Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, piorasz napisał:

No i wybrał Ciebie...

Popacz i mnie nie poinformował!!! 

nie1.jpg

18 minut temu, piorasz napisał:

To obecnie moja jedyna pasja i każdy wolny czas jej poświęcam

Znaczy małżonce czy audio? :))) Co z wyjazdami?

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że każdy z Was ma swoje racje ,ambicje i ma swój punkt widzenia na sprawy audio .
Ja je wszystkie szanuję i doceniam każdą  z osób tu piszących .
Trudno zapewne utrzymać idealne warunki w naszym (nas wszystkich ) klubie .
Proszę nie komentujcie tylko  postów userów mających kilka, kilkanaście postów bo często są to multikonta , a cel w pisaniu tych osób zapewne nie jest taki jak nas ogółu klubowiczów .

Spierać się należy ,dobrze że ogólnie się szanujemy .

A systemy ? zawsze będą rożne i różnie poskładane .Ważne ze muzyka z nich płynąca cieszy Was.

37 minut temu, Silver_85 napisał:

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na ulotkę na AS. Dziś mi się przypomniało. 

 

 

ulotka.jpg

Salon w połowie 2019 roku będzie otwarty w Kutnie ,blisko zjazdu z autostrady A1 .Na początek nasz sprzęt ,ale sukcesywnie właściciel salonu będzie uzupełniał go markami które jego zdaniem zapewnią dobre brzmienie i dobrą współpracę z resztą systemu .Będą  to marki zarówno polskie i zagraniczne . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala odsłuchowa powstaje od podstaw. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie to salon z najlepszym dźwiękiem w Polsce. Właściciel stawia na jakość i możliwie najlepsze granie. Żadnych przebierańców ani wydmuszek marketingowych nie będzie. Produkty mało marżowe ale o najlepszej relacji jakość/cena. Na tyle, co poznałem właściciela to niezwykle wartościowy, uczciwy i pomocny człowiek. Na pierwszym miejscu stawia dobre granie! Niebawem więcej informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Szymon napisał:

Sala odsłuchowa powstaje od podstaw. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie to salon z najlepszym dźwiękiem w Polsce. Właściciel stawia na jakość i możliwie najlepsze granie. Żadnych przebierańców ani wydmuszek marketingowych nie będzie. Produkty mało marżowe ale o najlepszej relacji jakość/cena. Na tyle, co poznałem właściciela to niezwykle wartościowy, uczciwy i pomocny człowiek. Na pierwszym miejscu stawia dobre granie! Niebawem więcej informacji. 

 

No to czekamy na rozwój sytuacji. Zapowiada się interesująco. Jak tylko salon powstanie od razu tak uderzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Szymon napisał:

Wreszcie będziemy mieli coś w centralnej Polsce, bo do tej pory bida straszna :)

Faktycznie w Łodzi i okolicach straszna bida. Nie ma nawet żadnego porządnego pokoju do posłuchania :)

A nawiązując do tematu nowego salonu.

Zastanawiałem się kiedyś czy we współczesnych czasach jest możliwe stworzenie miejsca w którym na pierwszym miejscu jest jakość. Gdzie nie najważniejszy jest biznes, marża, zysk,  handel. Gdzie cena idzie w parze z jakością. Gdzie produkty oferują świetne brzmienie. Gdzie liczy się pasja.Czy jest możliwe przetrwanie takiego miejsca ze względów ekonomicznych.

Z tego co słyszałem oprócz produktów S16hz ma też być Amplifon czyli polski hi-end w najlepszej odsłonie. 

Bardzo jestem ciekawy rozwoju tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, MrSalieri napisał:

Faktycznie w Łodzi i okolicach straszna bida. Nie ma nawet żadnego porządnego pokoju do posłuchania :)

A nawiązując do tematu nowego salonu.

Zastanawiałem się kiedyś czy we współczesnych czasach jest możliwe stworzenie miejsca w którym na pierwszym miejscu jest jakość. Gdzie nie najważniejszy jest biznes, marża, zysk,  handel. Gdzie cena idzie w parze z jakością. Gdzie produkty oferują świetne brzmienie. Gdzie liczy się pasja.Czy jest możliwe przetrwanie takiego miejsca ze względów ekonomicznych.

