Skocz do zawartości
IGNORED

Klub motocyklistów


romekjagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Therion, 10 Mar 2010, 08:45

 

>robix, 10 Mar 2010, 02:56

>>Datego zawsze twierdzilem ze to gowniane

>

>

>Robix - wg ciebie gówniane nie są tylko te, które się tobie podobają?

>Ty chłopie masz jakiś uraz? Jak można w klubie motocyklowym nazywać cruisery "gównianymi

>motocyklami"? Wejdź kiedyś do jakiejś motocyklowej knajpy i powiedz to samo na głos :)

>

>Po co tak? Dlatego, że nie rozumiesz idei? Jeżeli jej nie rozumiesz, to nie znaczy że jest zła.

>

>Tak, cruisery walą się w zakrętach, niektóre mają kiepskie hamulce, kiepsko jeżdżą po bezdrożach,

>nie sprawdzą się w piaskach Afryki... bo nie o to w tej zabawie chodzi.

>

>Znalazłem takie zdjątko w sieci, może ci uzmysłowi, że miłość i szacunek do motocykli łączy

>motocyklistów niezależnie od posiadanych przez nich typów i marek. Ale jeżeli nie chcesz, możesz nie

>machać motocyklistom na gównianych motocyklach. Będziesz jedyny.

 

 

Popieram Theriona. Ja nigdy nie mogłem zrozumieć, jak można kłócić się albo obrażać ze względu na posiadaną maszynę. Dla mnie to zagadka. Bo przecież chodzi o to, że ma dwa koła, silnik pod jajkami, śmierdzi olejem/benzyną, wieje w ryja - a nieważne czy obudowane jest chromem czy plastikiem, czy w ogóle.

 

Mamy tutaj małą ekipę motocyklową Polaków - latem śmigamy razem w Ardeny bez względu na to, czym kto pomyka. I tak robi się ekipa składająca się z: nakedów, plastików, jedna lub dwie trajki, armatury, enduro / cross, cruiser. I pewnie coś tam zapomniałem. I jedziemy grupą pośmigać. I mimo, że jadę na plastiku, i czasem mi się nudzi w zakrętach, to jest fajnie - bo jest motocyklowe towarzystwo, klimat. I myślę, że o to chodzi właśnie.

 

Lewa w górze - pozdrawiam.

 

PS.

 

przeżyłem szok - 2 dni temu widziałem skuterzystę na jakimś piaggio, który podziękował mi, że go wpuściłem. Długo nie mogłem uwierzyć :DDDD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak dla kogo ... :( póki co, ja niestety muszę sprzedać moją srebrną strzałę, gdyby ktoś był zainteresowany

albo miał w swoich kręgach kogoś, to sprzęt godny, z pierwszych rąk, nie kombinowany, można przyjeżdżać w ciemno.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

:(

 

jeszcze tu wrócę!

 

PS. Gdyby to miało być źle widziane, że tutaj napisałem, proszę po prostu usunąć, nie karać mnie słowami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, akurat ja kupiłem tylko stepaż pod Top, ale wystarczy dokupić boczne uchwyty i dwa kufry

i zapinasz jak topa, wszystko na klik i klucz. Jedyne co odstrasza, to w tym systemie koło 2kkzł cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>...Jedyne co odstrasza, to w tym systemie koło 2kkzł cena....<

 

qrcze moto prześliczne, ale mnie odstrasza ten duży przebieg.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56000 przebiegu na tak zaawansowany technicznie motocykl to nie tak duzo. Zalezy jak byl jezdzony i jezeli spora czesc tych kilometrow to z dobrych jakosciowo autostrad to nie powinno byc problemu. Moze poprzedni wlasciciel uzywal go przede wszystkim do turystyki? - bo tak mi wyglada, ze do turystyki jest bardzo dobry. Moze niech shrek powie ile mialo przebiegu to cacuszko nim go kupil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jest bardzo mały, jak na ten typ silnika, jak kupiłem było 46540, pamiętam jak dzisiaj,

dziśwystawiłem z garażu do zdjęć i odczytałem, jest dokładnie 54161, więc 7621 zrobiłem nim w kraju.

