Skocz do zawartości
IGNORED

O co chodzi z Eversolo DMP A6?


MarcK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni grupowicze.  proszę o informację czy aplikacja Radio Paradise w jakości FLAC gra poprawnie? podobno potrafi się co jakiś czas zawiesić, zatrzymać. Jak to wygląda u Was? Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, rafpyt87 napisał:

Szanowni grupowicze.  proszę o informację czy aplikacja Radio Paradise w jakości FLAC gra poprawnie? podobno potrafi się co jakiś czas zawiesić, zatrzymać. Jak to wygląda u Was? Pozdrawiam

Radia Paradise słucham od wielu lat na różnych urządzeniach i od zawsze miało przypadłość zawieszania się. Słuchając radia praktycznie każdego przez internet, trzeba mieć to wkalkulowane. Będą przerwy z różnych powodów, nie zależnie od zaawansowanego streamera. Na Eversolo nie zaliczyłem przerwy, ale nie słucham też dużo, przez wiele godzin.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafpyt87 napisał:

Szanowni grupowicze.  proszę o informację czy aplikacja Radio Paradise w jakości FLAC gra poprawnie? podobno potrafi się co jakiś czas zawiesić, zatrzymać. Jak to wygląda u Was? Pozdrawiam

U mnie często gra całymi dniami i nigdy nie zauważyłem aby się coś zwiesiło.

P.S. Tidal też odżył już wczoraj wieczorem, kilka godzin gra bez problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez yesther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Szanowni grupowicze.  proszę o informację czy aplikacja Radio Paradise w jakości FLAC gra poprawnie? podobno potrafi się co jakiś czas zawiesić, zatrzymać. Jak to wygląda u Was? Pozdrawiam
Możesz podrzucić screen które to radio czy nie przypadkiem te? 2355f9d47fd6ed779899dccb853ca8f0.jpg

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w temacie wcześniejszym o którym także fragmentarycznie była tu mowa: końcówka mocy wpięta w tor za EverSolo DMP A6 -master ( może to kogoś interesuje, może nie ). Nabyłem ( mimo odmiennych i przeciwnych zaleceń na forum ) MusicalFidelity M6s PRX, podłączyłem i posłuchałem. Spróbowałem, mimo początkowego zachwytu, skorzystać "przedwzmacniacza" w MF3si ( pomijając jednocześnie przedwzmacniacz w ES DMP A6 ). Jesteście ciekawi wniosków ?

Zapraszam 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez TomaszWarecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2023 o 16:25, Mikha'el napisał:

 

 

Właśnie, ciekawe jaka będzie cena? Czy pan Paweł będzie kontynuował swoją politykę cenową czy wykorzysta sytuację i pojedzie po bandzie - czyli doj**ie ceną? Patrząc na cenę innych super niskoszumnych zasilaczy w indywidualnych obudowach gdzie jak wiadomo koszty samej obudowy to min. 30% końcowej ceny to po zasilaczach do wbudowania uczciwie spodziewał bym się proporcjonalnej ceny raczej w okolicach 500zł. No chyba, że przy okazji doj**ie cenę na wszystkie produkty.