Z tego co słyszałem oprócz produktów S16hz ma też być Amplifon czyli polski hi-end w najlepszej odsłonie. 

Bardzo jestem ciekawy rozwoju tego projektu.

Przy rosnącej świadomości społecznej, kompletnemu regresowi zaufania do "pism branżowych" i portali testujących takie sklepy to przyszłość audio. W ciągu roku spotykam się z olbrzymią ilością osób, które mają dosyć wciskania przebieranych gniotów za bajońskie sumy. Miłośnicy dobrego grania chcą po prostu przyjechać ze swoimi gratami, porównać i organoleptycznie sprawdzić jakość systemu. Bez zbędnego kitu, wazeliny, i wciskania ciemnoty. Ma być czarno na białym, gra albo nie gra.

Nie może być tak, że kolumny aparycji kartonu po butach lub starej szafy, z komponentami za 3kzł, skręcone wkrętami do GK, z poszarpanymi maskownicami na zszywki kosztują 100 czy 600 tysięcy złotych!

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szymon napisał:

kompletnemu regresowi zaufania do "pism branżowych" i portali testujących takie sklepy to przyszłość audio.

Wszędzie tam gdzie media sponsorowane są przez reklamodawców trzeba się liczyć, że w jakimś stopniu pomijane są krytyczne opinie. Działają tak nawet wszyscy blogerzy itd. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Każdy twórca stara się przypodobać swojemu chlebodawcy. Gazety audio przegrywają na pierwszym miejscu z internetem szybkością. Cykl wydawniczy takich magazynów w porównaniu z informacjami online to archaizm. Dodatkowo istnieje czasem zresztą błędne przekonanie, że z racji łatwości wyrażania opinii przez końcowych użytkowników są w większym stopniu autentyczne niż gazetowe recenzje. Sklep oczywiście dobra sprawa, bo żaden youtube czy najpiękniejsze zdjęcia nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z zestawem audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Roxi napisał:

Wszędzie tam gdzie media sponsorowane są przez reklamodawców trzeba się liczyć, że w jakimś stopniu pomijane są krytyczne opinie.

Nie w jakimś stopniu tylko całkowicie :)

W zamian mamy stwierdzenie, że każde urządzenie gra jak kilkukrotnie droższe. Tylko gdzie są te kilkukrotnie droższe co grają jak kilkukrotnie tańsze? O tym już autorzy nie wspominają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szymon napisał:

Nie w jakimś stopniu tylko całkowicie :)

Całkowicie nie, bo wstawia się zawsze jakąś mało znaczącą cechę, które nie ma wpływu na podjęcie decyzji i ją trochę podkreśla. W ten sposób zdobywa się zaufanie i buduje aurę wiarygodności. To ten sam mechanizm, jak nieznajomy kelner w restauracji mówi ci "w sekrecie" czego dzisiaj masz nie zamawiać, bo powierzył mu właśnie tą nieznaną nikomu tajemnice szef tutejszej kuchni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Roxi napisał:

Dodatkowo istnieje czasem zresztą błędne przekonanie, że z racji łatwości wyrażania opinii przez końcowych użytkowników są w większym stopniu autentyczne niż gazetowe recenzje. Sklep oczywiście dobra sprawa, bo żaden youtube czy najpiękniejsze zdjęcia nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z zestawem audio.

Temat różnych testów i porównań to temat rzeka.

Punktem odniesienia zawsze powinna być wiarygodność recenzenta.

 Jak czytam wyszukane opinie redaktora z jednego z czasopism branżowych,  o sprzęcie za grubą kasę,  gdzie rozpisuje się o szerokości i głębokości sceny a później widzę zdjęcie jego pomieszczenia to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. 

Zgadzam się również z @Roxi co do opini użytkowników. Dziś każdy może napisać wszystko co chce na temat dowolnego urządzenia.  Do takiej opini pasowało by zapytać piszącego o sprzęt towarzyszący, pomieszczenie i z czym dane urządzenie było porównywane. Ogólnie rzecz biorąc wiarygodnisc większości opini budzi dużą wątpliwość. Najlepiej sprawdzić u siebie i mieć porównanie z czymś dużo lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 19.12.2018 o 16:26, MrSalieri napisał:

Przypominam, że był kiedyś bardzo ciekawy wątek o nazwie "Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M" który został zniszczony przez troli i audio gołębi którzy nigdy tam nie byli ale wszystko wiedzieli najlepiej. 

