Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  10 członków

SMSL Audio Klub
IGNORED

SMSL VMV A2 - opinie, forum, testy


Prawie Audiofil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, renoxd napisał:

Czyli naprawili coś co działało źle i nigdzie nie dają o tym znać. Nie mówię, że niemożliwe... ale co najmniej podejrzane. Sorry, ale taka prawda. Naprawili może też problem, że nie dało się kompletnie przełączyć na OFF funkcję SUB CUTOFF? 

Nie, akurat tego nie naprawili... Nie da się wyłączyć 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, renoxd napisał:

Czyli naprawili coś co działało źle i nigdzie nie dają o tym znać

"Złapią Cię za rękę - mów, że to nie   Twoja ręka"

Nie przyznali się, że zj.bali to teraz jakby nie mieli czego naprawiać.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, szymon1977 said:

"Złapią Cię za rękę - mów, że to nie   Twoja ręka"

Nie przyznali się, że zj.bali to teraz jakby nie mieli czego naprawiać.

Rozumiem do czego zmierzasz, ale w tym przypadku to nie ma sensu.

O problemie wiedzą ludzie, którzy ten sprzęt już mają lub Ci, którzy go chcieli kupić, ale ze względu na wadę się na niego nie zdecydowali. Dla tych, co się nie zdecydowali + Ci, którzy ewentualnie będą się tym sprzętem interesować w przyszłości, informacja o naprawie problemu jest kluczowa. Nie informowanie o tym to strzał w kolano. Oficjalne info na stronie, nie miałoby żadnego negatywnego wpływu na zyski firmy, ani na jej reputacje. 

Edytowane przez renoxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, renoxd napisał:

O problemie wiedzą ludzie, którzy ten sprzęt już mają lub Ci, którzy go chcieli kupić, ale ze względu na wadę się na niego nie zdecydowali.

A powiedz mi jeszcze ilu użytkowników korzysta z suba w stereo ? 5% czy mniej ?

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, renoxd napisał:

O problemie wiedzą ludzie, którzy ten sprzęt już mają lub Ci, którzy go chcieli kupić, ale ze względu na wadę się na niego nie zdecydowali.

Obstawiam, że większość z tych co mają nie wie, a z tych co nie mają większość jeszcze większa. Popatrz na rynek moto: tam nawet jak coś już wyjdzie to jest udawanie, że nie ma problemu.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Piopio said:

A powiedz mi jeszcze ilu użytkowników korzysta z suba w stereo ? 5% czy mniej ?

 

46 minutes ago, szymon1977 said:

Obstawiam, że większość z tych co mają nie wie, a z tych co nie mają większość jeszcze większa. Popatrz na rynek moto: tam nawet jak coś już wyjdzie to jest udawanie, że nie ma problemu.


Ale to i tak nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak Ci wszyscy co mają i nie wiedzą, się dowiedzą, nic to dla nich nie zmienia. Dlatego też i tak zawsze warto każde usprawnienie wrzucać na swoją stronę i się nim chwalić. To wizerunkowo/ marketingowo firmie nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, renoxd napisał:

 


Ale to i tak nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak Ci wszyscy co mają i nie wiedzą, się dowiedzą, nic to dla nich nie zmienia. Dlatego też i tak zawsze warto każde usprawnienie wrzucać na swoją stronę i się nim chwalić. To wizerunkowo/ marketingowo firmie nie zaszkodzi.

Ta usterka dla większości użytkowników jest niezauważalna, dlatego od ogłoszenia naprawienia usterki, lepsze dla wizerunku firmy jest udawanie, że jej nie było.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minutes ago, szymon1977 said:

Ta usterka dla większości użytkowników jest niezauważalna, dlatego od ogłoszenia naprawienia usterki, lepsze dla wizerunku firmy jest udawanie, że jej nie było.

To nie wpływa negatywnie na sprzedaż, może jedynie pozytywnie. Mało się na tym znasz a ja się dalej nie będę wymądrzać. Na tym zakończę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, renoxd napisał:

Mało się na tym znasz

Ogłoszenie naprawienia usterki pozytywnie wpływa na sprzedaż dopiero, gdy świadomość potencjalnych klientów o istnieniu tej usterki sprzedaż popsuło - w przypadku tej usterki mało kto o niej wie, więc ogłoszenie jej naprawienia uświadomiło by klientów, że była.

49 minut temu, renoxd napisał:

się dalej nie będę wymądrzać.

Trzymam za słowo.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2023 o 21:35, FioleK napisał:

A jaki jest bug?

No nie różni grający sub o tym tu mówimy.

W dniu 19.10.2023 o 22:04, renoxd napisał:


No właśnie nie wyszedł. To była, że tak to nazwę fejkowa wiadomość. 

