Skocz do zawartości
IGNORED

Polska znowu przegrała ? | Wybory 2023


fox733
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, costa brava napisał:

Prosto z aresztu do UE.

Wsadzenie go do aresztu było PiS-owską hucpą. 

Poza tym nie zauważyłem, aby Ci przeszkadzało, że w rządzie PiS stanowisko jednego z ministrów piastował facet skazany wyrokiem sądowym. Prawda: nieprawomocnym, "ułaskawiony" ze złamaniem prawa przez Dudę w ramach parasola ochronnego nad partyjnymi kolesiami, aby nie dopuścić do drugiej instancji i prawomocnego wyroku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ciekawe skąd Kaczyński wytrzasnął dyplom?


Kaczyński to RESORTOWE DZIECKO, tatuś komuch mu załatwił.

6c85ba9733bc31cabc9408ea25156325.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czy ktoś wie o co mu chodzi???????
Czy chodzi o to, że czarne nie jest czarne, a białe nie jest białe?


Walczy... sam ze sobą.

9ca24bd3fbca64e2a0e4e013a02cdac3.jpg




Czyli tak

Czekam .... dzien 25
Nie poganiam bo jeszcze nie ma rządu...tylko grzecznie czekam 


Jak to nie ma rządu?! Cały czas rządzi PiS i dlaczego nie realizuje swoich obietnic wyborczych?

A Morawiecki nie dość że jest premierem tego rządu to i następnego rządu PiS.

Na co jeszcze czekacie, na oklaski?
Co tak gonisz? Do czego ci ta aborcja? Coś się wydarzyło i trzeba szybko działać?
Ładny mi konfederata. Wstydź się... 
Żeby wyjąć, to najpierw trzeba włożyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gość przyznał, że działał pod wpływem TVP Info, Wiadomości i TV Republika.
Szczujnie działają.


a20772ab2984042357bb6f60f5be22c6.jpg



Za to u Ruskich najnizszy wiek emerytalny w Europie 


Kumasz?

efa569c76587ed7812ccb2413928ae8d.jpg



Pytanie czy słusznie siedział w tym areszcie.


On tam siedzi pod ponad trzech lat, typowy areszt wydobywczy Ziobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



buty Tuska


Tak przy okazji, całkiem wygodne.

Natomiast ja szukam, bo kupiłem wieku temu w TK Maxx, takie bodajże hiszpańskie sneakersy. Też zamszowe u góry, ale podeszwa to była skóra.

Brązowe były, sznurowane. Gdyby coś ktoś, to byłbym wdzięczny.

1532b9f77c366dc04fb27c9614b4aef7.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Twoja ukochana bratnia partia też zmieniała nazwy, najpierw był PZPR potem Unia Wolności dalej AWS potem długo PO i teraz KO


Jeszcze Kongres Liberalno Demokratyczny  


I Unia Demokratyczna, na którą TW Balbina w Sejmie krzyczał "UD-ecja".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia Demokratyczna byla równolegle z KLD , a po połączeniu dopiero stała się Unią Wolności 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, romeksz napisał:

A "antyniemiecki" PiS jeździ Mercedesami, Audi, BMW, Skoda (czyli niemiecka Volkswagen Group), nosi garnitury i zegarki hitlerowskiego BOSS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

0e6da9c7679f88ddb93941f14221ead9.jpgfc48fbf34d2a3146732b09ff393a030b.jpg7b1f44c1c061728cdf368be3718cc0b4.jpg579b30202a2269094c31ca2e8b34f5ee.jpgaaee2299ae919c6d63373dd4bd70133c.jpg3f46f7eb2ed40043af12f3b87b52e62e.jpgb71dae61861ff6e68e0e66a63b3b628c.jpg

Tak ostatnio miałem pisać, że pewnie chodzą w ciuchach BOSSA lżąc na niemcy 🤭

Przecież to ich przerasta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Meloman napisał:

wyjaśnię to jak dziecku, bo akurat nie trafiłeś chłopce,

Wiem że takie wpisy trafiają do tej części forumowiczów którzy gustują w takiej "argumentacji".....liczysz na tak  tani poklask?? Myślałem że jesteś wyjątkiem po waszej stronie....zawodzisz jak wszyscy.

