Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  210 członków

Pioneer Klub
IGNORED

Klub Miłośników CD Pioneer Reference


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Popełniłem właśnie PD9700, stan ideał ale chcę kupić laser na zapas (ewentualnie laser z mechanizmem głowicy). Czy macie jakieś aktualne źródła?

Miałem laser kupiony właśnie do PD 9700 ale go sprzedałem . Szukaj Made in Japan a omijaj CHRL .

Jak Ci padnie to kupisz PD 8700 cz 7700 i masz cały napęd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthax

(Konto usunięte)

Tak, właśnie na to rozwiązanie się szykowałem. Na razie wszytko z laserem ok :) Zmieniłem gniazdo zasilania i jest lepiej z kablem WireWorld Stratus. Wszystko się dopełniło w średnicy i basie, delikatnie ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Witam. Mój zestaw przedstawia się tak

dihm.jpgw8zh.jpg

 

Witam. Mój zestaw przedstawia się tak,

dihm.jpgw8zh.jpg

I mam pytanie. Czym różni się PD-S 604 od PD-S 605 oprócz tego, że 605 ma hi-bit legato link.ri5j.jpg

 

Witam. Mój zestaw przedstawia się tak

dihm.jpgw8zh.jpg

 

 

I mam pytanie. Czym różni się PD-S 604 od PD-S 605 oprócz tego, że 605 ma hi-bit legato link.ri5j.jpg

Wiem, że to nie tej klasy sprzęt i nie ten temat ale chciałbym poznać różnice. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem cd pd 9700 ale poszukuje do niego pilota bardzo proszę klubowiczów o podanie kompatobilnych modeli pilotów obsługujących jego wszystkie funkcje

ewentualnie jeśli ktoś posiada na sprzedaż taki pilot to proszę o pw z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthax

(Konto usunięte)

PD-S901 (to odpowiednik PD9700), ale nawet bez tuningu będzie super. PD77 też OK, ale upewnij się jak z laserami.

 

PD8500 fajnie gra sam w sobie ale nie ma laserów dostępnych...

 

Acha to co ja zrobiłem to dałem gniazdo IEC, i to warto zrobić.

 

Natomiast zupełnie szczerze przyznaję, że ostatnio gram tylko z SQBT + NAS Synology...

Edytowane przez Synthax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś ze Śląska z Pioneerem z wysuwaną tacką w szufladzie i wyjściem cyfrowym coax?

 

Jak chcesz tani niezły transport to lepiej poszukaj kogoś a legendarnymi modelami Marantza czy Philipsa. Wielu obeznanych ludzi posiadających sprzęt już highendowy robiło eksperymenty i jeśli jakiś vintage sie sprawdzał w roli transportu to właśnie napędy oparte na dawnych philipsach.

Jest taka strona chyba holenderskiego audiofila który temat przerobił dogłębnie i napisał co i jak. W Polsce jednak te dobre modele są raczej nie spotykane w Idealnym stanie. A tylko takie należy brać pod uwagę.

Miałem 15 lat temu pioneera 901 bo myślałem ze jak taki ładny i porządnie wykonany to i fajnie zagra. Głupi Marantza CD5000 okazał sie od niego muzykalniejszy.

Gdyby rozwiazanie Pioneera z szuflada było przełomowe to by powszechnie je używano. Kiedyś Wadia je zastosowała w najtańszym ich modelu ale to było jednorazowe rozwiazanie a zreszta sam ten CD Wadii brzmiał bardzo przeciętnie.

Masz wyrafinowane zabawki u siebie i potrzebujesz wyrafinowanego transportu. Wiec spróbuj tych topowych starych Marantzow lub Audiomeca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Od niedawna jestem posiadaczem PD-8500 i zastanawiam się nad jego modyfikacją. Czy ktoś mógłby polecić sprawdzony serwis (najlepiej woj. dolnośląskie) który wykona profesjonalnie tuning niosący wyraźną poprawę brzmienia? Jaki powinien być zakres prac? Dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.