Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników dobrych miniwież...


audioholik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

>stomasz

>clo2.

>Coś mi się zdaje że jeszcze długo będziesz pamiętał Denona f101. Pozdrawiam.

 

 

Oj będę, będę;). Teraz nie dałbym za to nawet 200zł. Przy tym co obecnie mi gra (a to sprzęt budżetowy) to tego Denona można co najwyżej porównać do radyjka w kuchni. A ma dalej (najpierw f101, teraz model f102) świetne opinie w branżowej prasie audio;). Recenzenci głusi albo te testy to zakamuflowane teksty sponsorowane (bardziej stawiam na tę drugą opcję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo2

Też stawiam na drugą opcję bo mam wrażenie że F102 sprzedaje się bardzo marnie. Chyba jestem jednym z nielicznych którzy kupili ten wynalazek, i to właśnie dzięki takim opiniom w branżowej prasie. Chociaż z subwooferem i korektorem w pokoju 16m gra to całkiem przyjemnie, szkoda tylko że nie mam możliwości porównania z czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stomasz,

 

No dobra Panowie to powiedzcie jeszcze skąd takie zachwyty na Pino Craftem skoro "podobno" jest jeszcze gorszy od tego Denona F102, więc recenzenci mają jeszcze więcej na sumieniu!?

 

Myślę że ocena - recenzje odnoszą się do określonego przeciału cenowego i kategorii sprzętu a nie do jego jakości, wrażeń i wartości w skali absolutnej. Panowie troche rozsądku :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sukces

 

Ależ tak też myślę, że te urządzenia recenzenci porównują właśnie w grupie tych sprzętów, czyli dostępnych na rynku mini-systemów. Tylko wychodzi na to, że na "piękna średnica" w przypadku mini-systemów i nawet budżetowych "pełnych" klocków to dwa rózne i w żaden sposób nie przystające do siebie pojęcia. Ale recenzenci o tym nawet się nie zająkną. I tak wielu klientów zostaje wprowadzonych w błąd. Klient może pomyśleć - kupię mini-system który ma np "piękną średnicę" i takie tam podobne. Przy braku wiedzy jak gra przyzwoicie złożony nawet budżetowy "pełny zestaw", klient skuszony takimi dobrymi recenzjami mini a przy tym opcją "wchodzę do sklepu i mam od razu wszystko w jednym pudełku - cd/dvd, ampli i kolumny" kupuje mini. A odrobina "zachodu" i można za podobne pieniądze kupić sprzęt z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście nie piszę o najtańszym Piano w dodatku kupionym w necie, bo za tę kasę to faktycznie trudno złożyć przyzwoite stereo. Ale tylko Yamaha wyróżnia się tak znakomitą ceną. Inne urządzenia są znacznie droższe a niektóre mini ... to moim zdanie, zupełna przeginka, można w ich cenie złożyć bynajmniej nie zabytkowy bardzo dobry audiofilski (oczywiście nie hajendowy;)) zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[dokończenie].... przy którym to mini brzmi właśnie jak radyjko w kuchni, lub wydaje się dobre co najwyżej na wstawienie do pokoju biurowego w którym się pracuje aby sobie coś miło i nieprzeszkadzająco zbytnio grało. Ale satysfakcjonujące słuchanie dość złożonej muzyki w domu na tym (w każdym razie Denonie) to moim zdaniem ... ech, już i tak powiedziałem wszystko na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>stomasz