Stan techniczny i optyczny jest igła, z naprawdę bogatym wyposażeniem, bo nie żałowałem, to było

moje marzenie mieć xx i jak się spełniło, to nie żałowałem sobie niczego i płakałem z radości,

dzisiaj płaczę, że muszę go sprzedać.

 

Dodam, że znam ludzi, którzy mają 99r z przebiegiem 150kkm, jeżdżą wiele sezonów po całej

europie i nigdy żadnej awarii, nie wiele jest takich motocykli, trwałych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xatt

 

Jak masz ochote na ta piekna Honde to gadaj z Shrek.pl i kupuj. Zauwaz, ze motor wyglada jak brand new. Zwroc tez uwage na to, ze wlasciciel dal dokladne zdjecia w wysokiej rozdzielczosci czyli co? Czyli nie boi sie go pokazac w pelni. Duza czesc osob daje kiepskie zdjecia z uwagi na fakt, ze sprzet ma jakies defekty. Tutaj nic nie widze. Motor jak spod igly i w dodatku dobry do turystyki. 1100ccm silnik to potezna maszyna. Jest na czym oko zawiesic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest górny kufer, czy tylko stelaż pod niego? i jeszcze jedno...słyszałem, że w tym modelu tak trochę powyżej 100km/h drży kierownica...czy to prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest górny kufer GIVI Maxia, nie zostawię sobie go, bo to bez celu, a pięknie z nim wygląda.

Kierownica drży, ale jak opony są stare, albo łożysko główki ramy jest do wymiany. O żadnych

innych drganiach zależnych od przebiegu nigdy nie słyszałem, w ogóle xx jest motocyklem

niepowtarzalnym pod względem sterowności, jedzie się na nim jak po szynie, w każdym zakręcie

i fajne jest też to, że nie raz przy ok 100km/h prostowałem się celem odpoczynku, a on sobie

jechał idealnie prosto, a balansem ciała można nawet dziury omijać, bezcenne wrażenia.

 

W kwestii rzeczywistego stanu, wszystko na świeżych zdjęciach z wczoraj jest tak jak widać.

Drobne ryski na krawędzi lusterek, bo bestia szeroka jest i zdarzyło się parę razy nie zmieścić

w garażu, ale to widać z 0,5m, to samo na tylnej części owiewki po obu stronach przy podnóżkach

pasażera, są otarcia lakieru od butów małżonki. Miałem lakierować w ur. ale doszedłem do wniosku,

że nie warto, bo jest oryginał, a to w niczym nie przeszkadza, bo nie widać z boku, tylko od spodu.

Ten model tak ma, jak się jeździ solo, nie ma defektu, z pasażerem są otarcia, nieuniknione, a że

ja jeździłem tylko we dwoje, to czas zrobił swoje. To samo jest na lakierowanej ramie, tuż pod

kanapą, na styku kanapy z bakiem. Oryginalna jest twarda w tym miejscu, na samym jej czubku

i ociera o ramę, co powoduje 1cm wytarcie lakieru i tego też nikt w XX nie zmieni, każdy ma

dokładnie to samo, w tym samym miejscu. Teraz już tego nie ma, bo producent szytej kanapy

robi ją tak, żeby był odpowiedni odstęp od ramy, do tego sama jej konstrukcja, to bajka.

 

Załączam zdjęcia tych otarć, na owiewce takie same są po obu stronach. Więcej defektów nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-18307-100008698 1269595490_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek - z tego co mówisz (piszesz) wszystko wskazuje, że jesteś bardzo uczciwym człowiekiem i nie masz nic do ukrycia...I to jest najważniejsze...w dobie doświadczeń z dzisiejszymi handlarzami trudno o taką szczerość i otwartość. Myślę, że warto Ci na forum publicum Ci za to podziękować. Ale chcę spytać jeszcze o jedno - bo poszukuję motocykla stricte turystycznego, na którym można by ruszyć w Europę...jak to jest z komfortem jazdy na xx, z pozycją za kierownicą, czy nie jest zbyt pochylona? bo ja poprzednio miałem cbr 600 i po zrobieniu dajmy na to 100km schodziłem z niej jak połamany i m.in. dlatego ją sprzedałem. Nie ukrywam, że szukam motocykla z w miarę wyprostowaną i nie męczącą pozycją (dlatego do tej pory chciałem yamahę fjr 1300). Poza tym - ile wg Ciebie, jak zwykle szczerze - km jeszcze na tym xx można zrobić bez jakichś większych napraw? Nie ukrywam, że Twój motocykl bardzo mi się podoba. Nastawiałem się do tej pory na tą yamahe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , a nawet nie ukrywam - na jakąś nówkę z salonu, ale kto wie kto wie...Pozdrawiam serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdalej gdzie byłem, to Mazury w 2007r, ponad 400km z dwoma postojami po 15-20min na tankowanie i papierosa