Dla twojej wiadomości chłopcem to ja byłem 50 i więcej lat temu, więc sam rozumiesz.....wracam do kolejnego "wykładu".

17 godzin temu, Meloman napisał:

ad. 1. Jest oczywistym, że część społeczeństwa  z roku na roku staje się bogatsza. Tak jest nie tylko od roku 2008 r. To efekt ciężkiej pracy tych ludzi, nie Państwa. Poza tym ja piszę o inflacji, a Ty przytaczasz zupełnie inne dane. Czemu manipulujesz? To jest ta inflacja w Polsce czy jej nie ma? Jak wypadamy na tle innych krajów?

Trudno się będzie nam dogadać skoro od początku w tym wpisie nie podajesz prawdy pomawiając mnie o manipulację.

Sprawdź co cytowałem i zauważyć że pisałeś nie tylko o inflacji.....fakt odniosłem się do "drukowania pieniędzy", pisałeś też o podatkach.
Chyba mam prawo odnosić się do tego co uważałem za stosowne, do tego co najbardziej przekłamałeś w swoim "wykładzie"?

Jest inflacja, duża inflacja.....niewielka jak ja porównamy z czasami waszego Balcerowicza!
To chciałeś usłyszeć, czy dziwi Ciebie fakt że w kraju przy granicy z Ukrainą (w czasie wojny) może ona być większa niż w innych krajach.

 

17 godzin temu, Meloman napisał:

ad. 2. Nie wyjaśniłeś mi dlaczego mam płacić większą składkę ZDROWOTNĄ, tylko dlatego, że więcej zarabiam? Dlaczego ona jest uzależniona od zarobków. Jeżeli jest uzależniona od dochodów to jest po prostu podatkiem, czy tego chcesz czy nie.

Liczyłem na Twoja inteligencję pisząc o tym jak "bogatsi ponoszą proporcjonalnie większe koszty" myślałem że coś wiesz o solidaryzmie społecznym o którym mówi nasza Konstytucja.

17 godzin temu, Meloman napisał:

ad. 3. Nie przedstawiłeś żadnego argumentu obrony dla programu 500+. Wiesz, że dzietność za rządów PiS dramatycznie spadła, że ten program demotywuje do podjęcia pracy, że dostają go bogaci i biedni (więc gdzie tu socjal), że patologiczny rodzic może tą kasę przewalić na wódę itd.

Powtarzasz kłamliwe słogany i tym chcesz się znowu przypodobać??
Masz komplet laików.....  🙂

Mataczysz.....po wprowadzeniu 500+  wcale nie wzrosło bezrobocie.....a odbierz to świadczenie bogatszym to się rozlegnie skowyt z waszej strony że to niesprawiedliwe.
Młodym od lat wmawiano że najważniejsze to kariera.....dzieci, rodzina na to jest zawsze czas, to "przeżytek", tu w wygodnictwie młodych, braku poważnego podejścia młodych do małżeństwa szukaj przyczyn demografii.

Jescze jedno kłamstwo!

"w art. 9 zaznaczono, że w przypadku marnotrawienia środków pieniężnych uzyskanych z programu na cele inne niż te zapisane w ustawie, organ wydający środki może w całości lub w części, przekazać świadczenie w formie rzeczowej (żywność, przedmioty szkolne itp.) lub opłacenia usług (kursy, żłobek, nauka języka itp.)."

Czytaj więcej na:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

17 godzin temu, Meloman napisał:

ad. 4. Każdy głosuje jak chce. To jego własna, intymna decyzja. Nic Was nie powinno obchodzić z jakich powódek ktoś to zrobił (oczywiście poza partyjnymi analitykami od wyborów), zwłaszcza, że tylko potraficie obrażać innych wyborców. Dlaczego nie potraficie uszanować woli i decyzji innych, co?

