Skocz do zawartości
IGNORED

Czy Bóg istnieje?


chris77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Synka sobie gdzie indziej szukaj. To raz.

A dwa to nie ja w wątku przywołałem postać jakiejś Marysi postrachu demonów.

Oj co za wrażlwiec się znalazł. Przemysławie Pierwszy czy Drugi i chu wie co jeszcze tak bardzo Cię klecha skrzywdził? No to współczuję. Opiszesz jak było?

 

co marysia ma do boga oto jest pytanie zolnierzyku.Pod figurka boga przemycasz elementy kosciola?

No kurna stary już Ci napisałem, naucz się pisać po Polsku, bo ja na prawdę męczę wzrok czytając Twoje wypociny ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj co za wrażlwiec się znalazł. Przemysławie Pierwszy czy Drugi i chu wie co jeszcze tak bardzo Cię klecha skrzywdził? No to współczuję. Opiszesz jak było?

Słabe.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnieżyku... jeszcze będziesz tych żołnierzy potrzebował harcerzu;))

 

Dobra już się nie udzielam, kuźwa jak łatwo sprowokować... Ech

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnieżyku... jeszcze będziesz tych żołnierzy potrzebował harcerzu;))

Z najemników to raczej wielkiego pożytku, nikt miał nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna stary już Ci napisałem, naucz się pisać po Polsku, bo ja na prawdę męczę wzrok czytając Twoje wypociny

stary a go..mnie to obchodzi.Nie tobie to pisze.

 

Żołnieżyku

slabe to polskie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najemników to raczej wielkiego pożytku, nikt miał nie będzie.

Tak sądzisz? Ja bym chciał Cię widzieć w zimie w deklu przy minus 20 przez 24 H

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak sądzisz? Ja bym chciał Cię widzieć w zimie w deklu przy minus 20 przez 24 H

A co mi z tego, gdy sprzeda się temu kto da więcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służyłem w wojsku w latach 92-94 w 126Bplot która była częścią BDSz a stacjonowała w podkrakowskiej Rząsce.

Sporo ludzi stamtąd pojechało na Bałkany ale opowieść naszego kolegi nie bardzo do mnie przemawia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi z tego, gdy sprzeda się temu kto da więcej?

Widziałem takich co sprzedawali i piach ich gryzie.

 

Sporo ludzi stamtąd pojechało na Bałkany ale opowieść naszego kolegi nie bardzo do mnie przemawia...

Tak a dlaczego?

 

Służyłem w wojsku w latach 92-94 w 126Bplot która była częścią BDSz a stacjonowała w podkrakowskiej Rząsce.

Jak mogłeś służyć w latach 92-94 skoro służba trwała 18 miesięcy?

 

Ja służyłem w jednostce wędrzyn wiosna 92 - 93 Bojowe wozy piechoty 2 KPZ.

 

Sporo ludzi stamtąd pojechało na Bałkany ale opowieść naszego kolegi nie bardzo do mnie przemawia...

Ciekawy jestem w jaki sposób się tam dostało tak sporo ludzi. Ilu się dostało? Możesz sprecyzować? Bo Polaków nie bardzo było. Ja mieszkałem na sali z 2 oma kanadyjczykami, 2 oma chorwatami i 2 woma słowakami. Oprócz nas był jeszcze mój kapral Polak i kierowca Polak chcesz jeszcze podyskutować opierając się na wrażeniach kolegów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służyłem w JW 4116K

 

Jak mogłeś służyć w latach 92-94 skoro służba trwała 18 miesięcy?

Pomyśl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszna ta wiara w boga polaczona z wojskiem i wojna.Moze by tak zolnierzyku do Swiadkow Jehowy .Oni przynajmniej nadstawiaja wlasna dupe w obronie wiary a nie polityki.A nawet ida do wiezienia za odmowe sluzby.To juz jest cós a nie zawracanie glowy maryjka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszna ta wiara w boga polaczona z wojskiem i wojna.Moze by tak zolnierzyku do Swiadkow Jehowy .Oni przynajmniej nadstawiaja wlasna dupe w obronie wiary a nie polityki.A nawet ida do wiezienia za odmowe sluzby.To juz jest cós a nie zawracanie glowy maryjka.

A właśnie gdzie ty służyłeś harcerzyku? Ciekawy jestem gdzie byś się zaszył w obronie naszych granic? Gdzie byłeś kiedy ojczyzna wzywała? Tata opłacił lekarzy? Chyba jednak nie sądząc po twoich wpisach ortografia i gramatyka się kłania i aż w oczy kole :-) Stary nie jest ci wstyd?

 

Służyłem w JW 4116K

 

Szacunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wrócicie do tematu, zamiast się obsrywać wyzwiskami?

Mam wrażenie, ze od kilku postów licytujecie się, kto jest większy, twardszy i sztywniejszy....

 

Satori>>>

Ciebie (jak twierdzisz) Bóg wysłuchał i uratował.

A inni? Twoi kumple, znajomi, nieznani ludzie.

Nie mieli tyle szczęścia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inni? Twoi kumple, znajomi, nieznani ludzie.

Nie mieli tyle szczęścia?

Kierowca Jarosz zapił się na śmierć w 1998 roku. Miał 25 lat.

Kapral Masiewicz dokonał żywota w roku 2004 strzelił sobie w głowę. Miał 31 lat. Byłem na pogrzebie, osierocił 2-jkę dzieci

Ja żyję do dzisiaj.