Jakby był, to by był na stronie SMSLa. 

Hmmm

W dniu 20.10.2023 o 15:00, Bukaj napisał:

To dlaczego teraz u mnie działa prawidłowo? 

Nierówna głośność, między subwooferem a kolumnami. 

A może się przyzwyczaiłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, renoxd napisał:

Rozumiem do czego zmierzasz, ale w tym przypadku to nie ma sensu.

O problemie wiedzą ludzie, którzy ten sprzęt już mają lub Ci, którzy go chcieli kupić, ale ze względu na wadę się na niego nie zdecydowali. Dla tych, co się nie zdecydowali + Ci, którzy ewentualnie będą się tym sprzętem interesować w przyszłości, informacja o naprawie problemu jest kluczowa. Nie informowanie o tym to strzał w kolano. Oficjalne info na stronie, nie miałoby żadnego negatywnego wpływu na zyski firmy, ani na jej reputacje. 

Pisałem do S.M.S.L. w tych dwóch sprawach. Napisali, że przekazali moje wiadomości inżynierom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik USB Audio to nie firmware wzmacniacza, instalacja dowolnego sterownika na dowolnym zrodle nie wplynie na sposob w jaki wzmacniacz funkcjonuje. Glosnosc suba to problem firmwareu urzadzenia i nie wystepuje wylacznie dla USB.

Cala ta historia, ze cos zostalo naprawione to zle polaczone kropki i wyimaginowana zmiana na lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, markov napisał:

Sterownik USB Audio to nie firmware wzmacniacza, instalacja dowolnego sterownika na dowolnym zrodle nie wplynie na sposob w jaki wzmacniacz funkcjonuje. Glosnosc suba to problem firmwareu urzadzenia i nie wystepuje wylacznie dla USB.

Cala ta historia, ze cos zostalo naprawione to zle polaczone kropki i wyimaginowana zmiana na lepsze. 

Chłopy piszcie też do Sabaj, SMSL.

Ja już to robię od długiego czasu i jakoś nie chcą firmware wypuścić. Potrzeba Waszej pomocy! 

Im więcej osób napiszę tym większa szansa na to, że wypuszczą!

SMSL Official Store

https://a.aliexpress.com/_EI3dHWJ

Sabaj Official Store

https://a.aliexpress.com/_Eyzigyf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.09.2023 o 11:59, Prawie Audiofil napisał:

Podlaczylem dziś następcę mojego krążka hokejowego Wiim Mini czyli Wiim Pro Plus. Tym razem nie po optyku a po Coaxialu.

No ja też tak zrobiłem,tylko na odwrót i pod inny wzmacniacz...SMSL A8.

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego muza puszczona z Tidal z Wiim Pro po coax gra w 48kHZ a po optyku 96kHZ i tu wyświetla mi HiRes?

Edytowane przez c-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Warto zainwestować w lepszy kabel Coaxialny za paręset zł? Mam budżetowe Wireworld Chroma 8 i Melodika mdcx. Różnic dźwiękowych nie stwierdzam, wiec stąd moje pytanie.

Bukaj, Ty jesteś kablowy expert. Co sądzisz ?

 

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Prawie Audiofil napisał:

Warto zainwestować w lepszy kabel Coaxialny za paręset zł? Mam budżetowe Wireworld Chroma 8 i Melodika mdcx. Różnic dźwiękowych nie stwierdzam, wiec stąd moje pytanie.

Bukaj, Ty jesteś kablowy expert. Co sądzisz ?

 

Ja może napiszę tak.

Zakup sobie kabel domofonowy 2x0,5 YTDY i dolutuj koncówki. 

Potem podłącz i sprawdź czy słyszysz różnice między YTDY a Wireworldem/Melodika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Prawie Audiofil napisał:

Warto zainwestować w lepszy kabel Coaxialny za paręset zł? Mam budżetowe Wireworld Chroma 8 i Melodika mdcx. Różnic dźwiękowych nie stwierdzam, wiec stąd moje pytanie.

Bukaj, Ty jesteś kablowy expert. Co sądzisz ?

 

Ostatnio kupiłem budżetowy kabel Coax Cross-Tech, bardzo dobra jakość przewodu, brzmienie bez różnicy względem m.in Furutech FX-Alpha Ag, czyli bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bukaj napisał:

Ja może napiszę tak.

Zakup sobie kabel domofonowy 2x0,5 YTDY i dolutuj koncówki. 

Potem podłącz i sprawdź czy słyszysz różnice między YTDY a Wireworldem/Melodika

 

A to mnie zaskoczyles. W sumie , to moglem się spodziewac 😉

 

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.