Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory do 30k


Sofokles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nikt się nie stresuje. Aczkolwiek 4 razy 18, to trochę tego powietrza ( ciśnienia) napompuje.😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez NRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Piopio napisał:

Nie rozumiem. 

Czyli wielkość kolumn w stosunku do pomieszczenia nie ma znaczenia ? Można grać na olbrzymach typu Canton Reference  GS w pokoju 9m2 ?

Trzeba rozpatrywac konkretne kolumny (i tu ich charakterystyka, wykres z pomiaru beda bardzo pomocne) w konkretnym pomieszczeniu.

Jak najbardziej mozna grac duzymi kolumnami w 9m2. Czy akurat te Cantony to by trzeba znalezc ich pomiary.

Male pomieszczenia zawsze maja jakies niewygodny room gain. Jak on sie zbiega niekorzystnie z charakterystyka kolumn to nie od ich rozmiaru to zalezy. Kolosy o wyrownanej charakterystyce beda graly lepiej niz male monitory z podbitym srednim basem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafa
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, J4Z napisał:

No i wybacz Piotr, ale Ty autorowi też wcale nie pomagasz, komentując zajście i robiąc dalszy offtopic.

Ja swoje propozycje dałem już na pierwszej stronie. I myślę że na pierwszej stronie skończyły się też realne pozycje innych. Każdy wątek kończy się w ten sam sposób. Po pierwszej stronie powinien wejść autor z dalszymi informacjami wnioskami przemyśleniami. Bez tego to użytkownicy forumowi kręcą dalej temat i on zawsze zejdzie na coś innego (pół biedy) lub doprowadzi do sporów (częściej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, rafa napisał:

Kolosy o wyrownanej charakterystyce beda graly lepiej niz male monitory z podbitym srednim basem.

Serio ? Mimo wszystko trudno w to uwierzyć 😉 Wspomniane Cantony zajmą "pół" pokoju. Więc jak tu słuchać ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Piopio napisał:

Serio ? Mimo wszystko trudno w to uwierzyć 😉 Wspomniane Cantony zajmą "pół" pokoju. Więc jak tu słuchać ? 

Szukasz na sile skrajnego przypadku 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2024 o 19:48, Sofokles napisał:

Proszę o poradę. Ostatnio się przeprowadziłem i obecnie mój pokój odsłuchowy wynosi niecałe 12m, więc chciałem kupić monitory. Wzmacniacz Accuphase E280, słucham ostatnio głownie jazzu i trochę instrumetalnej muzyki filmowej. Budżet ok 30 tyś.

Pod te wymagania polecę jeszcze odsłuch kolumn podstawowych Perlisten R4b, które grają dosyć liniowo i neutralnie, z bardzo dobrymi charakterystykami kierunkowymi dzięki 3 przetwornikom w falowodzie, producent dodatkowo udostępnia pomiary https://sklep.rms.pl/img/product_media/41001-42000/tech_sheet_R4b_20220406.pdf?iframe=true&width=1280&height=800 . Grają rozdzielczo i przestrzenie, zarówno w głąb jak i na boki, dodatkowo mają dosyć szeroki tzw. "sweet spot" aby zapewnić nawet dwu czy trzem osobom na kanapie jak najlepsze wrażenia. Bas kiedy trzeba potrafi nisko zejść, oczywiście jak na monitory, trzymany pod kontrolą, wypośrodkowany pomiędzy twardości i mięsistością. Średnica bardzo naturalnie odtwarzana. Dodatkowo dynamika w całym paśmie na wysokim poziomie. 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2024 o 20:00, Sklep.RMS.pl napisał:

Pod te wymagania polecę jeszcze odsłuch kolumn podstawowych 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , które grają dosyć liniowo i neutralnie, z bardzo dobrymi charakterystykami kierunkowymi dzięki 3 przetwornikom w falowodzie, producent dodatkowo udostępnia pomiary 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  . Grają rozdzielczo i przestrzenie, zarówno w głąb jak i na boki, dodatkowo mają dosyć szeroki tzw. "sweet spot" aby zapewnić nawet dwu czy trzem osobom na kanapie jak najlepsze wrażenia. Bas kiedy trzeba potrafi nisko zejść, oczywiście jak na monitory, trzymany pod kontrolą, wypośrodkowany pomiędzy twardości i mięsistością. Średnica bardzo naturalnie odtwarzana. Dodatkowo dynamika w całym paśmie na wysokim poziomie. 