 

poszukaj okazji, aby posłuchać gdzieś jakiegoś dobrze złożonego systemu stereo. Poszczególne "klocki" które kilka lat temu w sklepach można było kupić za 2-3 kzł dziś można nabyć w stanie idealnym i nie wyglądają na zabytki za ok 1-1,2kzł. Posłuchasz i ... najprawdopodobniej szybko sprzedasz tego Denona co masz i kupisz za niewiele większe pieniądze normalny sprzęt. Dowiesz się co to "przestrzeń" (f101 to przestrzeni praktycznie nie miał żadnej), "ładna średnica", ładne wokale damskie (W Denonie damskie wokale nigdy nie brzmiały chociażby ładnie i choć odrobinę urzekająco) itd, itd. Nie będziesz musiał używać korektora (który niewiele pomaga, a w poprawie samego dźwięku zupełnie nic, co najwyżej podpompujesz trochę basu jak jest za sucho i tkaie tam) No może będzie trzeba trochę teraz dołożyć więcej, bo sprzedając Denona którego kupiłeś w cenie sklepowej to "po tyłku" trochę dostaniesz. Ale naprawdę warto go sprzedać, czym prędzej tym lepiej bo potem weźmiesz za niego jeszcze mniej.

 

Oczywiście stomasz nie sprzedawaj Denona bazując na mojej radzie. Najpierw posłuchaj gdzieś takiego systemu o którym wspomniałem i wtedy sam będziesz wiedział o czym tu piszę i czy warto jednak zamienić mini na jakieś udane "pełne" klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>stomasz

>... szkoda tylko że nie mam możliwości porównania z czymś innym.

 

Szkoda, że mieszkam bardzo daleko, bo zaprosiłbym cię do siebie. Wziąłbyś Denona i miałbyć okazjęporównać. Ale tam gdzie mieszkasz jest pewnie sporo forumowiczów z którymi można by umówić się na piwko (oczywiście tylko po jednym, bo potem mogą nastąpić zaburzenia słuchowe;)) i odsłuchać u nich jakiś tani dobry system i porównać z tym Denonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sukces

>Myślę że ocena - recenzje odnoszą się do określonego przeciału cenowego i kategorii sprzętu a nie do jego jakości, >wrażeń i wartości w skali absolutnej. Panowie troche rozsądku :-P

 

sukces, rozsądek oczywiście jest w tym co było napisane.

 

Odnieśmy Denona chociażby do tego co mi teraz gra:

 

cd Rotel RCD-971 - kilkuletni, stan ideal z pilotem cena 1200 zł

wzm. Musical Fidelity E-11, stan ideal cena 1000 zł

kolumny Elac BS103.2 - nowe z wyprzedaży 599 zł (fajne kol. używane można kupić znacznie poniżej ich sklepowych cen)

to tylko przykładowa konfiguracja. Za podobne pieniądze można złożyć wiele różnych systemów

Razem wyszła kwota: 2799zł. Mój były Denon kosztował w sklepie 2999zł. Teraz cena spadła i jest chyba coś koło 2500zł. Są też i sporo droższe mini systemy. A Denonowi do powyższego zestawu równie daleko jak radiu Jowita do zestawu Denona;).

 

Sukces, a więc rozsądek w tym co się pisze na te tematy oczywiście jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo2

 

Denon karze po prostu przepłacać...przykład CX-3, teraz F102...płacisz za design, za markę... ale nie znaczy to że wszystkie miniwieże takie są....

 

co do porównywania miniwież w prasie to oczywiście trzeba podchodzić do tego ostrożnie i po prostu samemu słuchać ale nie czepiałbym się faktu że w trakcie recenzji ktoś nie porównuje danej miniwieży do sprzętu z komisu audio że używany sprzęt "Józka" może zagrać lepiej....sprzęt z allegro najlepiej porównywać z innym sprzętem z allegro, na przykład czy Twój zestaw Rotel-MF jest lepszy niż o połowę tańszy zestaw JVC o którym była mowa w wątku o budżetowym sprzecie do jazzu i klasycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audioholik

>Denon karze po prostu przepłacać...przykład CX-3, teraz F102...płacisz za design, za markę... ale nie znaczy to że >wszystkie miniwieże takie są....

 

No nie znaczy ... niemniej jednak wszyskie są bardzo ładne;). Do tego moim zdaniem słabe urządzenie jakim jest Denon w tych zbiorowych "recenzjach" mini systemów zajmuje chyba jedne z najwyższych pozycji. Może to o czymś świadczyć. Dodatkowo moje uszy słyszały co innego, niż czytały w recenzji - ale mogę zakładaćprzecież, że niedosłyszę, być może;).

