Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

KLUB POSIADACZY CREEKA


nick102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dedal75 napisał:

Zawsze chciałem a100 posłuchać , może kiedyś się uda .

 

Tak się składa że słuchałem i poległ pod względem brzmienia z wzmacniaczem lampowym Cayin A55TP

Dlatego Cayin u mnie gra a nie Creek A100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda swoje Creeki mam spakowane w pudełkach ale sympatia pozostała. Po strzale w stopę Voyagem fajnie jakby odbili się czymś wycenionym z mniejszym rozmachem, a z drugiej strony zachowali własny styl żeby nie rozmyć się w zalewie podobnej D-klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2022 o 17:01, mdavis napisał:

Creek strzelił sobie w kolano rezygnując z serii A50 i A100. Niestety nowy model nic w tym zakresie nie poprawi.

Szkoda, długo byłem użytkownikiem wzmacniaczy Creek. Obecnie posiadam CD i Tuner Creek.

 

Mam obecnie rowniez cd i radio creeka. Jaki masz tuner icd?

U mnie został cedek evo1 i tuner desiny2.

Dla mnie evo1 grał lepiej od v2 evo i destiny 1. Cedeka destiny v2 nie słuchałem. Chętnie bym go jeszcze posłuchał dla dopełnienia wszystkich serii.

 

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Creek Evolution 5350. 

Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza CD i mysle nad Creek 50mk2 lub Destiny 2,   którego byście bardziej polecili?

Teraz posiadam JVC XL-Z555BK i niestety ale ten staruszek już powoli się sypie.

Całość mam to podłączone do kolumn Canton Chrono 509.2

Razem gra to wyśmienicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.01.2023 o 20:15, Damian_78 napisał:

Już sam nie wiem, jest do wzięcia na jednym z portali CD Destiny 1 za 2800, czy to gra warta świeczki czy poczekać aż pojawi sie 2 ?

Odpuść sobie. Większy progres zrobiłbyś zmieniejąc 5350 na Destiny2. Jakby udało się dostać do niego cd D2, to miałbyś dorodny zestaw Creeka.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Panowie, posiadam creek evo cd 1, i od paru dni za nic nie chce si e otworzyć szuflada 😞

Po naciśnięciu przycisku eject zarówno na pilocie jak i na panelu cd słuchać pyknięcię, szuflada rusza się może na mm i tyle.

Może ktoś z forumowiczów pomoże? Co może być przyczyną, jak rozkręcić, naprawić?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Precyzuję, kiedyś bardzo poszukiwany był wzmak Destiny 2 (oferta na Hi Fi, mój ten czarny).

A propos cd, Cd do tego zestawu mam nadal 8200 Audiolaba i idealnie pasuje kształtem, obsługą z pilota. Dźwięku pomiędzy nim a cd Destiny 2 nie porównywałem ale ja jestem zadowolony. 

 

 

Edytowane przez marcel76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.08.2023 o 10:31, marcel76 napisał:

Precyzuję, kiedyś bardzo poszukiwany był wzmak Destiny 2 (oferta na Hi Fi, mój ten czarny).

A propos cd, Cd do tego zestawu mam nadal 8200 Audiolaba i idealnie pasuje kształtem, obsługą z pilota. Dźwięku pomiędzy nim a cd Destiny 2 nie porównywałem ale ja jestem zadowolony. 

 

 

Jak jesteś zadowolony, to dlaczego sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.