W podobnych pieniądzach lepiej kupić Kef Reference to ww. cechy będą jeszcze lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. I one są w moich propozycjach także.

 

W dniu 21.03.2024 o 16:13, Piopio napisał:

Serio ? Mimo wszystko trudno w to uwierzyć 😉 Wspomniane Cantony zajmą "pół" pokoju. Więc jak tu słuchać ? 

W drugiej połowie. Ale zgaduje tym razem 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak zawsze do oceny proponujemy odsłuch kolumn, który szybko zweryfikuje czy kolumny trafiły w nasze wyganiania co do jakości i stylu grania.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2024 o 19:48, Sofokles napisał:

Proszę o poradę. Ostatnio się przeprowadziłem i obecnie mój pokój odsłuchowy wynosi niecałe 12m, więc chciałem kupić monitory. Wzmacniacz Accuphase E280, słucham ostatnio głownie jazzu i trochę instrumetalnej muzyki filmowej. Budżet ok 30 tyś. Kolumny używane lub nowe. Oczywiście wszystko zamierzam odsłuchać wcześniej ale chociaż podpowiedzcie co wziąć na krótką listę. 

Ze swojej strony polecam sprawdzić brzmienie Harpia Jantar.
Odsłuch oczywiście tylko i wyłącznie we własnym pomieszczeniu, na miejscu docelowym.
Odsłuchy wyjazdowe kompletnie nic nie dają, chyba że oba pomieszczenia (docelowe i wyjazdowe) mają w mało prawdopodobnie bardzo zbliżonym stopniu ustandaryzowaną akustykę 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony do 12m2 z firmowych monitorków polecam Diapason Karis-iii. Świetne granie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat jescze aktualny. 

2 godziny temu, pit80 napisał:

Ze swojej strony polecam sprawdzić brzmienie Harpia Jantar.
Odsłuch oczywiście tylko i wyłącznie we własnym pomieszczeniu, na miejscu docelowym.
Odsłuchy wyjazdowe kompletnie nic nie dają, chyba że oba pomieszczenia (docelowe i wyjazdowe) mają w mało prawdopodobnie bardzo zbliżonym stopniu ustandaryzowaną akustykę 🙂

Oni jescze istnieją?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Nie wiem czy temat jescze aktualny. 

Oni jescze istnieją?

Jasne, że nie 😉 

"Ze swojej strony polecam sprawdzić brzmienie Harpia Jantar." Są na OLX te kolumny w kosmicznej cenie 😉 Polowanie na jelenia 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piopio napisał:

Jasne, że nie 😉 

"Ze swojej strony polecam sprawdzić brzmienie Harpia Jantar." Są na OLX te kolumny w kosmicznej cenie 😉 Polowanie na jelenia 😉 

No właśnie. Tam były jakieś grube walki u tego producenta. Nie wiem czy skusił bym się nawet na używane. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autora pytania od rad ekspertów kanapowych (na razie na 4 strony) aż rozbolała głowa, a może jeszcze coś innego 🙂 Nie słuchaj tych nawiedzonych złotouchych rozprawiających o wszystkim, tylko nie na temat. Kup sobie Bowers & Wilkins 805 D4 i będzie Pan zadowolony. Dlaczego akurat te? Ano dlatego, że ja mam takie i mogę je polecić, nie pier...ąc bez sensu, ładu i składu 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MarkM napisał:

Autora pytania od rad ekspertów kanapowych (na razie na 4 strony) aż rozbolała głowa, a może jeszcze coś innego 🙂 Nie słuchaj tych nawiedzonych złotouchych rozprawiających o wszystkim, tylko nie na temat. Kup sobie Bowers & Wilkins 805 D4 i będzie Pan zadowolony. Dlaczego akurat te? Ano dlatego, że ja mam takie i mogę je polecić, nie pier...ąc bez sensu, ładu i składu 🙂 

Widać lata doświadczenia u Pana. Szacuneczek, pozdrawiam.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te porady to na zasadzie każda pliszka swój ogonek chwali, czyli tłumacząc;

każdy uważa swój sprzęt za najlepszy na świecie albo każdy uważa to co sprzedaje za najlepsze na świecie - przynajmniej tak mają sądzić klienci.

A tu przecie jeśli o kolumny chodzi, każdy powinien zdecydować sam, bo ten sprzęt jest dla niego, a nie dla kolegi, guru,  sprzedawcy itp.