Tak sobie czasami śledzę różne tematy i postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania:  tak będę starać się kontynuować swoją politykę cenową. Co do samych cen - niestety wszystko leci w górę, podatki, zusy, surowce, energia i po raz pierwszy od 2 lat w lutym byliśmy zmuszeni podnieść ceny o 8%. Nie wydaje mi się to żadnym "wykorzystaniem sytuacji" biorąc pod uwagę że konkurencyjne produkty w tym okresie podrożały lekko o 20%.
Co do ceny zasilacza do A6 - Trzeba wziąć pod uwagę że w tym urządzeniu budowa zasilacza jest mocno wymuszona przez ilość dostępnego miejsca w obudowie, przez co jakikolwiek margines na odchylenia jest bardzo niewielki. W sumie od października zbudowano kilka prototypów, na które nanoszono korekty, a kilka egzemplarzy przedprodukcyjnych niektóre osoby otrzymały do testów już w grudniu. Wszystko w tym zasilaczu niestety musi być dobrane perfekcyjnie ale i z odpowiednim zapasem, praktycznie na każdym etapie produkcji (montaż SMT, montaż THT, montaż sekcji AC) są sprawdzane i testowane bo ewentualny błąd czy wada jakiegoś elementu wykryta podczas testu końcowego oznaczała by nawet całkowitą rozbiórkę zasilacza żeby zdiagnozować problem i usunąć. A jak zawsze na koniec pomiar poziomu szumów i wydruk dołączony do konkretnej jednostki. To wszystko wymaga odpowiedniego zaplecza i nowego wyposażenia które musiało zostać stworzone/uzupełnione praktycznie tylko pod ten projekt.
Podsumowując: wszystko w tym zasilaczu ma swój konkretny powód, proces produkcji, czy choćby napięcia kondensatorów, ułożenie radiatorów i dystrybucja ciepła, czy transformator. Patrząc na przykład samego transformatora.....to choć wszystkie trafa w moich zasilaczach nie są żadnymi gotowcami z rynku i wszystkie są wykonywane "na zamówienie" to ten jest można powiedzieć specjalny. Można by się spodziewać że ponieważ to tylko 28VA to będzie tańszy, ale niestety specyficzne wymagania które musi spełnić będąc jednocześnie ograniczonym ilością miejsca powodują że jest droższy niż prawie dwa razy większe transformatory 50VA, czy 60VA w standardowych zasilaczach zewnętrznych.
Tak więc byłbym raczej ostrożny w robieniu wyceny "na oko", bo ten zasilacz nie jest jakimś "standardem" i wcale nie był "łatwy" ale mimo tego udało się stworzyć produkt który oferuje lepsze parametry od swojej konkurencji z ChRL, a przy tym jest tańszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, k4mil3k napisał:

Tak sobie czasami śledzę różne tematy i postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania:  tak będę starać się kontynuować swoją politykę cenową. Co do samych cen - niestety wszystko leci w górę, podatki, zusy, surowce, energia i po raz pierwszy od 2 lat w lutym byliśmy zmuszeni podnieść ceny o 8%. Nie wydaje mi się to żadnym "wykorzystaniem sytuacji" biorąc pod uwagę że konkurencyjne produkty w tym okresie podrożały lekko o 20%.
Co do ceny zasilacza do A6 - Trzeba wziąć pod uwagę że w tym urządzeniu budowa zasilacza jest mocno wymuszona przez ilość dostępnego miejsca w obudowie, przez co jakikolwiek margines na odchylenia jest bardzo niewielki. W sumie od października zbudowano kilka prototypów, na które nanoszono korekty, a kilka egzemplarzy przedprodukcyjnych niektóre osoby otrzymały do testów już w grudniu. Wszystko w tym zasilaczu niestety musi być dobrane perfekcyjnie ale i z odpowiednim zapasem, praktycznie na każdym etapie produkcji (montaż SMT, montaż THT, montaż sekcji AC) są sprawdzane i testowane bo ewentualny błąd czy wada jakiegoś elementu wykryta podczas testu końcowego oznaczała by nawet całkowitą rozbiórkę zasilacza żeby zdiagnozować problem i usunąć. A jak zawsze na koniec pomiar poziomu szumów i wydruk dołączony do konkretnej jednostki. To wszystko wymaga odpowiedniego zaplecza i nowego wyposażenia które musiało zostać stworzone/uzupełnione praktycznie tylko pod ten projekt.
Podsumowując: wszystko w tym zasilaczu ma swój konkretny powód, proces produkcji, czy choćby napięcia kondensatorów, ułożenie radiatorów i dystrybucja ciepła, czy transformator. Patrząc na przykład samego transformatora.....to choć wszystkie trafa w moich zasilaczach nie są żadnymi gotowcami z rynku i wszystkie są wykonywane "na zamówienie" to ten jest można powiedzieć specjalny. Można by się spodziewać że ponieważ to tylko 28VA to będzie tańszy, ale niestety specyficzne wymagania które musi spełnić będąc jednocześnie ograniczonym ilością miejsca powodują że jest droższy niż prawie dwa razy większe transformatory 50VA, czy 60VA w standardowych zasilaczach zewnętrznych.
Tak więc byłbym raczej ostrożny w robieniu wyceny "na oko", bo ten zasilacz nie jest jakimś "standardem" i wcale nie był "łatwy" ale mimo tego udało się stworzyć produkt który oferuje lepsze parametry od swojej konkurencji z ChRL, a przy tym jest tańszy.

