Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja zpisze sie do waszego klubu. DCD 1550AR I DVD 1930 SACD 2 KONCOWKI POA T10 Peamp PRA1200 koncowki i preamp narazie czekaja w kartonach na wieeecejjjj miejsca niedlugo zmiana (zakup domu to wtedy) oj bedzie wszystko podlaczone( jesli kogos interesuja te koncowki to zarzuce w niedziele fotki i wnetrznosci tez) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85428dc992c7e9fc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

zgodnie z przewidywaniami denon wypuścił lifting serii 1500 czyli mamy nową integre 1510 - tu bez rweolucji , sacd 1510 - całkowicie nowa konstrukcja wyposażona zgodnie z przewidywaniami w usb , dac 32/192 i nowy napęd oraz tuner 1510 - prawdopodobnie bez istotnych zmian technicznych.

CD zdrożało o o 15 % a tuner o 10 % . Integra bez zmian.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś z Was miał okazję słuchać pma1500 z Monitor Audio RX8 lub KEF IQ70/90. Obecnie słuchałem denona z Jamo d570 i gra to zdecydowanie za ostro, potrzebuję czegoś do sporego pokoju, czegoś co zagra przyjemnie nawet z niedoskonałym materiałem audio. Mój problem polega na tym, że kolumny muszą stać przy ścianie i niestety nie mam możliwości osłuchu przed zakupem dlatego bardzo liczę na wasze opinie.

 

Cały swój problem opisałem w wątku

62762 Monitory do denona pma1500ae w dużym pokoju

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja miałem Denona 1500R oraz Denona POA-2200 i niestety długo u mnie się nie zatrzymały. Dlatego mam pytanko z czym porównywaliście swoje wzmacniacze przed zakupem?

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce to mogę tego Denona POA 2200 sprzedać za 1100zł w bdb stanie.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivlov,

Przecież ten POA 220 będzie miał ze 30 lat a napewno ponad 20. Więc czego się spodziewałęś? Że będzie porównywalny z dzisiejszymi konstrukcjami? W czasach socjalizmu to był napewno hi-end na który prawie nikogo nie było stać. Chyba nawet tego modelu w Pewexie nie mieli, trzeba było sobie samemu przywieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Denona PMA-735R tak więc proszę o dopisanie mnie do klubu.

 

Przy okazji mam pytanie - chcę dokupić odtwarzacz CD i tuner z tej samej stajni - co polecacie? Czy będzie współpracować z pilotem RC-843 ?

 

Pozdrawiam,

Rosenkrantz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>kali77,

Musiałbyś chyba zdjąć obudowę. Przewody idące wewnątrz od gniazda IEC do płytki zasilacza będą miały oznaczenie na płytce "+" i "-". Gdyby tych oznaczeń na płytce jednak nie było, to powinny być przynajmniej przy bolcach gniazda IEC od wewnątrz urządzenia ("L" i "N").

Pozdro,

Yul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

Panowie powiedzcie czy warto jest kupić denona pma 550,miałem kiedyś denona pma 730 i zachwycił mnie swoją dynamiką i prostotą konstrukcji,czym może mnie zaskoczyć pma 550,a jeżeli nie ten to jaki model kupić???Zależy mi na jasnym brzminiu,szybkim i dynamicznym z dobra stopą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Oznacza się w ten sposób podwójną klasę izolacji składającą się z izolacji podstawowej i niezależnej od niej dodatkowej izolacji, równoważnej pod względem wytrzymałości elektrycznej i mechanicznej. Taką izolację ma np. sprzęt gospodarstwa domowego, narzędzia ręczne, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dopiero na IFA Berlin 2010...

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

petro, 24 Cze 2010, 16:02

tak jak wyzej pisalem wg mnie pma 2010 (2000)ae gra znacznie lepeij jak pma 1500ae. Jesli chodzi o dcd też ewidentna poprawa, pierwsze co mozna zauwazyc to poprawa glebi sceny i wiele innych:)). Odsluchu i porownania dokonalem u bardzo zyczliwego kolegi Renia 239 gdzie przy okazji uslyszalem gramofon...i sie zaczelo. Dzis slucham muzyki z gramofonu rega p5 i pre amp moon lp3 a cd prawie wcale nie gra:)) wiec jesli odsluchasz juz dcd 2000ae posluchaj jeszcze niezly gramofon a sam zobaczysz co w tym przedziale cenowym gra lepiej.

Jesli moge wiedziec z czym petro porównywales pma 2000ae przed zakupem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w ciemno, okazyjnie - nie liczyłem na jakąś radykalną różnicę. Podobało mi się brzmienie PMA 1500AE więc po 2000AE spodziewałem się rozwinięcia cech mniejszego brata - a tu zaskoczenie.

Niestety nigdzie nie mam w zasięgu DCD 2000AE, żeby przesłuchać. Pewnie, jak trafi mi się egzemplarz zadbany w dobrej cenie to kupię i wtedy się przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petro, 24 Cze 2010, 16:02

 

>Witam

>Czy ktoś słuchał już DCD 2010? Kupiłem ostatnio PMA 2000 AE i teraz ostrze sobie zeby na CD - wg

>mnie różnice pomiedzy PMA 2000Ae i 1500Ae rzeczywiście duże. Ciekawe, jak zapreaentuje sie cd.

 

Różnica jest ogromna pomiędzy tymi modelami.Ostatnio przeprowadziłem dużo testów z kablami zasilającymi.Zestaw 2000Ae dopiero gra z dobrym okablowaniem.Warto poeksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.