 

>...nie czepiałbym się faktu że w trakcie recenzji ktoś nie porównuje danej miniwieży do sprzętu z komisu audio że używany sprzęt "Józka" może zagrać lepiej...

 

Też bym się nie czepiał, gdyby "recenzent" pisał swoje "recenzje" tak jasno, że czytelnik nie miałby wątpliwości co piszący ma na myśli. Można zakładać, że recenzent bierze jakiś "absolutny punkt słyszenia" ponieważ nigdzie nie podaje do czego są zrelatywizowane jego opinie. Nie podaje co jest dla niego "referencją" przy tym porównaniu. A jak nie można wywnioskowaćco jest "referencją" to tym samym "opinie" nie majążadnej "podpory". W takim przypadku "recenzent" może sobie pisać cokolwiek mu przyjdzie do głowy. Zawsze potem jak użytkownicy sięna kupionym urządzeniu zawiodą, to "recenzent" ma możliwość znalezienie jkaiegoś wykrętu dla tego, co nawypisywał. Zresztą te "opinie" często są same w sobie bardzo niejednoznaczne.

 

>sprzęt z allegro najlepiej porównywać z innym sprzętem z allegro

 

Niby dlaczego?, bo nie rozumiem. Kupujący ma jakąś kwotę pieniędzy do wydania i chce ją często wydać tak, aby być maksymalnie zadowolonym z zakupu. Często priorytetem jest jakość dźwięku, a nie to czy sprzęt jest nowy.

 

>na przykład czy Twój zestaw Rotel-MF jest lepszy niż o połowę tańszy zestaw JVC o którym była mowa w wątku o >budżetowym sprzecie do jazzu i klasycznej

 

tego nie wiem, bo JVC nie miałem okazji słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>audioholic

>sprzęt z allegro najlepiej porównywać z innym sprzętem z allegro

 

Po części słuszna uwaga bo do dobrze złożonego systemu "z drugiej ręki" za ok 3 kzł to nawet nie ma co tego mini-systemu Denona porównywać. Słychać wówczas aż nadto wyraźnie co to mini sobą reprezentuje. Tak, że dla dobra tych mini lepiej ich z "pełnymi" klockami nie zestawiać. Jak ktoś chce mieć koniecznie ładny sprzęt i co najważniejsze nowy - to mini są ciekawą propozycją. O ile oczywiście kupujący nie ma jakichś wygórowanych wymagań co do dźwięku.

 

Ale piszę raz jeszcze - jak ktoś chce wydać tę samą kasę i mieć sprzęt z którym można cieszyć się muzyką a niekoniecznie musi być nowy, to można te pieniądze wydać ZNACZNIE rozsądniej. Przy okazji nie muszą to być żadne obdrapane zabytki. Mój sprzęt jest stosunkowo młody (kolumny kupione jako nowe) i wygląda przyzwoicie. A co najważniejsze fajnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo2, 17 Lut 2008, 13:28

 

>No nie znaczy ... niemniej jednak wszyskie są bardzo ładne;). Do tego moim zdaniem słabe urządzenie

>jakim jest Denon w tych zbiorowych "recenzjach" mini systemów zajmuje chyba jedne z najwyższych

>pozycji. Może to o czymś świadczyć. Dodatkowo moje uszy słyszały co innego, niż czytały w recenzji -

>ale mogę zakładaćprzecież, że niedosłyszę, być może;).

 

może to o czymś świadczyć ale jak widać nie musi

 

 

>Też bym się nie czepiał, gdyby "recenzent" pisał swoje "recenzje" tak jasno, że czytelnik nie miałby

>wątpliwości co piszący ma na myśli. Można zakładać, że recenzent bierze jakiś "absolutny punkt

>słyszenia" ponieważ nigdzie nie podaje do czego są zrelatywizowane jego opinie. Nie podaje co jest

>dla niego "referencją" przy tym porównaniu. A jak nie można wywnioskowaćco jest "referencją" to tym

>samym "opinie" nie majążadnej "podpory". W takim przypadku "recenzent" może sobie pisać cokolwiek mu

>przyjdzie do głowy. Zawsze potem jak użytkownicy sięna kupionym urządzeniu zawiodą, to "recenzent"

>ma możliwość znalezienie jkaiegoś wykrętu dla tego, co nawypisywał. Zresztą te "opinie" często są

>same w sobie bardzo niejednoznaczne.

