Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli masz dwa na suficie i one są raz w atmosie, jako środkowe i raz w Auro, jako podwójny głos Boga .
Fajnie.

Ja wiem, że Tomasz, to mistrz!
Próbowałem kiedyś przedstawić jego produkt na forum amerykańskim.

Mógłbyś dać jakieś fotki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2021 o 16:22, max720 napisał:

Dzisiaj dojechał ,,brat bliźniak" 

SVS SB 1000 

Niby niewielkie skrzynki, ale dwa potrafią zadziwić, szczególnie w niewielkim pomieszczeniu.

11 minut temu, max720 napisał:

Klipsch RP 280

To mocne i wydajne paczki, miałeś to wiesz że aż kipią mocą dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
19 minut temu, max720 napisał:

Widzę,  prowadzę monolog 🙂

Bo to jest temat „Nasze instalacje KD niech nas zobaczą” a nie zaśmiecanie niepotrzebnymi epizodami… wstawiłeś fotki fajno, dodałeś opis tez spoko ale rozwodzeniem się nad tym i poprawki literowe to już… yhy… wcześniej pluliście się że jest tu syf! Założyłem osobny temat na fotki i opis bez zbędnego pitolenia. Problem był bo nie można było komentować, teraz znowu trzy, cztery strony pitolenia i jedna instalacja… gdybym miał dostęp do moderowania tego tematu było by tu krótko wszystko trzymane ale nie mam i będzie tu rozpierdol😞🤦👎

13 minut temu, RAF77 napisał:

Mógłbyś dać jakieś fotki...

O właśnie fotki, zdjęcia z opisem to jest to czego ludzie tu chcą zobaczyć by moc coś podpatrzeć a i może się nawet wzorować na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.12.2021 o 18:43, max720 napisał:

Jeszcze boki 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1639330951265-2040347244.jpg

Biały sufit i ściany trzeba natychmiast okleić to wszystko czarnym welurem do tego rolety i czarne zasłony na okno bo to nie jest kino.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 glosnikow (identycznych)  dla 2 odrębnych kodeków.  Sprawę  załatwia spliter Tomasza i 2 banki pamięci kalibracji w Denon 6700 oraz 2 suby SVS SB 1000  , no i materiał 🙂

 

Foty ,to tylko obrazy . To trzeba usłyszeć !!! 

Chciałem wkleić nowe foty , ale za duża pojemność pliku 😞

1 minutę temu, JVC 4K napisał:

Biały sufit i ściany trzeba natychmiast okleić to wszystko czarnym welurem do tego rolety i czarne zasłony na okno bo to nie jest kino.

 Produrku ! Nie mam już projektora !:) 

Mam nadzieję  , że już tutaj się nie odezwiesz.  Pogadaj w tym czasie z doradcą finansowym 🙂

żegnam ! Bez odbioru !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2021 o 00:30, Lobo Srobo napisał:

Max,jak skończysz remont,to zaproś mnie na prezentację 😉 już dawno nie piliśmy razem kawy,to będzie okazja🙂

To , kiedy ? 🙂

Zapraszam  , weź Swoje naj... , naj... lepsze realizację i odtwarzacz . Mam tylko Panasonic BDT  460 i Zidoo z9x 🙂

Masz mój numer ? 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że budżet aktualnie nie pozwolił na wymienić sprzęt to tylko zrobiłem lifting pokoju czyli przemalowanie na czarno, trochę LED :) pokój 3,50m szerokości na 4,70 długości, wysokość 2.50 m .

Obecny zestaw to :
- Głośniki Jbl Studio L w składzie L890x2 przód,LC2 Central,L830x2 tył ,sub 8400P
- Amplituner Onkyo 905
- Odtwarzaccz Bd Onkyo 606+ dune 4k
- Projektor Mitsubishi HC3800
- Ekran manualny 104' Kraftman

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20211222_154219_copy_1805x1015.jpg

20211222_153943.jpg

20211222_154106.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Bardzo dobra robota, system 5.1 to podstawa a u Ciebie bardzo dobrze to wyglada. Nic bym więcej nie zmieniał. No może pomalowałbym kolumny na czarno żeby tak nie raziły, No i jeszcze ta szafkę zamieniłbym na szafkę rack i umieścił w kacie pod tylnym prawym efektownym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ekran ramowy po co ten zwijany tam pod ekranem jest pewnie gorący kaloryfer i powierzchnia będzie po jakimś czasie pofalowana no i projektor zmień na JVC lub Sony ale raczej to pierwsze bo jest lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JVC 4K napisał:

Czemu nie ekran ramowy po co ten zwijany tam pod ekranem

Bo może tam jest okno?

