Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  10 członków

SMSL Audio Klub
IGNORED

SMSL VMV A2 - opinie, forum, testy


Prawie Audiofil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Adi777 napisał:

Czy ta finezja może mieć związek z jakimiś słyszalnymi zniekształceniami?

Nie. To po prostu bardziej realistyczne brzmienie. Generalnie przodują w tym lampy i klasa A.

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AiM-TV napisał:

Czy w VMV A2 lub Sabaj A30A wbudowany "przetwornik" może zastąpić pod kątem jakości brzmienia DAC średniej klasy, typu SMSL, Topping, itp?

Niedługo będę mógł odpowiedzieć na to pytanie.

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AiM-TV napisał:

Czy w VMV A2 lub Sabaj A30A wbudowany "przetwornik" może zastąpić pod kątem jakości brzmienia DAC średniej klasy, typu SMSL, Topping, itp?

Trochę nieprecyzyjnie zapytałeś, bo te firmy mają DACi z nieco różnych półek. Od kilkuset zł do kilku tys. zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tweeter2016 napisał:

Trochę nieprecyzyjnie zapytałeś, bo te firmy mają DACi z nieco różnych półek. Od kilkuset zł do kilku tys. zł.

 

Z mojego doświadczenia wynika że grają podobnie 😁 aczkolwiek muszę przyznać że Smsl 500 MK2 wyjątkowo mi nie pasował 😉

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AiM-TV napisał:

W sumie znalazłem opinie, że wbudowany przetwornik A30A grał lepiej niż Topping E50.

Topping E50 to taniocha, niski poziom raczej, on teraz zrobił się drogi, ale kosztował niecałe 5 stówek.

3 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Z mojego doświadczenia wynika że grają podobnie 😁 aczkolwiek muszę przyznać że Smsl 500 MK2 wyjątkowo mi nie pasował 😉

SMSL M500 MKII nie znam, natomiast Topping z serii D, szczególnie D70s oraz SMS SU-9 mają dobre opinie w swojej klasie cenowej.

Na audiosciencereview_com piszą, że DAC w zasadzie nie jest potrzebny do VMV A2, że to jest wzmak all-in-one.

 

 

Edytowane przez Tweeter2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Tweeter2016 napisał:

Na audiosciencereview_com piszą, że DAC w zasadzie nie jest potrzebny do VMV A2, że to jest wzmak all-in-one.

Opiniami z tego forum bym się nie przejmował 👍 jak coś mierzy się identycznie gra im tak samo, a jak komuś nie, to go zakrzyczą 😉

Ale może być ze dac jest ok 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tweeter2016 napisał:

Topping E50 to taniocha, niski poziom raczej, on teraz zrobił się drogi, ale kosztował niecałe 5 stówek.

SMSL M500 MKII nie znam, natomiast Topping z serii D, szczególnie D70s oraz SMS SU-9 mają dobre opinie w swojej klasie cenowej.

Na audiosciencereview_com piszą, że DAC w zasadzie nie jest potrzebny do VMV A2, że to jest wzmak all-in-one.

 

 

Przed zakupem zapytałem dzial techniczny Audiophonics o zasadę dzialania VMV A2, i wlasnie czy i jaki DAC tu siedzi:

Otrzymalem taką odpowiedz:

Hi,

There's none, it's an FDA and not a Class D (no intermediate conversion to analogue).

Here's how it works :

http://www2.ulpgc.es/hege/almacen/download/41/41041/01471374.pdf

I stay at your disposal for any questions.

Best regards

David Aubert

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację co do audiosciencereview.com.  Zresztą na wiadomości z każdego źródła - nie tylko z Internetu, ale też z TV, prasy i radio - trzeba często patrzeć z przymrużeniem oka i wszystko filtrować.  Takie czasy 🙂

7 minut temu, Prawie Audiofil napisał:

There's none, it's an FDA and not a Class D (no intermediate conversion to analogue).

Wyższa szkoła 🙂 No takie informacje można znaleźć także na audiosciencereview.com.