Nie rozumiem do czego odnosisz to "ad.4".....jakie "obrażanie"mi insynuujesz.....znowu jakiś typowe dla was wmawianie że się jest "wielbłądem"??

Pisze do Moderacji "psy szczekają" a mnie się czepia.....  🙂

17 godzin temu, Meloman napisał:

ad. 5. Znowu zaklinasz rzeczywistość. Jeżeli ktoś ma małą emeryturę poza przypadkami losowymi - zwyczajnie na nią zasłużył, bo po prostu taką sobie wypracował. Małą emeryturę można otrzymać z różnych przyczyn nie tylko słabo zarabiając, ale także pracując zbyt krótko (bo się nie chciało więcej) lub otrzymywać wynagrodzenie nie z tytułu pracy, ale np. umów o dziełom z których nie odprowadzało się składek zdrowotnych. Więc tak decydowałeś, to teraz masz.

 

Znowu piszesz coś obok tego co ja napisałem sugerując że nie rozumiem jak działa system i zapominając jakie przywileje otrzymali pracodawcy mogąc zatrudniać na umowy zlecenie i jak na tym byli poszkodowani pracownicy dla których nie było innej alternatywy by mogli pracować.
Nie chcesz pamiętać jak wasi liberałowie z prawa i lewa przyczynili się do tego, że wielu ludzi ma teraz najniższe emerytury i ratuje to trochę 13 i 14.

 

 

18 godzin temu, Meloman napisał:

ad. 6. Co do CPK to Ci jednak wyjaśnię to jak dziecku, bo akurat nie trafiłeś chłopce, bo się tym zawodowo zajmuję. Więc postaram się jak najkrócej i najprościej:

Ani nie zrobiłeś tego krótko ani nie widzę by było to fachowe podejście do tematu, bo roi się od przekłamań!
Po kolei:
 

18 godzin temu, Meloman napisał:

- tego typu OGROMNE inwestycje wymagają najpierw KILKU letniego planowania. Tak - kilkuletniego, bo proces projektowania to wiele etapów, uzyskania wielu kluczowych decyzji, opinii, pozwoleń itp.

I tak się dzieje.....sugerujesz że jest inaczej to przedstaw dowody!
 

18 godzin temu, Meloman napisał:

wszystko powinno zacząć się od WIELOWARIANTOWEGO STEŚ, czyli Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego, który nie jest jeszcze koncepcją, ale prawdziwym dokumentem planistycznym, który po pierwsze ocenia wiele wariantów i ostatecznie wskazuje ten najlepszy. Bez wariantów to nie jest planowanie! Ocena inwestycji polega jak sama nazwa dokumentu wskazuje - na ocenie technicznej, ekonomicznej i środowiskowej tej inwestycji. A co tutaj zrobił PiS? Ano nic, a raczej jak w filmie Barei jedną decyzją wskazał, że jezioro, ooo! przepraszam, lotnisko będzie tutaj.

Poczytaj coś więcej o tym projekcie który w zamysłach powstawał własnie w tym rejonie i to na grubo przed powstaniem PiS, czytaj coś więcej niż bajania waszych (podległych tym co im ona nie na rękę) mediów o tej inwestycji.
Wtedy może jeszcze o tym pogadamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj coś tam maznałeś o uczestnictwie młodych w internecie .

 A dzisiaj popatrz na siebie .

 Piszesz swoje epistoły .

 Czy Ty - na przestrzeni kilku dni kontrolujesz to co wypisujesz?

 Toż net to dla Ciebie istota żywota .

 A młodych się czepiasz .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Zbig napisał:

No tak to jest.  Jedni wolą polecieć samolotem na wakacje a drudzy finansować posłów PiS.

