Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2009


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

>Tak czytam Wasze wrażenia i nikt nie napisał nic o JBL'ach, Revelach i Marku Levinsonie. Czyżby az

>tak źle??

 

Też byłem na tej prezentacji. Sam dźwięk do rewelacji nie należał ale i nie był tragiczny. Natomiast całość zepsuł człowiek który to wszystko prezentował - zachowywał się i mówił jak gość z Amway'u, po prostu miałem mu ochotę przerwać i poprosić o kontynuację kogoś innego. Duży niesmak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo, 8 Lis 2009, 20:11

 

>bonaventura:

>

>>Jedynym miejscem , gdzie zwiedzający zaczynali po krótkiej obecności słuchać muzyki i zostawali na

>>dłużej, był pokój Andrzeja Markówa.

>

>Żartujesz sobie, prawda? U Markówa gadania było pięć razy tyle, co muzyki, a puszczane utwory były

>zwykle przerywane przed końcem. Robiłem coś ze cztery podejścia, w tym dwa dłuższe.

>

>Fakt faktem, że jak już prowadzący raczył zamilknąć i coś puścić, to grało całkiem przyzwoicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6793-100001061 1257708755_thumb.jpg

post-6793-100001062 1257708755_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas, 8 Lis 2009, 20:27

 

>-> Piotrek

>

>Świetnej jakości foty. Jak masz więcej to wrzucaj ku pociesze nieobecny. . . :/

 

to zdjęcie niestety nie jest z Audio szołu ... posłużyłem się internetem wybacz ;/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mlb, 8 Lis 2009, 20:24

...Natomiast całość zepsuł człowiek który to wszystko prezentował - zachowywał się i mówił jak gość z Amway'u...

 

To ten?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mlb, 8 Lis 2009, 20:24

...Natomiast całość zepsuł człowiek który to wszystko prezentował - zachowywał się i mówił jak gość z Amway'u...

 

To ten?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>To ten?

 

Tak... niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesmaczne to jest pokazywać kogoś na zdjęciu i w sumie obrazać. Miał być chyba wątek o wystawie, a nie o poszczególnych osobach?

Byłem na tej prezentacji i w sumie niczego szczególnie złego nie mogę powiedzieć, również o tym panu. Zresztą jeśli sie nie podobało zawsze można wyjść.

Ludzie trochę kultury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo.

Byłem tam długo i trafiłem na granie a nie gadanie. Jednak zmierzamy ku wspólnej konkluzji.(Mówimy o pokoju p. Markówa.Uwaga dotyczy tematu naszej wymiany zdań).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarik, 8 Lis 2009, 20:44

 

>Stones_Fan, a co to za przeohydne skrzynie?

 

Jak trochę podrośniesz i oblatasz się w temacie to je poznasz :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigos, powiem tyle że widziałem w swoim życiu wiele prezentacji, nie tylko w naszym kraju i jestem bardzo czuły na punkcie sposobu ich prowadzenia. Nie znoszę prezenterów którzy lekceważą inteligencję odbiorców a tak w tym przypadku niestety było. Może człowiek był zmęczony bo twierdził że mało spał w nocy, może były jakieś inne powody. Ale warto o tym mówić, gdybym miał okazję powiedziałbym mu to wprost - może następnym razem zrobi to lepiej. A swoją drogą rzeczywiście wyszedłem w połowie tego pokazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarik, 8 Lis 2009, 20:44

 

>Stones_Fan, a co to za przeohydne skrzynie?

 

Jak trochę podrośniesz i oblatasz się w temacie to je poznasz :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko w Sobieskim.

 

Oprócz MBL, które dla mnie są referencją, najlepszą przestrzeń zaserwowały maleńkie WLM'y na papierzaku wspomagane subwooferem. Scena ze 2-3 razy głębsza i szersza niż u wiekszości wystawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vertigen, a co z tym Linnem było nie tak? W ubiegłym roku dla mnie był to jeden z najspojniej grających systemów, ciemny, gesty dźwięk...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!! I tu pełna zgoda. Po systemach za dziesiątki tysiaków WMLki zagrały jak objawienie.Rewelacja.Jak za te pieniądze to skosiły resztę.

Bodek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia., 8 Lis 2009, 14:29

 

>Iceman,

 

>To pewnie tam gdzie były kable enner to dystrybutor etona, nie mają stronki ma dopiero zakładać

 

Dokładnie o tego mi chodziło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek z harman kardon nie prezentował typowowego przedstawiciela firmy-prezentera dupowłaza ale w temacie sprzetu i akustyki sali dokładnie wiedział co robi i tak tez był ustawiony pokaz aby nie narazic zmysłow na kakofonie dzwieków

szkoda ale sale AS do pokazów sa takie a nie inne, niestety nie usłyszałem gdzie w Polsce mozna posłuchac tego sprzetu w dobrych warunkach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Bristolu, w pokoju audiofast oprocz elektroniki byly prezentowane jakies magiczne malutkie dzwonki czy miski, prezenter co raz wieszal je , puszczal fragment muzyki, zdejmowal i znow puszczal ten sam utwo. Chcial w ten sposob zaprezentowac ich wplyw na brzmienie....