Nie wchodząc w szczegóły - jak gra nowy nabytek, jak pierwsze wrażenia?

Nie wiedziałem o tym, pierwszy raz spotykam się z okreśłeniem FDA - Full Digital Amplifier. Francuzy mają w sklepie osobny dział z FDA. Tu jest dobrze opisana ich idea:

Cytat

A Full Digital amplifier is fully digital, it does not use digital / analog conversion before amplification. It therefore offer the function of a DAC, preamplifier, and power amplifier on its own. These FDA amplifiers are of a breathtaking quality / price ratio, and deliver unexpected performance in their price range.
They are to be preferred when the main sources are digital, thus limiting signal conversions to the strict minimum.

VMV A2 jest najdroższym FDA, w ich ofercie.

Edytowane przez Tweeter2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tweeter2016 napisał:

Masz rację co do audiosciencereview.com.  Zresztą na wiadomości z każdego źródła - nie tylko z Internetu, ale też z TV, prasy i radio - trzeba często patrzeć z przymrużeniem oka i wszystko filtrować.  Takie czasy 🙂

Wyższa szkoła 🙂 No takie informacje można znaleźć także na audiosciencereview.com.

Nie wchodząc w szczegóły - jak gra nowy nabytek, jak pierwsze wrażenia?

Tlumaczenie google z tego linka powyzej:

"W pełni cyfrowy wzmacniacz FDA:

Wzmacniacz Full Digital jest  w pełni cyfrowy, nie używa konwersji cyfrowo-analogowej przed wzmocnieniem. Dlatego oferuje funkcję samego przetwornika cyfrowo-analogowego, przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy. Te wzmacniacze FDA mają zapierający dech w piersiach stosunek jakości do ceny i zapewniają nieoczekiwaną wydajność w swoim przedziale cenowym.
  Powinny być preferowane, gdy główne źródła są cyfrowe, ograniczając w ten sposób konwersję sygnału do ścisłego minimum.

  Nawet jeśli niektóre oferują wejście analogowe, należy je traktować jako akcesorium. Do głównego użytku z wejściem analogowym lepiej jest wybrać konwencjonalny wzmacniacz."

Mnie te techniczne sprawy mniej interesują, bo liczy się efekt końcowy a ten jest fantastyczny.

Jak się juz pozbieram 😉 to napiszę trochę więcej. 

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Prawie Audiofil napisał:

Mnie te techniczne sprawy mniej interesują, bo liczy się efekt końcowy a ten jest fantastyczny.

Jak się juz pozbieram 😉 to napiszę trochę więcej. 

Super!

Sprawy techniczne są b. ciekawe! Ale finalnie oczywiście najważniejsze jest brzmienie. Po to się kupuje te "grajki", żeby dobrze grały.

Jak będziesz pisał mini-recenzje, to byłoby świetnie jakbyś się odniósł do wcześniej posiadanego lub/i przesłuchanego sprzętu. Bo to co mnie najbardziej interesuje (myślę, że więcej osób też) - jak to cudo się ma do tańszych SMSL, Topping-ów, BAJAJ. Czy cena x4 czy x5 jest uzasadniona? 🙂 

Z góry dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.10.2022 o 20:28, Piopio napisał:

Tak, brzmienie jest znakomite. Większość wzmacniaczy ma jakieś niedoskonałości (poluzowany bas, ostra góra itp) - Hypex nie ma. Piękne szczere, liniowe granie. 

