Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

więc Kriss brachu nie miałem nic złego na myśli,zrozumiano? :)

 

Ach no nie, ja już zakończyłem zabawę sylwestrową, po prostu Cię nie zrozumiałem:) Ale wszystko jasne. Nie co do tych opisów to ja nie przywiązuję żadnego znaczenia. Chociaż niektóre wpisy potrafią faktycznie podnieść ciśnienie.

 

Tu jest perełka nigdy niespotykany model. Niewiarygodne prawdziwy Biały Kruk: http://allegro.pl/wzmacniacz-rotel-ra9858x-i5897703048.html chyba jedyny na całym globie model Rotela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

Ciekawe jak gra ten 9858x ???

 

Już to kiedyś widziałem.

 

A czytałeś to bolth? Gość pozbył się świetnego sprzętu na rzecz Radio Maryja. Ponoć poprzez muzykę satanistyczną typu he he Black Sabbath przemawiał to niego szatan:) Nie no dajcie spokój ci ludzie mają na prawdę z garem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bolth też jeszcze nie doszedłeś po sylwestrze:) Nie ma takiego modelu jak RA 9858X Jest 985BX.

 

 

mr_19982_5ada06954599887f.jpg

 

abo z B zrobił 8

 

ja tam z maniakami nie dyskutuję bo się nie znam:)

 

To był bardzo mocny alkohol że ja takiego nie miałem.

 

jak macie okazje to spróbujcie sobie słowacką "śliwkę" tj taka żółtawa wódka 40% i śliwka w środku coś a'la nasza Żubrówka.

 

atrakcje gwarantowane,na drugi dzień,efekt jak w Kac Vegas,żona mi opowiadała mi co robiłem a kumplowi jego żona,po tym jak się rozeszliśmy do domów i niby poszliśmy grzecznie spać.

Edytowane przez bolth

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss 73

(Konto usunięte)

jak macie okazje to spróbujcie sobie słowacką "śliwkę" tj taka żółtawa wódka 40% i śliwka w środku coś a'la nasza Żubrówka.

Dobrze wiedzieć. Będę się rozglądał za tym trunkiem, na pewno nie omieszkam.

atrakcje gwarantowane,na drugi dzień,efekt jak w Kac Vegas,żona mi opowiadała mi co robiłem a kumplowi jego żona,po tym jak się rozeszliśmy do domów i niby poszliśmy grzecznie spać.

No to ja po takiej śliwowicy to za pewne będę wył do księżyca.

 

Pzdr. Chłopaki za godzinę wyjeżdżam. Ale być może się odezwę:) jeśli będę miał tam neta:)

 

Tomiego coś ostatnio nie ma zapił się??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsza metoda z "drugiego klubu sansui" na poprawe dźwięku z odtwarzacza cd !!!!:

sorry- ale musiałem to pogrubić - bo niemal nie padłem jak to usłyszałam :P:)

"Gratulacje! Spróbuj pod Cd-eka podłożyć coś pochlaniajacego drgania. Na początku przygody z antywibracją przetestowałem zmianę dźwięku kładąc go na małej dętce. Efekt jest zauważalny od razu i wiele podpowiada w czym tkwi fizyczny sekret brzmienia odtwarzacza. Przy okazji dętki możesz sprawdzić jak przy konkretnym ciśnieniu w dętce zmienia się jakość brzmienia a przede wszystkim basu. Potem będziesz chciał wydać trochę pieniędzy na porządny sprawdzony projekt"

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

najnowsza metoda z "drugiego klubu sansui" na poprawe dźwięku z odtwarzacza cd !!!!:

sorry- ale musiałem to pogrubić - bo niemal nie padłem jak to usłyszałam :P:)

"Gratulacje! Spróbuj pod Cd-eka podłożyć coś pochlaniajacego drgania. Na początku przygody z antywibracją przetestowałem zmianę dźwięku kładąc go na małej dętce. Efekt jest zauważalny od razu i wiele podpowiada w czym tkwi fizyczny sekret brzmienia odtwarzacza. Przy okazji dętki możesz sprawdzić jak przy konkretnym ciśnieniu w dętce zmienia się jakość brzmienia a przede wszystkim basu. Potem będziesz chciał wydać trochę pieniędzy na porządny sprawdzony projekt"

super koniecznie trzeba przetestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko koniecznie trzeba uwzględnić ciśnienie atmosferyczne!

A najlepiej zaopatrzyć się w stację meteo i jakiś automat do korekcji tego hiendowego ciśnienia...

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepiej gra przy 2 barach :) wtedy mamy takie cisnienie dzwieku w pokoju ze

 

 

należy jeszcze do kompletu zazbroić obudowy głośnikowe ;)

 

http://www.ebay.de/itm/Infinity-SM112-Haupt-Stereolautsprecher-und-Alpha-5-Rear-/252234342478?hash=item3aba56a04e%3Ag%3AqjUAAOSwHQ9WVXW1

 

Zapowiada się ciekawie ten 2016r ;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

W trakcie sylwestrowej nawalanki czasem wzmacniacz pracował na godzinie 13.

4 omowe kolumny powodowały wtedy ostre grzanie wzmacniacza i jego wyłączanie.

Nie wiem czemu większość producentów upiera się na produkcje takich kolumn i nawet deklarowane 4 jest mocno optymistycze.

Pewniej i bezpieczniej dla wzmacniaczy jest z 6 czy 8 om.

Edytowane przez stench

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się po raz kolejny do Was Panowie, tym razem wpadł mi do głowy taki pomysł aby dołożyć do tego co mam Rotel RC 870BX i RB 870BX drugą końcówkę i każdą kolumnę podpiąć osobno. Co o tym myślicie? Ma to sens? Wpłynie to na jakość?

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się po raz kolejny do Was Panowie, tym razem wpadł mi do głowy taki pomysł aby dołożyć do tego co mam Rotel RC 870BX i RB 870BX drugą końcówkę i każdą kolumnę podpiąć osobno. Co o tym myślicie? Ma to sens? Wpłynie to na jakość?

 

 

Osobiście odradzam takie połączenie!!

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?

to przykładowo:

lepiej 1x rb990 czy 2x rb880/980 ?

 

 

Pisałem już w tym klubie niejednokrotnie dlaczego właśnie tych końcówek nie polecam podłączać tak aby jedna zasilała jedna kolumnę a druga.... , jaka masz gwarancję że zagrają identycznie? moje doświadczenie z rotelem nauczyło mnie że tylko numeracja jest identyczna z brzmieniem już trochę gorzej ;)

zwłaszcza przy tych niższych modelach, ale może się mylę i nikt nie musi tego wpisu traktować poważnie ;)

 

Szymek jeśli już planujemy, mamy okazję dokupić druga taką samą końcówkę mocy to łączmy je z kolumnami w tryb Bi-amping

 

 

Wracając do twojego pytania,

lepiej 1x rb990 czy 2x rb880/980 ?

 

 

myślę że bardzo dobrze znasz odpowiedz ;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.