Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli realna konkurencja dla sprzętu renomowanych firm dwukrotnie droższych

 

Porównywaliśmy z pre Wavac PRT1 i pre w DCS Scarlattim i nie było wielkich różnic więc na pewno wart swej ceny. Tylko ta wersja jest przeznaczona do monobloków typu WM300 i innych zbalansowanych a nie singli. Osobiście najbardziej lubię monobloki od Andrzeja bo to jego najmocniejsza strona. Na tle zachodnich produktów w cenach z galaktyk typu 160 - 500 tysięcy złotych! polecam jak najszybciej wyposażyć się w polski wzmacniacz lampowy na topowych triodach bo niedługo trzeba będzie sprzedać dom i nerkę za wzmocnienie :)

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Od niedawna mam nowe monobloki z nowymi trafami (musisz mi uwierzyć - jak nie to spytaj starego albo Juga), że są różnice.

 

Tylko mówię o wyjściowych a nie zasilających.

Edytowane przez masza1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam nowe monobloki z nowymi trafami (musisz mi uwierzyć - jak nie to spytaj starego albo Juga), że są różnice.

 

Tylko mówię o wyjściowych a nie zasilających.

To trochę kiszka bo to jest preamp i trafa zasilające ale miło, że próbowałeś. Może następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Osobiście najbardziej lubię monobloki od Andrzeja bo to jego najmocniejsza strona.

 

Pytasz o przedwzmacniacz czy monobloki?

 

monobloki

 

I żeby jeszcze trafa były takie jak trzeba

 

To trochę kiszka .... ale miło, że próbowałeś. Może następnym razem :)

 

Trochę Ci wyszła kiszka ale miło, że próbowałeś. Może następnym razem mnie przyłapiesz :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez masza1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Andrzej a myślałem, że Wam matkę zaciukał :)

M4 to grubość blach czy rodzaj karabinu? Ja kojarzę trochę inne oznaczenia blach trafa. Czy jesteś pewien, że same blachy są najważniejsze w transformatorze wyjściowym, porównywałeś kilka typów w jednym układzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Mirek, generalnie stereofoniczna końcówka Anniversary elektrycznie i schematycznie niczym nie różni się od standardowych monobloków więc grają dokładnie tak samo. Wiadro złota temu, który je odróżni.

 

Edit: sorry za offtop, nie ten wątek :-(

 

Upss, faktycznie. Przepraszamy i znikamy do swojego wątku.

 

Bardzo proszę o wycięcie wpisów dotyczących Phasta lub przeniesienie do odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Na szczęście to tylko A5 ale i tak wielki :)

Jest użyty do SET na 6c33c. Został wcześniej użyty do monobloków Chalange na GM70 (wystawianych na ostatnim AS). Pomiarowo i brzmieniowo wypadł całkiem fajnie i postanowiono zaeksperymentować z diabłami. Wg mnie eksperyment się udał bo monobloki grają z dużo większą swobodą i mają większą kontrolę nad dołem (co zawsze mnie bolało w konstrukcjach na diabełkach) niż na tradycyjnych trafach robionych przez Ukraińców.

Komplet żelaza na wzmacniacz to koszt ok 100$ więc nie tak strasznie. Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.