Mając choć trochę doświadczenia można sobie wytypować modele do sprawdzenia i wybrać to co komu odpowiada najbardziej.

To takie oczywiste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MarkM napisał:

Autora pytania od rad ekspertów kanapowych (na razie na 4 strony) aż rozbolała głowa, a może jeszcze coś innego 🙂 Nie słuchaj tych nawiedzonych złotouchych rozprawiających o wszystkim, tylko nie na temat. Kup sobie Bowers & Wilkins 805 D4 i będzie Pan zadowolony. Dlaczego akurat te? Ano dlatego, że ja mam takie i mogę je polecić, nie pier...ąc bez sensu, ładu i składu 🙂 

Nie znałem Cię od tej strony Marku. 😉

Aż strach pomyśleć co będzie jak zawitam do Ciebie i będę miał uwagi odnośnie niskich tonów. 🙂

Za karę będę musiał biec za Tobą śmigającym rowerkiem ze Słupska nad Bałtyk? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bum1234 napisał:

porady to na zasadzie każda pliszka swój ogonek chwali, czyli tłumacząc;

Oczywiście że tak mam to polecam dalej:)

Podnoszę wartość swojego systemu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.04.2024 o 09:47, Adam 38 napisał:

Nie znałem Cię od tej strony Marku. 😉

Aż strach pomyśleć co będzie jak zawitam do Ciebie i będę miał uwagi odnośnie niskich tonów. 🙂

Za karę będę musiał biec za Tobą śmigającym rowerkiem ze Słupska nad Bałtyk? 

Jeszcze mnie poznasz z wielu innych stron 😀

Bez obawy Adamie, Ty możesz jako gość zjechać te Bowersy niczym burą sukę, jak mawiał pewien klasyk,  żadnej kary nie będzie 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2024 o 21:53, Adam 38 napisał:

U mnie w 12m2 najlepiej odnajdują się ATC scm7 i Dali Menuet. Nie było źle z JMR Lucia. I oczywiście LS3/5a. Fajnie wszedł też Falcon M10. A najbardziej nie mogę odżałować Usher SD500, piękne moje granie, może gdybym Naima zamienił na bardziej konturowego Cyrusa a tak to jest jw. napisał Piopio.

Hej a porównywałeś u siebie 11 z 7 ?

Chodzi mi o wpływ małego pomieszczenia na dźwięk miedzy tymi 2 głośnikami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, PanAntoni napisał:

Chodzi mi o wpływ małego pomieszczenia na dźwięk miedzy tymi 2 głośnikami ?

Ewidentna jest różnica w dociążeniu. Różnica jest również w dynamice oraz tonacji ale to pewnie wiesz.

Oddech, swoboda w małej klitce na korzyść 7. 

To samo pomieszczenie zawsze tak samo podbarwia/zniekształca, czy będą grały ATC czy inne głośniki, oczywista oczywistość. 

Jeżeli miałeś na myśli pytanie czy do małego pokoju wybrałbym scm 7 czy scm 11 to nadal ZDECYDOWANIE wybieram 7, to idealny głośnik bliskiego pola, nie znam lepszego. Ogólnie dla mnie scm 11 są za bardzo przygaszone, brakuje mi w nich więcej energii na górnej średni i w wysokich tonach, z racji mocniejszego dołu pasma bardziej dokuczają mi problemy akustyczne pokoju (komuś innemu nie muszą, ja tutaj akurat mam wyjątkowego pierdolca na punkcie basu... a moja rodzina odwrotnie - nie słyszy basu z SCM 7 🙂).

Z drugiej strony mam przeczucie graniczące z pewnością, że większość osób wybrałaby barwę scm 11 jako przyjemniejszą, łatwiejszą w odbiorze, bardziej nasyconą, organiczną, płynną, ciepłą. De gustibus.

Dla mnie naturalnym rozwinięciem scm 7 do trochę większego niż mój pokoik metrażu nie byłyby scm 11 a Usher SD 500 i tylko one, nic innego... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem w 12m ,Ushery sd500 , Falcon ls3/5a, a teraz Vienna haydn i Falcon m10.

Ushery- bardzo ładna góra , choć jak dla mnie zbyt odważna, bas niski ,punktowy.

Falcon ls3/5a - góra też odważna , ale niesamowicie świeża z mnóstwem detali , bas jest rytmiczny , za dużo go nie ma , ale to zrozumiałe. Tu bas jest dodatkiem , ale reszta pasma to wynagradza. Minus to cena .

