Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  576 członków

NAD Klub
IGNORED

Klub NAD


mariuszdab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sądzę, że 375 jest lepszy (inny) ale czy to jest "przepaść"...? a 30 sek. to trochę mało, żeby ocenić. Słyszałem obydwa ale w różnych konfiguracjach. Fakt, że 356 słyszałem w kilku konfiguracjach, a 375 raptem w dwóch.... jest lepszy. OK - zgadzam się, lecz czy to jest "przepaść".....? Jest również prawie dwa razy droższy ;))

ja też żadnej przepaści nie słyszałem, mało tego chociaż mam nadziaka (356) to za cenę 375 nigdy ale to nigdy bym go nie kupił

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że jest to kwestia zależna od konkretnej konfiguracji zestawu wzmacniacz-kolumny i parametrów kolumn, patrz skuteczność. Ja do swoich Dynaudio Exite x34 słuchałem i c365 i c375 i to starszy brat na moje ucho lepiej je wysterował. To połączenie bardziej mi odpowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak dołożysz do tej elektrowni dobrego Daca to wzmak pierwsza klasa nie do doścignięcia prze konkurencje 307W/4 ohm :)

Tu bym był ostrożny .

Roksan Kandy K2 końcówka + DAC z regulacją głośności ;)

I czyste 2x200W /4omy przy trafie 550VA.

Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waty Watą nierówne .

Przykładowo Krell S300i 2x300W/4 omy a Xindak A600P 80W/8 om i tu producent nie podaje mocy dla 4om .

Przy słuchaniu fragmentów gdzie jest sama średnica słychać dużo większą moc Krella . W basowych aranżacjach Krell szybko ustępuje pola Xindakowi .

Krell trafo 750VA a Xindak pomimo mniejszej mocy ma trafo 1300W + potężną baterie tranzystorów i kondensatorów filtrujących .

Kandy ma nie mniejsze a wygląda i na większe trafo od NADa . Ma też jedną ogromną zaletę . Jedna para wejść z regulacją czułości / głośności więc można go tak ustawić żeby korzystać z górnych bitów regulacji cyfrowej DACa . To daje grania na bardzo , bardzo wysokim poziomie .

 

A przy okazji .

C356 + mod gra na poziomie Denona PMA2020AE ;)

Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz rozbawiłeś :) to zabierz się za modowanie C375 to może wyjdzie Ci Accuphase :)

Doświadczony z Ciebie forumowicz więc nie rozumiem tego wpisu .

Miałeś 2020AE , porównywałeś z takim NADem ?

 

Grają nieco inaczej . NAD nie ma podbitego wyższego basu jak Denon i ma więcej harmonicznych - powietrza dookoła dźwięków . Denonowi natomiast ustępuje jakością wykonania ale piszemy też o zupełnie innym przedziale cenowym .

 

Accuphase to żaden cud ( niskie modele w stosunku do konkurencji w tej cenie ) a C375 jak za żadnego z serii C37X się nie wezmę bo są wysoce awaryjne ( starsze wersje )

 

Co w takim razie zostaje zrobione z tymi wzmacniaczami że tak dobrze grają po tuningu?

Było o tym wielokrotnie .

Na próbę można sobie takiego NADa wpiąć jako samą końcówkę jak ma się pod co i samemu wyciągnąć wnioski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robią wzmacniacze mudy.

Mam ci prawda C350 i nawet nie mam pojęcia jakie ma to zasilanie.

Ale tuningu wzmacniacz ma na pewno lepsza separację instrumentów dźwięk jest bardziej przejrzysty i bardzo szczegółowy delikatnie ocieplony.

Ps ktoś wie ile mocy ma c 350

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

C356 + mod gra na poziomie Denona PMA2020AE ;)

 

To jest dopiero bezczelność , samemu kupować Denona PMA 2020 AE i zachwalać jaki to Hi-End , ale jak już się go sprzeda to taka budżetowa nędza po przeróbkach okazuje się tak samo grająca , jaki trzeba mieć tupet by naciągać niezorientowanych klientów na swoje usługi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydz miałeś sprzęt od Mudy czy tylko tak pitolisz.

Bo ja miałem Denon920?lub jakoś tak Denon1520 Audiolaba 8200 jak i Końcówkę8000p Marantz SR7008 jak i pożyczony P7004 i nic nawet w połowie nie grało tak jak wzmak po modach mudy.

Sam byłem sceptykiem bo bałem się nawet wysłać wzmaka do niego.

Ale kasa nie duża więc wysłałem.

I teraz jestem zachwycony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy ani nie miał ani nie słuchał co nie przeszkadza mu co jakiś czas dodawać wpisy tego typu .

Ale co się dziwić facetowi który w sygnaturze ma

" Nie krytykuj mnie tylko dlatego , że nie potrafisz ogarnąć i zrozumieć mojej osobowości . "

 

Ale z chęcią przeczytam jego wrażenia z odsłuchu porównawczego i wizualnego tych dwóch wzmacniaczy .

PMA2020AE to jest Hi ENDowy wzmacniacz . HI END to nie tylko brzmienie . Wzmacniacz jest perfekcyjnie wykonany i złożony z najwyższej jakości elementów . Tu NAD który kosztuje z 4x mniej nie może się równać z tą jakością a o brzmieniu już pisałem .

Pisanie o modelu C356BEE jako " budżetowa nędza " ponownie wystawia facetowi świadectwo kim jest i co sobą reprezentuje .

Akurat ten model wyraźnie odstaje od starszych modeli . Każdy NAD jaki miałem był schludnie wykonany i dobrze złożony . W żadnym nie spotkałem się z niedoróbkami montażu czy burczącymi trafami jak ma to miejsce w wielokrotnie droższych wzmacniaczach firm takich jak chociażby NAIM , Hegel czy Krell .

C356BEE ma i metalowy panel przedni i zadziwiająco grubą i solidną pokrywę . Trudno się tu czegoś doczepić a zwłaszcza w tym przedziale cenowym i nawet z dużo droższą konkurencją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Nigdy ani nie miał ani nie słuchał co nie przeszkadza mu co jakiś czas dodawać wpisy tego typu .

 

Już pisałem raz co się stało z jednym Nadem , powtarzać nie zamierzam .

 

Co do sygnatury , faktycznie nie rozumiesz jej , nie dziwi mnie to . :)

 

Pisanie o modelu C356BEE jako " budżetowa nędza "

 

Oczywiście że nędza w porównaniu do Denon 2020 , tego tyczył mój wpis więc nie układaj sobie scenariusza po swojemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.