Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 40 k PLN


venom200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

3way na Elipticorach do pomieszczeń 20-25m max. Testowane przez kilka osób z różnymi systemami i z kolumnami z różnych manufaktur ale efekt zawsze ten sam - poczucie małej ilości basu, pomieszczenie 30m jest już za duże. Powyżej tego to już 3.5 way. Do salonu z kuchnią 60m to pewnie i to zabraknie. 40tys na projekt na Eliptcor to przy cięciach kosztów może uda się złożyć 3way biedne… Nawet mając projekt zwrotnicy, i składając samemu ciężko by się było w tym zmieścić… 

Do tej lampy SE szukałbym kolumn które do lamp SE były robione. Tannoy byłby fajny tylko trochę strach z serwisem w przyszłości (duże zawirowania mają obecnie, nie wiadomo co będzie z klasycznymi seriami czy nadal będę produkowane). I kilka innych które do lamp się nadają. Btw nie wiem po co niektórzy polecają tu kolumny które najlepiej czują się w towarzystwie 300 wattowych tranzystorów… 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, plastik1989 napisał:

3way na Elipticorach do pomieszczeń 20-25m max. Testowane przez kilka osób z różnymi systemami i z kolumnami z różnych manufaktur ale efekt zawsze ten sam - poczucie małej ilości basu, pomieszczenie 30m jest już za duże.

Nie wiem jak u mnie byloby na Elipticorach w moich 30-tu metrach, ale na Revelatorach Scan Speaka i na dole 15-to calowych niskotonowych Dipole15 D16, basu co niemiara, a przy tym z jakim zejsciem. Ostatnio jeden z doswiadczonych sluchaczy stwierdzil, ze - jak dla niego - basu nawet za duzo, ale nie dla mnie, bo wysoka jakosc tego zakresu i zejscie, to dla mnie podstawa i byc moze wynika to z faktu, ze kiedys ponad 20 lat pogrywalem w zespolach na basie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lutek napisał:

Nie wiem jak u mnie byloby na Elipticorach w moich 30-tu metrach, ale na Revelatorach Scan Speaka i na dole 15-to calowych niskotonowych Dipole15 D16, basu co niemiara, a przy tym z jakim zejsciem. Ostatnio jeden z doswiadczonych sluchaczy stwierdzil, ze - jak dla niego - basu nawet za duzo, ale nie dla mnie, bo wysoka jakosc tego zakresu i zejscie, to dla mnie podstawa i byc moze wynika to z faktu, ze kiedys ponad 20 lat pogrywalem w zespolach na basie. 

No ale to trzeba wiedzieć co i które głośniki z którymi żenić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lutek napisał:

Nie wiem jak u mnie byloby na Elipticorach w moich 30-tu metrach

Miło, ale kryształy z szafy by nie pospadały.😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ASURA napisał:

No ale to trzeba wiedzieć co i które głośniki z którymi żenić

Dlatego nie zabieralem sie za to sam, a pozenienie powierzylem fachowcowi.

4 minuty temu, NRK napisał:

Miło, ale kryształy z szafy by nie pospadały.😀

Wierze Ci, choc nie moge sprawdzic praktycznie, bo raz, ze nie mam nic na niskotonowych Elipticorach, a dwa: nie posiadam krysztalow, bo za nimi nie przepadam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Monitor Audio - bardzo ciekawe propozycje jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości. Sam mam największy model podłączony do monobloków lampowych i jest czarująco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, julius-6 napisał:

Devore Orangutan 96

Tragiczne kolumny. Jak to może się w ogóle podobać ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, romeksz napisał:
W dniu 9.03.2024 o 14:33, venom200 napisał:

Witajcie, ostatnio następuje u mnie zmiany i po wymianie DACa jak i wzmacniacza poszukuję kolumn. Teraz gram na Studio 16 Hertz Arcada 2,5 Signature + LM 845 Premium + Gustard R26. Ale przyszedł właśnie czas na kolumny które dobrze się zgrają z LM 845. Żeby odciąć się od wszelkiego hejtu jestem zadowolony z obecnego dźwięku, ale wiadomo , chce się lepiej. Po przeprowadzce Arcady mógłby by mieć ciut więcej basu. Zmiana z Cayina 845 ma LM845 mocno poprawiła ten aspekt. Szukam czegoś co zagra z LM 40 mk2 , jakby policzyć kuchnie otwarta i hall to będzie ponad 58mk2.
Proszę o jakieś sensowne propozycje. Wiadomo lampa tylko 30 W, Ale akurat LM845 Premium to bardzo solidna elektrownia. Muzyką jaką słucham wszelaka, Ale ja osobiście preferuję raczej spokojny repertuar.
Myślałem o odsłuchu Fyne Audio F703.
Proszę o sugestie
 
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 
 

 

Posłuchaj Tannoy Kensington GR.

FYNE AUDIO to fajne paczki ale słuchałem tylko podstawkowe  F1-8 i grały dobrze. Tannoy to się już nie zawija i właśnie Fyne Audio nie wchodzi na ich miejsce i nawet przygarnęli ich inżynierów? Wiem, że Fyne Audio też zaczęło robić grające meble jak kiedyś Tannoy. BTW. Wie ktoś co się stało z Tannoyem, że podobno zwijają biznes?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rancor_pl napisał:

FYNE AUDIO to fajne paczki ale słuchałem tylko podstawkowe  F1-8 i grały dobrze. Tannoy to się już nie zawija i właśnie Fyne Audio nie wchodzi na ich miejsce i nawet przygarnęli ich inżynierów? Wiem, że Fyne Audio też zaczęło robić grające meble jak kiedyś Tannoy. BTW. Wie ktoś co się stało z Tannoyem, że podobno zwijają biznes?

A ja słyszałem, że to inżynierowie z Tannoy odeszli i założyli Fyne Audio. Trzeba przyznać, że robią dobra robotę. Ich produkty niczym nie ustępują Tannoy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piopio napisał:

A ja słyszałem, że to inżynierowie z Tannoy odeszli i założyli Fyne Audio. Trzeba przyznać, że robią dobra robotę. Ich produkty niczym nie ustępują Tannoy. 

A bardzo możliwe, że to tak było. Nie jestem tez pewien ale chyba Diora im robi obudowy 😉 Widziałem filmik z fabryki Diory i widziałem gdzieś schnące od lakieru paczki przypominające Fyne Audio z seri 700. Zresztą oni chyba robią wielu znanym markom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A bardzo możliwe, że to tak było. Nie jestem tez pewien ale chyba Diora im robi obudowy  Widziałem filmik z fabryki Diory i widziałem gdzieś schnące od lakieru paczki przypominające Fyne Audio z seri 700. Zresztą oni chyba robią wielu znanym markom.
Tannoye też robią.

bb6e32fc852f24c36ca4e62132cd6392.jpgb3a4c555ee068bfee620ae1d0d2b8288.jpg


Wie ktoś co się stało z Tannoyem, że podobno zwijają biznes?


Tannoy zmienił właściciela, zamknął fabrykę w Szkocji i wysokie modele robi w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nawet nowe wypuścili.

f54c5be5bc019256d72b2badb48d8e50.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Może dodam przekrój przetwornika Dual-Concentric. Dla potomności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Piopio napisał:

Tragiczne kolumny. Jak to może się w ogóle podobać ...

Dzięki dużo wniosłeś. 

Doskonale pasują do duzych pomieszczen, spokojnego repertuaru i lampy 845.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, julius-6 napisał:

Dzięki dużo wniosłeś. 

Doskonale pasują do duzych pomieszczen, spokojnego repertuaru i lampy 845.