Vienna i Falcon m10 w trakcie odsłuchów. Wiem tylko ,że m10 jest moim faworytem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2024 o 17:18, Adi777 napisał:

Strojenie kolumn YB-Audio to jest jakaś tajemnica? Tylko na życzenie potencjalnego klienta?

W dniu 12.03.2024 o 17:46, Adi777 napisał:

Rozumiem, po prostu trochę dziwne to jest dla mnie. Moim zdaniem każda firma produkująca kolumny powinna podawać tak podstawowe rzeczy.

Nasze strojenie jest .. bardzo muzykalne 🙂

Mówiąc szczerze to nie bardzo wiem jakich informacji oczekujesz ukrytych za słowem "strojenie" . Aby móc odpowiedzieć musiałbym wiedzieć o jaką konkretną rzecz chodzi. O jakiś parametr techniczny ? Charakterystykę przetwarzania, częstotliwość podziału, nachylenia filtrów, charakterystykę odpowiedzi w pomieszczeniu? A może chodzi o filozofię konstruktora?
Strojenie to jest spory worek do którego można wrzucić wszystko i jednocześnie nie będzie wynikać z tego nic konkretnego jeżeli się tego nie doprecyzuje.

Być może nie ma u nas wszystkich informacji ale też wielu innych producentów się nimi niespecjalnie dzieli. Ba nawet opisy są często zdawkowe ograniczone do 3-4 zdań i tabelka z podstawowymi danymi a czasem i tego nie ma. 

Poza tym czy wszelkie dane techniczne są faktycznie takie istotne? To jest taki trochę paradoks, że osoba która się zna ale tak bardzo dobrze, niekoniecznie ich będzie potrzebować. A ktoś mniej rozeznany w sumie może i tak z tych informacji nie mieć pożytku.
Przykładowo informacja o np częstotliwości podziału tak naprawdę niewiele mówi. To tylko sucha dana, punkt przecięcia charakterystyk, to wszystko. Nie mówi nic o tym jak kolumna zagra i czy to jest prawidłowa wartość czy nie. To zależy od wielu czynników np od nachyleń filtrów , od rodzaju przetworników, ich charakterystyk kątowych i cech szczególnych, od tego jak działa obudowa - mam tu na myśli wpływ na zjawiska dyfrakcyjne i to, że niekiedy trzeba delikatnie przesuwać punkty podziału aby możliwie najlepiej poprowadzić charakterystykę odpowiedzi w pomieszczeniu.
Mając na uwadze tak wiele czynników wpływających tylko na tę jedną liczbę - punkt podziału pasma - trochę zabawnym wydaje się być fakt, że ktoś czyta opis i szuka tej informacji w nadziei, że coś mu to powie i coś więcej będzie wiedzieć. Niestety w rzeczywistości nie wie nic ponad to, jaka to jest wartość.

Jeżeli chodzi o temat wątku to szczerze polecam nasze najnowsze monitory Pulse. To najlepsze monitory jakie stworzyliśmy. Grają najrówniej, najbardziej wiernie i naturalnie, mają najniższe zniekształcenia i najlepszą odpowiedź częstotliwościową. Grają miękko, subtelnie a jednocześnie bardzo detalicznie i czysto. Aż dziw bierze, że to wszystko można otrzymać z jednej konstrukcji.

A Ellipticory? Są też dobre na swój sposób ale moim zdaniem w układzie 2 drożnym nie są w stanie się zbliżyć do tego co prezentuje Pulse. Do tej wszechstronności i niemalże doskonałości pod każdym kątem. Oczywiście będą bardzo muzykalne, przyjemne ale jeżeli weźmiemy pod uwagę również pozostałe czynniki jak np rozciągnięcie pasma to legną tam z kretesem.  Ellipticor jest świetny ale aplikowany w układzie 3 drożnym. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yoshi_80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Yoshi_80 napisał:

Jeżeli chodzi o temat wątku to szczerze polecam nasze najnowsze monitory Pulse

Mamy może dostępny wykres charakterystyki przetwarzania? Ciężkie one do wysterowania? Wiem, że ceny są dynamiczne, na tę chwilę zakup Pulse to jaki koszt? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Adi777 napisał:

@Yoshi_80 Charakterystyka przetwarzania, głównie to miałem na myśli.

 

Proszę bardzo, monitory Pulse

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pewne zafalowania w zakresie 50-200Hz to niestety nieidealność komory bezechowej która wcale nie jest taka bezechowa 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yoshi_80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.