Ładnie napisane. No cóż... taki mamy klimat. Czas to ostateczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś uprzejmy wstawić zdjęcie lub film jak wygląda widok odtwarzanego utworu z Apple Music? Czy jest na pełny ekran czy tylko miniaturka z prawej strony wyświetlacza (tak było początkowo, podobno zmieniło się to w ostatniej aktualizacji)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak widać chyba nie ma zmiany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym ściąganiem?

Obecnie nie jako zmuszony jestem do słuchania Spotify ze względu na słaby internet mobilny. A i nawet Spotify potrafi przyciąć. Pomyślałem więc, że warto kupić ten streamer dokupić 4 GB SSD pościągać trochę muzyki i gdy internet będzie słaby to będę mógł słuchać offline.

Z tego co widzę to Amazon unlimited jest nawet tańszy niż Spotify. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, muad napisał:

To jak z tym ściąganiem?

Obecnie nie jako zmuszony jestem do słuchania Spotify ze względu na słaby internet mobilny. A i nawet Spotify potrafi przyciąć. Pomyślałem więc, że warto kupić ten streamer dokupić 4 GB SSD pościągać trochę muzyki i gdy internet będzie słaby to będę mógł słuchać offline.

Z tego co widzę to Amazon unlimited jest nawet tańszy niż Spotify. 

To chyba niestety tak nie działa, jeśli coś "ściągasz" z serwisów streamingowych to masz to po prostu dostępne offline w aplikacji, ale niestety nie na A6, przynajmniej nie w Tidal, którego ja używam. Poza tym z tego co się orientuję A6 nie ma natywnej aplikacji Spotify, więc chyba zostaje tylko Connect, więc możesz ew. mieć coś offline na telefonie i puszczać na A6, ale w tym wypadku nie da nic dysk w streamerze, no i brak internetu też uniemożliwi tę komunikację :). Musiałbyś skąd inąd pościągać muzę w plikach muzycznych i tam wgrać. Kiedyś tak działał Soulseek, nie wiem jednak czy to jeszcze funkcjonuje, ale myślę że warto sprawdzić, jeśli oczywiście nie chcesz kupować muzy w plikach, bo to jednak dla artystów lepsza opcja ;).

PS. widzę, że Soulseek nadal działa dziarsko, to model działania peer-to-peer, ściągasz bezposrednio od ludzi, sam musisz się czymś podzielić, ja już bardzo rzadko, ale czasem się tym posiłkuję jak nie ma czegoś w serwisach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez yesther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich.

Kilka stron wcześniej ktoś pytał jak i gdzie wrzucać pliki audio?

Mam podłączony wew dysk, pliki audio można wrzucać do głównego katalogu, mogą być w katalogach, czy nawet katalogi z podkatalogami w wielu stopniach. 

A6 znajdzie sam wszystkie pliki, pod warunkiem że w Music w zakładce Liblary dodamy bibliotekę jako cały dysk. Po dodaniu nowej biblioteki oczywiście trzeba zrobić Rebuild ( trzy kropki na pasku biblioteki po prawej stronie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_3601.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez noman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od paru dni sprzęt. Po podłączeniu zewnętrznego dysku biblioteka została zmapowana. Rozkład katalogów znałem bdb i zawsze gdy gram z dysku o wybieram po folderach. Problem, że EverSolo nie czyta bezpośrednio playlist (tych starszych w ogóle a nowsze - niebieski trójkąt - chyba były brane do mapowania  ale nie można ich uruchomić bezpośrednio. Czy można je konwertować na inny format odtwarzany przez EverSolo? Czy bezpośrednio idzie odpalać w ogóle playlisty? W bibliotece samego urządzenia akurat playlisty się po zaczytywały ale powstał tam nieporządek ciężko się odnaleźć.