Brakuje im góry, powietrza. Moim zdaniem. Inne konstrukcje DeVore są dużo lepsze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piopio napisał:

Brakuje im góry, powietrza. Moim zdaniem. Inne konstrukcje DeVore są dużo lepsze. 

dlatego właśnie świetnie nadają się do lampy 845

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, julius-6 napisał:
9 godzin temu, Piopio napisał:

Tragiczne kolumny. Jak to może się w ogóle podobać ...

Dzięki dużo wniosłeś. 

Doskonale pasują do duzych pomieszczen, spokojnego repertuaru i lampy 845.

I tu mamy przyklad na to, ze potencjalna zainteresowana osoba powinna bezwzglednie posluchac osobiscie, a rozne polecane modele kolumn traktowac na poczatku tak troche z przymruzeniem oka..., tzn ucha :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, plastik1989 napisał:

3way na Elipticorach do pomieszczeń 20-25m max. Testowane przez kilka osób z różnymi systemami i z kolumnami z różnych manufaktur ale efekt zawsze ten sam - poczucie małej ilości basu, pomieszczenie 30m jest już za duże. Powyżej tego to już 3.5 way. Do salonu z kuchnią 60m to pewnie i to zabraknie. 40tys na projekt na Eliptcor to przy cięciach kosztów może uda się złożyć 3way biedne… Nawet mając projekt zwrotnicy, i składając samemu ciężko by się było w tym zmieścić… 

Do tej lampy SE szukałbym kolumn które do lamp SE były robione. Tannoy byłby fajny tylko trochę strach z serwisem w przyszłości (duże zawirowania mają obecnie, nie wiadomo co będzie z klasycznymi seriami czy nadal będę produkowane). I kilka innych które do lamp się nadają. Btw nie wiem po co niektórzy polecają tu kolumny które najlepiej czują się w towarzystwie 300 wattowych tranzystorów… 

Które 3 way na ellipticorach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2024 o 14:33, Majcher87 napisał:

Z takim budżetem to możesz zrobić niezłe paczki z Audiosynergia.

Specjalizuje się w lampach i dostosuje Ci kolumny do twoich preferencji.

Dwa zdania. Dużo treści.
Mam „lampę”. SETa monobloki na 211. 
Piotr/Audiosynergia prawie 2 lata temu wykonał mi zestaw kolumn + subwoofer/dsp z pomiarem/ustawieniem itp

@venom200 conajmniej warto zadzwonić i porozmawiać. To nic nie kosztuje. 
Gdybyś przebywał w Niderlandy, zapraszam serdecznie do siebie. Mieszkam obok Den Haag/Haga. Pozdrawiam

Adam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2024 o 14:33, venom200 napisał:


Witajcie, ostatnio następuje u mnie zmiany i po wymianie DACa jak i wzmacniacza poszukuję kolumn. Teraz gram na Studio 16 Hertz Arcada 2,5 Signature + LM 845 Premium + Gustard R26. Ale przyszedł właśnie czas na kolumny które dobrze się zgrają z LM 845. Żeby odciąć się od wszelkiego hejtu jestem zadowolony z obecnego dźwięku, ale wiadomo , chce się lepiej. Po przeprowadzce Arcady mógłby by mieć ciut więcej basu. Zmiana z Cayina 845 ma LM845 mocno poprawiła ten aspekt. Szukam czegoś co zagra z LM 40 mk2 , jakby policzyć kuchnie otwarta i hall to będzie ponad 58mk2.
Proszę o jakieś sensowne propozycje. Wiadomo lampa tylko 30 W, Ale akurat LM845 Premium to bardzo solidna elektrownia. Muzyką jaką słucham wszelaka, Ale ja osobiście preferuję raczej spokojny repertuar.
Myślałem o odsłuchu Fyne Audio F703.
Proszę o sugestie
 
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 
 
 

Mam te kolumny już prawie pół roku, z perspektywy czasu pewnie bym kupił 704. Grają lekką V-ką, swobodnie, koncertowo, dają mnóstwo radości ze słuchania muzyki. Ale ze wzmacniaczem 30W to będą dudnić na basie, nie będzie kontroli. Niektórym to nie przeszkadza, ale mnie denerwuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, 9156655 napisał:

Ale ze wzmacniaczem 30W to będą dudnić na basie, nie będzie kontroli. Niektórym to nie przeszkadza, ale mnie denerwuje.