Może by go ponownie otworzyć i kontynuować tam część rozmów? Rafał co myślisz o tym? Tutaj robi się już trochę za bardzo offtopowo, tam można by śmiało pisać o DCS, Amplifonie, ustrojach akustycznych Szymona itd.   

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2018 o 14:19, artur 1984 waw napisał:

Nabyte wczoraj Minas IV. Pomieszczenie niestety słabe akustycznie , ale tunel bas reflex z przodu świetna sprawa. post-69092-15445342902231_thumb.jpegpost-69092-15445342982886_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Gratuluje, piekne kolumny.

Świetny dzwięk.

W dniu 19.12.2018 o 17:45, Silver_85 napisał:

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na ulotkę na AS. Dziś mi się przypomniało. 

 

 

ulotka.jpg

Bardzo mnie ta informacja cieszy, będę miał w miarę blisko by zapoznać się nausznie z większą ofertą S16Hz w jednym miejscu oraz innym sprzętem towarzyszącym.

 

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Koniec OFFTOPÓW w tym miejscu. Temat klubu to"Studio 16hz". Nie ma nigdzie w temacie "domniemane salony Szymona" itd.  

Następne wpisy w tym kierunku zaczną znikać, więc od razu proponuje je tworzyć w wątkach w których tematycznie będą zgodne, a nie tu. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

maciek36, jeżeli chcesz tu jeszcze pisać, to tylko w temacie wątku. Ocena pracy moderacji - pisz do admina, ew. w wątku technicznym jak masz jakieś pytania. Co do pomówienia - nie masz żadnych dowodów,  a w kontekście jakim to napisałeś było jednoznacznie negatywne. Na twój wpis przyszło kilka zgłoszeń i to nie od samego zainteresowanego - więc większa ilość osób uznała takie insynuacje nie na miejscu. 

Wg regulaminu za podważenie pracy moderatora powinnieneś zarobić punkty, za offtop, kolejne punkty - daruję to tylko bardzo proszę o zakończenie tej dyskusji w tym miejscu. Następny wpis w tym kierunku = ban na klub. Decyzja zależy od Ciebie.  

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, plastik1989 napisał:

maciek36, jeżeli chcesz tu jeszcze pisać, to tylko w temacie wątku. Ocena pracy moderacji - pisz do admina, ew. w wątku technicznym jak masz jakieś pytania. Co do pomówienia - nie masz żadnych dowodów,  a w kontekście jakim to napisałeś było jednoznacznie negatywne. Na twój wpis przyszło kilka zgłoszeń i to nie od samego zainteresowanego - więc większa ilość osób uznała takie insynuacje nie na miejscu. 

Wg regulaminu za podważenie pracy moderatora powinnieneś zarobić punkty, za offtop, kolejne punkty - daruję to tylko bardzo proszę o zakończenie tej dyskusji w tym miejscu. Następny wpis w tym kierunku = ban na klub. Decyzja zależy od Ciebie.  

Na spokojnie, ja nic tu do nikogo nie mam. Żadnych interesów, więc woja mi nie jest potrzebna.

Naturalne było dla mnie, że Szymon może otworzyć taki salon z markami nam wiadomymi i dla mnie to byłby zupełnie ciekawy ruch, szczególnie dla polskich marek, gdzie będzie miejsce, gdzie ich można rzetelnie posłuchać i nie będą spychane przez sprzedawców w kąt, bo jest właśnie mniejsza marża, niż na jakieś zagraniczne kolumny.

 A że innych się widzi często jakim samym się jest, to już inna rzecz.

Spokojnych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie ze  za prowadzenie i wygląd watków klubowych odpowiedzialni sa gospodarze

jesli uwazaja ze wpisy w temacie spraw własnosciowo-marketingowych sa tu niechciane to proponuje to uszanować

forum jest duze , mozna założyc własny watek i tam sprawy sobie wyjasnić

 z założenia watki klubowe miały wyglądac tak jak chca ich gospodarze

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.