Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To sie tez zgadza jeden wiekszy" wyzszej klasy sub zagra lepiej jak dwa mniejsze" nizszej klasy, choc w dalszym ciagu w obu przypadkach dual sub zagra zdecydowaie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto została przeprowadzona profesjonalna kalibracja projektora przez Maćka K. Wskutek czego z obrazu wycisnąłem praktycznie wszystko co się dało.. ;-)

 

Polecam usunąć z pola widzenia wszystkie jasne elementy (chyba że na czas projekcji na kolumnach lądują maskownice a szafka przykrywana jest czarną płachtą ) , tylna ściana w kamieniu - pomalować natryskowo na ciemny antracyt , dołożyć bordery do 21:9 ...

Wtedy można powiedzieć że zrobiło się wszystko co się dało :)

Generalnie salon ok , ale jest jeszcze rezerwa ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie tymi subami zaciekawiliście, że jutro przytargam z magazynku swoje aktywne suby LD Systems estradowe na 15calowych przetwornikach i podepnę pod kino. Tak na próbę, chociaż mój JM.Lab jeden gra bardzo ładnie i w pomieszczeniu ok19m nie można zlokalizować źródła niskiego basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zaciemnianie, to wszystko co jasne jest zaciemnione: kolumny, sofa, fotel oraz wszystkie ściany. Nie ma nic na wierzchu w trakcie seansu co by było nie czarne.. ;-) Jest zrobiona jaskinia, zdjęcia kiedyś wklejalem Ok 100 strony czy jakoś tak jak to wygląda w trakcie seansu.. ;-) W życiu bym nie uzyskał takiego obrazu bez mojego całkowitego zaciemnienia salonu, jak bym w takich warunkach miał oglądać z projektora wolałbym TV. Kiedyś nie zaciemniłem pomieszczenia i włączyłem film to niedalo się na niego patrzeć. Kolory wyblaķłe, czerń to była w postaci jasnego szarego, a w salonie zrobiło się jak w dzień od tych wszystkich odbić. Jedna wielka masakra, w takich warunkach odradziłbym każdemu projektor... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie polecam Ci isc w system dual sub.

Zdecydowanie to lepiej jeden DD± 12

 

Wysłane z mojego Lenovo A5500-F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipo widzisz zdecydowanie lepiej posluchac dual sub jak masz gdzie, bo tu kazdy ma swoja opinie, lub zwyczajnie dogadaj sie z salonem i wez do domu na odsluch.

max720 i RAF77 ostatnio dokupili drugi sub mozna ich pytac, a moj drugi juz zamowiony ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hifibloke

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny i sprzęt czymś zakrywasz czy jak jak je zaciemniasz na czas seansu?

 

Wyglada to trakcie seansu tak:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DSC07552.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak bede musiał zrobić i wypożycze kiedys drugiego na weekend i sie potestuje...;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dwóch subwooferów, to użytkowałem kiedyś jednocześnie Jamo D7 + Jamo D-6 i wóczas wydawało mi się, że to tak musi być i lepiej być już nie może. Ale po pewnym czasie zastąpiłem je jednym Velodyne DD-18 i natychmiast zapomniałem o dwóch subwooferach. Kolega, który wiele podróżuje po świecie także na wystawy CES, był w szoku jak usłyszał jaki bas daje DD-18. Rok temu DD-18 znalazł bardzo napalonego kupca, to go dobrze sprzedałem ( bo akurat zabrakło mi na fajne autko) i zastąpiłem też Velodyne o takiej samej mocy jak DD-18, czyli modelem SPL 1000. Jego zaletą są małe rozmiary i bardzo duże możliwości.

Konkluzja: jeden dobry subwoofer i koniec tematu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez THX Ultra 2

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX Ultra 2, zamieniłeś DD-18 na Velodyne spl1000, napisz coś jak możesz co się zmieniło i jak ten velo wypada. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, redakcja Audio Video po testach uznała model niższy DD-15 Velodyne - królem subwooferów! Bo nie testowali 18!