Pisałem to już Venomowi w klubie Fyne. Swego czasu szukalem lampowej koncówki do moich F1-8. W Audio Styl nie mieli akurat monitorów i spięli system Maca, w skład którego wchodziła powszechnie chwalona mocna koncówka Mc275 do podlogówek F1-10. Bas był dla mnie (zaznaczam dla mnie, choc i obsluga sklepu potwierdziła) nie do przyjęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Może dodam przekrój przetwornika Dual-Concentric. Dla potomności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
To i ja dorzucę

3cef4a9911dc61254236fd5e2e46b95a.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, romeksz napisał:

Tannoye też robią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) b3a4c555ee068bfee620ae1d0d2b8288.jpg




Tannoy zmienił właściciela, zamknął fabrykę w Szkocji i wysokie modele robi w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nawet nowe wypuścili.

f54c5be5bc019256d72b2badb48d8e50.jpg

Szkocji i Szkotom zaszkodziła popularność, w takim choćby obecnie przekabaconym na 🌈Edynburgu ceny w ciągu paru lat poszybowały drugie tyle😔

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Szkocji i Szkotom zaszkodziła popularność, w takim choćby obecnie przekabaconym na Edynburgu ceny w ciągu paru lat poszybowały drugie tyle
A co zaszkodziło Anglikom w 1976?

1976
A New Home
Tannoy relocates production from London to Coatbridge, Scotland.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, romeksz napisał:

A co zaszkodziło Anglikom w 1976?

1976
A New Home
Tannoy relocates production from London to Coatbridge, Scotland.

Dokładnie to samo. 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 10.03.2024 o 10:03, Rancor_pl napisał:

Spendory to dobry kierunek np. 1/2 + dedykowane standy i hi end pełną gębą.

Te akurat dobrze znam. Dużo miodu na uszy. Dla mnie bas zbyt rozlany jednak, ale komuś innemu to odpowiada bardziej. Na pewno warto posłuchać, godne są tego bez dwóch zdań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spendor (np uzywane Classic 100 < 40K) albo Tannoy to dla mnie podobny styl grania. Do plumkania idealne! No i wiekszosc powyzej 91dB.

Tannoy niby sie zamyka ale nadal mozna kupic nowe, np. z serii Legacy, i jest to podobno produkcja GB.

Ciekawe, bo mnie sie wydawalo, ze bas w Spendorach jest jednak zwarty, przynajmniej w porownaniu do Tannoy 🙂 Ale ja akurat lubie takie kluchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Spendor (np uzywane Classic 100 < 40K) albo Tannoy to dla mnie podobny styl grania. Do plumkania idealne! No i wiekszosc powyzej 91dB.
Tannoy niby sie zamyka ale nadal mozna kupic nowe, np. z serii Legacy, i jest to podobno produkcja GB.
Ciekawe, bo mnie sie wydawalo, ze bas w Spendorach jest jednak zwarty, przynajmniej w porownaniu do Tannoy Ale ja akurat lubie takie kluchy.
Zdecydowanie Ci się wydawało, właśnie słucham Motorhead na Tannoy.

423af483e8607ba31e3c1b198aa07751.jpg

2 Rosehall Industrial Est

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A fabryka Tannoya w Szkocji już dawno zamknięta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, romeksz said:

Zdecydowanie Ci się wydawało, właśnie słucham Motorhead na Tannoy.

Ty widze jestes nieomylny w swoim odbiorze dzwiekow - ciesze sie Twoim szczesciem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.