Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Zmień kable klotza na nasze polskie miedziane co do roteli najlepsze. Ja mam szóstki z 18 zł za metr. Miedziaki bez żadnego srebra i bla bla. Grają naturalnie. Wymień to.

 

A interkonekty jak najbardziej lutowane cyną ze srebrem.

 

Jesteś osłuchany w tych klotzach to się nie zdziw jak Ci się muza wyostrzy.

 

Pojedź Szymek do najbliższego sklepu z audio i przetestuj za kaucją. Innej możliwości nie ma.

 

No zmieniłem teraz kable połączeniowe między cd i przedwzmacniaczem. No nie ma dyskusji, Thassosy ciągną dynamiką są klarowne i przypierdalają mocno. Tanita Tikaram np.(no metal) są wykrywalne szczegóły, które(oprócz dynamiki) na których prolinka nie słychać. Nie jest to moją autosugestią absolutnie. Bo mój brat też tak stwierdził. Powiedział nie stary bez szans. A byłem kiedyś antykablowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień kable klotza na nasze polskie miedziane co do roteli najlepsze. Ja mam szóstki z 18 zł za metr. Miedziaki bez żadnego srebra i bla bla. Grają naturalnie. Wymień to.

 

"polskie miedziane szóstki" ? - co to za kabel? jakiś link może podeślij - bo nie wiem o co chodzi?

to są kable glośnikowe czy interkonekt?

Edytowane przez szymek20

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

"polskie miedziane szóstki" ? - co to za kabel? jakiś link może podeślij - bo nie wiem o co chodzi?

Kable do głośników 6 milimetra. Zwykłe polskie miedziane. W każdym sklepie audio je znajdziesz(może w nie każdym) uprościć wpisu już bardziej nie mogę:)

 

Będziesz miał odpowiedź na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Boże Narodzenie nawet zwierzęta mówią, więc może to magia świąt? ;))

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

 

Technokabel to glosnikow jest i ma 6mm2 przekroju zyly, mam go i polecam

Tak taki mam właśnie kabel.

 

W Boże Narodzenie nawet zwierzęta mówią, więc może to magia świąt? ;))

A ja myślałem, że tylko w wigilię? :-)

 

Coraz więcej osób słyszy kable tylko nie chcą się do tego przyznać .

No a ja właśnie usłyszałem. Może jest tak jak pisze klecha. Magia świąt? -:) nie przed świętami to zauważyłem. I to na prawdę różnica. Ale piszę tu o połączeniach analogowych. Z Głośnikowymi nie kombinowałem i nie zamierzam.

 

Choć ostatnio zacząłem przeglądać fora o tematyce Klotz. No i właśnie przysłowiowe szydło wyszło z worka. Nie będę komentował tych opinii. Sami się przekonajcie i poczytajcie. A teraz idę sobie strzelić:) No nie będzie to alkohol, ale mały kawałek karpia, który mi jeszcze został. No i troszkę tej wody ognistej też :) Ale co miałem do powiedzenia to napisałem.

 

Zdrówka wszystkim życzę i tylko tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Głośnikowymi nie kombinowałem i nie zamierzam.

Pożyjemy zobaczymy ;)

 

Im lepsza elektronika tym większe zabawa z kabelkami, różnice słyszalne i namacalne;)

Tak to już jest ,zabawa się zaczyna.

 

A pamiętam jak na tym forum pisano że kabelki nic nie zmieniają ale tak jak pisze tomaszE czym lepsza elektronika tym bardziej słyszalne zmiany.

WADIA 860 , ROTEL RHB 10 (MICHI) KOLUMNY YB AUDIO,VERICTUM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Pożyjemy zobaczymy ;)

 

Im lepsza elektronika tym większe zabawa z kabelkami, różnice słyszalne i namacalne;)

Co uważasz za lepszą elektronikę Tomi? Czy sprzęt typu... a zresztą wiesz jaki posiadam ma się nijak do najlepszych produktów firmy Rotel? Nowe zabaweczki Rotela już mnie nie interesują, po przesłuchaniu RA 1570 zwróciłem uwagę, że to nie jest to. Pisałem, że najlepszym wzmakiem byłby 1070 ale ta góra... A teraz Przyjacielu daj mi namiary na podłogówki do dzielonki Rb+RC + Denon którego posiadam, oczywiście za Twoją radą napisania do speca od Denonów. Odpisał mi, że to bardzo dobry model. A z kablami głośnikowymi ani mi w głowie eksperymentowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Tak to już jest ,zabawa się zaczyna.

 

A pamiętam jak na tym forum pisano że kabelki nic nie zmieniają ale tak jak pisze tomaszE czym lepsza elektronika tym bardziej słyszalne zmiany.

Nie przy Rotelach od serii 12 w górę. Tam zmiany są praktycznie niesłyszalne.

 

Kriss a jakiego masz DENONA ja miałem DCD 1290 i 2700 .

Denon DCD - 1450 AR i DVD bardzo plastyczny model, który zgrywa się z Rotelami DVD-3000 ale tylko czyta oryginalne płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

No i gra fajnie. Ale jeśli chodzi o niewyostrzanie muzy Denon DVD 3000 gra lepiej z Rotelami. I przede wszystkim ma lepsze źródło słuchawkowe. Na słuchawkach AKG Denon 3000 jest wspaniały. Na 1450 gra ostro. Więc wolę słuchać już Denka 3000 na słuchawkach. Dynamika? Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co uważasz za lepszą elektronikę Tomi? Czy sprzęt typu... a zresztą wiesz jaki posiadam ma się nijak do najlepszych produktów firmy Rotel?

RB 870BX+RC850

 

 

 

Im lepsza elektronika tym większe zabawa z kabelkami, różnice słyszalne i namacalne;)

 

 

 

Ależ rusz tom głową, co chciałem ci przekazać pisząc im lepsza elektronika tym różnice bardziej słyszalne ;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda !!

Masz już w miarę fajna elektronikę i dlatego zachęcam cię abyś wypożyczył i posłuchał kabli głośnikowych, sam wtedy stwierdził że potrafią dużo namieszać, zwłaszcza na plus;)

 

Używasz do swojego sprzętu kondycjoner sieciowy? nie chodzi mi o listwę

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Ruszam tą głową i nic nie potrafi mnie już przekonać. Seria 8xxx jest dla mnie idealna. Kiedyś napiszę historię o pewnych faktach i o pierwszym dźwięku, który usłyszałem w roku 1993. I z pewnością posłuchacie, lub raczej przeczytacie to co ja chciałbym wam przekazać.

 

Szkoda !!

Masz już w miarę fajna elektronikę i dlatego zachęcam cię abyś wypożyczył i posłuchał kabli głośnikowych, sam wtedy stwierdził że potrafią dużo namieszać, zwłaszcza na plus;)

Nie nakręcisz mnie Tom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

A historia będzie się opierać właśnie o pierwszym Rotelu, którego zdobyłem nie elagancko.

 

Kriss jeszcze sprawdzisz głośnikowe dzielonki Rotela lubią kabelki.

Arni przestań.

 

Spodziewajcie się niemożliwości z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A historia będzie się opierać właśnie o pierwszym Rotelu, którego zdobyłem nie elagancko.

Spodziewajcie się niemożliwości z mojej strony.

Kiedyś napiszę historię o pewnych faktach i o pierwszym dźwięku, który usłyszałem w roku 1993. I z pewnością posłuchacie, lub raczej przeczytacie to co ja chciałbym wam przekazać.

 

Piszę się na jeden egzemplarz, czy mogę prosić z podpisem? ;)

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.