Chociaż w jednym się zgadzamy (może nie tylko jednym). Moim zdaniem Hypex lub Purifi Eval1 (który mam) mają jedną fajną cechę, poza tym co wskazałeś, są bardzo przejrzyste i w zależności co podłączymy tak to będzie grało. Ja mam porównanie do Leemy Tucana II, która tez mam i muszę przyznać, że Purifi ma je4szcze mniej włascych cech, on po prostu wzmacnia sygnał, który dostaje, Leema ma minimalnie zaznaczony swój charakter grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety w końcówkach mocy typu NCORE lub Purifi, bardzo ważny jest przedwzmacniacz i w zależności co podłączymy to może być super albo słabo. Na razie przerobiłem 5 przedwzmacniaczy czekam na 6, może w następnym tygodniu dojdzie, bo już Pana Piotra wkurzam ciągłymi telefonami. Z tych które słuchałem polecam LAB12 Pre1 (przedwzmacniacz lampowy) i  Primare Pre30 (da się żyć, choć do ideału jeszcze trochę brakuje). Teraz czekam na WBA Blazebirda na 2A3. Wg mnie, moja subiektywna ocena, lampa bardzo pasuje do Hypexów, dodaje harmonicznych (trochę psuje to za co te końcówki / wzmacniacze są chwalone w pomiarach). Ale dobra klasa A gra dla mnie jeszcze fajniej od Purifi, ale wymaga zdecydowanie więcej miejsca. Ale ja mogę być nie obiektywny, bo ja lubię lampowe granie i w 2 systemie mam lampę i jak znajomi przychodzą i przełączamy na jakieś tranzystory to na razie żaden mi jej nie wygryzł tak, że powiedziałbym, iż gra pod każdym względem lepiej. Sam myślałem o SMSL VMV A2, ale i tak już mam za dużo sprzętu.

Mógłby MP3Store, zorganizować odsłuchy dla forumowiczów, nawet bez wygranej, zainteresowanie na pewno byłoby duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, AiM-TV napisał:

A ten efekt końcowy to z wbudowanego przetwornika?

Nic wiecej nie jest mi potrzebne, Smsl DO200 jest juz spakowany. Wystawię go na sprzedaż. Jesli jest ktos zainteresowany to zapraszam.

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RobG1974 napisał:

I niestety w końcówkach mocy typu NCORE lub Purifi, bardzo ważny jest przedwzmacniacz i w zależności co podłączymy to może być super albo słabo. Na razie przerobiłem 5 przedwzmacniaczy czekam na 6, może w następnym tygodniu dojdzie, bo już Pana Piotra wkurzam ciągłymi telefonami. Z tych które słuchałem polecam LAB12 Pre1 (przedwzmacniacz lampowy) i  Primare Pre30 (da się żyć, choć do ideału jeszcze trochę brakuje). Teraz czekam na WBA Blazebirda na 2A3. Wg mnie, moja subiektywna ocena, lampa bardzo pasuje do Hypexów, dodaje harmonicznych (trochę psuje to za co te końcówki / wzmacniacze są chwalone w pomiarach). Ale dobra klasa A gra dla mnie jeszcze fajniej od Purifi, ale wymaga zdecydowanie więcej miejsca. Ale ja mogę być nie obiektywny, bo ja lubię lampowe granie i w 2 systemie mam lampę i jak znajomi przychodzą i przełączamy na jakieś tranzystory to na razie żaden mi jej nie wygryzł tak, że powiedziałbym, iż gra pod każdym względem lepiej. Sam myślałem o SMSL VMV A2, ale i tak już mam za dużo sprzętu.

Mógłby MP3Store, zorganizować odsłuchy dla forumowiczów, nawet bez wygranej, zainteresowanie na pewno byłoby duże.

Mogę się pod tym podpisać. 

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u kolegi @Prawie Audiofilna odsłuchu SMSL VMV A2 i chciałbym się podzielić wrażeniami.

Na początku powiem krótko: recenzje tego sprzęt w necie są rzetelne 😉

Porównywaliśmy SMSL VMV A2 z moim zestawem SMSL DA-9 + SMSL SU-9. Za źródło robił PC + Roon podłączony po USB z izolacją galwaniczną USB Topping HS01. Kolumny to BMN Berges 3.

Charakter brzmienia kolumn jest bardzo zbliżony do moich KEF LS50. 