Co do mojej opini jako codziennego użytkownika wielu wcześniejszych subwooferów różnych firm, mogę tylko polecić Velodyne każdemu maniakowi dobrego basu. Po przesiadce z DD-18 na SPL 1000 Ultra odczułem pewną ulgę, bo wiedziałem, że w moim pomieszczeniu wykorzystywałem co najwyżej 1/2 możliwości DD-18. Czyli zwyczajnie u mnie się marnował. Chociaż w SPL mam tą samą moc 1200 Wat RMS i 2400 Wat mocy dynamicznej. Ale jakoś nie odczuwam żadnego dyskomfortu po tej przesiadce. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Aby DD-18 poprawnie dostroić do pomieszczenia potrzeba było minimum trzy godziny ustawień. W modelu SPL takiej potrzeby nie ma, autokalibracja jest naprawdę prosta i działająca bez zarzutu.

 

SPL kupowałem w zaprzyjaźnionym sklepie i miałem dwa tygodnie na podjęcie decyzji, o ewentualnym zwrocie, ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i dlatego zadomowił się u mnie na stałe.

 

Różnica w basie między DD-18 a SPL 1000 Ultra jest bardzo minimalna w stosunku do sporej różnicy cenowej.

DD-18 już na niskim volume miał od razu większe grzmotnięcie, ale SPL wystarczy trochę podkręcić głośność i już tej różnicy się nie odczuwa. Wynika to pewnie także z samej wielkości głośnika.

 

Jeżeli chodzi o bas, to mam bardzo wyczulone ucho. Kiedyś do serwisu Konsbudu wysłałem z reklamacją Jamo D-6.

Dzwonią na drugi dzień, że nic złego w dźwięku nie odkryli. To ja im na to sprawdzcie jeszcze raz. Spawdzili miernikiem i pytają się czym ja to ustaliłem. Jak im powiedziałem, że na słuch - to nie chcieli wierzyć. A chodziło o pewne zniekształcenia basu w minimalnym zakresie.

Ale wszystko się dobrze skończyo i w ramach gwarancji wymienili głośnik na nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez THX Ultra 2

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, redakcja Audio Video po testach uznała model niższy DD-15 Velodyne - królem subwooferów! Bo nie testowali 18!

Co do mojej opini jako codziennego użytkownika wielu wcześniejszych subwooferów różnych firm, mogę tylko polecić Velodyne każdemu maniakowi dobrego basu. Po przesiadce z DD-18 na SPL 1000 Ultra odczułem pewną ulgę, bo wiedziałem, że w moim pomieszczeniu wykorzystywałem co najwyżej 1/2 możliwości DD-18. Czyli zwyczajnie u mnie się marnował. Chociaż w SPL mam tą samą moc 1200 Wat RMS i 2400 Wat mocy dynamicznej. Ale jakoś nie odczuwam żadnego dyskomfortu po tej przesiadce. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Aby DD-18 poprawnie dostroić do pomieszczenia potrzeba było minimum trzy godziny ustawień. W modelu SPL takiej potrzeby nie ma, autokalibracja jest naprawdę prosta i działająca bez zarzutu.

 

SPL kupowałem w zaprzyjaźnionym sklepie i miałem dwa tygodnie na podjęcie decyzji, o ewentualnym zwrocie, ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i dlatego zadomowił się u mnie na stałe.

 

Różnica w basie między DD-18 a SPL 1000 Ultra jest bardzo minimalna w stosunku do sporej różnicy cenowej.

DD-18 już na niskim volume miał od razu większe grzmotnięcie, ale SPL wystarczy trochę podkręcić głośność i już tej różnicy się nie odczuwa. Wynika to pewnie także z samej wielkości głośnika.Jeżeli chodzi o bas, to mam bardzo wyczulone ucho. Kiedyś do serwisu Konsbudu wysłałem z reklamacją Jamo D-6.

Dzwonią na drugi dzień, że nic złego w dźwięku nie odkryli. To ja im na to sprawdzcie jeszcze raz. Spawdzili miernikiem i pytają się czym ja to ustaliłem. Jak im powiedziałem, że na słuch - to nie chcieli wierzyć. A chodziło o pewne zniekształcenia basu w minimalnym zakresie.

Ale wszystko się dobrze skończyo i w ramach gwarancji wymienili głośnik na nowy.

Nie wiem jak to testowales ale ten SPL tymbardziej 1000 to nawet nie stał przy DD czy też DD+ . Miałem spl 1000 potem spl1200 i na końcu DD+ 12. Szkoda że forumowiczow wprowadzasz w błąd. To nie ta liga ... chyba że kto szuka tylko walniecia... to nożna taki i za 500zl postawić i też będzie robił łomot. Każdemu radzę posłuchać serii DD i SPL i będzie wiadomo o czym mowa...

