Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  145 członków

Teac Klub
IGNORED

Klub TEAC`a


marek-1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pilot jest. Służy do wyboru wejść i filtrów. Wyświetlacz jest bardzo mały więc informacji także wiele na nim nie zajdziesz. W zasadzie pokazuje tylko informacje o funkcjach dostępnych z poziomu pilota. Cała reszta odbywa się z poziomu aplikacji na telefon lub tablet. Bardzo sprawnie działa w oparciu o aplikację BubbleUPnP (Tidal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jaki jest wyświetlacz, mam podobny w UD-501. Szkoda że nie pokazuje chociaż podstawowych informacji. Czyli uruchomienie chociażby radia czy pliku wiąże się zawsze z uruchomieniem aplikacji.

W Pioneerze N70 mam wielki ekran, tylko chyba też do końca nie przemysleli tego, bo co z tego że są na nim wszystkie informacje jak z dwóch metrów widać tylko tytuł, a reszta ledwo co.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło :)

Przede wszystkim NT ma na przedniej ściance wyjście USB typ A. Daje to możliwość grania z dysków zewnętrznych i penów. UD nie ma tej możliwości. Poza tym jak jeden się spierdzieli, mam drugi :))) Taki jest właśnie sens dublowania urządzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

O ile nozna dokaczam sie do Was z teac 500 referece.

Mam tez zapytanie czy ktos probowal modyfikowac cos z elementiw seri 500 ? Jezeli tak to jak wam to wyszlo i co modyfikowaliscie?

Pozdtawiam

 

oczywiście modyfikować można wszystko jak się ma wiedzę , czas i pieniądze . Ale o modach urządzeń mini raczej się nie słyszy i najlepszym upgradem serii 500 jest przejście do XXI wieku i serii 501/503/505

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marku

XXI wiek, to bapewno urzadzenua Ud501/503/505.

Mala 500 moze im ustepuje ze wzgladiw technicznych bo nie posiada USB, nie posiada tez Dac itd.

Jednak przy dobrym wgladzie w schematy nie ciezko eyposazyc te malenstwo w braki jakie powiedzmy ujmuja tej seri. Osobiscie wlasnie nad tym sie zastanawiam...zas jak to wyjdzie ? No coz jak sadzr pokaze to juz czas....moze bedzie to klopotliwe a moze okaze sie dosc proste sam niewiem. Ale o ile wyjdzie moze dac drugie zycie? O ile dobrze to okreslam wlasnie seri reference 500..

 

Moze ktos posiada schematy wspolczesnych serii ? Nie bedzie trzeba zbyt dlugo szukac.

 

Pizdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie NT-503 z dodanym wejściem analogowym Tak w sam raz aby podłączyć gramofon. Mam nadzieję, że przygotują aktualizację oprogramowania dla starszej wersji. Wtedy przy niej pozostanę. Jeśli nie, zamieszczę ogłoszenie o sprzedaży NT-503 i zacznę zbierać na 505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niestety 200E droższy

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top wyprzedaje

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak cała obsługa w oparciu o aplikację. Jedyny realny problem jaki ja widzę , to upchnięciu tylu funkcji w tak małej obudowie. Producent nie przewidział przy tym nawet najmniejszej szczeliny odprowadzającej ciepło. Oddawanie ciepła następuje przez obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy da się obecnie złożyć zestaw firmy TEAC (najlepiej z tych mniejszych, nie pełnowymiarowych komponentów), który będzie spełniać następujące wymagania:

 

1. wzmacniacz

2. odtwarzacz CD (a jeszcze lepiej CD/SACD)

3. radio internetowe (wyszukiwanie po krajach i gatunkach muzyki) + Spotify lub Tidal

4. możliwość podłączenia gramofonu (niekoniecznie przez PHONO, może być za pośrednictwem przedwzmacniacza gramofonowego)

5. lepszy jakościowo dźwięk od HP-H750 + CD-H750

 

Posiadam wspomniane klocki "750" w parze z kolumnami B&W 685 S2 i jestem bardzo zadowolony - wręcz urzeczony - tym dźwiękiem! Ale może da się jeszcze lepiej z TEAKIEM? :-)

Edytowane przez Chattab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy chodzi o bledy no coz moge tylko pttzeprosic bo nie zawsze wyskakuje poprawna literka( telefon jest malenki zas palce dosc duze, zas efekt widoczny ) czasmi fakt ciezko jest odczytac o jakie slowo chodzi. Jednak osoba domyslna zalapie to szybko.

No coz zatem przepraszam za bledy literowe w slowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak cała obsługa w oparciu o aplikację. Jedyny realny problem jaki ja widzę , to upchnięciu tylu funkcji w tak małej obudowie. Producent nie przewidział przy tym nawet najmniejszej szczeliny odprowadzającej ciepło. Oddawanie ciepła następuje przez obudowę.

Ja czasem jak włączam strimer to odpalam z pilota, po co uruchamiac apke zeby włączyć radio czy tam pierwszy plik z brzegu.

Moj UD-501 nie grzeje się za mocno, więc pewnie w NT podobnie. Wentylacja jest z dolu.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.