 

ale czy jest to kwestia recenzji miniwież czy wszystkich recenzji audio, chcesz żeby ktoś ocenił Twojego budżetowca w odniesieniu do "absolutnego punktu słyszenia"?zdecydowanie odradzam:-)

 

>Niby dlaczego?, bo nie rozumiem. Kupujący ma jakąś kwotę pieniędzy do wydania i chce ją często wydać

>tak, aby być maksymalnie zadowolonym z zakupu. Często priorytetem jest jakość dźwięku, a nie to czy

>sprzęt jest nowy.

 

wydaje mi się że dlatego że są jeszcze pozostałe czynniki jak kompaktowość zestawu, wielkość pomieszczenia, design, funkcjonalność urządzenia, oczywiście to czy sprzęt jest nowy.....jeśli ktoś szuka miniwieży chce wiedzieć po prostu która jest najlepsza(uwzględniając powyższe priorytety), jeśli ktoś szuka sprzetu używanego chce wiedzieć który uzywany klocek jest najlepszy, czy sprzedawca jest uczciwy, jak długo dany sprzęt podziała, itd także interesują go inne czynniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo2, 17 Lut 2008, 13:42

 

>Mój sprzęt jest stosunkowo młody (kolumny kupione jako

>nowe) i wygląda przyzwoicie. A co najważniejsze fajnie gra.

 

Idę o zakład że to zasługa w 80-90% tych fajnych poniekąd monitorków Elac-a 103.2, sam wzmacniacz i cd dodaje to tego tylko te nieznaczne 10% max 20%. Ciekawe jakby to zagrało jakbyś podłączył je do tego mini Denona? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>audioholik

>...chcesz żeby ktoś ocenił Twojego budżetowca w odniesieniu do "absolutnego punktu słyszenia"?zdecydowanie >odradzam:-)

 

Oczywiście wiem, że może być znacznie lepiej. Ale przypomnę Audioholic, jeśli umknęło to twojej uwadze, że ja podaję przykłady z tej samej "półki cenowej" co owe mini-systemy. Tutaj kryterium porównania jest cena i pytanie na co wydać w sposób najbardziej racjonalny określoną kwotę pieniędzy jeśli priorytetem jest jakość dźwięku.

Jeśli ktoś kieruje się przy wyborze sprzętu audio innymi priorytetami niż jakość dźwięku to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Sukces

>Idę o zakład że to zasługa w 80-90% tych fajnych poniekąd monitorków Elac-a 103.2, sam wzmacniacz i cd dodaje >to tego tylko te nieznaczne 10% max 20%. Ciekawe jakby to zagrało jakbyś podłączył je do tego mini Denona? :-)

 

Gdybyś się założył to normalnie byś przegrał;)

Zaspokoję twoją ciekawość: Denon z Elacami grał inaczej niż z firmowymi Missionami (przez cały okres posiadania Denona miałem też te Elaki). Ale nie grał lepiej. Był znacznie bardziej detaliczny, miał więcej basu. Ale dźwięk nie wybrzmiewał, mało barw w muzyce, dźwięk kompletnie nieangażujący. Była klapa;)

 

>sam wzmacniacz i cd dodaje to tego tylko te nieznaczne 10% max 20%.

Jesteś w olbrzymim błędzie. Podłączenie do ampli Denona Elaków i do tego cd sonego CDP-X222ES wszystko zmieniło o prawie 180 stopni. Pojawiły się wybrzmienia, zniknęło "wymuszenie" dźwięku, dźwięk stał się żywy i otwarty. Nawet pojawiła się jakaś przestrzeń.