i w Kotlinie Kłodzkiej, w Kletnie w tym samym roku kilka razy, ok 320km, z jednym postojem na tankowanie.

Wcześniej miałem VFR 4 lata i niestety, trasę 300km robiliśmy na 8 razy, po 70-100km i postój na fajkę.

Pozycja zupełnie inna, leżąca prawie, na xx siedzi się wygodnie, można leżeć na baku, który jest ogromny

i świetnie nadaje się do wygodnego opierania, dodatkowo dobry tankbag jest w tym bardzo pomocny.

W porównaniu z VBR600, siedzisz prawie jak na FJR, chociaż tej ostatniej trudno dorównać, to topowy

turystyk, z dobrze wyprostowaną pozycją i 1000km nie robi problemu, gdyby nie tankowanie, to można

jechać bez zatrzymywania. Z moich doświadczeń, umiejętny pasażer, jak dobrze siedzi i schowa kask

za plecami kierowcy, to do 180/h nie odczuwa wiatru i kierowca nie ma żadnych turbulencji, powyżej

lub gdy pasażer/ka jest wyższa, pojawia się opór i może kiwać głową, ale ta szyba, którą mam, jest dość

dobrze podniesiona i zakrzywiona i wystarczy lekko pochylić głowę i znikają wszystkie objawy oporu.

Ja z kobietą zjeździłem trochę i generalnie mało kiedy jechaliśmy powyżej 140/h, ona tego nie lubi,

a z jazdy czerpiemy tylko radość, więc może czasem przy doganianiu grupy lub wyprzedzaniu w odpowiednim

miejscu zdarzyło nam się lekko odkręcić, ale to rzadkość.

Wracając do możliwości tego sprzętu, to przy tym stanie licznika, do 100kkm nie przewiduję czego kolwiek

z napraw. Na tą chwilę można już się zastanawiać nad zestawem napędowym, ponieważ jest naciągnięty

już na końcówce, belg zmieniał go w okolicy 30kkm, więc powoli zaczyna się wyciągać i należy to wziąć

pod uwagę. Koszt kpl. dobrego DIDa 530, to w okolicach 700zł i na turystyce, bez wariowania, spokojnie

20kkm do przejechania, dbając o smarowanie. Ja VFR na takim DIDzie zrobiłem 28kkm, katując ją

niemiłosiernie, cały 2004r na torze plus wszelkie wygibasy na kole, w każdej możliwej sytuacji, aż mi

przeszło ze starości chyba i po upadku nie widzę siebie w innej roli na torze jak tylko jako fotografa ;)

 

Co do ceny, to chciałbym od razu wyprzedzić kwestie negocjacji, zbijania, to jest cena, która jest adekwatna

do stanu i wszystkiego, z czym jest ten motocykl. Wszystkie dodatki, to wartość bliska 4 tys. zł, kpl kufer,

xenon, K&N, diody tylne plus alarm, ogrzewane manetki Daytona, awaryjne i kanapa, nie mówiąc o tym, że nie

ma potrzeby wkładu poza napędem, bo w ur. był w serwisie, wymieniony olej i filtr ma 500km, wymienione płyny

ham, chłodzenia, sprzęgła i klocki są nowe. Kwestia przymusu sprzedaży jest dość dla mnie trudna, wciąż

próbuję załatwić jakiś kredyt, by sprostać problemowi, w jakim się znalazłem, do tego wielki żal, który

mnie dobija, bo to marzenie kilku lat, spełnione wreszcie i znowu ucieka, a nawet brak czasu na jeżdżenie,

z czasem może się zmienić i zostaję z niczym. Jak znajdę alternatywę, by zdobyć fundusze, to z pewnością

nie sprzedam. Wolę spłacać 3 lata i mieć ten egzemplarz, bo takiego nie odkupię, chyba, że nowy.

