Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monobloki będą w ofercie ale dopiero gdzieś na wiosnę. Co to będzie nie chcę na razie ujawniać napiszę tylko że układ SE o dość dużej mocy. Najpierw jednak muszę do końca uporać się z integrą na GM70 tzn. zacząć ją seryjnie wytwarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jakies fotki tej integry na GM70 moglby Pan na zachete ujawnic - panie Andrzeju!

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do robienia urządzeń na zamówienie to rzeczywiście niechętnie podchodzę z kilku powodów:

Pierwszy to projekty takie są dość pracochłonne przez to kosztowne i dla mnie po prostu mało opłacalne. Drugi to że efekt końcowy nie zawsze jest do końca przewidywalny. Trzeci to szalone pomysły osób proponujących mi takie wykonanie:)

 

To moze jakies fotki tej integry na GM70 moglby Pan na zachete ujawnic - panie Andrzeju!

 

Poczekajcie moi mili jeszcze 2 tyg będzie ostateczna wersja i obiecuję że ujawnię.

Edytowane przez amplifon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

A co ze stroną internetowa firmy`? Chyba nie opłacicliście domeny bo otwiera sie jakiś shit.

 

 

Strona jest w tej chwili wyłączona. Nowa jest w opracowaniu ale czekam na końcową wersję GMki.

 

:)

Edytowane przez aarfy_aardvark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Nadszedł czas na mocne uderzenie. Najmocniejsze i najcięższe co wyszło z pod ręki Andrzeja, 2 pary monobloków WM300. Łącznie ok. 400kg wagi, ponad 200W w klasie A i ponad 600W w AB.

Cena okazyjna 500zł za kilogram :) W środku smakowite elementy w tym Duelundy Cast Pio Cu. Rozmach, moc, barwa i dużo, dużo muzyki. Poradzą sobie z dowolną impedancją (odczepy na 2,4,8 ohm) i wysterują każde kolumny. Gratis ogrzewanie zimą i przyjacielski uścisk dłoni inkasenta energetycznego (bezcenne). Zastąpiły poprzednie Jadis JA200 i VTL-e 450 nie zostawiając wątpliwości kto jest lepszy. Jakość wykonania na 6, jednym słowem uczta dla duszy i ciała.

post-874-0-57029900-1389384900_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na mocne uderzenie. Najmocniejsze i najcięższe co wyszło z pod ręki Andrzeja, 2 pary monobloków WM300. Łącznie ok. 400kg wagi, ponad 200W w klasie A i ponad 600W w AB.

 

 

Te monobloki co stoją na stolikach i na podłodze to są te same...WM300? Czy jeden z nich to inny model na lampach tylko wygląd ten sam?

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon twój sprzęt poraża. Bynajmniej nie prądem.

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te monobloki co stoją na stolikach i na podłodze to są te same...WM300? Czy jeden z nich to inny model na lampach tylko wygląd ten sam?

To jest ten sam model.

 

Szymon mógłbyś bardziej szczegółowo opisać konstrukcję WM 300? Może sam pan Andrzej znajdzie parę minut i coś napisze na ten temat. Jestem bardzo zainteresowany tym wzmacniaczem:)

Co chcesz wiedzieć? Najlepiej posłuchać u Siebie w systemie. To są potworki stworzone do ciężkich w napędzeniu kolumn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon będziesz bi-amping stosował do do elektrostatów?

Czekam na kolejne kolumny od Akustyka (tri wire) i chciałem troszkę zaszaleć. Jak się pobawię to monobloki pójdą do drugiego systemu. CLXy aż takiej mocy nie potrzebują 300W im starcza :) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kolejne kolumny od Akustyka (tri wire) i chciałem troszkę zaszaleć. Jak się pobawię to monobloki pójdą do drugiego systemu. CLXy aż takiej mocy nie potrzebują 300W im starcza :)

 

To te Twoje kolumny, dokładnie nie wiem jakie ale chyba elektrostaty jak widzę na zdjęciu... To aż tyle prądu potrzebują do napędzenia ich?