 

A już po ostatnich doświadczeniach wiem, że cd może mieć kolosalny wpływ na ostateczny dźwięk. Mam teraz w domu 3 cd - rotela, sonego i marantza. Nawet sobie nie wyobrażasz, jakie są wielkie różnice w dźwięku gdy w systemie podmienia się tylko cd. Trudno mi w ten sposób szacować, ale różnice to nie 10-20% ale z 70%;). Uwierz mi tak jest.

 

Nie wiem skąd to błędne przekonanie co niektórych osób na forum, że największy wpływ mają kolumny a reszta to tylko taki drobniejszy "dodatek". Moje doświadczenia kompletnie tego nie potwierdzają. Każdy element jest równie ważny i każdy (cd, wzmak lub kolumny) może kompletnie zepsuć finalny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo2, 17 Lut 2008, 13:57

 

>Oczywiście wiem, że może być znacznie lepiej. Ale przypomnę Audioholic, jeśli umknęło to twojej

>uwadze, że ja podaję przykłady z tej samej "półki cenowej" co owe mini-systemy. Tutaj kryterium

>porównania jest cena i pytanie na co wydać w sposób najbardziej racjonalny określoną kwotę pieniędzy

>jeśli priorytetem jest jakość dźwięku.

>Jeśli ktoś kieruje się przy wyborze sprzętu audio innymi priorytetami niż jakość dźwięku to jego

>sprawa.

 

jeśli już mówic o porównaniu miniwież z pełnowymiarowymi klockami to bardziej z nowymi (ale i tak uważam ze powinny być porównywane po miedzy innymi miniwieżami), zostawmy w spokoju allegro to naprawde nietrafiony punkt odniesienia, który nie może służyć za referencje...ktos kupi dobry egzemplarz a ktoś z 10 ukrytymi wadami i bedzie płacz że w gazecie powiedzieli ....no chyba że chcesz porównywać używane miniwieże z allegro do używanych pełnowymiarowych zestawów z allegro z tego samego przedziału cenowego wtedy nie mam nic przeciwko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze bede wymienial moje glosniki z PIanoCrafta(po ostatnim incydencie) i mam budzet do 750zł, to czy ta propozycja jest warta uwagi(glosniki Yamaha NS-333 lub Yamaha NS-M515...zdjecia ponizej), czy macie jeszce jakis inne typy. Z gory dziekuje za wszelkie uwagi, oczekuje brzmienia zblizonego do glosnikow z zestawu.

Zdjecia:

NS-333

ns333lm2.th.jpg

NS-M515

spyamahansm515ee8.th.jpg

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clo2 - wg mnie tez najwazniejszym ogniwem jednaks a kolumny. jesli sie ma porzadny sprzet to sie szuka kolumn i wie ze one zmienia najwiecej. Jednak masz racje ze wplyw ma tez CD, wzmacniacz czy nawet kabelki.

 

BTW. Ktory z CDkow Ci sie najbardziej pdooba i czym sie roznia w brzmieniu?

 

Nie jestem fanem kabli ale po tym co ostatnio uslyszalem zmieniajac Audioquesta na ProCaba (IC) mialem mocno zdziwiona mine...

Kable glosnikowe owszem myslalem, ale interkonekt>?

 

Sam myslalem myslalem co kupic i mam zestaw za 2ys zl z hakiem, a przed zakupem mowiono mi ze za 2-3 tys zl ciezko bedzie cos kupic nawet z uzywek co przebije Piano...a jednak trzeba duzo sluchac.

 

Rotelowe CD 930 i wzmacniacz 931 w stanei idealnym za 800zl i kolumny Mission m33i za 1165zl, do tego IC i kable glosnikowe ProCaba niecala 100zl a gra to naprawde niekiedy imponujaco. Przeciez za tyle niektorzy kupuja CD albo i kabelki. A przeciez nawet do Piano trzeba dokupic stojaki.