Wiem, że można taki rocznik kupić za kilka tys. mniej, trzeba tylko spojrzeć na to, że to nie samochód,

tutaj gra idzie o przyjemność i nasze życie, a to co widywałem już jako stan idealny, po małej glebie

"parkingowej", nie powoduje u mnie zachwytu i skłania raczej do tego, by przekonać każdego, do wyższości

wartości idącej z jakością, niż oszczędności, która potem przełoży się na dużo większy problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co ten lament!

 

Jesli posiada sie taki motocykl to trzeba myslec a nie jechac na zlamanie karku bezmyslnie w takich winklach bo konczy sie wlasnie tak i o to glownie mi chodzilo ze do tego to sie akurat nie nadaja.

 

Ps. Nie trzeba mnie pouczac o zasadach motocyklowych znam je i porzestrzegam od wielu lat a na codzien jezdze z klubem WRM MC Poland wiec blagam nie do mnie z tymi szlochami.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sezonu to jeszcze przedwczesny banan bo fakt dzis u mnie 22 stopnie ale juz jutro podobno pogorszenie (w marcu jak w garncu)

 

Moja PC ta jeszcze zimuje u kolesia w garage i na dniach ja obudze ze snu :)

 

Pozdrawiam obrazonych mistrzow prostej nie to bylo moja intencja:)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek, i zamieniłeś VFRkę na XX'a? :-)))))))

A na serio, to co do wygody na VFR to się nie zgodzę. Może mam starszy model, ale dla mnie to naprawdę doskonałe moto turystyczno-sportowe. Jak chcę turystyki, to bez problemu robię 250km i staję tylko na tankowanie. Jak chcę sportowego latania, to się bardziej pochylam, kolano i jazda.

 

Zdradź, za ile sprzedajesz XX'a?

 

No i ogólnie to wyrazy współczucia odnośnie sytuacji, ale wierzę, że wszystko się potoczy dobrze i wrócisz na moto. Z tego się nie wyrasta ;)

 

Powodzenia i pozdrowionka.

Lewa w górze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę, bo to nie zachcianka, a styl życia i krew. W kwestii VFRy wiem, że nie jest źle, ale pozycja jest

nieco inna, kolana bardziej zgięte i pochylenie większe jak na XX, a ja mam problem z kręgosłupem

ogólnie i dla mnie, to już było ekstremalnie sportowo, a na iksie dużo lepiej, jest większy, inna kanapa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix, 26 Mar 2010, 14:11

>Co do sezonu to jeszcze przedwczesny banan bo fakt dzis u mnie 22 stopnie ale juz jutro podobno

>pogorszenie

 

 

No, ja już klepnałem niemal 900km z czego ponad 100km dzisiaj. Było słońce, deszcz a nawet grad. I co z tego? Jechało sie wspaniale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fota z trasy Wwa-Krakow 18.03.2010

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek.pl

 

Bardzo mi przykro, ze masz problem z kregoslupem. Tez mialem kilka lat temu, doszlo do tego, ze nie moglem w nocy spac i ogolnie wygladalem bardzo marnie. Jedyne co mozesz zrobic to cwiczyc miesnie plecow i brzucha. Bez tego ani rusz. Zapisz sie na silownie i cwicz. U mnie bol przeszedl po kilku miesiacach cwiczen i nigdy juz nie powrocil. Tyle, ze trzeba cwiczyc regularnie. Musisz po prostu rozbudowac miesnie, ktore trzymaja kregoslup i biodra. I do tego brzuch aby byla stabilizacja z przodu. Zapewniam Cie, ze jak zaczniesz cwiczyc to nie bedziesz chcial przestac. Pozniej zaczniesz cwiczyc cale cialo, tak Ci to w krew wejdzie. Kulturystyka jest super. Nie ma lepszego relaksu. Mialem w zyciu wiele hobby, to jest najlepsze. Zobaczysz, przekonasz sie sam. Aha, no i jak juz bedziesz cwiczyl to musisz sobie diete zbilansowac, tak aby byla w niej odpowiednia ilosc bialka, weglowodanow i tluszczu. No i pij duzo plynow, zebys sie nie odwodnil! Za kilka miesiecy doswiadczysz nowej jakosci zycia. Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tego typu pojazdach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze tego typu pojazdy to fun prawie jak na motorze (wiatr we wlosach) ale znacznie bezpieczniej. Jak bede stary to cos takiego chcialbym miec. Wyobraz sobie zakret z piaskiem lub plama oleju - na motorze moze byc ciezko tu jakos przejdzie, sprzetu raczej na pewno nie polozysz.