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te Twoje kolumny, dokładnie nie wiem jakie ale chyba elektrostaty jak widzę na zdjęciu... To aż tyle prądu potrzebują do napędzenia ich?

Impedancja spadająca do 0,6 Ohma potrafi dać w kość wzmacniaczom lampowym i mało które są w stanie z Loganami współpracować jak należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Szymona

Panowie, ja trochę skromniej.

Powoli muszę myśleć o wymianie lamp końcówki w moim WT40.

Macie jakieś namiary na dobre źródło i jak myślicie można mieć obawy o dostępność i ceny lamp 6C33C w perspektywie paru ( nastu) lat?

Obyśmy nie zostali z WT40 i innymi na diabełkach z ręką w nocniku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Panowie znacie cenę nowego GM 70 , rok temu miało być 15 000 zł ?

A teraz......kto zgadnie?

A nie 1500zł? Najlepiej to niech dopłaci kupującemu.

Moim zdaniem może spokojnie kosztować 50kzł i nadal to będzie śmieszna cena w stosunku do jakości wykonania i brzmienia.

Dla maruderów i poszukiwaczy okazji cenowych polecam zagraniczne konstrukcje na GM70 np taniutkiego Lamma ML3 za jedyne 400kzł.

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

A nie 1500zł? Najlepiej to niech dopłaci kupującemu.

Moim zdaniem może spokojnie kosztować 50kzł i nadal to będzie śmieszna cena w stosunku do jakości wykonania i brzmienia.

Dla maruderów i poszukiwaczy okazji cenowych polecam zagraniczne konstrukcje na GM70 np taniutkiego Lamma ML3 za jedyne 400kzł.

Niestety nie każdy ma takie zapasy gotówki jak kolega Szymon:)

Zaskakuje tylko niemiło gwałtowny wzrost ceny prawie x 2 w ciągu 12 miesiecy.

Dla niewtajemniczonych GM 70 kosztuje 27 000 zł.

Szkoda bo chciałem go kupić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każdy ma takie zapasy gotówki jak kolega Szymon:)

Zaskakuje tylko niemiło gwałtowny wzrost ceny prawie x 2 w ciągu 12 miesiecy.

Dla niewtajemniczonych GM 70 kosztuje 27 000 zł.

Szkoda bo chciałem go kupić.....

Tu nie chodzi o zakup na siłę. Co z tego, że kupiłbyś taniej sam wyśmienity wzmacniacz jak reszta toru i tak pochłonęłaby wielokrotność tej kwoty. Inaczej nigdy nie usłyszysz jego możliwości.

Obecnie za 15kzł to możesz szukać używanych kabli a nie porządnego, nowego wzmacniacza. Rzeczywistość jest okrutna a dystrybutorzy dawno już mają sprzęty po bańce za sztukę.

Wskaż mi jeden firmowy wzmacniacz na GM70 w tej cenie.

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

Tu nie chodzi o zakup na siłę. Co z tego, że kupiłbyś taniej sam wyśmienity wzmacniacz jak reszta toru i tak pochłonęłaby wielokrotność tej kwoty. Inaczej nigdy nie usłyszysz jego możliwości.

Obecnie za 15kzł to możesz szukać używanych kabli a nie porządnego, nowego wzmacniacza. Rzeczywistość jest okrutna a dystrybutorzy dawno już mają sprzęty po bańce za sztukę.

Wskaż mi jeden firmowy wzmacniacz na GM70 w tej cenie.

Lampizator....5000 euro.

Tylko zastanawiam się czy kolega Szymon żartuje czy mówi poważnie o tych cenach....kabli...

Bo jak poważnie to chyba trochę odleciał.....;)

Tu jest Poska a nie Emiraty...

A mnie nie chodzi o szukanie okazji... tylko jeżeli dokładnie rok temu p.Andrzej wstępnie mówił o cenie 15 000 zł to trochę to mało poważne jak teraz cena skoczyła do 27 000 zł.

Nie wnikam jaka jest wartość samego wzmacniacza,to oceni rynek...może będzie się sprzedawał dobrze.

Edytowane przez cybant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.