 

20 minut temu, fetek napisał:

nikt nic ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jakby nie patrzeć ja mam te urządzenia ich używam więc je znam i mogę się wypowiadać na ten temat. Co innego jak ktoś opowiada o czymś czego nie ma, a są tu tacy na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, JVC 4K napisał:

Bo jakby nie patrzeć ja mam te urządzenia ich używam więc je znam i mogę się wypowiadać na ten temat. Co innego jak ktoś opowiada o czymś czego nie ma, a są tu tacy na tym forum.

Ale nie musisz tego każdemu wciskać!!! Żygać się już chce od tego… nie każdego stać to po pierwsze a po drugie każdy jest zadowolony z tego co ma i musisz to zrozumieć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, długi89 napisał:

Ale nie musisz tego każdemu wciskać!!! Żygać się już chce od tego… nie każdego stać to po pierwsze a po drugie każdy jest zadowolony z tego co ma i musisz to zrozumieć!!!

Dobrze tylko jakbyś wiedział jak w tym HCX-ie w Warszawie wciskają ludziom te projektory na siłę to byś wiedział o czym mówię dobrze że kupiłem N7 na Śląsku który jest już u kuzyna a RS2100 nabyłem u jednego z Warszawskich przedstawicieli dilera linii RS pro.

Co innego jak ktoś opowiada o czymś czego nie ma i buduje jedno kino przez 10 lat, a są tu tacy na tym forum.

Co Martin nie będzie kina na święta projekcja się nie uda no chyba że pojedziesz do rodziców ale nie martw się jestem w takiej samej sytuacji z tym że ja rok temu mialem już N7 na święta a teraz na projekcję na N7 jadę do kuzyna a sam czekam po nowym roku na nowy.

Admin musi mi pozwolić zmienić nazwę profilu z JVC 4K na 8K już za chwilę muszę o tym z nim pogadać. Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, JVC 4K napisał:

Co Martin nie będzie kina na święta projekcja się nie uda no chyba że pojedziesz do rodziców ale nie martw się jestem w takiej samej sytuacji z tym że ja rok temu mialem już N7 na święta a teraz na projekcję na N7 jadę do kuzyna a sam czekam po nowym roku na nowy.

Znowu te przechwałki🤦🤦🤦 za dzieciaka nie mogłeś bo nie miałeś czym to teraz to robisz… eh tobie to już nawet leki nie pomogą😞😞😞

kur… zaśmiecam🤬🤬🤬

Edytowane przez Gość
Trolling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jako że budżet aktualnie nie pozwolił na wymienić sprzęt to tylko zrobiłem lifting pokoju czyli przemalowanie na czarno, trochę LED :) pokój 3,50m szerokości na 4,70 długości, wysokość 2.50 m .
Obecny zestaw to :
- Głośniki Jbl Studio L w składzie L890x2 przód,LC2 Central,L830x2 tył ,sub 8400P
- Amplituner Onkyo 905
- Odtwarzaccz Bd Onkyo 606+ dune 4k
- Projektor Mitsubishi HC3800
- Ekran manualny 104' Kraftman

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
20211222_154219_copy_1805x1015.thumb.jpg.5956c0bc159746aaf03ddad6ef65556a.jpg
20211222_153943.thumb.jpg.89d286d319ed4009ae528193ad7dd323.jpg
20211222_154106.thumb.jpg.d83856cf762d1c59cf7228c21763babf.jpg
Ładny pokoik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, długi89 napisał:

za dzieciaka nie mogłeś bo nie miałeś czym to teraz to robisz

teraz ma kredyt... więc nie ma się czym chwalić

8 godzin temu, JVC 4K napisał:

buduje jedno kino przez 10 lat, a są tu tacy na tym forum.

a co w tym złego ? Ty nie masz się czym pochwalić (jeśli rozumujemy w tych kategoriach), wydałeś kupę kasy, za sprzęt ostro przepłaciłeś i całościowo masz jednego wielkiego bubla.

Ja się bardzo ciesze że moje plany się przeciągają bo z czasem człowiek dorasta, poznaje inny sprzęt, zdobywa wiedzę i doświadczanie a co najważniejsze inaczej na to patrzy, wie jak rozwiązać pewne problemy itd. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RAF77 napisał:

Jako że budżet aktualnie nie pozwolił na wymienić sprzęt to tylko zrobiłem lifting pokoju czyli przemalowanie na czarno,

Ładnie ta czerń wygląda. Co to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, burz napisał:

Ładnie ta czerń wygląda. Co to?

Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt kolor y498 minus jest taki że każde dotknięcie na niej zostawia ślad, chyba że to wina podłoża :) a jak chciałem umyć wodą z ręcznikiem papierowym to dopiero było poznać białe ślady pomogła mikrofibra + czysta woda przegotowana i przepuszczona przez filtr aby pozbyć się śladów z mocowania LED :) 

Up też ładnie widzę salka urządzona :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką tikkurilę (szary nr 1914) sufit nad ekranem i ścianę z tyłu, mat jest super, ale dotykać nie można. Wilgotna mikrofibra daje radę 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, fetek napisał:

teraz ma kredyt... więc nie ma się czym chwalić

a co w tym złego ? Ty nie masz się czym pochwalić (jeśli rozumujemy w tych kategoriach), wydałeś kupę kasy, za sprzęt ostro przepłaciłeś i całościowo masz jednego wielkiego bubla.

Ja się bardzo ciesze że moje plany się przeciągają bo z czasem człowiek dorasta, poznaje inny sprzęt, zdobywa wiedzę i doświadczanie a co najważniejsze inaczej na to patrzy, wie jak rozwiązać pewne problemy itd. 

 

Masz rację ponad 20 lat temu jak chodziłem do szkoły to nie miałem się czym pochwalić byłem biedny jak mysz kościelna.

Teraz mam bo wybrałem prawie flagowe produkty do kina renomowanych marek i producentów.I nie przepłaciłem tylko takie były wtedy upusty gdybym kupował dziś to żadnych rabatów nie ma bo jest problem z dostępnością półprzewodników do produkcji sprzętu AV, na nowy projektor JVC 8K nie dostałem ani jednego procenta rabatu kupuję w cenię katalogowej detalicznej.

Ok z tym przeciąganiem budowy kina ale idąc tym tokiem to można całe życie budować jeden pokój i tak się nie uda go zrobić bo zawsze coś nie będzie pasowało trzeba w końcu się na coś zdecydować i to kupić i zamontować i w końcu oglądać ulubione filmy rozumiem rok czy 2 lata taka budowa może się przeciągnąć powód finanse rodzina itp. ale dekada i więcej to jest już przegięcie tyle filmów nam ucieknie i kina dalej nie ma.

Gdyby takie podejście do budowy swoich kin miały firmy takie jak Multikino Helios czy inne multipleksy to by te kina nigdy nie powstały i nikt by nie mógł oglądać nowości na dużym ekranie, a tak jest firma wykonawca inwestor i sztywne ramy czasowe w jakich muszą się zmieścić ze swoją inwestycją w "sale kinowe".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, długi89 napisał:

@fetek14m2

jak na tą kubaturę to jestem pod wrażeniem.

3 godziny temu, JVC 4K napisał:

Teraz mam bo wybrałem prawie flagowe produkty do kina renomowanych marek i producentów.I nie przepłaciłem tylko takie były wtedy upusty gdybym kupował dziś to żadnych rabatów nie ma bo jest problem z dostępnością półprzewodników do produkcji sprzętu AV, na nowy projektor JVC 8K nie dostałem ani jednego procenta rabatu kupuję w cenię katalogowej detalicznej.

upusty z tego co pamiętam miałeś komicznie niskie a do tego fatalny kredyt, z resztą na kredycie nigdy nie dostaniesz dobrych cen dlatego ja zawsze kupuję za $$$. To że masz dobry sprzęt nie znaczy że masz dobre kino.

3 godziny temu, JVC 4K napisał:

Ok z tym przeciąganiem budowy kina ale idąc tym tokiem to można całe życie budować jeden pokój i tak się nie uda go zrobić bo zawsze coś nie będzie pasowało trzeba w końcu się na coś zdecydować i to kupić i zamontować i w końcu oglądać ulubione filmy rozumiem rok czy 2 lata taka budowa może się przeciągnąć powód finanse rodzina itp. ale dekada i więcej to jest już przegięcie tyle filmów nam ucieknie i kina dalej nie ma.

można, tak samo jak niektórzy ciągle wymieniają sprzęt bo wolą gonić królicza niż go złapać. Ale ogólnie masz racje, mnie trafia jak pomyślę że znowu o rok muszę przesuszać.

Wesołych świąt.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.