Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  718 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Nie ma żadnych liderów tak jak napisał Arni lider jest jeden. ROTEL... No i oczywiście piwko j kie kto sobie zażyczy ;)

 

Oczywiście trzeba się bawić i pić co komu smakuje to tak jak z kobietami jedni wolą blondynki drudzy szatynki a ja lubię wszystkie ładne.

Wszystkie ładne? No to mamy podobne gusta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano cicho.... :( :)

ale ten rhb-05 jest obecnie drogi :(:

http://www.ebay.de/itm/ROTEL-MICHI-RHB-05-STEREO-POWER-AMPLIFIER-USED-GREY-/281624401918

nie przypuszczałem ,że aż tyle może kosztować taki "ośmiocentymetrowej grubośći naleśniczek"

Edytowane przez szymek20

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnym żalem wypisuje się z klubu Rotela . Choć droga do nowych produktów pozostaje otwarta .

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jego(?):

No więc mam RC-850 + RB-870 BX i tak jak wspomniałem już kiedyś gra to tak jak chciałem. A jednak seria 8xx ... Co tu dłużej gadać barwa przepiękna nawet na tych kolumnach za 500 zeta. Góra nie sybiluje nie ma takiej możliwości. Bas jest głęboki i krótki tak jak to u Rotela.

 

średnica nasycona wokale brzmią przepięknie. Struny gitarowe szarpią powietrze, a werbel i stopa chodzi jak trza... jak to mówi Szymek. Coś pięknego. Nie obawiam się włączyć żadnej płyty, wszystko gra elegancko na medal. Za nic nie rozstanę się z tym sprzętem. Ktoś napisał na forum iż gra to jak papier sucho. Nie prawda. Coś pięknego.

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

coś mi się wydaje że powinieneś poszukać czegoś innego, stare Rotele to fajny sprzęt ale nic na siłę

Bez obrazy stary, ale nie bardzo wiem o co Tobie chodzi? Na siłę? Jak ja obcowałem z rotelami to ty sikałeś w pieluszki. Ja nie skaczę po różnych markach jak ty to robisz.

Pzdr.

 

aqs, nie tylko Ty czekasz na ten moment :-)

A ty na jaki moment czekasz kolego? Na przyjście nowego Mesjasza? to musisz przejść na Judaizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, co Ty odpierdzielasz. Najebałeś się ?

Sitek ci tu nic nie pomoże, man ;(

ps. W ogóle Go nie znam, ale myślę, że nie pójdzie "your way"

Kurna, a już miałem iść spać :)

 

Tomasz, co Ty odpierdzielasz. Najebałeś się ?

Sitek ci tu nic nie pomoże, man ;(

ps. W ogóle Go nie znam, ale myślę, że nie pójdzie "your way"

Kurna, a już miałem iść spać :)

o tej porze rolnik nie orze

 

no way. żadnych wycieczek do czegoś to śmam, and nie=śram.

no nie wiem.

jeszcze mogę zmienić za 20 minut

Edytowane przez clash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Hej aqs

Rotel nie ma prawa się gubić w szybszych nagraniach. I Twój krell nie dorasta mu nawet do pięt. Przesłuchałem dzisiaj pierwszą płytę a zarazem najlepszą Slayera Show No Mercy. Słuchałem tego na Heglu. Łagodność wzbudziła we mnie wstręt. Hegel gra jak leci... Łagodnie aczkolwiek bardzo dobrze, jest chłodny... i nie brak mu stylistyki. Rotel pokazał mu pazur i elektrownię. Miejsce Hegla jest w koszu na śmieci. I zwykła dzielonka, którą oddałem do serwisu ( dlatego się nie odzywałem) pokonała Hegla za 6000 z pazurem który wyciągnął Rotel na godzinie 11-tej, bez przesterowań. Jest jedna sprawa tylko końcówka mocy akceptuje koluimny powyżej 8Ohma.

 

aqs nie będziesz mi opowiadał o Rotelach (miałeś tylko jednego), bo gdybym Ci przedstawił historię pierwszego egzemplarza, którego posiadałem nielegalnie to byś odbył horror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.