Odnośnie Amazona to jak dla mnie najgorsza platforma. Chodzi o użytkowanie samej aplikacji. Nie można dodać artysty do ulubionych!. Kiepskie wyświetlanie dyskografii, ciężko w ogóle się tam rozeznać. Niemniej sama obsługa z EverSolo jest bdb. Szczególnie tryb pionowy na tablecie. Choć czcionka jest za mała. Powrócę jednak do Tidala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram i się cieszę, ale, czy w DMP A6 są wskazane jakieś ustawienia w jego systemie ( o których nie wiem ) by wydusić z tego klocka max ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2024 o 22:23, noman1 napisał:

A6 znajdzie sam wszystkie pliki, pod warunkiem że w Music w zakładce Liblary dodamy bibliotekę jako cały dysk. Po dodaniu nowej biblioteki oczywiście trzeba zrobić Rebuild ( trzy kropki na pasku biblioteki po prawej stronie)

Co z tego jak nie widzi całych zasobów. Prze aplikacje dostępne jest tylko część zasobów. Tylko w trybie CAST widzi wszystkie. Jest tak samo jak w przypadku UPnP i Samby. Ewidentnie to oprogramowanie jest skopane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię kiedy gra muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.03.2024 o 11:09, sk-victor napisał:

Ewidentnie to oprogramowanie jest skopane

Zauważyłem że cały czas pracują na nim, aktualizacje przychodzą dosyć często. Każde oprogramowanie i nie tylko oprogramowanie na początku cierpi na "choroby dziecięce", sprzętu to też często dotyczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Lech36 napisał:

Zauważyłem że cały czas pracują na nim, aktualizacje przychodzą dosyć często. Każde oprogramowanie i nie tylko oprogramowanie na początku cierpi na "choroby dziecięce", sprzętu to też często dotyczy.

Zgadza się tylko, że tym razem w moim przypadku sprzęt został praktycznie pozbawiony tej funkcjonalności dla której go kupiłem. Nie widzi zasobów z NAS-a Synology. SMB również nie do użytku. Nawet poprawnie pełnej biblioteki plików z dysku w nim zainstalowanego nie da się zrobić. Ciekawe bo player Yamahy NP-S303 mający kilka lat poprawnie widzi wszystko udostępnione po UPnP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię kiedy gra muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sk-victor napisał:

Zgadza się tylko, że tym razem w moim przypadku sprzęt został praktycznie pozbawiony tej funkcjonalności dla której go kupiłem. Nie widzi zasobów z NAS-a Synology. SMB również nie do użytku. Nawet poprawnie pełnej biblioteki plików z dysku w nim zainstalowanego nie da się zrobić. Ciekawe bo player Yamahy NP-S303 mający kilka lat poprawnie widzi wszystko udostępnione po UPnP

Możliwe że poprawiając coś, coś innego zepsuli, najlepiej chyba to zgłosić, ale nie wiem kto przyjmuje uwagi. Można spróbować napisać przy aplikacji w telefonie, chyba tam pisze się uwagi do działania aplikacji, ale nie wiem czy to zadziała. Ja spokojnie czekam z reguły problemy które czasem napotykam prędzej czy później oni też zauważają i poprawiają. Na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. To co potrzebuję działa bez zarzutu, ale możliwe że mam niewygórowane wymagania 😉.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.02.2024 o 21:50, k4mil3k napisał:

Tak sobie czasami śledzę różne tematy i postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania:  tak będę starać się kontynuować swoją politykę cenową. Co do samych cen - niestety wszystko leci w górę, podatki, zusy, surowce, energia i po raz pierwszy od 2 lat w lutym byliśmy zmuszeni podnieść ceny o 8%. Nie wydaje mi się to żadnym "wykorzystaniem sytuacji" biorąc pod uwagę że konkurencyjne produkty w tym okresie podrożały lekko o 20%.
Co do ceny zasilacza do A6 - Trzeba wziąć pod uwagę że w tym urządzeniu budowa zasilacza jest mocno wymuszona przez ilość dostępnego miejsca w obudowie, przez co jakikolwiek margines na odchylenia jest bardzo niewielki. W sumie od października zbudowano kilka prototypów, na które nanoszono korekty, a kilka egzemplarzy przedprodukcyjnych niektóre osoby otrzymały do testów już w grudniu. Wszystko w tym zasilaczu niestety musi być dobrane perfekcyjnie ale i z odpowiednim zapasem, praktycznie na każdym etapie produkcji (montaż SMT, montaż THT, montaż sekcji AC) są sprawdzane i testowane bo ewentualny błąd czy wada jakiegoś elementu wykryta podczas testu końcowego oznaczała by nawet całkowitą rozbiórkę zasilacza żeby zdiagnozować problem i usunąć. A jak zawsze na koniec pomiar poziomu szumów i wydruk dołączony do konkretnej jednostki. To wszystko wymaga odpowiedniego zaplecza i nowego wyposażenia które musiało zostać stworzone/uzupełnione praktycznie tylko pod ten projekt.
Podsumowując: wszystko w tym zasilaczu ma swój konkretny powód, proces produkcji, czy choćby napięcia kondensatorów, ułożenie radiatorów i dystrybucja ciepła, czy transformator. Patrząc na przykład samego transformatora.....to choć wszystkie trafa w moich zasilaczach nie są żadnymi gotowcami z rynku i wszystkie są wykonywane "na zamówienie" to ten jest można powiedzieć specjalny. Można by się spodziewać że ponieważ to tylko 28VA to będzie tańszy, ale niestety specyficzne wymagania które musi spełnić będąc jednocześnie ograniczonym ilością miejsca powodują że jest droższy niż prawie dwa razy większe transformatory 50VA, czy 60VA w standardowych zasilaczach zewnętrznych.
Tak więc byłbym raczej ostrożny w robieniu wyceny "na oko", bo ten zasilacz nie jest jakimś "standardem" i wcale nie był "łatwy" ale mimo tego udało się stworzyć produkt który oferuje lepsze parametry od swojej konkurencji z ChRL, a przy tym jest tańszy.

czyli jaka jest cena?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, linu666 napisał:

czyli jaka jest cena?

Aktualnie 660+VAT, a jeśli w ciągu 30 dni otrzymamy mailem wypełnioną ankietę z opinią to można otrzymać zwrot -10%.
Pozdr.
PD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, k4mil3k napisał:

Aktualnie 660+VAT, a jeśli w ciągu 30 dni otrzymamy mailem wypełnioną ankietę z opinią to można otrzymać zwrot -10%.
Pozdr.
PD.

A jak to działa wychodzi po montażu? Słychać czy niższym ten zespół Placebo? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie i osób które to testowały przed wydaniem do sprzedaży działa dobrze, fajna średnica, dół i scena.
Oczywiście to moja ocena i kilku osób które miały dostęp do egzemplarzy przedsprzedażowych. Zawsze możesz sprawdzić sam, przyjmuje zwroty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, k4mil3k napisał:

W mojej ocenie i osób które to testowały przed wydaniem do sprzedaży działa dobrze, fajna średnica, dół i scena.
Oczywiście to moja ocena i kilku osób które miały dostęp do egzemplarzy przedsprzedażowych. Zawsze możesz sprawdzić sam, przyjmuje zwroty.

Szczerze to bym się pokusił ale jakoś utrata gwarancji mnie powstrzymuje. Obawiam się też że znając moje zdolności manualne mogę coś spier…. i wtedy dopiero będzie kupa 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2024 o 10:27, sk-victor napisał:

Zgadza się tylko, że tym razem w moim przypadku sprzęt został praktycznie pozbawiony tej funkcjonalności dla której go kupiłem. Nie widzi zasobów z NAS-a Synology. SMB również nie do użytku. Nawet poprawnie pełnej biblioteki plików z dysku w nim zainstalowanego nie da się zrobić. Ciekawe bo player Yamahy NP-S303 mający kilka lat poprawnie widzi wszystko udostępnione po UPnP

Dziś ponownie uruchomiłem dysk NAS Synology, do testu by samemu się przekonać jak aktualnie idzie opisana powyżej współpraca. Od dłuższego czasu używam 4TB dysku wewnętrznego i Amazon Music. NAS poszedł w odstawkę przynajmniej na razie.