Wzmacniacze grały z włączonym trybem SDB. Trzeba przyznać, że ten tryb czyni cuda z dźwiękiem. Niby to odejście od naturalności a sprawia, że dźwięk staje się bardziej naturalny 😉 Taki paradoks. 

Co tu dużo pisać: to genialny wzmacniacz. Moim zdaniem to jeden z najlepszych wzmacniaczy jakie słuchałem poza High-Endem. Każdy aspekt brzmienia jest wybitny. Ten wzmacniacz nie ma słabych punktów.

Charakter brzmienia zestawu SMSL DA-9 + SMSL SU-9 jest podobny ale nie dorównuje SMSL VMV A2. Nie ma takiego wypełnienia i realizmu jakie zapewnia A2. Nie ma takich emocji jakich dostarcza A2. Dźwięk jest chudszy i przestrzeń skromniejsza. To słychać. 

SMSL VMV A2 to wzmacniacz stworzony do źródeł cyfrowych - wystarczy podłączyć jakiś transport. Wzmacniacz nie ma kości DAC - przetwarza sygnały cyfrowe na innej zasadzie. I robi to genialnie. Wydawałoby się, że zewnętrzny DAC na ES9038PRO poprawi dźwięk. Nic z tych rzeczy ! Zewnętrzny DAC tylko psuje dźwięk - odchudza. 

SMSL VMV A2 brzmi jak DAC R2R - żadnych ostrości, niesamowite wypełnienie a jednocześnie zachwycająca detaliczność i dynamika. Dopala dźwięk jak naprawdę dobra lampa - nadaje mu realizmu. 

SMSL VMV A2 otrzymuję moją ABSOLUTNĄ REKOMENDACJĘ. To sprzęt wręcz doskonały. Czegoś takiego w cenie 5K w życiu nie słyszałem. A przypominam, że to wzmacniacz z funkcją "DAC". I to DAC klasy R2R. 

Jestem niemal pewny, że cenie do 15K nie ma praktycznie konkurencji. Mam na myśli zestaw wzmacniacz + DAC lub all-in-one. Na pewno brzmi lepiej niż NAD M10v2. 

Oczywiście ma też wady:

1. nie jest to sprzęt dla zwolenników analogu

2. ma tylko jedno wejście liniowe - przetwarzanie cyfrowe jest lepsze

3. potrzebuje sensownego transportu - nie ma funkcji streamingu

4. Brak przetwarzania MQA

Ten wzmacniacz to prawdziwa rewolucja w audio. A ja lubię rewolucje 😉 

 

 

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podzielenie się opinią!.

 

Gdzie go kolega kupił? Audiophonics czy na innej stronie? Na Amazonie są po 4,5 k.

Odnośnie SDB - nie wiem jak to się sprawuje. Wiem Popio, że jesteś wielkim entuzjastą SDB. Aczkolwiek słyszałem opinie, że nie wszyscy podzielają zachwyty nad SDB. Musiałbym tego doświadczyć sam.

Może na BF za ~40 dni będzie jakaś promka i go wezmę (??). Będę śledził wątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyczytałem że wzmacniacz VMV A2 jest na rynku ponad rok - ciekawe, że jego premiera nie odbiła się większym  echem (??). Jakby był taki doskonały, to powinien już namieszać na rynku, a ludzie powinni ustawiać się po niego w kolejkach. Nie twierdzę przez to, że jest zły!. Ale - wrócę do mojego pytania raz jeszcze - czy warto zapłacić za niego cztery razy tyle co za DA-9 czy A300? Jak oceniacie?

Przy okazji pojawił się jeszcze nowy SA400, ale jest trochę inny "piec", nie jest to FDA.

Kolejna sprawa na jednym forum piszą o wadach VMV A2, wklejam jako ciekawostkę:

Cytat

Choć SMSL VMV A2 był polecany przez audiosciencereview, było z nim kilka problemów, takich jak szumy infradźwiękowe na wejściu analogowym i nieelastyczne wyjście subwooferowe ustawione na dość niską (i stałą) częstotliwość zwrotnicy. No i ma wentylator w obudowie.

