Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  147 członków

Teac Klub
IGNORED

Klub TEAC`a


marek-1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zauważalny skok jakościowy

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do PD-301 to natrafiłem na fotografie sugerującą odbieranie również radia DAB ( choć raczej wygląda to na korporacyjny wyciek )

 

nowości o których nie dowecie się z relacji medialnych to micro system HR-X-101 oraz wyższy model lubianego w Polsce gramofonu TN-350 pod oznaczeniem TN-500 . Tu ciekawostka w postaci wyjścia cyfrowego optycznego o regulowanym samplingu 48/96/194kHz

 

Czy o tym HR-X-101 wiesz coś więcej ? Jakieś specyfikacje ?

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR-X 101 wygląda na rozbudowaną HR-s 101 o napęd CD i analogowe FM oraz zamieniono wejście analogowe na pełne RCA minus jedno wejście optyczne.

Oczywiście nazwa HR-X101 to nazwa kompletu z głośniczkami natomiast sama jednostka centralna ma oznaczenie CR-H101

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zachowuje się większośc napędów SACD do odtwarzaczy stacjonarnych

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że tak. Niemniej jednak, to irytuje trochę. Cóż, trzeba z tym żyć.

 

Z pozytywnych aspektów dodam, że po USB CD-2000 gra naprawdę dobrze. Nie wiem, czy ustępuje w jakimkolwiek aspekcie graniu z CD. Sprzęt jeszcze się wygrzewa, więc więcej powiem za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się z kolejnego członka klubu

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Panowie dostałem propozycje kupna TEAC VRDS 25x w kolorze szampanskim od pierwszego właściciela z papierami kartonem itp.Ile jest wart taki cd?Ktoś słuchał i może coś na jego temat napisać?

 

Ktoś zapewne chce się pozbyć kłopotu inwycisnac niezłą cenę. No ale jak jesteś gotowy na laser za 1500 zł to bierz. Tylko czy jest sens? Czy to jakiś ultra hi end który zagra o niebo lepiej niż wysokie współczesne cdki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie . Mam Transport T1 i mogę w ludzkich pieniądzach kupić laser i koło zębate . Przymierzałem się do VRDS25x ,ale stąpam twardo po ziemi . Nawet niech Ci pochodzi 2-3 lata i będziesz chciał sprzedać ,ale nikt nie będzie chciał kupić za 3000 sprzętu który jak padnie laser, będzie na części za grosze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd niezniszczalny ale laser po parunsatu latach zawsze jest ryzykiem

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil79 - wziąłeś tego Coplanda, z ogłoszenia? Czaiłem się na niego, ale kwestie napędu nieco mnie odstraszyły.

 

Btw, kolejne spostrzeżenia, odnośnie CD-2000... bardzo gładkie, przestrzenne granie. Zwarty bas, szczegółowa góra. Czy Wam jednak również wydaje się, że średnica jest ciut cofnięta, w stosunku do innych urządzeń, przykładowo na Wolfsonie? A może to tylko wrażenie, przy większym otwarciu skrajów pasma? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kamil79 - wziąłeś tego Coplanda, z ogłoszenia? Czaiłem się na niego, ale kwestie napędu nieco mnie odstraszyły.

 

Którego>?jeden poszedł za 550e ,lekko grzebnięty .Ja go nie kupiłem bo gość nie miał faktur za naprawy

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

mała nowość TEAC`a HA-P5 , choć ciekawy i dobrze się zapowiadający

post-8854-0-10475200-1455536505_thumb.jpg

post-8854-0-57275000-1455536529_thumb.jpg

post-8854-0-92074300-1455536546_thumb.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam pozostałych posiadaczy sprzętu TEAC-a.

Sam z racji problemów z częściami do bardzo fajnych odtwarzaczy VRDS 25x/25/10 i im podobnych osiadłem (już dawno) na VRDS-7 jako transport CD, niema problemów z dostępnością lasera, bajer z zawieszonym całym mechanizmem na "miekko" został mimo iż nie tak solidnie wykonany, jednak optyczna stabilizacja obrotu płyty pozostała jak u droższych braci.

Załączam kilka fotek...

 

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg

Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.