Eversolo bez najmniejszych problemów odnalazł zasoby 2X 2TB w RAID. Działa szybko i płynie bez najmniejszych przycięć. Przez aplikację na smart właśnie przez SMB wykonałem skan i po pięciu sekundach miałem dostęp do folderów z muzyką. Urządzenia mam połączone kablami ethernet, sterowanie po WI-FI. Nie mam problemów jakie opisujesz, ewidentnie Masz coś nie tak w ustawieniach sieci. Pamiętam Twoje wcześniejsze wypowiedzi i chyba masz  router / mesh. Moja sugestia przyjrzyj się tej współpracy. Na początek wyłącz jedno pasmo np. 2,4GHz. U mnie problemy z siecią zniknęły. Tak zrobiłem po ostatniej aktualizacji softu w Eversolo i dodatkowo podłączyłem na stałe kablem. Zauważyłem, że po odłączeniu zasilania oraz po aktualizacji gubi IP, pomimo stałego adresu. Jest to bardzo dziwne, ale ewidentnie jest tu problem.   

Reset sieci i na nowo poprzydzielaj stałe adresy IP. Nie patrz na to, że inne urządzenie w sieci działa poprawnie. Zamieszczam dzisiejszy zrzut z aplikacji, dysk NAS w okazałości. 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ziemniak58 napisał:

Moja sugestia przyjrzyj się tej współpracy. Na początek wyłącz jedno pasmo np. 2,4GHz. U mnie problemy z siecią zniknęły. Tak zrobiłem po ostatniej aktualizacji softu w Eversolo i dodatkowo podłączyłem na stałe kablem. Zauważyłem, że po odłączeniu zasilania oraz po aktualizacji gubi IP, pomimo stałego adresu. Jest to bardzo dziwne, ale ewidentnie jest tu problem.   

Ale ja go kablem nawet wpinałem i jest to samo. Tak że to nie WiFi jest winne. Przy wcześniejszym sofcie było ok. Szukałem przyczyny w NAS Synology i na próbę postawiłem serwer UPnP DLNA na kompie stacjonarnym. Eversolo wykryło bez problemu. Ale już dostępu do wszystkich zasobów brak. Widzi część jakby był jakiś limit. Stara Yamaha jak działała tak działa. Więc tutaj nie zmieniło się nic poza wersją softu w DMP-A6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię kiedy gra muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sk-victor napisał:

Ale ja go kablem nawet wpinałem i jest to samo. Tak że to nie WiFi jest winne. Przy wcześniejszym sofcie było ok. Szukałem przyczyny w NAS Synology i na próbę postawiłem serwer UPnP DLNA na kompie stacjonarnym. Eversolo wykryło bez problemu. Ale już dostępu do wszystkich zasobów brak. Widzi część jakby był jakiś limit. Stara Yamaha jak działała tak działa. Więc tutaj nie zmieniło się nic poza wersją softu w DMP-A6

Jak wcześniej napisałem u mnie działa bez problemu, a sprzęt mamy chyba taki sam. U mnie Synology DS218 z tego rocznym softem. Mam pytanie, a jak masz wszystko po kablu i sterujesz z Eversolo z wyświetlacza też nie masz dostępu do pełnych zasobów dysku NAS ?  Może system NAS taktuje Eversolo jak intruza lub nie dostał uprawnień itp. Trzeba by zerknąć w udostępnienia... Generalnie bardzo dziwne, nie widziałem innych wpisów od ludzi by mieli ten problem.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem po za domem i dysk NAS się uśpił co wiadomo jest normalnym objawem. Po uruchomieniu Eversolo nie widział NAS-a,  był a teraz go nie ma. Wchodzę w SMB, wybieram "szybkie skanowanie"  Pojawia się lista moich urządzeń z adresami IP w sieci. Wybieram adres NAS-a i klik, mam dostęp do zasobów dysku. Wybieram folder z muzyką i już słucham muzy. Może ten typ teraz tak i trzeba go zaprosić do działania.

sk-victor czemu nie korzystasz z dysku wewnętrznego, szkoda czasu i życia na takie kaprysy techniczne.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 

sk-victor czemu nie korzystasz z dysku wewnętrznego, szkoda czasu i życia na takie kaprysy techniczne.  

Zgadzam się w pełnej rozciągłości zagadnienia 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.