 

Piano ladnie gra i ladnie wyglada, nie dziwie sie ze ludzie maja u siebie. Denony graja plasko i bez wyrazu i sa drozsze, ciekawe czemu? :/

Denona slyszalem - ejst kiepsciuchny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie Piano to najlepszy wybor w cenie do 3000zł za nowy sprzet, co lepsze ten zestaw ma naprawde revelacyjne poklady do zaskakiwania ludzi, ktory budzetowy zestaw dobrze wysteruje, tak duze kolumny(moje test osobnych klockow Marantza plus glosniki Elac'a nie daly rady zestawowi Piano pod wzgledem dzwieku, a pod wzgledem wykonania to zupelnie inna liga w w dol, czy testy wysterowania Piano z glosnikami Ushera o ktorych wspominalem wczesniej..).Mysle ze jesli chodzi o stosunek cena/jakosc/mozliwosci jest ustawiona na bardzo wysokim poziomie.

PS. prosze o porady co do glosnikow, bo jestem w kropce, a trzeba by ustalic wstepnie jakas liste odsluchowa.

PS2. widzialem dzis na aukcji glosniki Ygreka, co sie stalo ze sprzedajesz??

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o nowe to: JVC A10E, Denona 102, zestaw zlozony z klockow Marantz PM4001 + CD5001 + Elac BS52.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawidM, 17 Lut 2008, 15:10

 

>wg. mnie Piano to najlepszy wybor w cenie do 3000zł za nowy sprzet

 

moim zdaniem od Piano zdecydowanie lepszy jest victor ex-a10 :-) no ale obie wieże odsłuchiwałes i wybrałeś Piano podczas gdy ja zdecydowałem się na EX-A10.....widać wszystko zależy od subiektywnych oczekiwań względem dźwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej muzyki napewno, zreszta ja nie chce miec tylko czegos co ladnie gra ,ale tez sie prezentowac i ma byc wykonane z klasa w swojej cenie, a te pokretla od marantaz to prawie wypadaly przy obracaniu, zero kontroli..itd.

@ Audioholik, tu masz racje..nie dyskryminuje tych co wybrali JVC, czy Denona czy jakikolwiek inny zestaw, ja wybralem swoj i sie nim ciesze, sprawia mi radosc..pewnie w wiekoszsci jest tak z innymi.

@ Ygrek no to brawo, czekamy na kolejna recke i zdjecia. Swoja droga to farciarz z Ciebie troche ;) hehe

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>DavidM

>...ja nie chce miec tylko czegos co ladnie gra ,ale tez sie prezentowac i ma byc wykonane z klasa w swojej cenie, a >te pokretla od marantaz to prawie wypadaly przy obracaniu, zero kontroli..itd.

>@ Audioholik, tu masz racje..nie dyskryminuje tych co wybrali JVC, czy Denona czy jakikolwiek inny zestaw, ja >wybralem swoj i sie nim ciesze, sprawia mi radosc..pewnie w wiekoszsci jest tak z innymi.

 

Przyznać muszę, że te gadżety są naprawdę gustowne i może co niektóre "ładnie grają";). Ale jak wspomniałem, po swoich doświadczeniach opisanych w tym wątku obszernie nie wydam nigdy więcej na takie coś nawet 200 zł. Zawsze zamiast drugiego systemu który miałby być w domu gadżetem można wybrać np piękny wazon lub inne dekoracyjne naczynie - wybór przeogromny;). Cieszę się tylko, że tego Denona kupiłem znacznie taniej niż kosztował w sklepie i dlatego moja strata przy odsprzedaży była pomijalnie mała. Ale współczuję wszystkim tym, którzy usłyszą gdzieś w końcu normalnie grający sprzęt i będą chcieli odsprzedać (a tego jestem pewien jeśli lubią przede wszystkim satysfakcjonujący dźwięk) taki zestaw za który zapłacili "sklepową" cenę. Nawet samochody tak nie tracą na wartości, więc zanim ktoś się wpakuje w koszty kupując mini niech naprawdęposłucha trochędla porównania "pełnowymiarowego" stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.