Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Transparent Audio


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

dyzio to nie jest oryginał,..sorry.

 

Transparent reaguje na impedancje, aby zagrał, musi się wpasować w impedancje systemu, po wpięciu do systemu,..on nie gra!,..spasowanie wymaga kilkadziesiąt godzin, ja praktycznie chciałem go oddać po kilku godzinach, ale dałem jemu szanse i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzio to nie jest oryginał,..sorry.

 

Transparent reaguje na impedancje, aby zagrał, musi się wpasować w impedancje systemu, po wpięciu do systemu,..on nie gra!,..spasowanie wymaga kilkadziesiąt godzin, ja praktycznie chciałem go oddać po kilku godzinach, ale dałem jemu szanse i gra.

 

Ponownie nawiazując do wcześniejszego wątku zapraszam do sprawdzenia. Te kable mam od dwóch tygodni w domu a wczoraj zapłaciłem. Jeżeli jesteś odważny to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość audiospec12

(Konto usunięte)

dyzio to nie jest oryginał,..sorry.

 

Transparent reaguje na impedancje, aby zagrał, musi się wpasować w impedancje systemu, po wpięciu do systemu,..on nie gra!,..spasowanie wymaga kilkadziesiąt godzin, ja praktycznie chciałem go oddać po kilku godzinach, ale dałem jemu szanse i gra.

 

Niektórzy "branżyści" to ciekawi ludzie :)

Transparent Audio ma w puszkach zawartą linearyzację impedancji, właśnie po to aby nie być wrażliwym na impedancję.

Ten układ powinien być wbudowany w kolumny albo jeszcze lepiej powinien być nie potrzebny. Tu cały problem. Jak można wsadzić coś takiego w kabel? Oni nie mają pojęcia gdzie to będzie wpięte i z czym. Czy będzie potrzebne czy raczej będzie przeszkodą. Właściwie w 90% to wada niż zaleta. Wpasowania w system wymaga wiara kupującego. Czasami działa od razu a czasami wymaga wielu godzin. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym prosić o pomoc. Naczytałem się o podróbach kabli i nie chciałbym w to wdepnąć. Czy można po zdjęciach i cenie z tej aukcji coś stwierdzić? Mógłby ktoś napisać coś o tej serii Referenca? Trochę się pogubiłem. TA trochę skomplikował ostatnimi laty klasyfikację swoich kabli.

http://www.ebay.co.uk/itm/142060221574?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ogólnie przygotowuje się do zakupu TA Referenca i uczę się cen i oryginalności tych kabli.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transparent Audio to obok Audio Physics , jedna z najbardziej przewrotnych i kuriozalnych nazw firm w historii audio :)

Dodałbym jeszcze Audio Innovations, Sonic Frontiers, Sonus Faber, no i jeszcze może w kategorii "bezczelne nazwy firm" Heaven's Gate i Mastersound default_tongue.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rzuciliście się na Dyzia jak "Reksio na szyneczkę" :) ... że to podróba, itd... jak powiększycie drugie zdjęcie od góry, to ewidentnie widać, że na jednej z puszek jest lekko zatarta litera "P" a nie "F", porównajcie jak wygląda tzw. "F z pierwszego wyrazu TRANSPARENT a "F" z REFERENCE ... nawet najlepszym firmą zdarzają się gorsze wypusty produktów, z nadrukiem lekko niedopracowanym. Dyzio "luzuj majty" i idź słuchać muzy, jest dobrze :)

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzio przepraszam, nie powinienem oceniać po zdjęciach, to są bardzo świetne kable i na nic innego nie zamieniłbym,

 

Dziękuję. Przeprosiny przyjęte i nie ma sprawy. W końcu mężczyzn poznajemy po tym nie jak zaczynają a jak kończą :).

Kable są świetne. Aż zadziwiająco świetne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny tok rozumowania, jak twierdził od początku że świetnie grają to - niemożliwe bo to podróby. Jak teraz tajemnica litery jest odkryta to nagle wierzycie że ładnie gra..jajca po prostu..

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać coś o tej serii Referenca?

To mi wygląda na trzecią generację - czyli wykorzystującą magiczną technologię MM....

Moim zdaniem najlepszy zasilający jaki do tej pory miałem

nieśmiało to potwierdzę - też ich używam, ale może zostaną zdetronizowane;-)

Kable są świetne. Aż zadziwiająco świetne :).

Też tak myślę, ale to też znaczy, że masz dobrze skonfigurowany system - bo te kable niestety pokazują błędy, stąd niektóre negatywne opinie na ich temat;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super!

Jak się u Ciebie sprawdza?

 

Muszę się zebrać do oddzielnego testowania ale jak wpiąłem głośnikowe i zasilający do wzmacniacza to tak zagrało, że już zostało :). Chcę jeszcze taki sam zasilający wypróbować w kondycjonerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.