Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy wzmacniacz na swiecie!


igrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

A co igrek Ty Polakiem juz nie jestes? Co ma oznaczac okreslenie "jakis polaczek"? Reprezentujesz zenujacy poziom wielu palantow ktorzy wyjechali za granice i wydaje im sie ze sa Bog wie kim. Tymczasem tak naprawde nie znacza nic. To nie oni maja ojczyzne w d.. ale ojczyzna ma ich. Powinienes wreszcie nauczyc sie szacunku dla innych a jesli sam tego nie zrobisz zycie da Ci gorzka lekcje. Moze tez warto byloby podszkolic sie w otrografii skoro zamierzasz pisac na polskim forum?

Jesli nadal bedziesz traktowal innych tak jak traktujesz bede pierwszym ktory bedzie wnioskowal o dozywotniego bana dla Ciebie. Jak widze z matematyka tez jestes na bakier bo gdyby tak nie bylo wiedzialbys ze 466 dni ktore jestes na forum to ok 15 miesiecy a nie 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Rolandsinger

o mnie | ignoruj | PW

stat: 246 / 535 / 6

 

10 Kwi 2007, 16:51

ZE WZGLĘDU NA ZŁAMANIE REGULAMINU FORUM PRZEZ AUTORA WĄTKU prosze Lukara o jego zamknięcie.

 

Uzasadnienie: leksykon na "k" itp.

 

 

Popieram. Sam zglosilem wpis do moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeczywićcie głupio zadane pytanie ,bo powinno brznieć najlepiej zestawiony system na świecie , bo co komu po wzmaku gdy podłączy do niego marną reszte toru, a jak wiadomo sam wzmacniacz nie zagra :o)i to powinien zrozumieć nasz Igrek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moze wyjatkowo, bo w zadanym temacie.

A wiec w poszukiwaniu najlepszego wzmacniacza na swiecie polecam zwrocic uszy w kierunku Audio Note Ongaku.

Bezkompromisowa pod wzgledem brzmienia, jakosci wykonania i ceny konstrukcja Hiroyasu Kondo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zrobiło wesoło !!! Pisząc "najlepszy wzmak na świecie " autor miał na myśli pewnie integry. Z tych które w życiu słyszałem najsmakowiciej brzmiał ML no. 383. Chcieli mi go nawet w Katowicach sprzedac za kilkanaście tyś. zł. Prawie sie skusiłem gdyby nie budowa domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. igreg, jezeli masz fajna siostre koniecznie zamiesc tutaj jej zdjecie. Oczywiscie z numerem tel. Jezeli mi sie spodoba poinformuje cie czy jest (byla) najlepsza laska na swiecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia ta uwaga:

 

>Najlepiej gra Zodiak

 

Przykro mi ze posiadasz tak slaby sprzet.

 

Skad czlowiek, ktory ma 19 lat i wiekszosc z nich jest za granica moze wiedziec jak gra ZODIAK.

 

pozdrawiam kaszanka7

 

ps. igrek nie ma sie co wstydzic ze masz klopoty z ortografia (alkoCHol) toc wiele osob ma to samo - ja jestem 1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igrek=> przepraszam, że się wypowiadam w Twoim wątku. Jestem tylko jakimś polaczkiem, na dodatek przygłuchym. Zastanawiam się jednak dlaczego moi znajomi o United Kingdom mówią Little Britain. Może to dlatego, że mieszkają tam już długo i się im znudziło.... Renegaci jacyś, czy co..... Ciekawe, że nie potrafisz zachować podstawowych zasad ortografii a znakomicie posługujesz się słowami uważanymi za niecenzuralne. To cenna umiejętność. Jeżeli pozwolisz sam poćwiczę i poproszę Cię o uwagi. Chciałbym tak potrafić, jak Ty.. Dziwię się też, że po tylu latach spędzonych w CYWILIZACJI pytasz o najlepSZy wzmacniacz na świecie. Słyszałem, że taką wiedzę wysysa się z mlekiem matki. Podobnie jest zreszta ze smokingiem, który najlepiej leży w trzecim pokoleniu lub z wyższym wykształceniem, ktore daje prawdziwe efekty dopiero u wnuków. Ale co ja tam wiem, głupi jestem i bardzo brzydki. Efendi, wybacz kalece.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igrek vel Lukasz -> moim zdaniem: SoundArt Jazz

 

puryści językowi -> przecież nie mógł pisać "ó", za co też grzecznie przeprosił w swoim otwierającym wpisie... w jukeju nie mają problemów ze znakami "ogonkowymi"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igrek - jak czytujesz fora dla polaczków to powinieneś wiedzieć że nawet najlepszy wzmacniacz nie zagra tak dobrze jak mu nie wymienisz kabla zasilającego i do kolumn. Tak ze powinieneś postawić pytanie "jaki kupić drucik aby mieć najlepszy wzmacniacz ZODIAK na świecie"

i jeszcze jedno - 16 lat temu zmieniono formę pisowni i teraz pisze się "qrwa" - no ale ty wczesniej wyjechałeś i nie mogłeś o tym wiedzieć.

