Skocz do zawartości
IGNORED

Klub marki Monitor Audio


Patryk-1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TWINSLAVER

>>

>>Dobry sprzęt :) witamy i pozdrawiamy.

>

>mnie nie trzeba juz tu witac ;) jestem na tym forum od samego poczatku ;)

 

Witałem Cie w Naszym "klubie MA" , gdyż nie przypominam sobie Twoich wpisów w tej zakładce :)

A to że jesteś już ogólnie na AUDIOSTEREO długo to pewnie jak większość z Nas :)

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLUBOWICZE !!!!

 

Po zmianie RS na RX przyszła kolei na następców GS oraz BR.

 

GS - za wysokotonowy będzie robiła wstęgowa kopułka a obudowa ma być na kształt obudowy z seri PLATINUM. Tyle udało mi się dowiedzieć :)

pzdr.

 

 

hmm wysokie to akurat Gs maja bdb

 

a tak na marginesie gdzie takie wiesci razsylaja o zmianie gsow? moze jakis link czy cus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWINSLAVER

>>

>>Dobry sprzęt :) witamy i pozdrawiamy.

>

>mnie nie trzeba juz tu witac ;) jestem na tym forum od samego poczatku ;)

 

Witałem Cie w Naszym "klubie MA" , gdyż nie przypominam sobie Twoich wpisów w tej zakładce :)

A to że jesteś już ogólnie na AUDIOSTEREO długo to pewnie jak większość z Nas :)

pzdr.

 

 

Patryk,

 

spojrz sobie na poczatek wpisow z MA forum, jestem tam ;)

pozdr

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>a po drugie widać po cenach że spadły a były wyższe

Cena zależy od kursów walut. Nie jest zmieniana codziennie, ale raz na parę mięsięcy dystrubutor ją aktualizuje. Przykładowo GS20: na początku kosztowały 8700, potem 7900 (kiedy złotówka była absurdalnie silna), z rok temu podskoczyło do 9500 (kiedy jesienią PLN poleciał na pysk). Teraz złotówka się umocniła więc i ceny spadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiekol, 10 Mar 2010, 23:52

 

>

>GS - za wysokotonowy będzie robiła wstęgowa kopułka a obudowa ma być na kształt obudowy z seri

>PLATINUM. Tyle udało mi się dowiedzieć :)

 

wstęgi nie mają kształtu kopułki więc albo wstęga albo kopułka no chyba że zdecydują się na hybrydę jak w Dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Patryk-1980, 10 Mar 2010, 11:16

>

>>TWINSLAVER

>>

>>Dobry sprzęt :) witamy i pozdrawiamy.

>

>mnie nie trzeba juz tu witac ;) jestem na tym forum od samego poczatku ;)

 

 

Sprzet faktycznie wyglada na rewelacyjny, szkoda tylko ze kolega TWINSLAVER nie chce na prywatna wiadomosc odpowiedziec i podzielic sie swoja wiedza odnosnie tego zestawu:(

no ale coz wolnosc tomku w swoim domku - przymusu nie ma - klikamy do kogo chcemy

z gory sorki za te gorzkie zale:)

 

 

faktycznie mam na imie Tomek ;|)

 

a tak serio Krzysiu,

 

to juz Ci odpisywalem na temat ustawienia glosnikow i ewentualnego sprzetu do nich :) jezeli to nie pomoglo, to nic innego zapronowac nie umiem, powiem tylko, ze podlogowce MA potrzebuja mocnego wzmaka, po to zeby bas nie szalal i byl kontrolowany. Nie chodzi o moc a wydajnosc pradowa. Naim nie jest moze super glosny, ale wszystkie od modelu S-Nait w gore spokojnie radza soba nawet ze sporymi podlogowcami..sorki za nieporozumienie....

 

pozdrawiam

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twinslaver, 12 Mar 2010, 09:11

 

Tomek, dzieki za odpowiedz

 

faktycznie Pisales wczesniej juz minn o naim xs, ja go sluchalem i jakiejs kolosalnej roznicy nie bylo w porownaniu do tego co mam obecnie, wiem tez ze naim SN to juz inna bajka, okazji sluchac tego nie mialem, a moze wlasnie z tym wzmakiem byloby ok - Ty masz wiec wiesz najlepiej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :)

 

Czy ktoś z Was sluchał Monitor Audio jakichkolwiek z kablami głośnikowymi i/lub z interkonektami firmy Wireworld?

 

Ciekaw też jestem jak się mają te kabelki do Van Den Hul-a. Które z w/w maja więcej lub mniej itp.

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

w klubie nie jestem, mam nadzieję, że będę:)

 

mam możliwość zakupu w cenie bardzo zdroworozsądkowej MA BR6. Do tych głosniczków też w cenie "nie do przebicia" mogę zakupić Marantza PM7003 + CD6003. Wasze zdanie - zagra bardzo dobrze, czy nawet o takim zestawieniu nie myśleć. Jeżeli nie, co wypadnie o niebo lepiej?

 

RS i RX też moge mieć sporo taniej, ale wolałabym pozostać przy BR-kach, chyba że napraawdę warto zainwestować w droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi_wl, 17 Mar 2010, 12:27

 

>Witam, mam w zestawie te głośniki ale jeszcze nie zdążyłem ich przetestować. Jak żona wyjdzie z

>domu dokonam testu.

 

No i jak po testach sprzętu? Taki zestaw Monitor Audio to musi byc natężenie dźwięku :)

 

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że ktoś sprowadzał z za granicy i tu sprzedawał z zyskiem dla siebie a cenowo dobrze dla klienta, że cena była niska to dystrybutor tracił na tym. Ale skoro jest napisane iż nigdzie na świecie nie są objęte gwarancją to kto wie może i są to jakieś podróbki...

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.