Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mol01 napisał:

Jak się dogadasz z właścicielem kamienicy, to nie widzę przeszkód, byś sobie założył jakiś chiński zestawik - ja w zasadzie też mieszkam w "kamienicy" (apartamentowiec). A co do rabatu, to sam jadę na użyczonym ;D

Ciężka sprawa, budynek wpisany do rejestru zabytków, nawet docieplić nie było można, bo sobie konserwator tynki ozdobne zażyczył. 😀 

8 minut temu, NRK napisał:

Pogadaj z kuzynem. On zrobi obejście rury gazu. Ubezpiecz wysoko kamienicę i jedź z rodzinką na urlop. 😃😃😃

Racja. Zapomniałem że mieszka u nas rura bomber. 😀 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, staropolanka2000 napisał:

Ciężka sprawa, budynek wpisany do rejestru zabytków, nawet docieplić nie było można, bo sobie konserwator tynki ozdobne zażyczył. 😀 

Jak dachu nie można ruszyć, to podejrzewam, iż instalacja naziemna na podwórzu w miejscu trzepaka też nie przejdzie - no to trza się przeprowadzić, a nie siedzieć w zmurszałym budynku 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mol01 napisał:

Jak dachu nie można ruszyć, to podejrzewam, iż instalacja naziemna na podwórzu w miejscu trzepaka też nie przejdzie - no to trza się przeprowadzić, a nie siedzieć w zmurszałym budynku 😛

Coś w tym jest. 😀 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio piszę z francuzem, co kupił ode mnie wzmaka YBA i mówię, że w miejsce YBA Heritage A100 kupuję Krella KSA-250, no i że w sypialni akurat mam pasowane kolumny T+A z dużym głośnikiem basowym dla takiego Krella, a ten do mnie, że chyba oszalałem, iż go wstawię do sypialni - zaczynając tego, że będę miał za gorąco od tego "pieca" 😂 Nikt nie powiedział, że będzie to stało w sypialni, ale na polskie (raczej chłodniejsze niż na południu) zimy, taki Krellik jak znalazł - kominka mieć nie mogę, więc trzeba sobie radzić 🤣

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dzień Dobry

Witam wszystkich

Mam pytanie - Czy ktoś z szacownych klubowiczów miał / ma bezpośrednie porównanie pomiędzy odtwarzaczami CD tj 32 do 35. Chodzi mi o różnice w odsłuchu z płyt CD , nie jako transport czy streemer.

Z góry dziękuję za odpowiedz - Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, igor-69 napisał:

Dzień Dobry

Witam wszystkich

Mam pytanie - Czy ktoś z szacownych klubowiczów miał / ma bezpośrednie porównanie pomiędzy odtwarzaczami CD tj 32 do 35. Chodzi mi o różnice w odsłuchu z płyt CD , nie jako transport czy streemer.

Z góry dziękuję za odpowiedz - Igor

Mam CD32, nie słyszałem CD35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
32 minuty temu, mol01 napisał:

Tu mnie zaskoczyłeś - właśnie w tej chwili poznałem tego polskiego, jak widzę, producenta? Napiszesz coś więcej na temat tego sprzętu?

No, gra. Mam jeden taki. Jest gdzieś wątek, w którym ktoś porównuje z innymi dacami, ale teraz nie mogę znaleźć. Są też różne wersje. Musisz poszukać recenzji w necie. 

Ja nie czuje się na siłach, chyba, że jakieś konkretne pytanie. Słucham z Tidala więc o innych opcjach też nic nie powiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na wstępie chciałbym się przywitać w klubie więc..Witam wszystkich serdecznie:) Być może będę miał możliwość zakupu streamera Primare NP 30. Mam pytanie do szanownych forumowiczów. Ile realnie byście wycenili ten streamer?, a drugie pytanie to jakbyście ocenili sygnaturę brzmienia takowego urządzenia? I trzecie czy nie ma problemu z odtwarzaniem Tidala ( ponoć ten który być może będę miał okazję kupić ma wygrany nowszy soft). Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kaziu106 napisał:

Na wstępie chciałbym się przywitać w klubie więc..Witam wszystkich serdecznie:) Być może będę miał możliwość zakupu streamera Primare NP 30. Mam pytanie do szanownych forumowiczów. Ile realnie byście wycenili ten streamer?, a drugie pytanie to jakbyście ocenili sygnaturę brzmienia takowego urządzenia? I trzecie czy nie ma problemu z odtwarzaniem Tidala ( ponoć ten który być może będę miał okazję kupić ma wygrany nowszy soft). Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Cześc .

Pytanie czy potrzebujesz bardziej DACa czy streamera. NP 30 to DAC 30 rozbudowany o streamer. Jednak, podobno kosztem dźwięku. Po przemyśleniach kupiłem DAC 30 + osobny streamer i następnie kupiłem jeszcze jeden DAC 30 - tak mi się spodobał. Bardzo dynamiczny. Bardzo duża mikrodynamika i szczegółowość. Mocno neutralny. Ale jednocześnie nie za  ostry i męczący. Mikrodynamika taka jak piszą w recenzjach - porywająca. NP 30 nie słuchałem ale piszą że słabiej, w porównaniu do DAC 30. Jeśli kosztem dynamiki i szczegółów, to jest wykastrowany, moim zdaniem, bo kosztem tego co najważniejsze zyskał streamer, który spokojnie może być osobnym klockiem..

Powyższy opis zawiera lokowanie produktu - mam jeden DAC 30 do sprzedania 😁 Przestawiam się na lampowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak..:) Z uwagi, że sprzedający zrobił mi fajną cenę no to zakupiłem NP30...Jeszcze nie miałem nawet czasu dobrze uruchomić urządzenia gdyż wczoraj tylko wieczorem podłączyłem go do prądu plus optyk z tv, plus LAN po kablu i rca do wzmacniacza ( Roksan Caspian M2). Dzisiaj pewnie będę "walczył" z konfiguracją...i tu mam parę pytań. 1. Jak się ustawia max głośność w NP30 ( pilotem klikam strzałkami ale nie reaguje ) - czy trzeba zaprogramować pilota bo na tą chwilę można wł/wył urządzenie ale poza tym nie reaguje na inne przyciski. ( próbowałem robić tak jak mówi instrukcja ale nie działa )...

2. Pliki będę grał z Tidala, telefon oparty na Androidzie- Jaką najlepiej aplikację ściągnąć aby sterować NP30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
11 minut temu, bosss napisał:

Panowiem mam końcówke A30.2 i chciał bym ją wykorzystać jako mono a nie stereo. Czy jest taka opcja? Gdzieś obiło mi się o uszy że jest taka opcja...

Jest, ale trzeba wewnątrz na płytce PCB przestawić kilka zworek - instrukcja tego zabiegu znajduje się na serwerze Primare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.