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja naocznie się o tym przeonałem. Kto chce niech wierzy. Różnca w cenie nie jest warta niewielkiej różnicy w basie! Jak to testowałem? - nomalnie na tym samym materiale flmowym i muzycznym! I w tym samym pomieszczeniu!

W saloniku do 25 kw. seria SPL brzmi znakomcie.

 

Serię DD można w pełni wykorzystać dopiero w pomieszczniach dobrze powyżej 30m kw.

Inaczej jest to zwyczajny przerost formy nd treścią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez THX Ultra 2

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpniu był test w AV Velo DD15+ i pisałem w innym wątku za 25900zł dostał znaczek ale naczelny Kulpa w tescie wspomniał o mankamentach tego suba w wykonaniu jak i płycie do testów jak i trybach DSP(testy robił w zaadoptowanym pomieszczeniu i tryby się nie sprawdzały lepiej grał bez nich) jak wspomiał że za ta cenę nie powinno wystąpić w tej klasie suba jak.Sam przytoczył że sub lepiej wykorzystywać w trybie 2.1(też w ścieżkach wielokanałowych) do muzyki czy koncertów niż KD bo się lepiej sprawdza.Velo zjechało widać z jakości tylko nie z ceny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez spinacz66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja naocznie się o tym przeonałem. Kto chce niech wierzy. Różnca w cenie nie jest warta niewielkiej różnicy w basie! Jak to testowałem? - nomalnie na tym samym materiale flmowym i muzycznym! I w tym samym pomieszczeniu!

W saloniku do 25 kw. seria SPL brzmi znakomcie.

 

Serię DD można w pełni wykorzystać dopiero w pomieszczniach dobrze powyżej 30m kw.

Inaczej jest to zwyczajny przerost formy nd treścią.

 

Hmmm, ciekawy opis.

Posiadałem SPL 1200 i zmieniłem na Paradigma Sub 15. Mamy tutaj suba 12" i 15", fakt, że to trochę inne suby, jednak czuć różnicę, generalnie jest większa moc w tym najniższym basie. Mój pokój to raptem 21m2.

Ty piszesz o porównaniu suba 10" i 18", aż trudno uwierzyć w niewielką różnicę.

Na dodatek Velodyne DD 18 to wielka skrzynia, więc nie bez znaczenia dla najniższych częstotliwości.

 

Nie miałem okazji porównać takich subów więc nie będę się mądrzył, ale to naprawdę dziwne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zaskoczyło, ale podkreślam to jeszcze raz - różnica w cenie jest zdecydowanie nie warta różnicy w samym basie. Dobrze wygłuszone pomieszczenie, też ma tu bardzo duże znaczenie dla jakości basu.

Wiadomo, że DD 18 schodzi sporo niżej z dolnym pasmem i w pewnych skrajnych sytuacjach lepiej sobie poradził...

Ale nie na tyle, aby zapłacić o 10 tys. więcj...

 

Oczywiście są to moje odczucia i nie każdy musi się z tym zgodzić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez THX Ultra 2

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z subami domowymi jest tak jak z profesjonalnym sprzętem do nagłośnień i jest to zasada obowiązująca na całym świecie, z którą nikt nie polemizuje bo tak po prostu jest. A jest tak, do małego klubu wstawia się basy 15calowe zamknięte, nigdy 18cali bo bas się nie "rozpędzi". Na plenery tylko 18cali w odwrotce. Także wstawiając sub 15calowy do pokoju 20m to nieporozumienie! Zwykłe naciąganie na kase. Sam wczoraj wstawiłem z ciekawości dwa basy aktywne, którymi nagłaśniam imprezy na 15calowych głośnikach w obudowie zamkniętej do swojego pokoju 19m i było czuć na nogawkach moc, ale było to bardzo nie naturalne. 2 suby jak najbardziej, ale dostosowane do pomieszczenia, 12 cali w domu to maks, one wtedy mogą pokazać swoją moc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A metraż pomieszczenia nie ma znaczenia dla wielkości suba?

Czy taka 12 na 40-50m pokoju da radę? Mojm zdanie trzeba czegoś większego. Jak oglądałem odcinek RS o subach to do 20-30m pokoju sub 10-12 jest wystarczający

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez spinacz66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A metraż pomieszczenia nie ma znaczenia dla wielkości suba?

Przecież napisałem, że warunki domowe przeciętnego Polaka, no chyba, że ktoś ma salon 40-50m to jak najbardziej 15cali idealnie sie wpasuje, ale w zamkniętej skrzynce.

