką twardość. To co trzeba mu przyznać to fajnie buduje przestrzeń. Za tydzień przyjdzie mi grubszy kabel zasilający, niż ten co był w standardzie to myślę, że już do tego czasu powinien być w pełni wygrzany 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SlaveNoise napisał:

@quatrossNie wygrzałem go jeszcze w 100%, nie jest źle, choć też nie jest jakoś nadzwyczaj super, mógłby być ciemniejszy na poczet wysunięcia basu, wolałbym to wszystko co się dzieje nad wokalem mieć trochę z tyłu z większą delikatnością, czasami sypnie tymi wysokimi jakby było ich nad wyraz,  chociaż nie są jakieś ostre, lecz nie powinny być jak dla mnie na równi z dołem, głośność wokalu lekko bym ściszył ,aby bas otulał wszytko miękką poduszką, nie wiem czemu producenci nachalnie ten wokal tak podgrzewają, średnie uderzenie bym zwiększył i zmiękczył bo czasami czuć taką twardość. To co trzeba mu przyznać to fajnie buduje przestrzeń. Za tydzień przyjdzie mi grubszy kabel zasilający, niż ten co był w standardzie to myślę, że już do tego czasu powinien być w pełni wygrzany 🙂

baltlab Epoca 3 jest taki. Może chcesz mojego? Nie potrzebny mi będzie od jutra w ogóle 😉 jest czarny. Mogę Ci wysłać do testów za kaucję. jakby co to PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tweeter2016Jak dla mnie brzmią świetnie, można je kupić z niezłym rabatem, jak stawiałem je obok innych kolumn to jakoś żadna mnie tak nie zachwyciła, chociaż nie wiem czy nie wolałbym wersji mk1 niż mk2 której jestem obecnie posiadaczem, wydaje mi się, że w pierwszej odsłonię wokal był delikatniejszy tzn mniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, może kiedyś je przesłucham gdzieś, szkoda że ME czy MM nie mają ich. Co do cen - duże zmiany widzę, teraz kosztują 24-30k zł w zależności od sklepu i koloru, ale jeszcze z miesiąc temu były sporo tańsze. Nie miałem za bardzo przekonania do Pylonów, ale jak zobaczyłem nacinane duńskie głośniki SS to pomyślałem, ze to może być niezły sprzęt.

Na jaki metraż one są przewidziane?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tweeter2016 napisał:

Co do cen - duże zmiany widzę, teraz kosztują 24-30k zł

Zdecydowanie nie warte swojej ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piopio napisał:

Zdecydowanie nie warte swojej ceny.

Z ceny można zejść w okolice 20k. Ale to nadal jest suma, gdzie już konkurencja jest spora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tweeter2016 napisał:

Z ceny można zejść w okolice 20k. Ale to nadal jest suma, gdzie już konkurencja jest spora.

Sam nie słuchałem w bezpośrednim porównaniu ale na Fejsie w grupie nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba Pylona piszą, że nowe Diamondy 30 mk ll są zagrożeniem (brzmienie, ogólny odbiór soniczny) dla Jasperów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, SlaveNoise napisał:

Taka mała ciekawostka i pewnie multum osób nie zdaję sobie z tego sprawy,ale jak będziecie testować u siebie jakiś wzmacniać lub nawet jeśli jakiś posiadacie zwróćcie uwagę na poprawne włożenie wtyczki do gniazdka, dziwne, że nie ma tego nigdzie w instrukcji dołączonej do sprzętu, sam się o tym przekonałem, jeśli kabel będzie odwrotnie włożony i niepopranie z fazą w kontakcie to bas będzie mniejszy i dźwięk trochę stłamszony.

Większych bredni nie słyszałem!!!

I nie  czytałem.

43 minuty temu, SlaveNoise napisał:

można je kupić z niezłym rabatem,

Zgadnij dlaczego? 🤣

8 minut temu, dlmtb napisał:

na Fejsie w grupie nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba Pylona piszą, że nowe Diamondy 30 mk ll są zagrożeniem (brzmienie, ogólny odbiór soniczny) dla Jasperów

Tam różne rzeczy, nawet całkowicie nierealne Ci napiszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Tokina napisał:

Tam różne rzeczy, nawet całkowicie nierealne Ci napiszą.

To prawda, jeśli chodzi o FB !!! 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TokinaA sprawdzałeś czy tylko tak pitolisz ? Głuchy usłyszy różnice.

@Tweeter2016Nieprawda, można zejść poniżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, SlaveNoise napisał:

A sprawdzałeś czy tylko tak pitolisz ? Głuchy usłyszy różnice.

Tak słuchałem, a Ty słuchałeś,  czy tylko tak pitolisz???

Położenie wtyczki nie ma absolutnie żadnego wpływu na dźwięk.

Głupota i ciemnota  to najgorszy doradca!!!

Powinieneś jeszcze zwrócić uwagę na ułożenie kabla zasilającego - broń Boże żeby była linia prosta, tylko esy i w żadnym wypadku krzyżówki czy zagięcia, no i ważne, żeby wtyczka była wkładana prawą ręką, nie lewą, bo to ponoć "ręka diabła" 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tokina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Tokina napisał:

Powinieneś jeszcze zwrócić uwagę na ułożenie kabla zasilającego - broń Boże żeby była linia prosta,

Wręcz odwrotnie ! Kabla zasilającego nie powinno się zawijać. 

19 minut temu, Tokina napisał:

Położenie wtyczki nie ma absolutnie żadnego wpływu na dźwięk.

A to ciekawe ... wielu producentów zaleca sprawdzanie fazy i poprawne włożenie wtyczki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.