Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aqs

(Konto usunięte)

design jest bajeczny, z Credo Devialet 220 gra wybornie, niczego nie brakuje, jest zejście na basie, jest świetnej jakości średnica, góra nie jest tak otwarta jak w moim KAV300i, ale tu nic nie męczy, można go słuchać 24h i czuć przyjemność, o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Canto Grand na sprzedaż? Nie mam możliwości odsłuchać, ale mam przeczucie graniczacę z pewnością, że do mojej lampki będą lepsze od Usherów N-6300. Chciałem nawet przerobić te Uschery na wzór CG bo mi się cholernie podobają te paczki, ale lampa się z nimi morduje okrutnie. Co robić...

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uważasz, że to kolumna nie daje rady...?

A na jakiej muzie to zjawisko?

 

A to łagodzenie obyczajów...

 

Alquin The Mountain Queen '73

 

Tak, kolumna.

Devialety ciagna moca do samego konca, praktycznie bez wzrostu znieksztalcen, jak nie daja rady to odcinaja moc, nagle, podobnie do samochodow odcinajacych paliwo po przekroczeniu maksimum obrotow.

 

Wydaje mi sie, ze byl to Raus Luxtorpedy.

 

Był dzisiaj u mnie na testach przepiękny sprzęcik

post-40227-0-39776400-1490465515_thumb.jpg

Niesamowicie dobrze zgrał się z Credo

 

Oczywiście mowa o Devialet 220 Pro, Krell przy nim to brzydal :)

 

aqs, dziekuje za zaproszenie i mozliwosc posluchania Credo. Tym bardziej, ze gosciles zupelnie obca osobe. Mam nadzieje, ze kiedys sie odwzajemnie. Jak nie Tobie, to komus nieznajomemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na przywrócenie wątków, które zostały bezpodstawnie przeniesione do wątku "innego". Uprasza się moderację o nie ociąganie w tej sprawie. Klubowiczów proszę o zaprzestanie pisania jakichkolwiek postów w tym wątku do wyjaśnienia problemu.

Usunięcie tego postu zostanie udokumentowana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Klubowiczów proszę o zaprzestanie pisania jakichkolwiek postów w tym wątku do wyjaśnienia problemu.

 

Wybacz, ale nie zabraniaj nikomu pisania bo Vlado wątków nie przywrócił.

A jak nie przywróci to co? Nikt nie może nic napisać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wybacz, ale nie zabraniaj nikomu pisania bo Vlado wątków nie przywrócił.

A jak nie przywróci to co? Nikt nie może nic napisać:)

 

Uważam, że forum w Państwie demokratycznym powinno się opierać na wolności słowa. Skoro więc uważasz, że ktoś cię blokuje (na pewno nie ja) to masz prawo się wypowiedzieć. Nikt nie ma prawa Ci tego zabronić.

Wszystko zależy od własnego sumienia i wyczucia problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja nadal czekam na przywrócenie wątków, które zostały bezpodstawnie przeniesione do wątku "innego". Uprasza się moderację o nie ociąganie w tej sprawie. Klubowiczów proszę o zaprzestanie pisania jakichkolwiek postów w tym wątku do wyjaśnienia problemu.

Usunięcie tego postu zostanie udokumentowana.

 

Przestań zachowywać się jak dzieciak. Traktujesz to wszystko śmiertelnie poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A ja lubię czytać ten klub dlatego proszę nie namawiaj ludzi do tego, aby przestali w nim pisać. Myśle, że warto wrócić do pisania na temat kolumn, brzmienia, zestawień a nie kopać się o jakieś bzdury.

 

Tak w ogóle to co Tobie przeszkadza przeniesienie postów stricte wziązanych z Protagonistem do wątku dedykowanego?

Edytowane przez Kukawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię czytać ten klub dlatego proszę nie namawiaj ludzi do tego, aby przestali w nim pisać. Myśle, że warto wrócić do pisania na temat kolumn, brzmienia, zestawień a nie kopać się o jakieś bzdury.

 

Tak w ogóle to co Tobie przeszkadza przeniesienie postów stricte wziązanych z Protagonistem do wątku dedykowanego?

 

Wątek o DACu Protagonist nigdy mi nie przeszkadzał. Nigdy nie napisałem złego słowa na temat tego DACa. Problem tkwi w czym innym. To, że tego nie rozumiesz to inna sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napiszesz mi o co ? Może być na Priv, żeby nie śmiecić.

 

Nie widzę sensu.

 

 

 

Wybacz, ale nie zabraniaj nikomu pisania bo Vlado wątków nie przywrócił.

A jak nie przywróci to co? Nikt nie może nic napisać:)

 

Widzę, że jesteś bardzo zorientowany co kto komu coś ... Szkoda tylko, że brak u Ciebie świadomości co ktoś komuś ukradł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój z tymi przetwornikami. Wystarczy zwykłe przepraszam. Nie róbcie tutaj przedszkola, przeca tu piszą same chłopy a nie dziewczynki.

Ja chcę poczytać o kolumnach 16Hz. O daczkach są dziesiątki innych wątków. W razie czego wezmę obydwa na testy i rozstrzygnę konflikt. Wiecie, że nie owijam w bawełnę. Będzie po męsku.

 

Kto jest za proszę o kolejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój z tymi przetwornikami. Wystarczy zwykłe przepraszam. Nie róbcie tutaj przedszkola, przeca tu piszą same chłopy a nie dziewczynki.