 

Wczoraj zrobiłem test, suby jeszcze stoją, także dla chętnych mogę nagrać jutro filmik.

2x sub 15cali aktywny LD Systems vs. domowy JM.Lab na 10calowym głośniku.

Przy autokalibracji JM.Lab z automatu przy ustawieniach jak w instrukcji -2db, przy LD Systems -10db (czyli maks), po skreceniu LD Systems na prawie minimum cały czas autokalibracja sugerowała -10db. Głośnik musi grać, membrana musi pracować, a z tak dużego głośnika małe wychylenie w małym pomieszczeniu jest źle interpretowane przez system kalibracji w ampli. Chodzi o jakość a nie ilość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez djmilkyway

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Mój pokój relaksu po paru zamianach.

Stereo:

Wzmacniacz Moon i 250

Odtwarzacz sieciowy Bluesound Node 2

Głosniki Bowers&wilkins CM9

Kable głosnikowe Audioquest Rocket 88

Interkonekt Audioquest Sydney

Kino:

Amplituner Yamaha RX-V779

Projektor Epson TW-6100

Odtwarzacze Yamaha Blu-ray / DVD s677

Ekran Viz-Art Uran Tensioned Matt White 214

Fronty Bowers&Wilkins CM9

Surround Bowers&Wilkins M1

Centralny Bowers&Wilkins M1

Subwoofer Bowers&Wilkins ASW610

Okablowanie do wszystkich M1 Audioquest TYPE 2

Okablowanie HDMI Audioquest Forest oraz Pearl.

Wszystkie urządzenia podłączone do kondycjonera DIY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-58059-0-56827600-1479897506_thumb.jpg

post-58059-0-12774200-1479897511_thumb.jpg

post-58059-0-82552400-1479897516_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że wnętrze ekstra nowocześnie bardzo mi się podoba..;-) Pytanie czy coś robisz na czas z projekcji z zaciemnianiem pomieszczenia oprócz tylko odcięcia promieni słonecznych bo widzę dużo jasnych powierzchni....?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że wnętrze ekstra nowocześnie bardzo mi się podoba..;-) Pytanie czy coś robisz na czas z projekcji z zaciemnianiem pomieszczenia oprócz tylko odcięcia promieni słonecznych bo widzę dużo jasnych powierzchni....?

Roleta zewnętrzna jest zamykana i jest ciemno jak w Mordorze,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem u siebie też mam rolety zewnetrzne ale u mnie w salonie jest sa jasne sciany, sufit i meble. Po odpaleniu proja obraz był wyprany z czerni i nasycenia kolorów. Najwiecej swiecił sufit przed ekranem dopiero jak zrobilem jaskinie tj.zaciemnilem wszystko co jasne obraz stał sie taki jak powinien byc. Dodatkowo profesjonalna kalibracja i mamy obraz wzorcowy...;-) Dlatego pytam czy cos zasłaniasz oprócz odcięcia promieni słonecznyh bo to podstawa. Jednak jak w pomieszczeniu sa jasne sufity, sciany czy meble to nie wystarcza i trzeba stosowac dodatkowe zaciemnienie... ;-) W tedy z obrazu z proja wyciagasz ile sie da... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem u siebie też mam rolety zewnetrzne ale u mnie w salonie jest sa jasne sciany, sufit i meble. Po odpaleniu proja obraz był wyprany z czerni i nasycenia kolorów. Najwiecej swiecił sufit przed ekranem dopiero jak zrobilem jaskinie tj.zaciemnilem wszystko co jasne obraz stał sie taki jak powinien byc. Dodatkowo profesjonalna kalibracja i mamy obraz wzorcowy...;-) Dlatego pytam czy cos zasłaniasz oprócz odcięcia promieni słonecznyh bo to podstawa. Jednak jak w pomieszczeniu sa jasne sufity, sciany czy meble to nie wystarcza i trzeba stosowac dodatkowe zaciemnienie... ;-) W tedy z obrazu z proja wyciagasz ile sie da... ;-)

Dzięki Bipo. Wiesz ,w sumie to nie jestem jakims wielkim fanem kina .Po prostu mam i tyle. Bardziej lubię słuchac muzyki. Ale dziękuje za rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypelzlem z mojej jaskini i myslalem, ze to szpital :)

Ok serio salon bardzo ladny napewno zastosowanie takiego ekranu jak ms zminimalizowałoby kompromis do minimum.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.