Tu trzy jego testy (jeszcze nie oglądałem) na YT:

VMV A2 Power Amplifier - Powering out the Best of my speakers? Honest Audiophile Impressions - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=_VAdDYw6OCA

$1k, should you go class A or class D? SMSL VMV A2 integrated amp review. - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=lXlRiILr5yo

All You Need? SMSL VMV A2 Amplifier Review - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=gmLyqAnAH74

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, quatross napisał:

A gdzie serwis w razie 'W' ja się pytam (?)

w ZURT 😉

 

6 godzin temu, Piopio napisał:

Byłem dziś u kolegi @Prawie Audiofilna odsłuchu SMSL VMV A2 i chciałbym się podzielić wrażeniami.

Na początku powiem krótko: recenzje tego sprzęt w necie są rzetelne 😉

Porównywaliśmy SMSL VMV A2 z moim zestawem SMSL DA-9 + SMSL SU-9. Za źródło robił PC + Roon podłączony po USB z izolacją galwaniczną USB Topping HS01. Kolumny to BMN Berges 3.

Charakter brzmienia kolumn jest bardzo zbliżony do moich KEF LS50. 

Wzmacniacze grały z włączonym trybem SDB. Trzeba przyznać, że ten tryb czyni cuda z dźwiękiem. Niby to odejście od naturalności a sprawia, że dźwięk staje się bardziej naturalny 😉 Taki paradoks. 

Co tu dużo pisać: to genialny wzmacniacz. Moim zdaniem to jeden z najlepszych wzmacniaczy jakie słuchałem poza High-Endem. Każdy aspekt brzmienia jest wybitny. Ten wzmacniacz nie ma słabych punktów.

Charakter brzmienia zestawu SMSL DA-9 + SMSL SU-9 jest podobny ale nie dorównuje SMSL VMV A2. Nie ma takiego wypełnienia i realizmu jakie zapewnia A2. Nie ma takich emocji jakich dostarcza A2. Dźwięk jest chudszy i przestrzeń skromniejsza. To słychać. 

SMSL VMV A2 to wzmacniacz stworzony do źródeł cyfrowych - wystarczy podłączyć jakiś transport. Wzmacniacz nie ma kości DAC - przetwarza sygnały cyfrowe na innej zasadzie. I robi to genialnie. Wydawałoby się, że zewnętrzny DAC na ES9038PRO poprawi dźwięk. Nic z tych rzeczy ! Zewnętrzny DAC tylko psuje dźwięk - odchudza. 

SMSL VMV A2 brzmi jak DAC R2R - żadnych ostrości, niesamowite wypełnienie a jednocześnie zachwycająca detaliczność i dynamika. Dopala dźwięk jak naprawdę dobra lampa - nadaje mu realizmu. 

SMSL VMV A2 otrzymuję moją ABSOLUTNĄ REKOMENDACJĘ. To sprzęt wręcz doskonały. Czegoś takiego w cenie 5K w życiu nie słyszałem. A przypominam, że to wzmacniacz z funkcją "DAC". I to DAC klasy R2R. 

Jestem niemal pewny, że cenie do 15K nie ma praktycznie konkurencji. Mam na myśli zestaw wzmacniacz + DAC lub all-in-one. Na pewno brzmi lepiej niż NAD M10v2. 

Oczywiście ma też wady:

1. nie jest to sprzęt dla zwolenników analogu

2. ma tylko jedno wejście liniowe - przetwarzanie cyfrowe jest lepsze

3. potrzebuje sensownego transportu - nie ma funkcji streamingu

4. Brak przetwarzania MQA

Ten wzmacniacz to prawdziwa rewolucja w audio. A ja lubię rewolucje 😉 

 

 

Fajnie było skonfrontować moje wlasne odczucia i wnioski z kimś osluchanym i z takim doświadczeniem. 

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Nie twierdzę przez to, że jest zły!. Ale - wrócę do mojego pytania raz jeszcze - czy warto zapłacić za niego cztery razy tyle co za DA-9 czy A300? Jak oceniacie?

