Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Harpia Acoustics


cichom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Ja grzecznie i w sposób informacyjny powiedziałem co wiem na temat takich układów. Bardzo Cię to ubodło, więc skasowałeś mój wpis. To tyle krótkiej hstorii.

Wyczyść zdjęcia zwrotnic i schematu i nie zadawaj takich zagadek, skoro boisz się odpowiedzi, obojętnie jakie by one nie były, albo bądź mężczyzną i powiedz wszystkim jakie zastosowanie ma układ, który wszystkim pokazałeś.

 

Otóż powiedziałeś, że NIC nie wiesz na temat projektowania zwrotnic.

Porównywanie układu zamieszczonego powyżej w połączeniu ze zdjęciem pokazującym różnej wielkości cewki i kondensatory do zasilacza wzmacniacza samochodowego ( nie jestem pewien czy jesteś świadom co sugerowałeś) jest dowodem absolutnego braku wiedzy.

 

Wierz mi, że przeciętnej klasy konstruktor po kilku chwilach wie o co w tym układzie chodzi.

Nie potrzeba MISIOMORA dla którego takie zdjęcie to jak gotowy schemat.

 

Nie wiem skąd kopiujesz zwrotnice do swoich kolumn ale po tym co napisałeś wiadomo, że sam nie jesteś w stanie nic zaprojektować.

 

To nie szkółka niedzielna i nie mam zamiaru Cię uczyć.

 

Naprawdę średnio zaawansowany miłośnik DIY nie powinien mieć problemu z e zrozumieniem zwrotnicy która została zamieszczona.

Jeśli producent stawia tak idiotyczne tezy to nawet nie jest śmieszne.

Miałem nadzieję Cię przed tym uchronić.

 

Jeszcze raz zakończę jak wczoraj.

 

Tym razem Ty poproś moderację o wyczyszczenie wątku bo to właśnie Ty w nim tracisz.

Ja zgadzam się na takie rozwiązanie.

 

p.s. życzę wszystkim wesołych Świąt.

Edytowane przez HarpiaAcoustics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Ja nie muszę nic bronić.

To ja zostałem zaatakowany sugestią,że to układ z samochodówki gdzie łączy się dużą ilość małych kondensatorów z powodu braku miejsca.

Poprosiłem aby post usunąć ponieważ moja odpowiedź obnażała by brak wiedzy AA.

Byłem przekonany, że to załatwia sprawę.

Niestety złośliwcy drążą dalej i jest co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziad wiedział nie powiedział.....

Jurek nie rób cyrku. Pokazałeś wszystkim zdjęcia, chwaląc się jakie to masz fajne zwrotnice. Ja dałem powiedzmy błędną odpowiedź. Czy to jest powód do tego, żeby usunąc mój wpis?? No widocznie to chyba mogła być prawda.

 

Jako dorosły człowiek powinieneś odpowiedzieć mniej więcej w takim stylu:

 

>>Być może Michał masz racje, ale moje zwrotnice z takim rozwiązaniem mają na celu działanie takie i takie.<<

 

I co? Jest kultura? Wszyscy się cieszą i być może dyskutują dalej i dowiadują się fajnych rzeczy na temat Twoich rozwiązań. Twój prestiż rośnie i zdobywasz punkty nie tylko u klubowoiczów.

A tak, spieprzyłeś całą sprawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Święta idą a my się kłócimy.

Wczoraj też popełniłem wpis o cenzurze, po krótkim PW z Panem Jurkiem z Harpii moja percepcja odwróciła się o 180 stopni. Harpia chciał dobrze, intencje miał czyste i nie ma się o co kłócić.

 

Zdrowych i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Michał.

Dalej nie rozumiesz, że Twoja sugestia jednoznacznie obnażała Twoje kompetencje.

To naprawdę jest przedszkole projektowania.

Poprosiłem o usunięcie Twojego postu bo uznałem takie rozwiązanie za najmniej inwazyjne.

 

Należało po prostu ....zapomnieć a tak ............spieprzyłeś całą sprawę.

Mogłeś napisać do mnie PW.

 

 

Jeszcze raz.

Poproś misiomora aby to posprzątał i weź pieski na smycz.

Za jakiś czas ludzie zapomną.

Edytowane przez HarpiaAcoustics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziad wiedział nie powiedział.....

Jurek nie rób cyrku. Pokazałeś wszystkim zdjęcia, chwaląc się jakie to masz fajne zwrotnice. Ja dałem powiedzmy błędną odpowiedź. Czy to jest powód do tego, żeby usunąc mój wpis?? No widocznie to chyba mogła być prawda.

 

Jako dorosły człowiek powinieneś odpowiedzieć mniej więcej w takim stylu:

 

>>Być może Michał masz racje, ale moje zwrotnice z takim rozwiązaniem mają na celu działanie takie i takie.<<

 

I co? Jest kultura? Wszyscy się cieszą i być może dyskutują dalej i dowiadują się fajnych rzeczy na temat Twoich rozwiązań. Twój prestiż rośnie i zdobywasz punkty nie tylko u klubowoiczów.