 

W związku z nagonką na... odpuszczam sobie ten portal.

trzymajcie się Chłopaki.

Jeszce jedno.

No to co?

No i nic. Szkoda, że teraz do woja nie biorą. Przydała by się taka służba na liniówce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca Jarosz zapił się na śmierć w 1998 roku. Miał 25 lat.

Kapral Masiewicz dokonał żywota w roku 2004 strzelił sobie w głowę. Miał 31 lat. Byłem na pogrzebie, osierocił 2-jkę dzieci

Ja żyję do dzisiaj.

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Hm.

Czy fakt, że żyjesz (a Twoi towarzysze nie mieli tyle szczęścia), to dowód na istnienie Boga?

Znaczy sądzisz, że dopadły ich demony zła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mamy proste wyjasnienie istnienia boga.Ament.

 

Jest potrzebny ludziom niewatpliwie..... tylko wnioski nie te.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lubię chodzić do kościoła, ale nie na mszę... Zyt duży rozgardiasz... Siedzę wtedy sobie sam i robię rachunek sumienia, wiecie jak to uspokaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lubię chodzić do kościoła, ale nie na mszę... Zyt duży rozgardiasz... Siedzę wtedy sobie sam i robię rachunek sumienia, wiecie jak to uspokaja.

A co to ma wspólnego z bogiem?

 

Co w ogóle ma wspólnego czyjaś wiara z odpowiedzią na pytanie "czy bóg istnieje"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w ogóle ma wspólnego czyjaś wiara z odpowiedzią na pytanie "czy bóg istnieje"?

A jak myślisz, kto stworzył ten piękny świat ? Dzisiaj byłem na spacerze, tak piękne słoneczko grzało w w plecy i... Po prostu świetnie. Ja już nie jestem podatny na czyjeś drwiny czy kpiny, czas co niektórym pokarze... Oby nie w złym farcie...Oby tylko nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych istnieje tylko w grubych murach, najlepiej pustych, bo innych ludzi mają w pogardzie.

Moja wiara nie ma nikogo w pogardzie, a co się tyczy murów... Zależy jak na to patrzeć, to z reguły ma wpływ na ludzi, którzy chcą okpić czyjąś wiarę. Ale jak to powiedziałem wcześniej, nikomu źle nie życzę a wręcz przeciwnie... stałem się bardzo tolerancyjny.

 

Czasami będąc na rowerze siadam sobie na ławeczce i myślę... Tyle Panie dla mnie uczyniłeś jak mam się Tobie odwdzięczyć ? I wtedy otwierają się drzwi percepcji... Tak mi się właśnie zdarzyło. Daj dzieciom ubogim cokolwiek masz i matką bitym z rodzin patologicznych... Tak dałem 3Xplaystation 4 nawet nie wiecie jak dzieci potrafią się cieszyć i te matki to odbierały i jakie było ich szczęście...Tak wiem wiem, co powiecie... Ale po prostu coś zrób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wiara nie ma nikogo w pogardzie, a co się tyczy murów... Zależy jak na to patrzeć, to z reguły ma wpływ na ludzi, którzy chcą okpić czyjąś wiarę. Ale jak to powiedziałem wcześniej, nikomu źle nie życzę a wręcz przeciwnie... stałem się bardzo tolerancyjny.

Jeśli wiara pozwoliła ci w miarę pozytywnie funkcjonować w społeczeństwie po traumatycznych przeżyciach, to jest wszystko ok. Jest ona w tym przypadku chyba niezbędna i potrzebna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dałem 3Xplaystation 4 nawet nie wiecie jak dzieci potrafią się cieszyć i te matki to odbierały i jakie było ich szczęście...Tak wiem wiem, co powiecie... Ale po prostu coś zrób.

 

Mam tak samo, ale ze zwierzakami. Ale wiesz co? Boga do tego nie mieszam, bo skoro ja muszę im pomagać by przeżyły, to znaczy, że ON ma je gdzieś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze robi to tez dobry... psychiatra.

 

Uwierz mi mulsieńku.

Z naznaczonych wojną, jak sie uda uratować jednego na 20stu to wielki sukces. Reszta tylko egzystuje, a ci którzy nie mogą sobie ze swymi demonami poradzić - odchodzą :-(

Zwyczajnie ich bóg im nie wybaczył, że tak to symbolicznie i w skrócie określę. Tak, bogowie i demony są w nas, ponieważ to my ich tworzymy a nie oni nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ON?wrecz przeciwnie .Uwolnienie sie od tego boga pozwala zyc.wreszcie..Jest jak kula u nogi.

 

tylko TRZEBA miec odwage.zolnierzyku.Powiedziec dosc ...idiotyzmom.Ale wiem ze na sama mysl o tym posladki ci strach zwiera.Rosumiem.To jest gorsze niz zobaczyc lufe z przeciwka ....armatnia.Tak cie juz ...upupili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko TRZEBA miec odwage.zolnierzyku.Powiedziec dosc ...idiotyzmom.Ale wiem ze na sama mysl o tym posladki ci strach zwiera.Rosumiem.To jest gorsze niz zobaczyc lufe z przeciwka ....armatnia.Tak cie juz ...upupili.

Nie ja normalnie wysiadam... Całe 10 minut zajęło mi odszyfrowanie Twojej pisowni:)) Ale pisz śmiało wysłucham Cię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.