 

Co to jest na zdjeciu i ile kosztuje? Masz jakies dane czy tylko zdjecie pstryknales?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju,

 

na plamie oleju pewnei go nie położysz, ale jak przecholujesz w zakręcie, to w krzaki polecisz.. ;-) a na moto być może większe złożenie by pomogło (choć to teoria, bo jak ma się pełne gacie, to przeważnie nikt nie myśli o złożeniu większym, co jest najlepszym rozwiązaniem, a panikuje i glapi się w pobocze...). Nie neguję fun'u z takich zabawek, uznaję ich wyższe bezpieczeństwo, ale czymś takim w mieście stoisz jak puszką, więc używalność jak dla mnie na razie jest niższa. Niemniej, przyznaję, że ja jestem często skostniałym tradycjonalistą, mimo młodego wieku i do nowości przekonuję się powoli... Tak jak rozmnażają się jeże ;-)

 

Co do kulturystyki, to tak: ćwiczenie mięśni pleców i brzucha myślę że pomoże, ale pod nadzorem, bo np. brzuszki obciążają kręgosłup bardzo, i jako terapia to chyba nie teges. Lepiej zacząć od pływania imho. A kulturystyka dla mnie jest niestety nudna, tak jak bieganie. Jakieś tam ćwiczenia co rano wykonuję, ale to tylko podejście utylitarne - chcę poprawić siłę w siatkówce, lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Natomaist do samych ćwiczeń podchodzę jako do zła koniecznego ;-) Tak samo z bieganiem - dla mnie jest nudne i wolę rower czy rolki - jest szybciej, coś się dzieje, nie jest monotonnie.

Ale dla każdego coś miłego ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej paszkowski, 29 Mar 2010, 01:08

>Co to jest na zdjeciu i ile kosztuje? Masz jakies dane czy tylko zdjecie pstryknales?

 

Zobaczyłem to w Krakowie i zrobiłem foto. Ale juz kolejny raz taki trojkołowiec widzę. dla mnie w 100licy bezużyteczny - stałbym za puszkami wdychając ich spaliny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem o nim wlasnie do jazdy poza miastem. Tam bylby prawie idealny gdyby mial jeszcze troche wieksza szybe z przodu. Ale i tak jest niezle. Do miasta to raczej skuter. Moj szef uzywa skutera - swietne urzadzenie. Mowi, ze nie ma nic lepszego i ja tez tak uwazam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ortodoksem ;-) na skuter bym raczej nie chciał wsiąść. Drogi, hałasuje niemiłosiernie, słabo jedzie... Zresztą, zależy o jakim skuterze mówimy, bo jakieś Burgmany, to już imho etap pośredni między skuterem a normalnym moto. Nie przeczę, skuter może być do miasta przydatny i praktyczny, niemniej jako motocyklista nie skalam się wsiadając na to-to ;-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romekjagoda >>> W tym kraju to trzeba umiec wypic....litra wodki i miec litra pod zbiornikiemm paliwa tylko co z tego jak takim wiesniakom w bialych skarpetkach i adidaskach na R1 kach wjezdzalem wlasnie ,,jakims,, Burgmanem na kolanie pod lokciem w drodze na tor Poznan:)

 

Smutne to jest ze niestety u nas panuje zasada ze ponizej 1L pojemnosci to obciach a jak nas nie slychac 3 przystanki wczesniej i sasiedzi na nasz widok nie dusza sie na plotach to dzien jest stracony.

 

Mina lata gdy to sie byc moze zmieni a ja wtedy motocykl bede juz tylko ogladal w rodzinnym albumie ze zdjeciami.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.