A trzeci uzyskać pozwolenie na hulajnoge elektryczną i paszport uprawniający do przejazdu na drugą stronę ulicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Wojtek 1959 napisał:

A trzeci uzyskać pozwolenie na hulajnoge elektryczną i paszport uprawniający do przejazdu na drugą stronę ulicy.

Trzeci ma tę zaletę, że można po nim zakąszać 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dulon184 napisał:

Wczoraj coś tam maznałeś

Potrafisz coś na temat, czy tylko bezmyślnie będziesz wtrącać się do mojej rozmowy z kimś kto pisze tu nieco dłuższe i bardziej gołosłowne wykłady niż ja!!
Jak widzisz nie pytam.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dulon184 napisał:

Wczoraj coś tam maznałeś o uczestnictwie młodych w internecie .

 A dzisiaj popatrz na siebie .

 Piszesz swoje epistoły .

 Czy Ty - na przestrzeni kilku dni kontrolujesz to co wypisujesz?

 Toż net to dla Ciebie istota żywota .

 A młodych się czepiasz .

 

Czy chcesz likwidacji kapitału początkowego wprowadzonego w 1999 roku w ramach reformy systemu emerytalnego. Środowiska liberalne już mocno ten kapitał podważają, gdyż mocno obciąża on budżet państwa i w związku z tym wysokośc przyszłej  emerytury ma wynosić 10% średniego ostatniego wynagrodzenia.

23 minuty temu, dulon184 napisał:

Wczoraj coś tam maznałeś o uczestnictwie młodych w internecie .

 A dzisiaj popatrz na siebie .

 Piszesz swoje epistoły .

 Czy Ty - na przestrzeni kilku dni kontrolujesz to co wypisujesz?

 Toż net to dla Ciebie istota żywota .

 A młodych się czepiasz .

 

Polityka liberałów doprowadziła do tego ,że młodzi reprezentują nowa klasę społeczną zwaną prekariatem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wojtek 1959
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Meloman napisał:
18 godzin temu, Bobcat napisał:

Nikt tak nie szkodzi, nie kompromituje, nie ośmiesza Polski jak indywidua takie jak Mazurek, Poręba, Jaki,

Temu ostatniemu nie przeszkadza brać euro za bycie europosłem, a z drugiej strony prowadzić jawną politykę wyjścia Polski z UE ku uciesze Putina i całego Kremla.

Nikt tak nie kompromituje się w Europie jak donoszący na Polaków i ci którzy na te irracjonalne donosy reagują zabieraniem immunitetu.

Sama UE to jedna wielka kompromitacja demokracji i logiki, gdzie ścigany listem gończym oszust, kryminalista który nie dość że dostał azyl w europejskim kraju to jeszcze (nie będąc w żaden sposób ofiarą) składa przy pomocy sędziego z Polski pytanie prejudycjalne i wymusza na na TS Unii głosowanie i w konsekwencji zabranie im immunitetu za stawianie laików.

Tego Mrożek, Bareja i Orwell działając wspólnie by nie wymyślili!   🙂

11 godzin temu, costa brava napisał:

Nas ma nie być PE, a zastąpić nas ma Pan Włodzimierz K. z PO. Prosto z aresztu do UE. Usiądzie obok pani Kaili też wypuszczonej właśnie z aresztu za łapówki z Kataru. Tak ma wyglądać Nowy Wspaniały Świat 'Obozu demokratycznego'. 

Tego też by nie wymyślili.   🙂

 

12 godzin temu, caleb66 napisał:

Twoja ukochana bratnia partia też zmieniała nazwy, najpierw był PZPR potem Unia Wolności dalej AWS potem długo PO i teraz KO

Wszystko zostaje w "rodzinie" zgubiłeś jeszcze inną koalicję (KE) z jej jakże "demokratycznymi" twarzami.....

obraz.png.b7cde048c5f617e592417e867abf6450.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Wojtek 1959 napisał:

Polityka liberałów doprowadziła do tego ,że młodzi reprezentują nowa klasę społeczną zwaną prekariatem.

