Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plustek no i jak odsłuchowo..coprawda to nie moj zakres cenowy, ale szczytowce denona zawsze mnie jarały

 

Wyrazniejsze zdjecia postaram sie zrobic i wkleic jutro - sorry postanowilem wlasnie pare filmow obejrzec - no nie moglem sie juz doczekac.Co do wrazen odsluchowych to jestem w trakcie.Pierwsze wrazenia sugeruja ze to poziom powyzej starszego modelu 2000AE.Czy powyzej nowego 2000 jeszcze sie nie wypowiem,ale brzmi to po tuningu zadziwiajaco lepiej niz przed - bo przed nie bylo tak rozowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plustek wstaw jeśli możesz wieksze (wyraźniejsze) zdjęcie czołówki DVD-A1Ud i jeśli to nie tajemnica napisz na czym tjuning polegał i ile kosztował. Pozdrawiam i z góry thx

Co do kosztow no coz tuning 2100 euraskow,a na czym polegal to najlepiej poczytac na stronie Cinemike.de lub Areadvd pod haslem testy-tam jest tylko dokladniejszy opis I-szego stopnia tuningu.II-i stopien dotyczy sygnalu i wyjsc stereo.Ja nie jestem elektronikiem wiec wole sie nie wypowiadac w tej materii.Latwiej mi ocenic efekt.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StachS głównie modele z dostepnymi nadal laserami a nadal fajne brzmieniowo.DCD1015,860,960,680,690,890,895,595,1290,660.

 

Nie mam scchemu PMA495, wzmaki denona sa nieco wrednawe w naprawie czesto pala sie chwilke po właczneniu..maja tendencje do podbudzania sie szczególnie pracujac z kartami do kompów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowałem się na zakup PMA 2010 AE + tuner 1510AE. Pokój jest mały, ale myślę o zakupie przyszłościowo więc chciałbym kupić kolumny podłogowe, miejsce docelowe będzie miało ok 25m2. Muzyczka jakiej słucham jazz, rock, house w sumie wszystkiego po trochu. Chciałbym żeby kolumny były uniwersalne (nie jestem audiofilem). Dwie marki jakie przychodzą mi do głowy to Paradigm Monitor 11.6 i Monitor Audio RX8. Moje pytanie jest następujące, czy Denon polubi się z owymi kolumnami czy "celować" w coś zupełnie innego? Poradźcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowałem się na zakup PMA 2010 AE + tuner 1510AE. Pokój jest mały, ale myślę o zakupie przyszłościowo więc chciałbym kupić kolumny podłogowe, miejsce docelowe będzie miało ok 25m2. Muzyczka jakiej słucham jazz, rock, house w sumie wszystkiego po trochu. Chciałbym żeby kolumny były uniwersalne (nie jestem audiofilem). Dwie marki jakie przychodzą mi do głowy to Paradigm Monitor 11.6 i Monitor Audio RX8. Moje pytanie jest następujące, czy Denon polubi się z owymi kolumnami czy "celować" w coś zupełnie innego? Poradźcie proszę.

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Paradigmy niż Monitor Audio, z tym drugim będzie raczej za sucho, bez wypełnienia, namacalności. Najlepiej kup Paradigm z serii Studio, lepiej mniejsze niż większe.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sam posłuchaj, sugerowanie się radami innych maże się źle dla ciebie skończyć, coś o tym wiem. Wypożycz głośniki do domu bo w sklepie jest inna akustyka (duże wytłumienie)i wtedy ocenisz czy jest ok. Pozdrawiam i sorki za skopaną wcześniej odpowiedź.

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Zdecydowałem się na zakup PMA 2010 AE + tuner 1510AE. Pokój jest mały, ale myślę o zakupie przyszłościowo więc chciałbym kupić kolumny podłogowe, miejsce docelowe będzie miało ok 25m2. Muzyczka jakiej słucham jazz, rock, house w sumie wszystkiego po trochu. Chciałbym żeby kolumny były uniwersalne (nie jestem audiofilem). Dwie marki jakie przychodzą mi do głowy to Paradigm Monitor 11.6 i Monitor Audio RX8. Moje pytanie jest następujące, czy Denon polubi się z owymi kolumnami czy "celować" w coś zupełnie innego? Poradźcie proszę.

Mój Denon AVCA1HDA bardzo dobrze spisuje się z Monitorami Audio GS 20. Jako stereo jest on umiejscawiany w klasie pomiędzy PMA 1500, a PMA 2010.

Więc będziesz zadowolony, nie słuchaj teoretyków, którzy nigdy Denona z Monitor Audio nie mieli, a mają najwięcej do powiedzenia! (za sucho itp. dyrdymały) Jak będzie za sucho to się kable naoliwi...

Edytowane przez THX Ultra 2

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za pierwszą podpowiedź.

Słuchałem już Dynaudio FOCUS 110. Całkiem przyjemnie, tylko pokoj mam jaki mam :)

Raczej ciężko będzie je odsunąć od ściany. No ale biorę je pod uwagę w ostatecznym odsłuchu.

A słuchajcie coś z 16Herz może Mimo, (trochę odejście od wariantu z kolumnami podstawkowymi).

Ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwszą podpowiedź.

Słuchałem już Dynaudio FOCUS 110. Całkiem przyjemnie, tylko pokoj mam jaki mam :)

Raczej ciężko będzie je odsunąć od ściany. No ale biorę je pod uwagę w ostatecznym odsłuchu.

A słuchajcie coś z 16Herz może Mimo, (trochę odejście od wariantu z kolumnami podstawkowymi).

Ktoś próbował?

 

Proponuję kolumny Harpia Acoustics. Sam najpierw miałem Paty teraz grają Amstaff mini a już myslę o Marcusach. Naprawdę doskonałe polączenie. Na stronie Harpii jest okazyjna oferta na Paty.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Denon z Akkusami spokojnie powinien dać sobie radę, V1 niby monitory, a grają jak małe podłogowe i nawet fajny nisko schodzący bas mają. Polecam samodzielny odsłuch.

 

Czy ktoś słuchał Denona - model 2000Ae z Akkusami V4? zamierzam kupić te kolumny ale do najbliższego odsłuchu mam 350 km, więc nie chcę jechać bez wstępnej opinii. Ile teraz kosztują te Akkusy?

Ciekaw jestem również brzmienia DCD 2010AE - brak jest opinii ( poza prasą, w której zbiera niezłe ale z tym róznie może byc;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.