Pozdrawiam ze swojej Ojczyzny tych co na wyspie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem gryphona. Dzwiek szybki i dynamiczny. Ale wydaje sie ze tylko do rocka. i to specalnie do nagran na zywo. W innych bardziej subtelnych bylby kiepski. Hybrydek ma podobne brzmienie ale bardziej subtelne bez wpadania w histerie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>igrek

 

Hihi... nie powiem ostry jesteś. ;) Cóż... niektóre zwierzątka tak już mają. :)

 

>Po pierwszer nie jestem twoim synkiem, a po drugie nie jestem nowym uzytkownikiem i jestem

>zarejestrowany na tym forum ponad 18 miesiecy i chyba sie juz troszke oczytalem o waszych cudownych

>kabbelkach, podstawkach, pokojach itp. Wiec nie wciskaj mi tu kitu ze jestem nowy. A tak pozatym to

>United Kingdom sie klania.

 

Wynika z tego że albo masz problemy ze zrozumieniem tego co ludzie tutaj piszą, albo mimo wszystko pomyliłeś forum.

 

Wracając do Twojego pytania. Wzmaczniacz który MI najbardziej odpowiada (rozumiesz sens słowa MI ?), coś ze stajni MF.

 

p. deep

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge dodac tylko z wlasnych obserwcji ze to nastepny baran co po 3 miesiacach bycia uk jak juz sobie nakupowal nowych dresow, komorek i innych dupereli mysli ze jest boski :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MPM, czyli Monobloki Pana Maćka. Ale przydała by się do tego i reszta toru. Same MPM jako piecyk, ewentualnie.

 

PS.

Jak także piszę z UK i co? Mam ogonki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inżynier, 11 Kwi 2007, 14:32

 

>MPM, czyli Monobloki Pana Maćka. Ale przydała by się do tego i reszta toru. Same MPM jako piecyk,

>ewentualnie.

>

>PS.

>Jak także piszę z UK i co? Mam ogonki!

 

 

O kurcze .... inżynier na zmywak wyemigrował ;) !!!! Co za czasy !!!

Oby tylko pozostali seniorzy w osobach jar'a i vlada nie wyemigrowali za chlebem bo to Forum zupełnie skapcanieje ;)

 

zdezi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najlepsze integry:

Bezapelacyjnie SONY- TAF-870ES,TA-F770ES. TA-F808ES

Z pewnymi małymi bólami TA-F670ES,690ES,606ES,505ES,5550ES..pozatym TA-FA5ES,7ES,50ES,70ES

 

Yamaha AX1020,1060,1090

Maratz PM68,78,80,7000,8000.

 

Denona PMA-S1,PMA1500R,PMA2000R,PMA1060,1560,1080,PMA2000AE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>igrek

 

Jak już się znalazłeś w jukeju to rozejrzyj się za czymś miejscowym, może być z drugiej ręki.

Polecałbym legendarne wzmacniacze Kraken:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale przeczytaj sobie to ostrzeżenie:

It has been brought to the archive's attention that a UK retailer is selling products new today which bear the name "Alchemist", presumably to take advantage of the good will afforded the Alchemist name and reputation amongst hifi enthusiasts. It must be made clear that these products are in no way connected with the original Alchemist Products, nor are any of these new products designed or manufactured by any of those responsible for the range of Alchemist hifi separates, as listed on this site.

 

If, as one person has alleged, you are informed that these new products are designed by the same people or have anything to do with the original Alchemist Products in any way, then you are being lied to and we'd recommend you steer clear.

 

We certainly feel that the implied common "heritage" and history in the marketing of these newer products is misleading given that they have absolutely nothing whatsoever in common with the original Alchemist Products designs, manufacture and none of the original design team have anything to do with these newer products.

 

P.S.

 

Czy może któryś z forumowiczów ma doświadczenia ze sprzętem Alchemist ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszy wzmacniacz na swiecie to Luksusowa 40%, tania, dobra i najważniejsze że kopie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pod warunkiem ze zachowa się proporcję wzmacniacza do "słuchaczy"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu igrekowi trochę muli dotychczasowy system i patrzy jak tu apgrejdować...

 

(courtesy of

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

post-14768-100004404 1176301078_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.