A tak, spieprzyłeś całą sprawe...

AA nie bądz naiwny, twoje ironiczne wpisy nie spowodują większego zainteresowania twoimi tworami......:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę nic bronić.

To ja zostałem zaatakowany sugestią,że to układ z samochodówki gdzie łączy się dużą ilość małych kondensatorów z powodu braku miejsca.

Poprosiłem aby post usunąć ponieważ moja odpowiedź obnażała by brak wiedzy AA.

Byłem przekonany, że to załatwia sprawę.

Niestety złośliwcy drążą dalej i jest co jest.

 

Napisałem, że takie układy stosuje się w zwrotnicach samochodowych :)

 

Jurek, jak chcesz to możemy pogadać najpierw o podstawowych wiadomościach na temat budowy kolumn ;)

 

Michał.

Dalej nie rozumiesz, że Twoja sugestia jednoznacznie obnażała Twoje kompetencje.

To naprawdę jest przedszkole projektowania.

 

No dobrze, niech obnaża. A Ty nadal nie wiesz na czym polega dyskusja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Michał.

Odpuść bo brniesz bez sensu.

 

W wątku zamieszczony jest schemat i zdjęcie.

 

Jeśli w zwrotnicy jest pięć kondensatorów w szeregu to na schemacie jest wartość sumaryczna ( czyli jeden) lub rozrysowane równolegle z jednej gałęzi.

 

 

Po raz trzeci.

Poproś misiomora aby te śmieci wyczyścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

No dobrze, niech obnaża. A Ty nadal nie wiesz na czym polega dyskusja?

 

Ale ja nie chcę z Tobą "dyskutować" o projektowaniu kolumn.

Nie mam zamiaru także Cię uczyć.

Jesteś prywatnie fajny gość i z przyjemnością mogę napić się z Tobą wódki.

Nie rozumiem natomiast do czego potrzebna Ci taka publiczna chłosta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Chciałem pokazać głębię zieleni płytek:)

 

TO JEST KLUB MIŁOŚNIKÓW i dla nich może być ciekawe jak wyglądają.

 

Nie zamieściłem ich w celach edukacyjnych.

Edytowane przez HarpiaAcoustics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no chyba, że tak :)

 

Jurek, czy mógłbym po świętach poruszyć w Twoim klubie temat budowy kolumn, ale od innej strony i poruszyć trochę inne tematy? Chciałbym abyś serio włączył się do dyskusji. Oczywiście innych użytkowników też byśmy zaprosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Nie bez powodu to klub harpii.

A tak na marginesie, nie wiem, czy pan Harpia "źle zrobił", nie rozwijając tematu, ale na mój gust to żenujące, żeby jeden producent kolumn wypowiadał się na temat rozwiązań technicznych innego producenta. Takie dskusje są dozwolone ted a ted, anie na forum, gdzie nie brak piranii czychających na każdą rozlaną kroplę krwi. Brrrr.

A ha, nie jestem użytkownikiem kolumn Harpii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze wrzucę fotkę mojego systemu bo jestem z niego bardzo dumny tym bardziej, że trochę czasu zajęło mi znalezienie takiego brzmienia za rozsądne pieniądze:))

witam! Czy Kolega próbował zamienić Amstaffy mini miejscami? Czyli rozszerzyć wysokotonowe Seasy na boki zamiast wciskać je do środka? U mnie lepiej te Miniaki tak właśnie brzmią.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Nie bez powodu to klub harpii.

A tak na marginesie, nie wiem, czy pan Harpia "źle zrobił", nie rozwijając tematu, ale na mój gust to żenujące, żeby jeden producent kolumn wypowiadał się na temat rozwiązań technicznych innego producenta. Takie dskusje są dozwolone ted a ted, anie na forum, gdzie nie brak piranii czychających na każdą rozlaną kroplę krwi. Brrrr.

A ha, nie jestem użytkownikiem kolumn Harpii.

.......osobiście nie mam ochoty na forum przyglądać się takim potyczkom chociażby dlatego, iż nazwa klubu jest chyba zrozumiała. Patrząc się jednak na kilka wypowiedzi reprezentanta AUDIO ACADEMY kojarzy się on bardziej z garażowym rzemieślnikiem chlapiącym ozorem gdzie popadnie zamiast budować przyzwoity wizerunek firmy.

Jeśli połączymy to z faktem, iż nie jest świadomy zagadnień konstrukcji zwrotnic już na poziomie przedszkola podpowiada to, że trzeba z daleka omijać jego kolumny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gdyby ktoś z kolegów był zainteresowany to sprzedaję swoje Amstaffy Mini:

http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/kolumny-podlogowe/harpia-acoustics-amstaff-mini-os90454.html

 

Powód prozaiczny, 70m2 to trochę zbyt dużo dla Amstaff-ów.

Teraz grają Usher Dancer Mini 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.