 

Czy ktokolwiek z Was uslyszal jakikolwiek wplyw na dzwiek po zamontowaniu/usunieciu tych misek/dzwonkow... cokolwiek to jest ?? ;-)

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, dzisiaj gość z Decibela w salce z nowymi kolumnami Naima, nowym DACiem i dzielonką tej firmy powiedział publicznie, że Naim nie robi wzmacniaczy zintegrowanych! (akurat w pobliżu nie było tego Grahama :), bo pre z końcówka są najlepsze. I to nie było przejęzyczenie czy wypowiedź wyrwana z kontekstu. Naa sali nie było żadnej integry Naima.

Zupełnie nie rozumiem jaki cel przyświeca takim wypowiedziom... Może autorytatywne wypowiedzi zostały spreparowane na potrzeby najbliższych kilku metrów w zasięgu których widać dostępną elektronikę i kilka osób, bezkrytycznie wsłuchujących się w wizje lokalnego guru..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, WLM było jak powiew świeżego powietrza, szczególnie zaraz po Avalonach z Carry. Nieprawdopodobne, ale wlm grało po prostu lepiej. I nie chodzi tu o suba (musiał byc za kotarą, bo ten przy ścianie na wprost wejścia nie grał na pewno), tylko barwę, przestrzeń, żywość...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLM -przestrzeń dopompowana subem ktorego bas 3 -krotnie okrązał pokoj od podłogi do sufitu a w srodku tego balona stały hałasliwe sredniawki

efekt -dzwiek zjawiskowy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SamoBiBo, 8 Lis 2009, 17:39

 

>..w tym pokoju można było posłuchać ...tego Pana... wiele innych

>ciekawych jak i mniej rzeczy o euforiach i orgazmach...;)))

 

No fakt, widać było po nim, że chyba kolumny i inne zabawki go bardziej kręcą niż kobiety. Innymi słowy audiofil z krwi i kości. Szacunek że się nie wstydzi do tego przyznać :-)))Jak dla mnie zakręcony ale bardzo pozytywnie :-) Ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać. Zresztą stwierdził wyraźnie, że to co mówił, to tylko jego opinia i że nikt nie musi podzielać jego stanowiska. Kolumny to też jego filozofia brzmienia i nie każdemu muszą się podobać. Ja byłem w tym pokoju dosyć długo. W dodatku dwukrotnie. Przy mnie system przyjmowany był bardzo entuzjastycznie. Zresztą ja podzielam to odczucie. Te kolumny to chyba jedne z najlepszych polskich kolumn ostatniego czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slvn, 8 Lis 2009, 21:40

 

>Dzisiaj w Bristolu, w pokoju audiofast oprocz elektroniki byly prezentowane jakies magiczne

>malutkie dzwonki czy miski, prezenter co raz wieszal je , puszczal fragment muzyki, zdejmowal i znow

>puszczal ten sam utwo. Chcial w ten sposob zaprezentowac ich wplyw na brzmienie....

>

>Czy ktokolwiek z Was uslyszal jakikolwiek wplyw na dzwiek po zamontowaniu/usunieciu tych

>misek/dzwonkow... cokolwiek to jest ?? ;-)

>

>pzdr

-------------------------

Są to misy muzą i miodem płynące, urządzenia o randze i komplikacji większej nawet niż kable połączeniowe! Bez nich nie możliwe jest uzyskanie referencyjnego brzmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masza1968, 8 Lis 2009, 21:51

 

>to grał właśnie ten przy ścianie . pytałem gościa od WLMa.

 

ja przystawiłem dłoń do obudowy i nie drgała nawet w minimalnym stopniu. Obudowa żeliwna nie była, więc to nie ten. Chyba, że były przełączane, bo do tego przy ścianie szły dwa przewody. W każdym razie koło 18.00 wczoraj on nie grał na pewno. pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarik, 8 Lis 2009, 21:52

 

Na miejscu producenta tych misek nie pozwalalbym na takie pokazy na zywo bo mu sprzedaz spadnie :>

 

Ja nie uslyszalem kompletnie zadnych zmian, mimo ze panowie zrobili chyba ze 4 kombinacje (byly 2 boczne miski i jedna centralna kula z czyms wystajacym, przypominajaca swiety granat reczny (ten z monty pytona) ;) a dodatkowo puszczali utwor, ktory dobrze znam i te plyte mam w swojej plytotece... Moze to dlatego, ze nie znalem ceny tych wynalazkow ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLM grały znakomicie. Oczywiście takiego efektu by nie było, gdyby nie było suba (sub stał na wprost wejścia, za roll-upem był wzmacniacz do tego), ale mimo wszystko ...

 

Aby było ciekawiej, źródłem tego systemu był PC ze zwykłą kartą dźwiękową Creativa :-)

 

Ciekawe, co teraz powiedzą wszyscy ci, którzy tak zażarcie krytykowali WLMa za wybór głośnika wysokotonowego w innym wątku na forum :-) IMO na wystawie można było znaleźć wiele głośników wyposażonych w tradycyjne kopułki, które grały znacznie gorzej ...

 

Moim zdaniem, jeżeli już to trzeba bić brawo WLMowi, że potrafi myśleć "out-of-the-box" i wynajduje niezwykle ciekawe i wartościowe drivery spoza zamkniętego kręgu Vifa/Scan/Seas/Eton/Morel/Dynaudio/Focal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.