Wiesz jaki ludzie mają nastawienie do klasy D. Po prostu trzeba posłuchać by wyrobić sobie swoje zdanie.

Czy warto to zależy jakie masz aspiracje dźwiękowe. Jak masz kolumny budżetowe to nie warto. Jak masz coś pokroju KEF LS50 i wyżej to warto. Pamiętaj, że na pokładzie masz "DAC". Combo DA-9 i SU-9 kosztuje ok 3000 więc różnicy jest tylko 1500. A A2 gra zdecydowanie lepiej. 

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Prawie Audiofil napisał:

w ZURT 😉

Można w GEOMAR spróbować 🙂

Na AudioScienceReview też niektórzy jęczą i stękają, że trochę za drogi jest ten wzmak. Mimo, że na Zachodzie się zarabia 3-5 razy tyle.

Ja poczekam do BF, w tym czasie przemyślę sprawę (pochopne decyzje nie są zwykle dobre) i może go kupię. Na tańsze modele jest czasem nawet 30-40% rabatu, więc jakby tu się trafił podobny deal to go wezmę. W najgorszym wypadku będzie to A300 / DA-9 "na próbę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tweeter2016 napisał:

Można w GEOMAR spróbować 🙂

Na AudioScienceReview też niektórzy jęczą i stękają, że trochę za drogi jest ten wzmak. Mimo, że na Zachodzie się zarabia 3-5 razy tyle.

Ja poczekam do BF, w tym czasie przemyślę sprawę (pochopne decyzje nie są zwykle dobre) i może go kupię. Na tańsze modele jest czasem nawet 30-40% rabatu, więc jakby tu się trafił podobny deal to go wezmę. W najgorszym wypadku będzie to A300 / DA-9 "na próbę".

Moim zdaniem cena jest atrakcyjna biorąc pod uwagę brzmienie. Wyposażenie jest niestety skromne.

Gra lepiej niż A300 / DA-9 + DAC w cenie do 3-4K. 

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poświeciłem sporo czasu sprzętowi Chi-Fi i dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy...

Bebechy SMS VMV A2prawie takie same jak w SABAJ A30A. Większość podzespołów jest ta sama, to samo PCB i generalnie niektórzy nazywają SABAJ-a A30A tańszym "klonem" SMSL VMW A2 (Te dwie firmy ponoć wraz z Loxjie należą do tego samego koncernu). Wyniki pomiarów są zbliżone, różnice są jednak w przetwarzaniu plików wysokiej rozdzielczości. Po szczegóły odsyłam do forum entuzjastów i użytkowników Chi-Fi: AudioScienceReview.

Trzecim niemal "bliźniaczym" modelem jest koreańsko-amerykański (amerykański H-K został wykupiony przez Koreańczyków) Harman Kardon Citation Amp. Ktoś tam pisał, że najważniejsze komponenty (układy wzmacniaczy, DSP) są te same.

Na razie nie wiele wiem o SMSL SA400, to też wydaje się ciekawy model. Jest to "Fully Balanced FDA" i cenowo się plasuje między najdroższym SMSL, a resztą:  VMV A2 > SA400 > Citation Amp > A30A.

Wyczytałem, że wzmacniacze FDA (w pełni cyfrowe) nie są niczym nowym - Sony pierwszy taki model wypuściło już w 2003 roku, a w sumie mieli ich co najmniej kilka. Nie wiedziałem o tym.

 

 

 

 

Edytowane przez Tweeter2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tweeter2016 napisał:

Bebechy SMS VMV A2prawie takie same jak w SABAJ A30A.

SMSL ma jednak tryb SDB, którego SABAJ nie ma. A ten tryb robi robotę. 

Owszem takie wzmacniacze już były ale nie za te pieniądze. 

Moim zdaniem A2 jest bardzo ciekawy ze względu na brzmienie "DAC". Brzmi jak DAC R2R. 

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.