Dawniej się mówiło:  "Jak się nie będziesz uczył/uczyła, to będziesz kamienie na drodze tłukł / znaczki na poczcie stemplowała"

W tej kwestii nic się nie zmieniło, więc naprawdę nie musisz używać wyuzdanych terminów, tym bardziej, że ich znaczenia kompletnie nie rozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zbig napisał:

Dawniej się mówiło:  "Jak się nie będziesz uczył/uczyła, to będziesz kamienie na drodze tłukł / znaczki na poczcie stemplowała"

W tej kwestii nic się nie zmieniło, więc naprawdę nie musisz używać wyuzdanych terminów, tym bardziej, że ich znaczenia kompletnie nie rozumiesz.

JA tych, co reprezentują nienawiść do EU oraz ochotę wyjścia z EU, w przeciwieństwie do prekariatu nazywał prykariatem.

images?q=tbn:ANd9GcR6JZh6eOMR2RKVj9gRfyI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Zbig napisał:

Dawniej się mówiło:  "Jak się nie będziesz uczył/uczyła, to będziesz kamienie na drodze tłukł / znaczki na poczcie stemplowała"

W tej kwestii nic się nie zmieniło, więc naprawdę nie musisz używać wyuzdanych terminów, tym bardziej, że ich znaczenia kompletnie nie rozumiesz.

Następny ślepy. Powiem krótko. Stać ich tylko na mieszkanie w kapsule , nie myślą o przyszłości tylko żeby dożyć do jutra za korpo miskę ryżu. O założeniu rodziny niech zapomną. To jest prekariat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół katolicki to najstarsza korporacja na świecie.

Ordo Iuris to też korporacja.

Partie polityczne to też korporacje.

Państwo to korporacja.

Konfederacja to korporacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Wojtek 1959 napisał:

Następny ślepy. Powiem krótko. Stać ich tylko na mieszkanie w kapsule , nie myślą o przyszłości tylko żeby dożyć do jutra za korpo miskę ryżu. O założeniu rodziny niech zapomną. To jest prekariat. 

Taaa.  I ci prekariusze w radomskim oddziale spowodowali konieczność dwukrotnego powiększenia parkingu bo wszyscy własnymi  brykami do pracy jeżdżą, pracować za miskę ryżu 😉

Jednak oglądanie TVPiS powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pis przedstawi umowę koalicyjną ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pisowe. Idą po was.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

Potrafisz coś na temat, czy tylko bezmyślnie będziesz wtrącać się do mojej rozmowy z kimś kto pisze tu nieco dłuższe i bardziej gołosłowne wykłady niż ja!!
Jak widzisz nie pytam.....

Toż było na temat .

 Wywnętrzasz się tutaj w temacie dzialań młodych w necie a sam bez netu życ nie potrafisz .

 Caigle macisz , kombinujesz . Wytykaja ci to tutaj  niektorzy .

 Ale Maju - jam ci mam rację i owa jest po mojej stronie .

 Dyskusja z toba?

 To zapewne  żart.

 Może kiedyś obaczysz jak wyglada rzeczywistość . Bez Twoich durnych filmików .

 Ta ktora jest na co dzień - ta za oknem .

 Nie ta kreowana przez internetowych znawców świata

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z umową koalicyjna wraca covid i zamykanie szpitali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bojcie sie, teraz to już będzie naprawdę hard version pod kierownictwem WHO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Będzie zrealizowany postulat Lewicy o przymusowych szczepieniach?

Niech do umowy koalicyjnej jeszcze to wpiszą 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez costa brava
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Maju napisał:

Jest inflacja, duża inflacja.....niewielka jak ja porównamy z czasami waszego Balcerowicza!

Acha!!! to Balcerowicz jest winny blisko 100% inflacji ...przejętej w spadku po komunie?

Któż tak zabełtał w biednym majowym rozumku?

Właśnie awansowałeś w wyścigu na NAJgłupszy wpis roku, jesteś na "pudle" razem z 747.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.