Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ze starych Contour to wybitny jest 1.1 ale to dziwna konstrukcja jest a mianowicie czym wiecej mocy tym lepiej ... Z Końcówką Michi zgrywa sie na tyle genialnie ze mozna skończyć wszelkie poszukiwania :)

 

Akurat ma grać z 990.

Miałem dynki 1 i nie wiedzieć czemu je sprzedałem.

 

z michi gra xavian nadal:)

 

Xaviany może kiedyś wymienię ale następców jest neiwielu

obecnie tylko b&w 802d

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego brakowało Ci w xavianach? (który model)

 

Xavian Accorda , zbyt jasne jak dla mnie i za duzo kiepsko kontrolowanych niskich (pomieszczenie 15 m.kw)

 

monitory Canto Grand(grające z dynamiką jak podłogówki) nawet w wersji podstawowej to klasa albo 2 wyżej niż X.Accorda

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam:)

 

A jak byś ocenił zestawienie dynek 1.1 z Canto ?

 

Dynki 1.1 to dla mnie genialnie grające mini mikrusy ...Do tej pory je mam :)

 

Potrzebują top-owej amplifikacji ...Poniżej 150 W graja tak sobie a tak naprawde potrzebują bardzo mocnych i przejrzystych końcówek ...Z lampą nigdy nie zagrają ,

 

Trzeba tez pamietać aby je odstawić od tylnej sciany conajmniej 1 m.

 

 

studio 16 hertz Canto Grand sa na Morelu (wysokotonowe) i Scanspeak (nisko średnio tonowy ) , łatwe do napędzania nawet przez purystyczne lampowe set-300b

 

Genialne , polskiej konstrukcji kolumny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, przypadkiem oba są akurat są na allegro:-)

@slawomir273 to ty sprzedajesz te dwa Rotele? :-)

 

Nawiasem mówiąc niezła ściema z tą BCM ( wiadomo, że kto wystawia bez ceny minimalnej ma zaprzyjaźnionych klikaczy na aukcji).

Kliku "zainteresowanych" w obu aukcjach powtarza się, nie wiem jak wy, ale to naprawdę widać, że aukcja jest goniona.

RA-12 ma jeszcze 8 dni, a cena już około 2000 złotych :-)

Ciekawe kto to łyknie.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoodDay Panowie... się zapisuję do Rotel Club :)

 

Posiadam Integrę RA-985BX i CD RCD-971, grało to pod Jamo s608, a teraz gra to pod KEF R900 - scena, średnica, bass - bajka :) ale... czy ta integra nie jest ciut za słaba do tych 30`o kilowych klocków?

 

Lubię czasami łupnąć i wydaje mi się, że przy wyższych głośnościach integra zaczyna tracić kontrolę nad 900`kami, polecilibyście coś Panowie ze stajni Rotela (sentymentalny jestem) co by w ryzach utrzymało te kolumny?

Zależy mi by dotychczasowy pilot obsłużył tą planowaną sekcję, bo nie lubię jak wala mi się "fafnaście" pilotów po stole.

Z góry dzięki za info, mile widziane propozycje sprzętu używanego - może to być również zestaw z dobrym CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadam Integrę RA-985BX i CD RCD-971, ...

polecilibyście coś Panowie ze stajni Rotela (sentymentalny jestem) co by w ryzach utrzymało te kolumny?

 

Zależy ile przeznaczasz na to siana :-)

 

RC/RB -99x

RC/RB -108x/109x

Michi

Możesz też końcówki mostkować....

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( wiadomo, że kto wystawia bez ceny minimalnej ma zaprzyjaźnionych klikaczy na aukcji).

Nigdy nie praktykowałem sprzedawać za pomocą "zaprzyjaźnionych klikaczy" a już niejednokrotnie wystawiałem przedmiot do licytacji od 1zł.

np: Pionek PD-S901 poszedł pod młotek i został zlicytowany za 531zł ;(

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc niezła ściema z tą BCM ( wiadomo, że kto wystawia bez ceny minimalnej ma zaprzyjaźnionych klikaczy na aukcji).

Kliku "zainteresowanych" w obu aukcjach powtarza się, nie wiem jak wy, ale to naprawdę widać, że aukcja jest goniona

A dla Ciebie kto klika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 28 obserwujących, ktoś z nich musi klikać. Poza tym ja mam cenę minimalną poniżej której nie sprzedam, drobna różnica od BCM. Mój nowy kosztuje ok. 3800 zł, obecnie cena wynosi ok. 1600zł. Za dużo? Jakieś jeszcze inne pytania, chętnie odpowiem.

 

Czyli jednak ten RA-12 to twój :-)

A nie mówiłem .

Edytowane przez sittek

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Mam 28 obserwujących, ktoś z nich musi klikać. Poza tym ja mam cenę minimalną poniżej której nie sprzedam, drobna różnica od BCM. Mój nowy kosztuje ok. 3800 zł, obecnie cena wynosi ok. 1600zł. Za dużo? Jakieś jeszcze inne pytania, chętnie odpowiem.

 

Czyli jednak ten RA-12 to twój :-)

A nie mówiłem .

 

na co wymieniasz wzmacniacz?

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sittek

Nawiasem mówiąc to widzę że kolegę trochę poniosło w opisie ;)

Ja słuchałem RA-1520 jak i RA-1070,

krótko mówiąc kolega widzę nie słuchał RA-1070, w innym przypadku nie pisał byś tego co napisałeś

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak ten RA-12 to twój :-)

A nie mówiłem .

 

Niestety nie moje .Dziwię się jak można oceniać kogoś jego aukcję nie znając tej osoby.

. Poza tym ja mam cenę minimalną poniżej której nie sprzedam, drobna różnica od BCM

Ta osoba też może mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.