Ja chcę poczytać o kolumnach 16Hz. O daczkach są dziesiątki innych wątków. W razie czego wezmę obydwa na testy i rozstrzygnę konflikt. Wiecie, że nie owijam w bawełnę. Będzie po męsku.

 

Kto jest za proszę o kolejkę.

 

Ale przecież w ogóle nie chodzi o to, który DAC jest lepszy. A przynajmniej mnie nie o to chodziło.

 

Chodzi o to by w tym Klubie pisać z czym dobrze grają kolumny 16 Hz. Bo po tym incydencie nie wiadomo już o czym można pisać a o czym nie.

A w zasadzie wiadomo - nie pisać o DACach bo DAC grający z 16 Hz jest tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

A w zasadzie wiadomo - nie pisać o DACach bo DAC grający z 16 Hz jest tylko jeden.

 

Co ty opowiadasz, ja pisałem o Sonica dac, Szymon go rozjechał a ja się tym nie przejmuję i nadal go mam,

Był tu zachwalany STELaudio, były inne, my chyba co innego czytamy

 

Jest nowy wątek o ProDacu http://www.audiostereo.pl/prodac_132451.html/page__view__findpost__p__4078761 możesz tam wymieniać swoje doświadczenia z nim związane

 

Piotrek więcej dystansu do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co ty opowiadasz, ja pisałem o Sonica dac, Szymon go rozjechał a ja się tym nie przejmuję i nadal go mam,

Był tu zachwalany STELaudio, były inne, my chyba co innego czytamy

 

Jest nowy wątek o ProDacu http://www.audiostereo.pl/prodac_132451.html/page__view__findpost__p__4078761 możesz tam wymieniać swoje doświadczenia z nim związane

 

Piotrek więcej dystansu do siebie

 

Wszystko co piszesz to prawda. Po co więc było przenosić ten temat ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszesz to prawda. Po co więc było przenosić ten temat ?

Powstał już stosowny wątek o prodac i napisz do admina, żeby tam przeniósł Twoje posty z nim związane.

Moim zdaniem granica wpisów niedotycząca kolumn po prostu została przekroczona. Chciałbym poczytać o nowych konstrukcjach Grześka a nie 10 stron o przetwornikach.

Sam pisałem o LKS, DCS, Parasund, Forsell i nie ma z tym problemu. Trzeba tylko znać umiar w offtopie :) Proponuję powrót do meritum bo całość zaczyna wyglądać groteskowo.

 

Może Grzesiek przybliży nam swoje plany konstruktorskie na najbliższy rok. Mnie najbardziej interesuje seria Ethos.

 

Co ty opowiadasz, ja pisałem o Sonica dac, Szymon go rozjechał...

Zaraz tam rozjechał, przecież dźwięk się wydobywa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Powstał już stosowny wątek o prodac i napisz do admina, żeby tam przeniósł Twoje posty z nim związane.

Moim zdaniem granica wpisów niedotycząca kolumn po prostu została przekroczona. Chciałbym poczytać o nowych konstrukcjach Grześka a nie 10 stron o przetwornikach.

Sam pisałem o LKS, DCS, Parasund, Forsell i nie ma z tym problemu. Trzeba tylko znać umiar w offtopie :) Proponuję powrót do meritum bo całość zaczyna wyglądać groteskowo.

 

Może Grzesiek przybliży nam swoje plany konstruktorskie na najbliższy rok. Mnie najbardziej interesuje seria Ethos.Zaraz tam rozjechał, przecież dźwięk się wydobywa :)

 

Zrobię jak radzisz bo mnie też już zaczyna to męczyć. Tym bardziej, że innym członkom klubu ten "incydent" jest obojętny.

Temat uważam za zakończony i wyciągam rękę na zgodę do MCgyvera oraz Grzegorza.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Zaraz tam rozjechał, przecież dźwięk się wydobywa :)

jak będziesz miał okazję jeszcze go posłuchać, to przetestuj połączenie Lan, USB audio nie jest jego najmocniejszą stroną, porządny kabel zasilający to podstawa i musi być wygrzany, jak każdy inny sprzęt audio. Zapewniam Cię że zmienisz zdanie :)

 

Temat uważam za zakończony i wyciągam rękę na zgodę

 

Super, Cieszmy się muzyką płynącą z kolumn S16HZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na przywrócenie wątków, które zostały bezpodstawnie przeniesione do wątku "innego". Uprasza się moderację o nie ociąganie w tej sprawie. Klubowiczów proszę o zaprzestanie pisania jakichkolwiek postów w tym wątku do wyjaśnienia problemu.

Usunięcie tego postu zostanie udokumentowana.

 

Decydującym o przywróceniu przeniesionych wpisów w klubie, jest gospodarz klubu, nie moderator.Jak również, to nie moderator samowolnie zadecydował o ich przeniesieniu.

Wpisy zostały przeniesione a nie skasowane. Przeniesione do wątku, zdaniem zleceniodawcy bardziej dla ich tematyki odpowiedniego. Kazdy ma wciąż do nich dostęp. Wystarczy kliknąć. Zatem przywracanie ich tutaj i dublowanie jest zbędne i takie jest zdanie gospodarza klubu.

Ta sprawa jest zamknięta dla moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.